Tığ İşi Dantel Ve Yün Motif Örnekleri

/ 27 Nisan 2018 / 1.363 / yorumsuz
Tığ İşi Dantel Ve Yün Motif Örnekleri

 

Tığ İle Yapılan Dantel Ve Yün Motifler

 

Bu gün bir sürü Tığ İşi Dantel ve Yün Motif Örnekleri ile geldim . Kare dantel motifi , yuvarlak dantel motifi, köşeli dantel motifi , havlu kenarı motifi , nasıl bir dantel motifi arıyorsanız bu konuda bulabilirsiniz. Masa örtüsünden , sehpa örtüsüne , battaniyeden , havlu kenarına  kadar birleştirip yapabileceğiniz , birbirinden güzel danteller var. Tığ İşi Dantel Ve Yün Motif Örneklerinden sizlerde beğendiğiniz motiflerden , değişik , farklı örtüler yapabilir , havlularınızı süsleyebilirsiniz .

Tığ İşi Dantel Ve Yün Motif Örnekleri hepsi benim değil , ablam sağ olsun , kendisi pek marifetlidir , yakında evi dış kaplamasını da dantel yaparsa hiç şaşırmam . 🙂 

Tığ işlerine meraklı hanımlar , resimleri büyüterek çok rahat örneği çıkarabilirler diye düşünüyorum . Bir kaç tanesinden tabii ki kolay olanlarından yün ile motifleri birleştirip , örtü yapmıştım bir zamanlar . Rengarenk , motif motif hem yapması çok zevkli , hemde bitirince çok güzel bir görüntü oluyor .

Kalmış yünlerinizi bu şekilde değerlendirebilirsiniz , inanın olurmu acaba ? diye düşündüğünüz yünlerden , öyle güzel örtüler çıkıyor ki . 

 

Tığ İşi Dantel Ve Yün Motif Örneklerinden bazılarını muhtemelen biliyorsunuzdur , ama belki de bilmediğiniz , farklı şekilde yapılmış motiflere de rastlayabilirsiniz . 

 

Tığ İşi Dantel Ve Yün Motifler 

 

Dantel çark örneği motifi

 

dantel kare motifi

 

dantel motifi3

 

dantel motif örnekleri1

 

dantel motifi örnekleri

 

dantel motifleri örnek1

 

dantel motif örneği

 

 

 

dantel motif örnekleri

 

 

dantel tepsi örtüsü

 

 

iki renk kenar dantel örneği

 

 

kenar danteli kolay örnek

 

 

kenar danteli motifi

 

 

kenar danteli motifi

 

 

kenar danteli örneği

 

 

kenar danteli örneği2

 

 

renkli çiçekli dantel örneği

 

 

tığ işi kare motif örneği

 

 

yuvarlak dantel motifi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Konular
El Örgüsü Bebek Kıyafetlerinde  Bahar Trendi
      Bebeklerinize el örgüsü baharlık kıyafetler      El örgüsü bebek kıyafetlerinde bahar trendi diye okuyunca bebek modası da olur mu? demeyin . Öyle güzel olur ki ...
Brezilya Nakışı İle Yapılan Çok Güzel İşlemeler
    Merhaba , bu gün çok değişik ama çok güzeş bir nakış örneği ile geldim . Arkadaşlarla watsap grubunda konuşurken bir arkadaş bakın işlemelerim bitti diyerek bir resim gönderdi..
Havlu Kenarına Farklı Kolay Dantel Örnekleri
      Havlu kenarlarına farklı ve kolay danteller Havlu kenarına dantel kullanmayı düşünenler için , kolay dantel örnekleri ile geldim . Kolay diyorum çünkü ben yapabiliyorsam o iş kolaydır..
Rengarenk Süslemeli El Örgüsü  Ev Ayakkabıları
      Soğuk kış günlerinde , benim gibi ayaklarınız bir türlü ısınmıyorsa , çok şık ayaklarınızı sıcacık tutan el örgüsü ev botlarının çok işe yaradığını söyleyebilirim . Görüntüsü bile..
Baharlık Örgü Çocuk Kıyafetleri
  Havalar bir sıcak , bir soğuk gitse de artık adım adım bahar mevsimine ilerliyoruz. Yavaş yavaş montlardan , atkılardan , kazaklardan , hırkalara , ceketlere geçiş dönemi yaklaşıyor. Özellikle..
Bu Senenin Trendi Kürk Ponponlu Bereler
  Soğuk kış günlerinde kıyafeti tamamlayan güzel bir aksesuar olarak düşünürüm bereyi. Çok üşüdüğüm için ısınma konusuna hiç girmiyorum .Her kıyafete bir berem vardır , tabi insanın her konuda maharetli..