Günaydın Gifleri Işıl Işıl Günaydın Mesajları

/ 10 Mayıs 2022 / 3.860 / yorumsuz
Günaydın Gifleri Işıl Işıl  Günaydın Mesajları

 

 

Günaydın Gifleri 

 

 

                Harika Günaydın Gifleri ile geldim bu sefer. Watsapp , Twitter , Facebook , gibi sosyal medya ortamlarında kullanabileceğiniz birbirinden güzel Işıl Işıl Hareketli Günaydın Mesajları hazırladım.

                           Bir çoğumuzun watsapp   ya da messenger uygulamasına sabahları  , arkadaşlarımızdan , ailemizden , Günaydın Mesajları gelir . Güne güzel başlamak için , bir moral , motivasyon diyebiliriz sevdiklerimizden aldığımız bu Günaydın Mesajları.

                                         Ben bu aralar giflere takmış durumdayım.Telefonum isyanlarda ,  gif programları , gifler , çıkartmalar , telefonumu  tıka basa dolu , bazılarını birleştiriyorum , bazılarına efektler ekliyorum , daha sonra da bu Işıl Işıl Hareketli Günaydın Mesajlarını sizlerle paylaşmak istedim.

Daha önce de ;

Farklı Günaydın ve iyi Haftalar Gifleri

Resimli Günaydın Mesajları

Çiçekli Günaydın Resimleri 

Bu paylaştığım linklerde de çok güzel Günaydın Mesajları bulabilirsiniz , fakat  çok güzel ışıl ışıl gifler bulunca dayanamadım  yeni gifler hazırladım paylaşmadan da duramadım.

O zaman gelsin,

 Günaydın Gifleri Işıl Işıl Hareketli Günaydın Mesajları

 

 

hareketli günaydın gifleri

 

çiçekli günaydın gifleri

 

ışıl ışıl günaydın gifleri

 

ışıl ışıl hareketli günaydın mesajı

 

hareketli günaydın mesajı

 

günaydın gifleri

 

günaydın gifleri

 

günaydın gifleri

 

hareketli günaydın mesajı

 

ışıl ışıl günaydın mesajı

 

çiçekli ışıltılı günaydın mesajı

 

hareketli günaydın mesajı

 

günaydın gifleri

 

hareketli günaydın mesajları

 

           Sizler için hazırlamış olduğum Günaydın Gifleri ve Işıl Işıl Hareketli Günaydın Mesajlarını beğenmişsinizdir umarım.

Ayrıca instagram sayfam

@elelehayat         https://www.instagram.com/elelehayat/  

Takip ederseniz sevinirim.

Eleştrilerinizi bana , beğenilerinizi dostlarınıza yaparsanız sevinirim . Sitemde bulunan diğer kartları da 

Resimli Güzel Sözler  

Kategorisi altında bulabilirsiniz. Oradaki hazırlamış olduğum kartlar da başka yerde bulunmayan tarafımca hazırlanmış resimlerdir. 

Günaydın diyenleriniz çok olsun , güne güzel enerjler ile başlayın ve sevdiklerinize de güzel enerjiler yollayın. İnanın ne kadar pozitif olursanız hayatınıza o kadar pozitif olaylar ve insanlar çekiyorsunuz, . Yaşadığımız ortamlar belki pozitif düşünmenizi zorlaştırıyor olabilir , yine de etrafınıza bir bakın mutlaka bir güzellik bulacaksınız , bazen bir çiçekte , bazen bir kedide , kuşta ,bebekte, bazen yaptığınız bir yemekte , hatta bazen rahat rahat aldığınız bir nefeste.Böyle şeyler yazmak hiç aklımda yoktu ama birden içimden geldi , belki bir kişi okuduklarından sonra hayatındaki bir güzelliğin farkına varır.O zaman ne mutlu bana , niye yazmıyayım diye düşündüm ve yazdım , en sona yazdım ki sadece gif almak isteyenler boşa zaman kaybetmesin ,uff amma uzatmışsın demesin diye. Kimsenin en değerlisi zamanını çalmaya hakkımız yok. Buraları merak eden okusun istedim. 

Her şey gönlünüzce olsun , hayatınıza hep güzellikler dolsun.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                           

 

 

 

Benzer Konular
En Yeni İyi Bayramlar Hareketli Gifler
   Hareketli Bayram Kutlama Resimleri Mübarek Ramazan ayının da sonuna geldik. Her evde bir bayram telaşı, bir bayram heyecanı. Belki gurbettekilerin kavuşma hayalleri, belki onları bekleyenlerin hazırlıkları, ya da ufak..
Farklı Günaydın ve İyi Haftalar Gifleri
                                                       Günaydın ve İyi..
Özür Dilerim / Zırvalar
Merhaba sözcüklerim,Yıllar önce okuduğum kitabı aralar gibiyim.Sanırım sarılmaya geldim kendime. Her zaman boş verdiğim, ertelediğim, unuttuğum,unutmak istediğim, ağlatmaktan korktuğum,susturduğum, hırpaladığım,kendime sarılmaya geldim.. Bu biraz acı biliyor musunuz?Sarılacak kimsesi olmayan kendimi..
Resimli Günaydın Mesajları,Hiç Bir Yerde Yok
Güzel , değişik , hiç bir yerde olmayan , Günaydın mesajları ile sevdiklerinizin , özel sayfalarda üyelerinizin güne bu güzel mesajlarla başlamasını ister misiniz ? Whatsapp , facebook , tumblr..
2020 Yeni Yıl Kutlama Kartları
Yeni bir yıla girmeye çok az kaldı , her zaman olduğu gibi ömürden bir yıl gitse de , gelecek yılı yepyeni umutlarla bekliyoruz. Umarım herkes için sağlıklı , huzur ve..