Kıyafeti Tamamlayan Güzellik : Aksesuarlar

/ 4 Ocak 2016 / 696 / yorumsuz
Kıyafeti Tamamlayan Güzellik : Aksesuarlar

 

Kıyafetlerin Vazgeçilmezi Aksesuarlar

Kadın olsun erkek olsun giyimleri tamamlayan aksesuarları kullanmadan yapamayız .Bu bazen bir saat bazen gözlük bazen bileklik ,yüzük kadınların vazgeçilmezi küpeler . Kıyafetin çeşidine göre kombini tamamlayan aksesuarlardan kolay kolay vazgeçemiyoruz . Sayfamızda bu aksesuarlardan bir kaç örnek sunmak istedim .

Herkesin olmazsa olmaz bir aksesuarı vardır. Bu bazen bir küpe , bazen saat , bazen şapka , her kıyafetiyle ayrı ayrı kullanacağı  rengarenk şapkaları  ,  kemerleri , küpeleri , kolyeleri , bileklikleri  , bulunur dolabında .

Kadınların ayakkabı tutkusunu geçersek , ayakkabı çoğu kadında hastalık çünkü , nerden mi biliyorum ?

Tabii ki kendimden 🙂 Aksesuar tutkusu da , ayakkabı tutkusuyla yarışır.

  • Küpe takmadan kıyafetimi tamamlanmış saymıyorum
  • Şapkasız sokağa çıktığımda kendimi eksik hissediyorum
  • Bileklik gördüm mü almadan duramıyorum  v.b  konuşmaları birbirimizden duymuşuzdur .

 

Şİmdi bu vazgeçemediğimiz , kıyafetimizi hatta bizi tamamladığını düşündüğümüz aksesuarlara bir göz atalım .

   

  

 

  

 

 

 

 

 

 

aksesuarlar,bileklik,halhal,kıyafet,kombin,küpe,moda,saat,yüzük,kolye,leopar küpe, leopar takılar , çiçekli takılar

Benzer Konular
Yazlık Örgü Çanta Modelleri
Yaz mevsiminde kullanılabilecek , tığ işi , motifli , boncuklu , püsküllü , rengarenk yazlık örgü çanta modellerinden örnekler topladım , hepsi birbirinden güzel. El işine meraklı kadınlarımız yaz aylarında..
Vücut Sıkılaştırmak İçin Kullanılan Bitkisel Yağlar
Cilt ve saç bakımından sonra dikkat edilmesi gereken en etkili yöntemlerden birisi de vücut sıkılaştırma. Doğum sonrası sarkmalar, selüloit ve aşırı kilo alıp verme sonrasında oluşan çatlaklar, kadınların kabusu haline..
Evde Hazırlanabilen Gençleştirici Doğal Yüz Serumu
Bazı hanımlar doğum günlerinde beklenen mutluluğu göstermemekte.Sebebi her doğum günlerinde bir gerçekle burun buruna geliyor olmaları. Burun buruna gelinen gerçek yaşlanıyor olduklarını fark etmeleri. Yaşlandığını hisseden her hanım, bir çok..
Saçlarınızdaki Beyazlardan Doğal Maskeler İle Kurtulun
    Beyaz Saçlara İyi Gelen Bakım Maskeleri Saçlarımız yıllar geçtikçe ve yaşımız ilerledikçe beyazlaşsa da bu beyazlamaların yaş ile ilgisi olduğunun yanı sıra genetik olarak ve saç boyalarından da..
Kadınların Güzellik Uğruna Yaşadığı Zorluklar Nelerdir ?
    Kadınların Güzellik Uğruna Yaptığı Şeyler                 Güzel olmak ve güzel görülmek hemen hemen bütün kadınların içinde var olan duygularından biridir. Kadın doğası gereği beğenilmek ve güzel..
Sağlıklı Saçlar İçin Doğru Şampuan Hangisi ?
      Kadınlar İçin En İyi Şampuan Alışverişi    Saç bakımı ne kadar da önemli, herkes çok güzel saçları olmasını ister hatta bu saçlarla çevrelerinden iltifatlar duymak insanı ufka..