Havlu Kenarına Farklı Kolay Dantel Örnekleri

/ 22 Mart 2018 / 1.075 / 4 Yorum
Havlu Kenarına Farklı Kolay Dantel Örnekleri

 

 

 

Havlu kenarlarına farklı ve kolay danteller

Havlu kenarına dantel kullanmayı düşünenler için , kolay dantel örnekleri ile geldim . Kolay diyorum çünkü ben yapabiliyorsam o iş kolaydır .  Genellikle çeyizler hazırlanırken , mutlaka kenarı dantel , süslü havlular konur çeyize .Bazı örnekler gerçekten çok güzel ama benim gibiler için zor olabiliyor . 

Çeyizlerin olmazsa olmazı dantel havlu kenarlarının yanında bir de günlük kullandığımız havlular için , daha kolay ama güzel modellerden , eli tığ tutan herkesin yapabileceği kolay dantel örnekleri ile sizlerde günlük havlularınıza danteller örebilir , havluya değişik bir  görünüm katabilirsiniz .

Havlu kenarına farklı ve kolay örnekleri internetten bulmadım , hepsi benim yaptığım danteller . Havlu hastalığım sebebiyle , evi havlu doldurmuşluğum vardır , banyonun çok şık bir aksesuarı olarak görürüm havluları .

Mutfakta da havlu kullanıyoruz ama havlu denilince ilk akla banyo , lavaboda kullandığımız , her sabah yüzümüzü sildiğimiz havlu geliyor nedense. 

Modellerin kolaylığından dolayı havluların yanında pike kenarına da yapılabilir , yastık kenarına da olabilir .

Ben havlular için yapmıştım . Havlu kenarına farklı kolay dantel örnekleri diye başlık açsam da , kısaca kenar dantel örnekleri de diyebiliriz . 

El emeğinin yeri bir başka oluyor , ne kadar kolay olursa olsun , her bir zinciri bir emek , özellikle tığ işleri tam bir sabır işi , ama insanları oyaladığı , kafasını meşgul ettiği de bir gerçek .Ayrıca el işinin beyni fazlasıyla çalıştırdığı ve alzmheiri önlediği de son günlerde çok konuşulan bir konu . 

Gerçekten de 3 ilmek çektim 5 ilmek eksilttim derken hem ortaya çok güzel çalışmalar çıkıyor , hem de insan bir çok düşüncesinden uzaklaşıyor .

Şimdi Havlu kenarları için farklı ve kolay dantel örneklerine bakalım .

 

 

 

 

 

 

 

 

Havlu kenarlarına dantel , kenar dantel örnekleri , kolay kenar danteli , kolay dantel örnekleri , farklı danteller , havlu kenarına kolay dantel örnekleri

Benzer Konular
Tığ İşi Dantel Ve Yün Motif Örnekleri
  Tığ İle Yapılan Dantel Ve Yün Motifler   Bu gün bir sürü Tığ İşi Dantel ve Yün Motif Örnekleri ile geldim . Kare dantel motifi , yuvarlak dantel motifi,..
El Örgüsü Bebek Kıyafetlerinde  Bahar Trendi
      Bebeklerinize el örgüsü baharlık kıyafetler      El örgüsü bebek kıyafetlerinde bahar trendi diye okuyunca bebek modası da olur mu? demeyin . Öyle güzel olur ki ...
Brezilya Nakışı İle Yapılan Çok Güzel İşlemeler
    Merhaba , bu gün çok değişik ama çok güzeş bir nakış örneği ile geldim . Arkadaşlarla watsap grubunda konuşurken bir arkadaş bakın işlemelerim bitti diyerek bir resim gönderdi..
Rengarenk Süslemeli El Örgüsü  Ev Ayakkabıları
      Soğuk kış günlerinde , benim gibi ayaklarınız bir türlü ısınmıyorsa , çok şık ayaklarınızı sıcacık tutan el örgüsü ev botlarının çok işe yaradığını söyleyebilirim . Görüntüsü bile..
Baharlık Örgü Çocuk Kıyafetleri
  Havalar bir sıcak , bir soğuk gitse de artık adım adım bahar mevsimine ilerliyoruz. Yavaş yavaş montlardan , atkılardan , kazaklardan , hırkalara , ceketlere geçiş dönemi yaklaşıyor. Özellikle..
Bu Senenin Trendi Kürk Ponponlu Bereler
  Soğuk kış günlerinde kıyafeti tamamlayan güzel bir aksesuar olarak düşünürüm bereyi. Çok üşüdüğüm için ısınma konusuna hiç girmiyorum .Her kıyafete bir berem vardır , tabi insanın her konuda maharetli..

Havlu Kenarına Farklı Kolay Dantel Örnekleri (4 Yorum)

  1. Bir zamanlar ne çok yapmıştım havlu kenarına dantel , şimdi bunları görünce heves geldi 🙂 bir iki tanesini yaparım sanırım , çok zor dantel modellerini bende yapamıyorum .

  2. Havlu kenarına dantel gerçekten güzel duruyor ama çok büyük dantelleri sevmiyorum , bunlar güzelmiş fistolu dantel örneklerini beğendim deneyeceğim .

  3. Bizimkız zor örnekleri bende yapamıyorum , onun için havlu kenarı için kolay dantel örneklerini ekledim benim yapabildiklerim

  4. Selma çok büyükler bence de güzel durmuyor havlu kenarında , çeyizlik düşünülebilir ama günlük kullanım için daha küçük modeller güzel duruyor havlu kenarında . Yorum için teşekkürler 🙂