Yuvanın Altın Topu Bebekler

/ 31 Ocak 2017 / 838 / 1 Yorum
Yuvanın Altın Topu Bebekler

 

 

Bebekler , görenin yüzünde ister istemez bir gülümseme oluşturan , bütün dertlerini unutturan , her biri ayrı tatlı , ayrı güzel , ayrı şirin bebekler . Bir bebek evin neşesi, güzelliği , huzuru , zamanı en iyi geçirdiğimiz , kıyamadığımız masum varlıklar . Hele bu bir de sizin bebeğiniz ise tadına doyum olmaz .

Nerde bir bebek resmine rastlasam hemen kaydederim . Bazen gülen , bazen muzurluk yapan, bazen uyuyan bebek resimleri , her anı güzel , her hali tatlı olan . Masumiyeti belki de en iyi anlatan görüntüdür bir bebek , savunmasız , tertemiz , saf. Kokusuna doyum olmayan .

 

Benzer Konular
İçimi Gömmeye Geldim
HİÇ.. Toprakları savuracağım içimin ölü yüzüne, kefenlemeden, yıkamadan gömeceğim. Saat 01:28 Neden ve nasıl oldu da konu buralara geldi, bilmiyorum. Ama konu ilk defa benim. Kendim de inanamıyorum buna, bilseniz...
Kadınlar İçin Saat Alışverişi Neden Önemlidir ?
Kadınlar  İçin Saatin Önemi Cep telefonlarının gittikçe akıllı olmaları sonucunda, aksesuar olarak kullanımı dışında artık çok da bir özelliği kalmayan, fakat zenginlik ve varlık belirtisi olan önemli aksesuar konumunu hala..
Diyet Yapmak Sabır Gerektirir
      Diyet Yaparken İnsanları Üzmemek               Sağlıklı beslenmek vücudun ayakta durması adına oldukça önemli bir kavramdır. Aksi durumda ise devreye diyet girer. Diyet yapmak işkence gibi görünse..
Telefonlarınıza Arka Planlar Android , İphone,  Whatsapp
 Mobil Telefonlarınıza Arka Planlar     Telefonlarınıza canlılık getirecek , günlük ruh durumunuza göre değiştirebileceğiniz , aşk , sonbahar , sevgi , çiçek , manzara , çizim temalı  mobil telefonlar için..
Herkesin Korkulu Rüyası  Kemik Erimesi
    Kemik Erimesinin Nedenleri   İlerleyen yaşlarda herkesin korkulu rüyası olan kemik erimesinin nedenleri konusunda yazımızdan bilgi alabilir, tedavi yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Pek çok farklı nedene bağlı olabilen kemik erimesinin..
2018 Yılı Ev Dekorasyon Önerileri
      2018 Yılı Ev Dekorasyon Fikirleri   Herkesin rahat ettiği ve hem şık, hem de konforlu olmasına özen gösterdiği evler 2018 yılında biraz dikkat ve biraz değişiklikle tamamen..

Yuvanın Altın Topu Bebekler (1 Yorum)

  1. şapidikler .dd bebeklerin en sevdiğim şeyleri birincisi kokuları ikincisi sapsalca bakısları kücük yegenim sası bakardı bende agzına vururdum o an :dd