Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri

/ 10 Mart 2018 / 845 / 4 Yorum
Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri

 

 

Bahar Geldi

Her ne kadar çok soğuk bir kış geçirmesekte adı kış sonuçta . Kar yağmasa da , kapalı güneşi az bir mevsimden geçtik. Çoğumuz yazı çok özledi . Sonunda Mart ayına geldik . Baharın başlangıcı . Şimdi gardrobu şöyle bir elden geçirme zamanı . Bakalım Moda da Bahar rüzgarı nasıl esmiş , 2018 Trendleri  neymiş .

Hepimizin ortak sorunu , her zaman ki gibi giyecek bir  şeyimiz yoktur. 🙂 Var olanları , artık giymediklerimizi , küçülenleri , kilo verdiğimiz için artık büyük gelenleri temizleme zamanı .

Bahar aylarını yaz ayından daha çok severim . Daha anlamlı gelir bana , Bir yenilik , bir uyanış . Tabiatın uyanışı , her tarafın yeşile boyanması . Her ne kadar İstanbul’da yeşile hasret olsakta  balkonumda ki çiçeklerin , tomurcuklanması , bahçedeki ağacın yemyeşil yaprak dolması , bahar aylarının ayrı bir güzelliği , ayrı bir heyecanı . 

Bu uyanış ve yenilenmenin içinde tabii ki gardrobuda yenilemek lazım . Bazen var olanı ufak tefek değişiklerle yeniye uydurmak , bazen evdeki olan kıyafete ek bir gömlek , ceket , etek  eklenerek , farklı kombinler ortaya çıkarmak . Ama mutlaka bir yenilik insanın içinden geliyor .

Bahar denilince nedense benim aklıma hep çiçekli elbiseler gelir . Çok severim mini çiçekli hele hele puantiyeli elbiseleri . Hiç modası geçmeyen , her zaman şık olan elbiselerdir .

Bahar aylarını en güzel anlatan , cıvıl cıvıl çiçekli , puantiyeli uzun , kısa bir sürü elbise modeli ile geldim bu gün .Biraz canlanmanın , baharı enerjik karşılamamıza yardım edecek , benim çok hoşuma giden elbise modelleri .

Umarım sizlerde beğenirsiniz .

2018 Baharlık Elbise Trendleri 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

baharlık elbiseler , 2018 baharlık elbiseler , baharlıkelbisede 2018 trendi , 2018 baharlık elbise modelleri , çiçekli elbiseler, baharlık uzun elbiseler , baharlık çiçekli elbiseler , baharlık kıyafetler , 2018 baharlık elbise trendleri

 

 

Benzer Konular
Günaydın Gifleri Işıl Işıl  Günaydın Mesajları
    Günaydın Gifleri                      Harika Günaydın Gifleri ile geldim bu sefer. Watsapp , Twitter , Facebook , gibi sosyal medya..
Özür Dilerim / Zırvalar
Merhaba sözcüklerim,Yıllar önce okuduğum kitabı aralar gibiyim.Sanırım sarılmaya geldim kendime. Her zaman boş verdiğim, ertelediğim, unuttuğum,unutmak istediğim, ağlatmaktan korktuğum,susturduğum, hırpaladığım,kendime sarılmaya geldim.. Bu biraz acı biliyor musunuz?Sarılacak kimsesi olmayan kendimi..
Yazlık Örgü Çanta Modelleri
Yaz mevsiminde kullanılabilecek , tığ işi , motifli , boncuklu , püsküllü , rengarenk yazlık örgü çanta modellerinden örnekler topladım , hepsi birbirinden güzel. El işine meraklı kadınlarımız yaz aylarında..
İçimi Gömmeye Geldim
HİÇ.. Toprakları savuracağım içimin ölü yüzüne, kefenlemeden, yıkamadan gömeceğim. Saat 01:28 Neden ve nasıl oldu da konu buralara geldi, bilmiyorum. Ama konu ilk defa benim. Kendim de inanamıyorum buna, bilseniz...
Vücut Sıkılaştırmak İçin Kullanılan Bitkisel Yağlar
Cilt ve saç bakımından sonra dikkat edilmesi gereken en etkili yöntemlerden birisi de vücut sıkılaştırma. Doğum sonrası sarkmalar, selüloit ve aşırı kilo alıp verme sonrasında oluşan çatlaklar, kadınların kabusu haline..
Evde Hazırlanabilen Gençleştirici Doğal Yüz Serumu
Bazı hanımlar doğum günlerinde beklenen mutluluğu göstermemekte.Sebebi her doğum günlerinde bir gerçekle burun buruna geliyor olmaları. Burun buruna gelinen gerçek yaşlanıyor olduklarını fark etmeleri. Yaşlandığını hisseden her hanım, bir çok..

Moda da Bahar Rüzgarı 2018 Trendleri (4 Yorum)

  1. Puantiyeli elbiseye bayıldım , çok güzel , bir de birinci resimdeki siyah beyaz elbiseyi beğendim 🙂 Bahar modasının resimleri bile insanın içini açıyor . 2018 yılı bahar-yaz saç modellerini de bekliyoruz , yayınlarsanız 🙂

  2. Puantiyeli kıyafetleri bende severim 🙂 hiç modası geçmez , 2018 bahar-yaz saç modellerini de yayınlarım tabii ki 🙂

  3. Çiçekli elbiseler baharı müjdeliyor sanki . İnsanın bakarken bile içi açılıyor . Çok büyük çiçekliler değil ama minik çiçekli elbiseler favorim .