Yuvanın Altın Topu Bebekler

/ 31 Ocak 2017 / 1.103 / 1 Yorum
Yuvanın Altın Topu Bebekler

 

 

Bebekler , görenin yüzünde ister istemez bir gülümseme oluşturan , bütün dertlerini unutturan , her biri ayrı tatlı , ayrı güzel , ayrı şirin bebekler . Bir bebek evin neşesi, güzelliği , huzuru , zamanı en iyi geçirdiğimiz , kıyamadığımız masum varlıklar . Hele bu bir de sizin bebeğiniz ise tadına doyum olmaz .

Nerde bir bebek resmine rastlasam hemen kaydederim . Bazen gülen , bazen muzurluk yapan, bazen uyuyan bebek resimleri , her anı güzel , her hali tatlı olan . Masumiyeti belki de en iyi anlatan görüntüdür bir bebek , savunmasız , tertemiz , saf. Kokusuna doyum olmayan .

 

Benzer Konular
Günaydın Gifleri Işıl Işıl  Günaydın Mesajları
    Günaydın Gifleri                      Harika Günaydın Gifleri ile geldim bu sefer. Watsapp , Twitter , Facebook , gibi sosyal medya..
Özür Dilerim / Zırvalar
Merhaba sözcüklerim,Yıllar önce okuduğum kitabı aralar gibiyim.Sanırım sarılmaya geldim kendime. Her zaman boş verdiğim, ertelediğim, unuttuğum,unutmak istediğim, ağlatmaktan korktuğum,susturduğum, hırpaladığım,kendime sarılmaya geldim.. Bu biraz acı biliyor musunuz?Sarılacak kimsesi olmayan kendimi..
İçimi Gömmeye Geldim
HİÇ.. Toprakları savuracağım içimin ölü yüzüne, kefenlemeden, yıkamadan gömeceğim. Saat 01:28 Neden ve nasıl oldu da konu buralara geldi, bilmiyorum. Ama konu ilk defa benim. Kendim de inanamıyorum buna, bilseniz...
Kadınlar İçin Saat Alışverişi Neden Önemlidir ?
Kadınlar  İçin Saatin Önemi Cep telefonlarının gittikçe akıllı olmaları sonucunda, aksesuar olarak kullanımı dışında artık çok da bir özelliği kalmayan, fakat zenginlik ve varlık belirtisi olan önemli aksesuar konumunu hala..
Diyet Yapmak Sabır Gerektirir
      Diyet Yaparken İnsanları Üzmemek               Sağlıklı beslenmek vücudun ayakta durması adına oldukça önemli bir kavramdır. Aksi durumda ise devreye diyet girer. Diyet yapmak işkence gibi görünse..
Telefonlarınıza Arka Planlar Android , İphone,  Whatsapp
 Mobil Telefonlarınıza Arka Planlar     Telefonlarınıza canlılık getirecek , günlük ruh durumunuza göre değiştirebileceğiniz , aşk , sonbahar , sevgi , çiçek , manzara , çizim temalı  mobil telefonlar için..

Yuvanın Altın Topu Bebekler (1 Yorum)

  1. şapidikler .dd bebeklerin en sevdiğim şeyleri birincisi kokuları ikincisi sapsalca bakısları kücük yegenim sası bakardı bende agzına vururdum o an :dd