Baharlık Örgü Çocuk Kıyafetleri

/ 9 Mart 2017 / 1.112 / yorumsuz
Baharlık Örgü Çocuk Kıyafetleri

 

Havalar bir sıcak , bir soğuk gitse de artık adım adım bahar mevsimine ilerliyoruz. Yavaş yavaş montlardan , atkılardan , kazaklardan , hırkalara , ceketlere geçiş dönemi yaklaşıyor. Özellikle bu mevsim geçişlerinde hırkanın faydası tartışılmaz . Baharlık örgü çocuk hırkaları , elbiseleri de kalın kıyafetlerden bunalmış çocukların daha rahat hareket edeceği ve üşümeyeceği kıyafetler olarak öne çıkıyor. Güneş yüzünü gösterdiğinde hava soğuk bile olsa insanın evde oturmak canı istemiyor , çocukları ise evde tutmak imkansız.Çocuk parkları , sokak , oynayabilecekleri her mekana gitmek için ısrar etmeye başlıyorlar . Mont giydirsen terleyecek, ince giydirsen üşüyecek işte bu durumlarda örgü hırkalar kurtarıcı oluyor .Ablam da bir kaç tane Baharlık çocuklar için örgüden kıyafetler hazırlamış , daha devamını yapıyordu ama ben sabırsız dayanamadım tabii bir kaç tanesinin resmini çektim bir fikir olsun diye yayınlamaya karar verdim . Çocuk kıyafetleri öyle güzel , öyle şirin oluyor ki , onların da kendine ait gardropları oluyor . Tabii kıyafet seçiminde de bazı inatlaşmaları olmuyor değil 🙂

Baharlık örgü çocuk kıyafetlerine bir bakalım devamı gelecek bunlar benim sabırsız huyumun sonucu bir kaç tane 🙂

 

 

 

Benzer Konular
Tığ İşi Dantel Ve Yün Motif Örnekleri
  Tığ İle Yapılan Dantel Ve Yün Motifler   Bu gün bir sürü Tığ İşi Dantel ve Yün Motif Örnekleri ile geldim . Kare dantel motifi , yuvarlak dantel motifi,..
El Örgüsü Bebek Kıyafetlerinde  Bahar Trendi
      Bebeklerinize el örgüsü baharlık kıyafetler      El örgüsü bebek kıyafetlerinde bahar trendi diye okuyunca bebek modası da olur mu? demeyin . Öyle güzel olur ki ...
Brezilya Nakışı İle Yapılan Çok Güzel İşlemeler
    Merhaba , bu gün çok değişik ama çok güzeş bir nakış örneği ile geldim . Arkadaşlarla watsap grubunda konuşurken bir arkadaş bakın işlemelerim bitti diyerek bir resim gönderdi..
Havlu Kenarına Farklı Kolay Dantel Örnekleri
      Havlu kenarlarına farklı ve kolay danteller Havlu kenarına dantel kullanmayı düşünenler için , kolay dantel örnekleri ile geldim . Kolay diyorum çünkü ben yapabiliyorsam o iş kolaydır..
Rengarenk Süslemeli El Örgüsü  Ev Ayakkabıları
      Soğuk kış günlerinde , benim gibi ayaklarınız bir türlü ısınmıyorsa , çok şık ayaklarınızı sıcacık tutan el örgüsü ev botlarının çok işe yaradığını söyleyebilirim . Görüntüsü bile..
Bu Senenin Trendi Kürk Ponponlu Bereler
  Soğuk kış günlerinde kıyafeti tamamlayan güzel bir aksesuar olarak düşünürüm bereyi. Çok üşüdüğüm için ısınma konusuna hiç girmiyorum .Her kıyafete bir berem vardır , tabi insanın her konuda maharetli..