El Örgüsü Bebek Kıyafetlerinde Bahar Trendi

/ 27 Mart 2018 / 426 / 1 Yorum
El Örgüsü Bebek Kıyafetlerinde  Bahar Trendi

 

 

 

Bebeklerinize el örgüsü baharlık kıyafetler 

 

 

El örgüsü bebek kıyafetlerinde bahar trendi diye okuyunca bebek modası da olur mu? demeyin . Öyle güzel olur ki . Asıl moda bebeklerde olur . En büyük zevkimiz değilmidir bebeklerimizi süslemek , giydirmek , kendimize almaz onlara alırız .
Kız bebekler ayrı bir güzeldir rengarenk , fırfırlı , kurdeleli , çiçekli elbiselerle , erkek bebekler ayrı bir güzeldir ,pantalon takımlar , montlar , spor ayakkabılarla .

Her şeyin küçüğü çok şirin ve güzel değil mi sizce de ? Günümüzde maddi olarak her şeyi alamasakta , kendimiz elimizden geldiğince bir şeyler yaparak , bebeklerimizi değişik , albenili giydirmeyi severiz. Elde yapıla kıyafetler de en kolayı sanırım örgüler .

El örgüsü bebek kıyafetlerinde bahar aylarında , kışın kalın kıyafetlerinden bir anda yazlık kıyafetlere geçemediğimizden ara kıyafet olarak , örgüler daha çok tercih ediliyor .

El örgüsü bebek tulumları , ceketler , pantalonlar, elbiseler , şapkalar , hatta günümüzde ayakkabı dahi örenler var , bunlardan biri de benim ablam . Paylaşımlarda göreceğiniz gibi bebek ayakkabısını da ördü sonunda 🙂

Bu gün burda paylaşacağım el örgüsü bebek kıyafetleri baharlık olarak hepsi ablam tarafından örüldü .
Nako bebe yünü kullanıldı . En büyük hobisi bebek kıyafeti örmek . Bahara adım attığımız şu günlerde , el örgüsü baharlık bebek kıyafetlerini de ablamın kreasyonlarından seçtim .
İstedim ki hiç bir yerde olmayan el örgüsü bebek kıyafetleri benim sayfamdan sizlere ulaşsın .
Benim düşünceme göre ki herkes böyle düşünüyordur eminim . El emeğinin değeri anlatılamaz . Yeri çok bambaşka .
Özellikle bu işi severek yapıyorsanız , yaptığınız işe sevginizi de katıyorsunuz . Ve ortaya muhteşem şeyler çıkıyor .
El örgüsü bebek kıyafetlerinde bahar trendi dedim konu başlığıma , ne giyse yakışan , her şey üzerinde çok güzel duran bebeklerimize , bir trend yayınlamamak olmazdı .
Güneşin yüzünü daha fazla göstermeye başladığı şu günlerde , hemen hemen her gün dışarıya çıkarıp hava aldırdığımız bebeklerimizi değişik , çeşit çeşit giydirmek kim istemez ?
Çocuklarımız her şeyimiz , maddi olanaklarımız ölçüsünde en iyisini istiyoruz onlar için . Bebeklerin boyutu göz önüne alınınca iki yumak yün ile yapacağımız çok şık kıyafetlerle onları rengarenk , cıvıl cıvıl giydirebiliriz.

Kullanım açısından da çok rahat olan el örgüsü bebek kıyafetleri , sürekli değişen hava koşullarında , bir anda serinleyen ortamda , yumuşacık hırkası yavrumuzu hasta olmaktan koruyabiliyor.

Haydi hanımlar , bebeklerinize , torunlarınıza birbirinden güzel el örgüsü bebek kıyafetlerine bakmaya ne dersiniz?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

el örgüsü bebek kıyafetleri , örgü bebek tulumları , baharlık bebek örgü kıyafetleri , baharlık el örgüsü bebek elbiseleri , el örgüsü bebek tulumları , el örgüsü bebek hırkası , el örgüsü bebek ayakkabısı  , örgü bebek tulumları , örgü bebek elbiseleri , örgü bebek hırkaları

 

 

Benzer Konular
Tığ İşi Dantel Ve Yün Motif Örnekleri
  Tığ İle Yapılan Dantel Ve Yün Motifler   Bu gün bir sürü Tığ İşi Dantel ve Yün Motif Örnekleri ile geldim . Kare dantel motifi , yuvarlak dantel motifi,..
Brezilya Nakışı İle Yapılan Çok Güzel İşlemeler
    Merhaba , bu gün çok değişik ama çok güzeş bir nakış örneği ile geldim . Arkadaşlarla watsap grubunda konuşurken bir arkadaş bakın işlemelerim bitti diyerek bir resim gönderdi..
Havlu Kenarına Farklı Kolay Dantel Örnekleri
      Havlu kenarlarına farklı ve kolay danteller Havlu kenarına dantel kullanmayı düşünenler için , kolay dantel örnekleri ile geldim . Kolay diyorum çünkü ben yapabiliyorsam o iş kolaydır..
Rengarenk Süslemeli El Örgüsü  Ev Ayakkabıları
      Soğuk kış günlerinde , benim gibi ayaklarınız bir türlü ısınmıyorsa , çok şık ayaklarınızı sıcacık tutan el örgüsü ev botlarının çok işe yaradığını söyleyebilirim . Görüntüsü bile..
Baharlık Örgü Çocuk Kıyafetleri
  Havalar bir sıcak , bir soğuk gitse de artık adım adım bahar mevsimine ilerliyoruz. Yavaş yavaş montlardan , atkılardan , kazaklardan , hırkalara , ceketlere geçiş dönemi yaklaşıyor. Özellikle..
Bu Senenin Trendi Kürk Ponponlu Bereler
  Soğuk kış günlerinde kıyafeti tamamlayan güzel bir aksesuar olarak düşünürüm bereyi. Çok üşüdüğüm için ısınma konusuna hiç girmiyorum .Her kıyafete bir berem vardır , tabi insanın her konuda maharetli..

El Örgüsü Bebek Kıyafetlerinde Bahar Trendi (1 Yorum)

  1. O ayakkabılı yeşil elbise nasıl güzel yaaa el örgüsü bebek kıyafetlerine çok cici modeller bir çok yerde burda da buna bayıldım eline sağlık yapanin