İlle de Hırka Vazgeçilmezim

/ 7 Eylül 2017 / 675 / yorumsuz
İlle de Hırka Vazgeçilmezim

 

 

 “Birine vereceğin en kıymetli hediye, hırkadır.
Hırka, sarıp sarmalar seni. Evin gibi, yuvan gibi…”

İlle de hırka ,vazgeçilmezim .

Kış kombinlerinin içinde tek vazgeçemediğim kombindir hırka . Gömleğin üstüne giy , kazağın üstüne giy , uzun olanı seç , kısa olanı seç , spor olanından , fantezi olanına binbir çeşidi bulunan bu giysi evet 

illede hırka vazgeçilmezim oluyor .

Kazak örmek için yün alıp , vazgeçip hırka ördüğüm çok olmuştur , ve en çok sahip olduğun giysi ne deseler hırka derim . Bir ayakkabı bir de hırka aç gözlülüğüm var , ikisi de vazgeçilmezlerim arasında . Orta boy hırkaları daha çok tercih ediyorum , kullanışlı geliyor , çok üşüyen biri olarak , kabanların içine de giyebiliyorum . Sonbahara girince biraz geç kalmış olmakla beraber sonbahar ve kış kombinlerine bir başlayayım dedim ve tabii ilk olarak hırkadan başladım . Çok güzel , çok değişik hırka modelleri toplamaya çalıştım umarım zevkinize göredir . Eğer örgü ile ilgiliyseniz bir çoğunu kendinizde yapabilirsiniz diye düşündüm . 

Şıklığı ve sıcaklığı bir arada sunan ,ister uzun , ister kısa modelleriyle kıyafetinize ayrı bir güzellik katan hırkalar , sizi hem ısıtıp hemde şık görünmenizi sağlar . El örgüsünü iş edinenler bu farklı hırka modelleri ile ürünlerini daha rahat satabilirler .Ki bunu yapan bir sürü kadın olduğunu da biliyorum . Çok sevdiğiniz , çok yakınınız olan birine hediye olarak hırka örmek inanın onu çok sevindirecektir. Nerden mi biliyorum ? Tabii ki kendimden 🙂

Okullar açıldı , evde geçirilen zaman daha fazlalaştı , kışta geliyor , alalım rengarenk yünleri başlayalım hırkaları örmeye . Ama tabii önce modellerimize bir bakalım .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hırka ,hırkamodelleri,rengarenk hırkalar ,yün hırkalar,2017 hırka modelleri , uzun hırkalar , kısa hırkalar , kapşonlu hırkalar ,desenli hırkalar , hırka kombinleri

Benzer Konular
Yazlık Örgü Çanta Modelleri
Yaz mevsiminde kullanılabilecek , tığ işi , motifli , boncuklu , püsküllü , rengarenk yazlık örgü çanta modellerinden örnekler topladım , hepsi birbirinden güzel. El işine meraklı kadınlarımız yaz aylarında..
Vücut Sıkılaştırmak İçin Kullanılan Bitkisel Yağlar
Cilt ve saç bakımından sonra dikkat edilmesi gereken en etkili yöntemlerden birisi de vücut sıkılaştırma. Doğum sonrası sarkmalar, selüloit ve aşırı kilo alıp verme sonrasında oluşan çatlaklar, kadınların kabusu haline..
Evde Hazırlanabilen Gençleştirici Doğal Yüz Serumu
Bazı hanımlar doğum günlerinde beklenen mutluluğu göstermemekte.Sebebi her doğum günlerinde bir gerçekle burun buruna geliyor olmaları. Burun buruna gelinen gerçek yaşlanıyor olduklarını fark etmeleri. Yaşlandığını hisseden her hanım, bir çok..
Saçlarınızdaki Beyazlardan Doğal Maskeler İle Kurtulun
    Beyaz Saçlara İyi Gelen Bakım Maskeleri Saçlarımız yıllar geçtikçe ve yaşımız ilerledikçe beyazlaşsa da bu beyazlamaların yaş ile ilgisi olduğunun yanı sıra genetik olarak ve saç boyalarından da..
Kadınların Güzellik Uğruna Yaşadığı Zorluklar Nelerdir ?
    Kadınların Güzellik Uğruna Yaptığı Şeyler                 Güzel olmak ve güzel görülmek hemen hemen bütün kadınların içinde var olan duygularından biridir. Kadın doğası gereği beğenilmek ve güzel..
Sağlıklı Saçlar İçin Doğru Şampuan Hangisi ?
      Kadınlar İçin En İyi Şampuan Alışverişi    Saç bakımı ne kadar da önemli, herkes çok güzel saçları olmasını ister hatta bu saçlarla çevrelerinden iltifatlar duymak insanı ufka..