9 Nisan 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 8 Nisan 2018 / 818 / yorumsuz
9 Nisan 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,9 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

koc burcu günlük yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün sizler için kararlarınızı gözden geçirip bir sonuca bağlama açısından uygun açılara sahip . Burcunuzda retro hareketinde bulunan , Merkür nedeniyle , yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir veya , kariyerinizle alakalı bir takım kararlar alabilirsiniz .

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Venüsün burcunuzdaki hareketi , size şans getiriyor . Sosyal çevrenizde dikkati üzerinize çekeceksiniz . Yurt dışı ile alakalı konular gündeminizde olabilir. Yapacağınız girişimlerde ailenizden tam destek göreceksiniz .

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

Finansal anlamda dikkatli olmanız gereken bir gün . Giderlerinizi gözden geçirip , bazı tedbirler alabilirsiniz .Merkür, sizin yöneticiniz olduğu için retro hali sizleri daha çok etkiliyor , işleriniz bir türlü istediğiniz gibi gitmiyor .

 

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Aile içindeki bir çok olayda merkez olmaktan yoruldunuz , ama aileniz sizin fikirlerinize önem veriyor. Bazı atılımlar yapmak istiyor fakat kendi kendinize engeller koyuyorsunuz . Venüsün Boğa burcundaki hareketi sosyal çevrenizi hareketlendirecek .

 

 

aslan burcu günlük burç yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

İkili ilişkilerin ön planda olduğu bir gündesiniz Aslan burçları , gerilimli geçen geçen haftadan kalan kırgınlıkları düzeltebilirsiniz .Ama bunun için sizinde adım atmanız gerekir . Venüsün Boğa burcundaki hareketi kariyer anlamında güzel fırsatlar getiriyor .

 

 

başak burcu günlük yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

Kolay kırılabildiğiniz bir dönemden geçiyorsunuz , bu gün yaşadıklarınıza başka pencereden bakmayı deneyin .Merkürün geri hareketi finansal anlamda sizleri zorluyor . Çalışma hayatınızda yeni arayışlara girebilirsiniz .

 

terazi burcu günlük yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz .Sosyal çevreniz ve ikili ilişkilerinizde iletişim kurarken , tepkilerinizde dikkatli olun .Venüsün Boğa burcundaki hareketi maddi açıdan bolluk getiriyor . Finansal destekler bulabileceğiniz bir gün .

 

 

akrep burcu günlük yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

Venüsün Boğa burcundaki hareketi Boğa burçlarının ikili ilişkilerini daha ileriye taşıma fırsatı sunabilir . İçinizde sizinde adlandıramadığınız bir öfke var , bu yüzden güzel giden ilişkilerinizi bozabilirsiniz . Dikkatli olun .

 

 

yay burcu günlük yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcunda ilerleyen Venüs işiniz ile ilgili güzel gelişmeler getirecek . Bu gün ilişkide olduğunuz karşı tedbirli olun , bu gün için size sunulan ve olumlu bulduğunuz fikirler sonradan olumsuz etkiler getirebilir . Partnerinizle konuşurken daha sakin kalmayı denemelisiniz .

 

 

oğlak burcu günlük yorumu

9 Nisan 2018 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün çalışma yaşamınızda şans sizden yana . Güzel haberler alacağınız , süpriz fırsatlarla karşılaşacağınız bir gündesiniz .Aile içinde karşılıklı anlayışla her şeyi çözebilirsiniz . Hedeflerinize doğru emin adımarla ilerliyosunuz ve gökyüzü sizi destekliyor .

 

 

kova burcu günlük-yorumu

9 Nisan 2018 Pazartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

Bu gün maddi konular gündeminizde sevgili Kovalar . Belki bir yatırım , belki bir ortaklık için güzel fırsatlar var . Venüsün Boğa Burcundaki hareketi , sosyal yaşamda daha fazla görünmenize yol açacak . Başarılı adımlar atacağınız bir gün .

 

balık burcu günlük yorumu

 

9 Nisan 2018 Pazartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Venüsün Boğa Burcundaki hareketi iletişim konusunda sizleri destekliyor . Finansal anlamda atılımlar yapabilirsiniz . Partnerinizin ilgisizliğine üzülmekten vazgeçip , gerçekleri onunla paylaşırsanız bazı şeyleri farketmesini sağlayabilirsiniz .

Benzer Konular
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..
17 Haziran 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 17 Haziran 2019 Pazartesi Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 17 Haziran 2019 Pazartesi Koç Burcu Bu..
16 Haziran 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 16 Haziran 2019 Pazar Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. Babalar Gününüz Kutlu Olsun 16 Haziran 2019..