Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak Modelleri

/ 2 Mayıs 2018 / 476 / yorumsuz
Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak Modelleri

 

Gelinliğin Tamamlayıcısı Duvaklar 

Gelin olacakların en önemli seçimi de duvak seçimidir . Gelinliği tamamlayan , Gelinliğin Olmazsa Olmazı Çok Şık Duvak modelleriyle sizlerde hayallerinizdeki gelinliğe uygun , tarzınıza göre duvak seçimini sayfamdan yapabilirsiniz . Vintage duvak , kır düğünü duvakları, uzun duvak , kısa duvak , işlemeli duvak ,şapka duvak , tesettür duvak , Fransız  dantel duvak , taş işlemeli duvak , kafes duvak  vb. her çeşidinden örnekleri bulabilirsiniz .

Gelin ya da gelinlik konusu konuşulurken ilk akla gelen gelinliğin olmazsa olmazı duvakları konuşmamak olmaz .Duvak seçimi önemli .Gelinliği tamamlayan duvaklar , yüz şekline , saç şekline , en önemlisi tarzınıza uygun olarak seçilir . Her duvak her yüz şekline her saça gitmez . Gelinliğe de uygun olması lazımdır . 

Her yıl duvak modelleri , moda dünyasında yayınlansa da , yıllar öncesinin duvakları sizin gelinliğinize , tarzınıza çok uygun olabilir . Metrelerce uzun duvakla yürümek zor gibi görünse de , bir günlük saltanat için yapılmayacak şey değil . Bir kuğu gibi süzülmenin verdiği haz , yıllarca aklınıza geldikçe , o günü yaşamanıza sebep olur .

Gelinliği satın aldığınız veya diktirdiğiniz yerde mutlaka size duvak önerisi yapılacaktır , ama bu sizin düşündüğünüz duvak modeli olmayabilir . O özel günde kendi tarzınızla sevdiklerinizin karşısına çıkmak isteyeceksinizdir . Hayalini kurduğunuz duvak , size en yakışan duvaktır . Bende buna azda olsa katkım olsun diye sizler için duvak modelleri seçtim , Umarım beğenirsiniz .

 

Gelinliğin Olmazsa Olmazı  Çok Şık Duvak Modelleri 

 

duvak modelleri

 

taşlı duvak modeli

 

vintage tarzı duvak modeli

 

uzun duvak modeli

 

tesettürlü duvak modeli

 

boncuklu duvak modeli

 

taçlı-duvak-modeli

 

kenarı işlemeli duvak modeli

 

uzun duvak modelleri çok şık

 

boncuk işlemeli tesettür duvak

 

taş işlemeli tesettür duvak modeli

 

Fransız dantel duvak modelleri

 

tül duvak modeli

 

uzun duvak modelleri

 

gelinlik duvak modelleri

 

gelinlik uzun duvak modelleri

 

işlemeli tesettür duvak modelleri

 

gelinlikler için kısa duvak modelleri

 

çok uzun duvak modelleri

 

işlemeli duvak modeli

 

çiçekli duvak modeli

 

tül uzun duvak modeli

 

çok şık duvak modeli

 

kafes duvak modeli

 

Benzer Konular
Yazlık Örgü Çanta Modelleri
Yaz mevsiminde kullanılabilecek , tığ işi , motifli , boncuklu , püsküllü , rengarenk yazlık örgü çanta modellerinden örnekler topladım , hepsi birbirinden güzel. El işine meraklı kadınlarımız yaz aylarında..
Vücut Sıkılaştırmak İçin Kullanılan Bitkisel Yağlar
Cilt ve saç bakımından sonra dikkat edilmesi gereken en etkili yöntemlerden birisi de vücut sıkılaştırma. Doğum sonrası sarkmalar, selüloit ve aşırı kilo alıp verme sonrasında oluşan çatlaklar, kadınların kabusu haline..
Evde Hazırlanabilen Gençleştirici Doğal Yüz Serumu
Bazı hanımlar doğum günlerinde beklenen mutluluğu göstermemekte.Sebebi her doğum günlerinde bir gerçekle burun buruna geliyor olmaları. Burun buruna gelinen gerçek yaşlanıyor olduklarını fark etmeleri. Yaşlandığını hisseden her hanım, bir çok..
Saçlarınızdaki Beyazlardan Doğal Maskeler İle Kurtulun
    Beyaz Saçlara İyi Gelen Bakım Maskeleri Saçlarımız yıllar geçtikçe ve yaşımız ilerledikçe beyazlaşsa da bu beyazlamaların yaş ile ilgisi olduğunun yanı sıra genetik olarak ve saç boyalarından da..
Kadınların Güzellik Uğruna Yaşadığı Zorluklar Nelerdir ?
    Kadınların Güzellik Uğruna Yaptığı Şeyler                 Güzel olmak ve güzel görülmek hemen hemen bütün kadınların içinde var olan duygularından biridir. Kadın doğası gereği beğenilmek ve güzel..
Sağlıklı Saçlar İçin Doğru Şampuan Hangisi ?
      Kadınlar İçin En İyi Şampuan Alışverişi    Saç bakımı ne kadar da önemli, herkes çok güzel saçları olmasını ister hatta bu saçlarla çevrelerinden iltifatlar duymak insanı ufka..