Sevgilinizin Doğum Gününü Yepyeni Kartlarla Kutlayın

/ 5 Nisan 2017 / 856 / yorumsuz
Sevgilinizin Doğum Gününü Yepyeni Kartlarla Kutlayın

 

Sevgilinizin doğum gününü yepyeni kartlarla kutlayın dedim ama siz sakın sadece kartla kutlamayın , sesinizi de duyurun , arayın, buluşun, hediyenizi alın , uzaktaysanız , yanına gidemiyorsanız , o zaman saat tam 12 de sevgilinizin doğum gününü yepyeni kartlarla kutlarsınız 🙂 Google görsellere baktığımda hep aynı kartlarla karşılaşınca , bir kaç yeni sevgililer için doğum günü  kartı yapmaya karar verdim . Forumlarda , sosyal paylaşım sitelerinde sanal aşklarınıza yollayabileceğiniz değişik , yeni , sevgiliye doğum günü kartlarını kullanabilirsiniz. Daha önce Günaydın kartları , Kandil Kutlama Kartları, Doğum Günü Kartları, Cuma Kutlama Kartları yapmıştım , sevgililer için doğum günü kartı yoktu , onuda yaptım , diğerlerini de zaman zaman yeni kartlar yaparak güncelleyeceğim , değişiklik her zaman iyidir 🙂

İnceliktir birini hatırlamak , onu önemli olduğuna inandırmak , önemsemek , sevginin temel kuralıdır , sevmek ayrı sevdiğini göstermek ayrıdır , bazıları gösteremez , bazıları da çok fazla gösterir onuda ayrıca değerlendirmek lazım , her sevgi gösterisi de sevgi değildir , samimiyet önemlidir , benim düşünceme göre . yürekten verilen her şeyde samimidir. Sevgiliniz için yollayacağınız bir kart eğer yürekten veriliyorsa , karşı taraf için çok büyük hediyeden daha değerlidir . 

Sevgiliniz için yepyeni doğum günü kartlarını umarım beğenirsiniz , aşkınıza birazcık renk katacaksa , kartı aldığı anda yüzünde oluşan gülümsemede azıcık payım olacaksa sevinirim 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Konular
Günaydın Gifleri Işıl Işıl  Günaydın Mesajları
    Günaydın Gifleri                      Harika Günaydın Gifleri ile geldim bu sefer. Watsapp , Twitter , Facebook , gibi sosyal medya..
Özür Dilerim / Zırvalar
Merhaba sözcüklerim,Yıllar önce okuduğum kitabı aralar gibiyim.Sanırım sarılmaya geldim kendime. Her zaman boş verdiğim, ertelediğim, unuttuğum,unutmak istediğim, ağlatmaktan korktuğum,susturduğum, hırpaladığım,kendime sarılmaya geldim.. Bu biraz acı biliyor musunuz?Sarılacak kimsesi olmayan kendimi..
İçimi Gömmeye Geldim
HİÇ.. Toprakları savuracağım içimin ölü yüzüne, kefenlemeden, yıkamadan gömeceğim. Saat 01:28 Neden ve nasıl oldu da konu buralara geldi, bilmiyorum. Ama konu ilk defa benim. Kendim de inanamıyorum buna, bilseniz...
Kadınlar İçin Saat Alışverişi Neden Önemlidir ?
Kadınlar  İçin Saatin Önemi Cep telefonlarının gittikçe akıllı olmaları sonucunda, aksesuar olarak kullanımı dışında artık çok da bir özelliği kalmayan, fakat zenginlik ve varlık belirtisi olan önemli aksesuar konumunu hala..
Diyet Yapmak Sabır Gerektirir
      Diyet Yaparken İnsanları Üzmemek               Sağlıklı beslenmek vücudun ayakta durması adına oldukça önemli bir kavramdır. Aksi durumda ise devreye diyet girer. Diyet yapmak işkence gibi görünse..
Telefonlarınıza Arka Planlar Android , İphone,  Whatsapp
 Mobil Telefonlarınıza Arka Planlar     Telefonlarınıza canlılık getirecek , günlük ruh durumunuza göre değiştirebileceğiniz , aşk , sonbahar , sevgi , çiçek , manzara , çizim temalı  mobil telefonlar için..