2017 Yeni Kandil Kutlama Kartları

/ 23 Mart 2017 / 1.104 / yorumsuz
2017 Yeni Kandil Kutlama Kartları

 

 

Her sene aynı heyecanla beklediğim , bambaşka duyguların hakim olduğu , ayrı bir huzur veren mubarek aylar yaklaşıyor.Yeni Kandil Kutlama Kartlarının da zamanı gelmişti.  Kandiller , kadir gecesi , ve Mubarek Ramazan Ayı , Allah hepimize o günlere ulaşmayı , o güzellikleri yaşamayı nasip etsin . Bu güzel ve nurlu günlerde günümüzde artık sosyal medya üzerinden yapılıyor genellikle kutlamalar, çoğu kişinin sayfaları var , üyeleri var yüzlerce binlerce , takipçileri var , onların bu güzel günlerini güzel , güzel kartlarla kutluyorlar . Benim bu sıkılma , bunalma huyum aynı şeyleri kullanmaktan sıkılmam sonucu yeni kartlar hazırladım ,hiç bir yerde yok bu kartlardan , taze , taze  sizler için hazırlandı, daha da hazırlayacağım , güle güle kullanın . Kandil Kutlama Kartlarını hazırladım şimdilik , daha sonra ayrı ayrı her kandil için ayrı kart yapacağım Allah kısmet ederse.

Bir kaç güzel söz de yazıp sonra Kandil Kutlama Kartlarını yayınlıyayım 🙂

Hayatın Şereflisini, Rızkın Bereketlisini, Vücudun Sıhhatlisini,
Ahlakın Faziletlisini, Evladın Edeplisini, Nasip Eyle,Ya Rabbim (amin)

Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden,
imtihan edip sabır veren Allah’ın müminlerini bağışlaması dileğiyle Hayırlı Kandiller

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Konular
Çiçekli Günaydın Resimleri Ve Günaydın Sözleri
  Sabaha Güzel Bir Günaydın İle Başlamak    Sabah güne nasıl başlarsak öyle gider  , sizlerde sabaha birbirinden güzel çiçek resimleri ve günaydın sözleri ile başlamak , sosyal medyanızda ,..
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlama Kartları
  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı    Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği  19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı için resimli kutlama kartları , sosyal medya hesaplarınızda , twitter , facebook, instagram..
Anneler Gününe Özel En Güzel Şiirli Kutlama Kartları
      Haklarını ne yapsak ödeyemeyeceğimiz annelerimiz için , Anneler Gününe Özel En Güzel Şiirli Kutlama Kartları ‘nı sizler için hazırladım. Sosyal medyada , twitter,instagram,whatsapp,pinterest,facebook v.b gibi sayfalarda , anneler..
Kandil Kutlama Kartları Ve Resimli Kandil  Mesajları
  Resimli Kandil Kutlama Kartları Ve Mesajları   Müslümanların önemli günlerinden kandil günlerinde , sosyal medyada , twitter, facebook , instagram, tumblr daki profillerinizde , ya da WhatsApp gruplarınızda ,kullanmanız..
23 Nisan Kutlama Kartları Farklı Yeni
   Yepyeni 23 Nisan Kutlama Kartları  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ‘ ün çocuklara armağan ettiği  ve tüm dünya çocukları tarafından kutlanan  , dünyadaki tek çocuk bayramı 23 Nisan için..
Cuma Kutlama Kartları Farklı Yeni Hiç Bir Yerde Yok
    Farklı Yeni  Cuma Kutlama Kartları    Cuma günü biz Müslümanlar için çok önemli bir gündür .Bu mubarek günde herkes birbirinin bu gününü kutluyor .Çok güzel,farklı,resimli,güzel mesajların olduğu Cuma..