Bolluk Ve Bereket Getiren Borç Ödeten Dualar

/ 23 Şubat 2018 / 1.264 / yorumsuz
Bolluk Ve Bereket Getiren Borç Ödeten Dualar

 

 

 

       Günümüzde maddi sıkıntı içinde olmayan , zar zor geçinen , maaşı aldığı gün biten bir çok insanın olduğunu biliyorum , özellikle kredi kartından çok muzdarip olan , ama mecburen maaşı aldığı gün kredi kartı borçlarını ödeyip , elinde para kalmayınca , tekrar kredi kartının içini boşaltan kısır döngü içinde yaşamaya çalışan bizler , sizler için , Hazinesi çok geniş , vermeyi seven Allah’tan bolluk ve bereket getiren , borç ödeten dualar ederek  isteyelim . İnanarak , ihlasla , kalpten edilen dualar , bizler için en hayırlı , en doğru  zamanda imdadımıza yetişecektir .

Ben kendi adıma bilmediğim , sağdan soldan duyduğum her duayı okumam , bazı duaların enerjisi farklıdır , bazıları davettir , bilemem , başka enerjiler çekebilirim , bir şeyleri yanlış yaparım diye korkarım . Burada paylaşacağım dualar benimde okuduğum  dualar . Allah tüm sıkıntıda olanların imdadına yetişsin , en doğru zamanda , en hayırlısından , içine düştüğümüz borç batağından cümlemizi kurtarsın .

Bazen öyle durumlarla karşılaşırız ki , hemen para bulmamız gerekir , yolun sonunda gibiyizdir , para bulacak tüm yollar kapanmıştır , tünelin ucunda hiç ışık yok gibidir . İşte böyle zamanlarımızda o tünelin ucundaki ışık  yapacağımız dualarımızdır . Yüce Allah benden isteyin , çok isteyin , her şeyi benden isteyin demiştir. İsteyin , canı gönülden , inanarak isteyin , duam kabul olmadı demeyin , hangi duanın , hangi belayı def ettiğini bilemeyiz .

Şimdi bu zor zamanlarımız için sizi sıkınıtınızdan kurtaracak hiç tahmin etmediğiniz yerden bir şekilde elinize para geçmesini sağlayacak dualarımıza gelelim .

Bolluk Ve Bereket Getiren Borç Ödeten Dualar 

Bu duayı düzenli olarak okursanız işleriniz  kolaylaşır, kazandığınız  para bereketlenir ve hemen para gelir. Kazanç az ise çoğalır, çok ise bereketlenir. bu duayı bir hafta boyunca 41 defa okursanız çok kısa süre içerisinde maddi sıkıntılarından kurtulursunuz ,aniden para gelmeye başlar. İnşa’Allah . 

  • Elhakümüt tekasür. Hatta zürtümülmekabir. Kella sevfe ta’lemun. Sümme kella sevfe ta’lemun. Kella lev ta’lemune ılmel yekıyn. Le teravünnelcehıym. Sümme leteravünneha aynelyakıyn. Sümme le tüs’elünne yevmeizin anin neıym. Allahumme inni es ellüke fethammübine, ve nasran azize ve safhan cemile, bi hurmeti katebi, Allahu latifun bi ibadih. Yerzuku men yeşe ve hüvel kaviyyül aziz” 

Bu duayı bir hafta süreyle 41 defa okuduğunuzda  beklemediğiniz yerden hemen para gelir.

  • Allahumme inni es ellüke fethammübine, ve nasran azize ve safhan cemile,bi hurmeti katebi,Allahu latifun bi ibadih. Yerzuku men yeşe ve hüvel kaviyyül aziz.

Tüm sıkıntılarınızdan Bolluk Ve Bereket Getiren Borç Ödeten Dualar  ile  tez zamanda kurtulmanız dileğiyle , dualarınızı , dualarımızı Allah Kabul Etsin .

 

 

Bolluk Ve Bereket Getiren Borç Ödeten Dualar ,bereket duaları , borç ödemek için dua , hemen para getiren dua 

Benzer Konular
Günaydın Gifleri Işıl Işıl  Günaydın Mesajları
    Günaydın Gifleri                      Harika Günaydın Gifleri ile geldim bu sefer. Watsapp , Twitter , Facebook , gibi sosyal medya..
Özür Dilerim / Zırvalar
Merhaba sözcüklerim,Yıllar önce okuduğum kitabı aralar gibiyim.Sanırım sarılmaya geldim kendime. Her zaman boş verdiğim, ertelediğim, unuttuğum,unutmak istediğim, ağlatmaktan korktuğum,susturduğum, hırpaladığım,kendime sarılmaya geldim.. Bu biraz acı biliyor musunuz?Sarılacak kimsesi olmayan kendimi..
İçimi Gömmeye Geldim
HİÇ.. Toprakları savuracağım içimin ölü yüzüne, kefenlemeden, yıkamadan gömeceğim. Saat 01:28 Neden ve nasıl oldu da konu buralara geldi, bilmiyorum. Ama konu ilk defa benim. Kendim de inanamıyorum buna, bilseniz...
Kadınlar İçin Saat Alışverişi Neden Önemlidir ?
Kadınlar  İçin Saatin Önemi Cep telefonlarının gittikçe akıllı olmaları sonucunda, aksesuar olarak kullanımı dışında artık çok da bir özelliği kalmayan, fakat zenginlik ve varlık belirtisi olan önemli aksesuar konumunu hala..
Diyet Yapmak Sabır Gerektirir
      Diyet Yaparken İnsanları Üzmemek               Sağlıklı beslenmek vücudun ayakta durması adına oldukça önemli bir kavramdır. Aksi durumda ise devreye diyet girer. Diyet yapmak işkence gibi görünse..
Telefonlarınıza Arka Planlar Android , İphone,  Whatsapp
 Mobil Telefonlarınıza Arka Planlar     Telefonlarınıza canlılık getirecek , günlük ruh durumunuza göre değiştirebileceğiniz , aşk , sonbahar , sevgi , çiçek , manzara , çizim temalı  mobil telefonlar için..