Telefonlarınıza Arka Planlar Android , İphone, Whatsapp

/ 2 Kasım 2018 / 5.585 / yorumsuz
Telefonlarınıza Arka Planlar Android , İphone,  Whatsapp

 Mobil Telefonlarınıza Arka Planlar 

 

 Telefonlarınıza canlılık getirecek , günlük ruh durumunuza göre değiştirebileceğiniz , aşk , sonbahar , sevgi , çiçek , manzara , çizim temalı  mobil telefonlar için arka planları sayfamda yayınlamak istedim. Android , İphone , telefonlara uygun , ayrıca Whatsapp arka planı olarak kullanabileceğiniz arka planları umarım beğenirsiniz. 

 

mobil telefona sonbahar arka plan

mobil telefon için aşk arka planları

 

mobil-telefona uzay arka plan

 

whatsapp için kalpli arka plan

 

whatsapp için mavi deniz temalı arka plan

 

telefon için kelebek arka plan butterfly background

 

love whatsapp wallpaper pembe kalpli arka plan

 

sunflowers multicolor whatsapp wallpaper

 

pink hearts whatsapp wallpaper pembe kalpli arka plan

 

gece gökyüzü whatsapp arka plan

 

sonbahar whatsapp arka plan

 

iphone-sonbahar-arkaplan

 

iphone için arka plan

 

whatsapp wallpapers gece gökyüzü

 

 

Benzer Konular
Günaydın Gifleri Işıl Işıl  Günaydın Mesajları
    Günaydın Gifleri                      Harika Günaydın Gifleri ile geldim bu sefer. Watsapp , Twitter , Facebook , gibi sosyal medya..
Özür Dilerim / Zırvalar
Merhaba sözcüklerim,Yıllar önce okuduğum kitabı aralar gibiyim.Sanırım sarılmaya geldim kendime. Her zaman boş verdiğim, ertelediğim, unuttuğum,unutmak istediğim, ağlatmaktan korktuğum,susturduğum, hırpaladığım,kendime sarılmaya geldim.. Bu biraz acı biliyor musunuz?Sarılacak kimsesi olmayan kendimi..
İçimi Gömmeye Geldim
HİÇ.. Toprakları savuracağım içimin ölü yüzüne, kefenlemeden, yıkamadan gömeceğim. Saat 01:28 Neden ve nasıl oldu da konu buralara geldi, bilmiyorum. Ama konu ilk defa benim. Kendim de inanamıyorum buna, bilseniz...
Kadınlar İçin Saat Alışverişi Neden Önemlidir ?
Kadınlar  İçin Saatin Önemi Cep telefonlarının gittikçe akıllı olmaları sonucunda, aksesuar olarak kullanımı dışında artık çok da bir özelliği kalmayan, fakat zenginlik ve varlık belirtisi olan önemli aksesuar konumunu hala..
Diyet Yapmak Sabır Gerektirir
      Diyet Yaparken İnsanları Üzmemek               Sağlıklı beslenmek vücudun ayakta durması adına oldukça önemli bir kavramdır. Aksi durumda ise devreye diyet girer. Diyet yapmak işkence gibi görünse..
Herkesin Korkulu Rüyası  Kemik Erimesi
    Kemik Erimesinin Nedenleri   İlerleyen yaşlarda herkesin korkulu rüyası olan kemik erimesinin nedenleri konusunda yazımızdan bilgi alabilir, tedavi yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Pek çok farklı nedene bağlı olabilen kemik erimesinin..