8 Nisan Pazar Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 7 Nisan 2018 / 539 / yorumsuz
8 Nisan Pazar Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

8 Nisan 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,8 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

koc burcu günlük yorumu

 

8 Nisan 2018 Pazar Koç Burcu Günlük Yorumu

Ay Oğlak Burcunda , öğleden sonra da Ay-Pluto kavuşumu var , ikili ilişkilerde gerginliklerden uzak durun . Akşama doğru Ay – Jupiter kavuşumu ile daha huzurlu hissedeceksiniz . Tatil gününü zorlanmadan geçirmek istiyorsanız tepkilerinizi koyarken aşırılıktan kaçının .

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

 

8 Nisan 2018 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde gök yüzünün konumu sebebiyle Ay-Oğlak kavuşumundan kendinizi biraz gergin hissetsenizde akşam Ay-Jupiter kavuşumu keyifli saatler geçirmenizi sağlayacak . Akşam için arkadaşlarınızdan bir davet gelebilir . Haftayı keyifli bitirmek için güzel bir fırsat değerlendirin .

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

8 Nisan 2018 Pazar İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay-Oğlak kavuşumu İkizler Burçlarının yakın çevre ile ilişkilerini etkileyecek . Yakın çevrenizle , kırıcı söylemler içinde bulunabilirsiniz.Geri dönüşü olmayan kelimelerden sakının . Akşam AY-Jupiter kavuşumu bu ortamı yumuşatacak .

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

 

8 Nisan 2018 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay-Oğlak burcunda , Yengeç burçları duygularını , düşüncelerini denetlemekte zorluk yaşayabilir . İçinizde birikenleri söylerken başkalarına da söz hakkı tanıyın . Akşam Ay Jupiterle kavuştuğunda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz . Karamsar duygularınızdan bir an önce kurtulun .

 

 

aslan burcu günlük burç yorumu

 

8 Nisan 2018 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Oğlak burcunda , oğlak ciddiyetini ve gerçekçiliğini Ayın ışığı ile aydınlatarak Aslan burçlarının bazı gerçekleri daha iyi görmesi için karşısına çıkarak . Güvendiğiniz kişilerin gerçek yüzleri ile karşılaşabilirsiniz . Akşam kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz.

 

 

başak burcu günlük yorumu

 

8 Nisan 2018 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın Oğlak burcunda yaptığı kavuşum , karşınıza bazı fırsatlar çıkarabilir . Çevrenizin bazı mudahelelerine karşın , kararlarınızı siz verin . Merkür’ün geri hareketini unutmadan , adımlarınızı ona göre atın . Geçmişe olan takıntılarınızdan da kurtulmaya bakın.

 

 

terazi burcu günlük yorumu

 

8 Nisan 2018 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu gün için yapmayı planladığınız şeyler Ay-Oğlak kavuşumu nedeniyle bazı engellemeler yaşayabilir . Sabah saatlerinde yaşadığınız stresli saatler akşam yerini huzura bırakacak . Bekar Terazi burçları için yeni bir tanışma söz konusu olabilir .

 

 

akrep burcu günlük yorumu

 

8 Nisan 2018 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Tatil günü olmasına rağmen bu gün iş görüşmeleri veya iş çevresinden kişilerle bazı görüşmler yapabilirsiniz . Projeleriniz kabul görebilir .Aile çevrenizde de çözülmesi gereken konularda öne sürdüğünüz çözüm yolu kabul görecek .

 

 

yay burcu günlük yorumu

 

8 Nisan 2018 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu gün yakın çevrenizde yaşanan olaylar , moralinizi yükseltecek , Ay Oğlak burcunda stresli etkilere sahip , bu sizlere çok fazla etki etmese de yine de konuşmalarınızda dikkatli olun . Güzel, süprizli bir akşam sizleri bekliyor .

 

 

oğlak burcu günlük yorumu

 

8 Nisan 2018 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bu gün burcunuzda , bu kavuşumdan oluşan gergin etki sizlerin daha yaratıcı işlerle ilgilenmenizi sağlayacak . Evinizle ilgilenebilir ,ya da hobilerinize ağırlık verebilirsiniz . Gergin bir günün enerjisini yumuşatmak için iyi bir yol . Akşam Ay Jupiter birlikteliği huzur getiriyor.

 

 

kova burcu günlük-yorumu

 

8 Nisan 2018 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Oğlak buluşması bazı konularda sabrınızı ne kadar zorlasa da , sonunda her şey istediğiniz gibi gelişecek . Ailenizle , finansal konularda konuşmalar yapabilir , bazı kararlar alabilirsiniz . Akşam Ay jupiter kavuşumu , keyifli saatler getiriyor .

 

balık burcu günlük yorumu

 

8 Nisan 2018 Pazar Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay – Oğlak buluşmasının gergin etkilerini , kendinizi iyi hissedeceğiniz sevdiğiniz aktivitelerle uğraşarak , çok fazla etkilenmeden atlatabilirsiniz .Tatil gününün keyfini çıkarmaya bakın akşam Ay Jupiter kavuşumu da sizlere bu konuda fazlasıyla destek .

 

 

Koç Burcu Günlük Fal,Boğa Burcu Günlük Fal,İkizler Burcu Günlük Fal,Yengeç Burcu Günlük Fal,
Aslan Burcu Günlük Fal,Başak Burcu Günlük Fal,Terazi Burcu Günlük Fal,Akrep Burcu Günlük Fal,
Yay Burcu Günlük Fal,Oğlak Burcu Günlük Fal,Kova Burcu Günlük Fal,Balık Burcu Günlük Fal

Benzer Konular
8 Mart 2019 Cuma Günlük Burçlar , Günlük Burç  Yorumları
Burç yorumları,günlük burç yorumları, 8 Mart 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. Koç Burcu Hedeflerinizi ve performansınızı gerçekçi bir mercek aracılığıyla..
7 Mart 2019 Perşembe Günlük Burçlar , Günlük Burç Yorumları
Burç yorumları,günlük burç yorumları, 7 Mart 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. Koç Burcu Beklentileri aşmaya çalışın. Stresi azaltmanın yollarını arayın.Kişisel..
6 Mart 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları, 6 Mart 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. Koç Burcu Hayallerinizle ve ruhsal kalbinizle daha iyi iletişim..
5 Mart 2019 Salı Günlük Burçlar , Günlük Burç Yorumları
5 Mart 2019 Salı Günlük Burçlar , Günlük Burç Yorumları Burç yorumları,günlük burç yorumları, 5 Mart 2019 Salı Günlük Burç Yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak , Terazi, Akrep,..
31 Ocak 2019 Perşembe Günlük Burçlar,Günlük Burç Yorumları
Burç yorumları,günlük burç yorumları, 31 Ocak 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. Koç Burcu 31 Ocak 2019 Perşembe Bu gün ,..
Günlük Burç Yorumları 30 Ocak 2019 Çarşamba Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları, 30 Ocak 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. Koç Burcu – 30 Ocak 2019 Çarşamba Finansal konulardaki..