Rengarenk Süslemeli El Örgüsü Ev Ayakkabıları

/ 2 Şubat 2018 / 1.088 / yorumsuz
Rengarenk Süslemeli El Örgüsü  Ev Ayakkabıları

 

 

 

Soğuk kış günlerinde , benim gibi ayaklarınız bir türlü ısınmıyorsa , çok şık ayaklarınızı sıcacık tutan el örgüsü ev botlarının çok işe yaradığını söyleyebilirim . Görüntüsü bile insanın içini ısıtıyor. Ayrıca şık görüntüsü de yanında promosyon gibi . Örgü ev ayakkabılarını  bomcuklu , fiyonklu süslemelerle , çok şık ev ayakkabısı şeklinde de kullanabilirsiniz , canım ablam bana bir tane örmüş

 

Taban kısmı keçeden , kardeşinin üşümesini de unutmamış , sıcak tutması için keçe kullanmış . Çok şık duruyor ev gezmelerinde , hem yanınızda taşıması kolay , hafif , yer kaplamıyor , hem gittiğiniz yerde kendi ayakkabınızı kullanıyorsunuz , bir başkasının terliğini giymiyorsunuz , hijyen olarakta sağlıklı . Özellikle ayak ve tırnak mantarlarının , egzamanın , başkasının terliği ile bulaştığını söylememe gerek yok sanırım .

El örgüsü ev ayakkabılarının yapılışı da zannedildiği kadar zor değil , keçeye dikmesi zor gelirse alt tabanıda örgüden yapıp keçeyi içine tabanlık gibi kullanabilirsiniz . El örgüsü ev ayakkabılarının bir diğer avantajıda , kıyafetinize uygun renklerde bir kaç çeşit örerek , kombininizle bir bütünlük sağlayabilirsiniz .

Çeşitli internet sitelerinden örnek olması amacıyla , rengarenk el örgüsü ev ayakkabısı modelleri seçtim sizler için .

Umarım beğenirsiniz . Sizde kendiniz için sevdiğiniz renklerde çeşit çeşit el örgüsünden ev ayakkabısı örerek kullanabilirsiniz. Kadınların ayakkabıya olan düşkünlüğü malum , ben öyleyim en azından , ayakkabıya doymuyorum diyebilirim , ama tabii her beğendiğiniz ayakkabıyı da alamıyorsunuz . Ayakkabı hevesimi el örgüsü ev ayakkabılarıyla hem daha ekonomik , hem istediğim renklerde örerek ayakkabılara karşı olan hevesimi  en aza düşürüyorum .

Şimdi rengarenk süslü , boncuklu , fiyonklu el örgüsü ev ayakkabısı modellerimize bir bakalım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

el örgüsü ,örgü , el örgüsü ev ayakkabıları , fiyonklu el örgüsü ev ayakkabısı , boncuklu el örgüsü ev ayakkabısı , rengarenk el örgüsü ayakkabılar , ayaklarınız üşümesin , el örgüsü ayakkabı modelleri

Benzer Konular
Tığ İşi Dantel Ve Yün Motif Örnekleri
  Tığ İle Yapılan Dantel Ve Yün Motifler   Bu gün bir sürü Tığ İşi Dantel ve Yün Motif Örnekleri ile geldim . Kare dantel motifi , yuvarlak dantel motifi,..
El Örgüsü Bebek Kıyafetlerinde  Bahar Trendi
      Bebeklerinize el örgüsü baharlık kıyafetler      El örgüsü bebek kıyafetlerinde bahar trendi diye okuyunca bebek modası da olur mu? demeyin . Öyle güzel olur ki ...
Brezilya Nakışı İle Yapılan Çok Güzel İşlemeler
    Merhaba , bu gün çok değişik ama çok güzeş bir nakış örneği ile geldim . Arkadaşlarla watsap grubunda konuşurken bir arkadaş bakın işlemelerim bitti diyerek bir resim gönderdi..
Havlu Kenarına Farklı Kolay Dantel Örnekleri
      Havlu kenarlarına farklı ve kolay danteller Havlu kenarına dantel kullanmayı düşünenler için , kolay dantel örnekleri ile geldim . Kolay diyorum çünkü ben yapabiliyorsam o iş kolaydır..
Baharlık Örgü Çocuk Kıyafetleri
  Havalar bir sıcak , bir soğuk gitse de artık adım adım bahar mevsimine ilerliyoruz. Yavaş yavaş montlardan , atkılardan , kazaklardan , hırkalara , ceketlere geçiş dönemi yaklaşıyor. Özellikle..
Bu Senenin Trendi Kürk Ponponlu Bereler
  Soğuk kış günlerinde kıyafeti tamamlayan güzel bir aksesuar olarak düşünürüm bereyi. Çok üşüdüğüm için ısınma konusuna hiç girmiyorum .Her kıyafete bir berem vardır , tabi insanın her konuda maharetli..