Bu Senenin Trendi Kürk Ponponlu Bereler

/ 11 Şubat 2017 / 783 / yorumsuz
Bu Senenin Trendi Kürk Ponponlu Bereler

 

Soğuk kış günlerinde kıyafeti tamamlayan güzel bir aksesuar olarak düşünürüm bereyi. Çok üşüdüğüm için ısınma konusuna hiç girmiyorum .Her kıyafete bir berem vardır , tabi insanın her konuda maharetli bir ablası olunca , her renk beresi de oluyor 🙂  Hediye olarak yaptığı bereler , çok beğenilince , sipariş üstüne sipariş almaya başladı ablam ve ortaya bu güzellikler çıktı. Bu senenin trendi kürk ponponlu bereler . Kürk ponponlar ,ister tepede , ister iki kulak hizasının biraz altında , bence çok şık duruyor. Bereler de desenli veya düz olarak örülebiliyor. Hem şık , hem sıcak daha ne olsun. Sevdiğiniz bir şeyle meşgul olmanın yanında evde çalışarak aile bütçesine de bir katkı oluyor.

Rengarenk yün berelerle çok güzel kıyafet kombinleri yapabilirsiniz , feminen giyim tercih edenler daha koyu renklerden kombin yaparken , spor giyinenler canlı renklerden seçtikleri berelerle , soğuk kış günlerinde şık olabilirler. Bir çok kadın soğuktan korunmak dışında , tarz olarak da bereleri kullanıyorlar .

Çok şık ve zarif modern , kürk ponponlu yün bere ve şapka modellerini sizlerle de paylaşacağım. Ayrıca artık herkesin , her yerde elinden düşmeyen cep telefonunu daha rahat kullanması için parmaksız eldivenlerle takım olarak yapılan bere modelleri de , kullanışlı olması açısından çok tercih ediliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Konular
Tığ İşi Dantel Ve Yün Motif Örnekleri
  Tığ İle Yapılan Dantel Ve Yün Motifler   Bu gün bir sürü Tığ İşi Dantel ve Yün Motif Örnekleri ile geldim . Kare dantel motifi , yuvarlak dantel motifi,..
El Örgüsü Bebek Kıyafetlerinde  Bahar Trendi
      Bebeklerinize el örgüsü baharlık kıyafetler      El örgüsü bebek kıyafetlerinde bahar trendi diye okuyunca bebek modası da olur mu? demeyin . Öyle güzel olur ki ...
Brezilya Nakışı İle Yapılan Çok Güzel İşlemeler
    Merhaba , bu gün çok değişik ama çok güzeş bir nakış örneği ile geldim . Arkadaşlarla watsap grubunda konuşurken bir arkadaş bakın işlemelerim bitti diyerek bir resim gönderdi..
Havlu Kenarına Farklı Kolay Dantel Örnekleri
      Havlu kenarlarına farklı ve kolay danteller Havlu kenarına dantel kullanmayı düşünenler için , kolay dantel örnekleri ile geldim . Kolay diyorum çünkü ben yapabiliyorsam o iş kolaydır..
Rengarenk Süslemeli El Örgüsü  Ev Ayakkabıları
      Soğuk kış günlerinde , benim gibi ayaklarınız bir türlü ısınmıyorsa , çok şık ayaklarınızı sıcacık tutan el örgüsü ev botlarının çok işe yaradığını söyleyebilirim . Görüntüsü bile..
Baharlık Örgü Çocuk Kıyafetleri
  Havalar bir sıcak , bir soğuk gitse de artık adım adım bahar mevsimine ilerliyoruz. Yavaş yavaş montlardan , atkılardan , kazaklardan , hırkalara , ceketlere geçiş dönemi yaklaşıyor. Özellikle..