Sayfalarınıza Rengarenk Arka Planlar

/ 29 Mayıs 2017 / 1.977 / yorumsuz
Sayfalarınıza Rengarenk Arka Planlar

 

 

Çok güzel  arka planlar buldum , site için arka plan ararken. Aynı arka plan , aynı renk , aynı desen sürekli olarak kullanmaktan sıkılıyorum .Belki sizde benim gibisinizdir. Tumblr için , site için , diğer blog ,twitter profilim ve diğer sayfalarım için sürekli arka plan arıyorum . Bir sürü arka plan topladım daha sonra bunları neden sitede yayınlamayayım , belki benim gibi değişiklik sevenler vardır , farklı bir şeyler arıyorlardır diye düşündüm ve burda da arka planları yayınlamaya karar verdim . Çiçekli olanından , desenli olanına , mavisinden , sarısına , her zevke hitap edecek arka planlar topladım sanıyorum . Sanıyorum diyorum çünkü herkesin zevki aynı olmaz , bazı kişiler çok renkli dikkat çeken arka plan severken , bir diğeri sade , şeffaf arka plan seviyor olabilir. Hatta hiç kullanmayan da var. Ama ben görsel anlamda arka planın güzel olduğunu düşünen taraftayım . 

Bazı topladığım arka planları , söz yazmak içinde kullanıyorum , eğer çok hoşuma gittiyse orta kısmını yazıya uygun konuma getirip , arka planı çerçeve olarak kullandığımda oluyor. 

Web siteleriniz , sayfalarınız , tumblr , twitter ve blog sayfalarınız için değişik , güzel arka planlar düşünüyorsanız burdaki arka planlara da bir bakın derim 🙂 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

arkaplanlar,çiçekli arkaplanlar,yıldızlı arkaplanlar,gül desenli arkaplanlar,şal desenli arkaplanlar,çilekli arkaplanlar,ışıltılı arkaplanlar,tumblr arkaplanlar,twitter arkaplanlar,blog sayfasına arkaplanlar, kedili arkaplanlar,kedi patili arkaplanlar,minik yıldızlı arkaplanlar,kelebekli arkaplanlar

 

Benzer Konular
Günaydın Gifleri Işıl Işıl  Günaydın Mesajları
    Günaydın Gifleri                      Harika Günaydın Gifleri ile geldim bu sefer. Watsapp , Twitter , Facebook , gibi sosyal medya..
Özür Dilerim / Zırvalar
Merhaba sözcüklerim,Yıllar önce okuduğum kitabı aralar gibiyim.Sanırım sarılmaya geldim kendime. Her zaman boş verdiğim, ertelediğim, unuttuğum,unutmak istediğim, ağlatmaktan korktuğum,susturduğum, hırpaladığım,kendime sarılmaya geldim.. Bu biraz acı biliyor musunuz?Sarılacak kimsesi olmayan kendimi..
İçimi Gömmeye Geldim
HİÇ.. Toprakları savuracağım içimin ölü yüzüne, kefenlemeden, yıkamadan gömeceğim. Saat 01:28 Neden ve nasıl oldu da konu buralara geldi, bilmiyorum. Ama konu ilk defa benim. Kendim de inanamıyorum buna, bilseniz...
Kadınlar İçin Saat Alışverişi Neden Önemlidir ?
Kadınlar  İçin Saatin Önemi Cep telefonlarının gittikçe akıllı olmaları sonucunda, aksesuar olarak kullanımı dışında artık çok da bir özelliği kalmayan, fakat zenginlik ve varlık belirtisi olan önemli aksesuar konumunu hala..
Diyet Yapmak Sabır Gerektirir
      Diyet Yaparken İnsanları Üzmemek               Sağlıklı beslenmek vücudun ayakta durması adına oldukça önemli bir kavramdır. Aksi durumda ise devreye diyet girer. Diyet yapmak işkence gibi görünse..
Telefonlarınıza Arka Planlar Android , İphone,  Whatsapp
 Mobil Telefonlarınıza Arka Planlar     Telefonlarınıza canlılık getirecek , günlük ruh durumunuza göre değiştirebileceğiniz , aşk , sonbahar , sevgi , çiçek , manzara , çizim temalı  mobil telefonlar için..