10 Nisan 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 9 Nisan 2018 / 1.722 / yorumsuz
10 Nisan 2018 Salı Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

10 Nisan 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,10 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

 

Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın

 

 

 

koc burcu günlük yorumu

 

10 Nisan 2018 Salı Koç Burcu Günlük Yorumu

İş yaşamında güzel destekler aldığınız bir gündesiniz . İşyerinizde daha farklı bir göreve gelebilir veya daha iyi imkanlarla başka bir iş teklifini kabul edebilirsiniz . Bu değişikliğe karar verirseniz , Merkürün burcunuzda yaptığı retro hareketi unutmayın . Süpriz gelişmelere hazır olun . Finansal anlamda şanslı etkiler altındasınız , beklemediğiniz bir parayla karşılaşmak , bir süredir canınızı sıkan ödemelerinizden sizi kurtaracak . Sağlığınızı ihmal etmeyin , bel ağrıları ile sorun yaşıyorsanız dikkate alın .

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

 

10 Nisan 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

 

Burcunuzdaki Venüs’ün etkisi ile finansal anlamda destek bulabilir , herhangi bir iş başvurusu yaptıysanız,sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz . Bu gün önemli haberler alabilirsiniz . İlişkisi olan Boğa burçları,partnerinden duyduğu güzel sözlerle , keyifli anlar yaşayabilirler . İlişkisi olmayan Boğa burçları , bir teklif alırlarsa iyi düşünsünler bazı şeyler göründüğü gibi olmayabilir .Estetik operasyon düşünüyorsanız Venüs burcunuzdayken yaptırın .

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

10 Nisan 2018 Salı İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bulunduğunuz ortamdan ve yaşadığınız şeylerden çok bunaldınız , hayatınıza bir yön vermeyi düşünüyorsunuz .Uzun zamandır görüşmediğiniz biriyle karşılaşabilirsiniz ve bu sizin hayatınıza yön verme düşüncenize destek çıkabilir . Görmek istemediğiniz ya da farketmediğiniz ,
bazı gerçekleri size gösterebilir . Yoğun iş temposundan , beslenmenizi ihmal ediyorsunuz , yapmayın . Finansal anlamda güzel günler yaklaşıyor .

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

10 Nisan 2018 Salı Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün yapmayı düşündüğünüz işlerinizi bir sıraya koyacaksınız . İş hayatından güzel haberlere , süpriz tekliflere hazır olun .Yaşamdan keyif alacağınız günlerin başındasınız , bu gün başlangıç olabilir . İlişkisi olan Yengeç burçları günün ilk saatleri ,ufak tartışmalar yaşasalarda , etkisi kısa sürecek . İki tarafta fazla uzatmayacak . Kronik bir rahatsızlığı olan Yengeçler ,ilaçlarını ihmal etmesinler . Maddi açıdan sizi rahatlatacak durumlar söz konusu .

 

aslan burcu günlük burç yorumu

10 Nisan 2018 Salı Aslan Burcu Günlük Yorumu

Finansal anlamda güzel haberlerin alınacağı , süpriz ödemelerin yapılacağı açılar Aslan burçlarına destek veriyor . Katılacağınız bir toplantı veya arkadaş buluşmasında , geçmişte birlikte olduğunuz kişi ile karşılaşabilir , aranızda geçen konuşmalarla , bir şans daha vermeyi düşünebilirsiniz . Sağlık konusunda çok ciddi bir sorun görülmemekle birlikte , yaz geliyor kilosunu sorun yapanlar ,
diyet yapma kararı alabilirler .

 

 

başak burcu günlük yorumu

10 Nisan 2018 Salı Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün iletişim konusunda daha dikkatli olun , keskin söylemlerden kaçının. Çevrenizdekilerin söylediklerine karşı çıkmadan önce onları anlamaya çalışın . BU sonradan üzülmenizin önüne geçer . Bekar Başak burçları bu gün yeni başlangıçlara adım atabilirler . Finansal anlamda,
güzel bir gün , gelirinizde beklemediğiniz bir artış veya ailenizden beklemediğiniz bir yardım alabilirsiniz . Sağlık açısından cildinizde, oluşacak sorunlar canınızı sıkabilir .

 

terazi burcu günlük yorumu

10 Nisan 2018 Salı Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün işyerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz , fevri hareket etmeyin , sonunda haklı çıkan siz olacaksınız .Arkadaşlarınızdan destek alıyorsunuz .İlişkisi olan Terazi burçları , huzurlarının devamı için , dedikodulara kulaklarını kapasınlar . Bekar Terazi burçlarını yeni bu gün yeni
tanışmalar bekliyor .Sağlık konusunda , negatif düşüncelerden uzaklaşmanız gerekiyor . Finansal anlamda iyi fırsatlar var .

 

 

akrep burcu günlük yorumu

10 Nisan 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Yorumu

Nisan ayını sert etkilerle geçiren Akrep burçları , görüş farklılıkları yüzünden çevrenizle kırıcı konuşmalar yapmaya eğilimliler .Bazı kişilerin etkisinde kalıp çevrenizi kırmayın . Finansal anlamda , Jupiterin bucunuzda olmasının getirdiği fırsatlarla , beklemediğiniz bir para almanıza ve borçlarınızı ödemenize destek verebilir . Sağlık konusunda kötü enerjileri kendinizden uzaklaştırmanız gerekiyor .

 

 

yay burcu günlük yorumu

10 Nisan 2018 Salı Yay Burcu Günlük Yorumu

Gökyüzündeki bir kaç gezegenin retro hareketi nisan ayını sizler içinde sert etkiliyor ve duygusal karışıklılar yaşamanıza sebep oluyor .Kendinizi ifade etmekte zorlandığınız bir konuda haklılığınız anlaşılacak . İlişkisi olan Yay burçları , zor günlerin , tartışmaların ardından güzel bir gün yaşıyor . Ama bunun için sizinde bir adım atmanız gerekiyor . Finansal anlamda , aldığınız tasarruf kararını , uygularsanız olumlu gelişmeler yaşayacaksınız .

 

 

oğlak burcu günlük yorumu

10 Nisan 2018 Salı Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün sabah saatlerinde güzel bir haber alabilirsiniz . İş hayatında kaygılarınız son buluyor . Başarılı çalışmaların karşılığını alacaksınız .İkili ilişkiler aranızdaki sorunları çözmek için ortak karar alacaksınız . Finansal anlamda , çalıştığınız işe ek olarak başka bir teklifi
değerlendirip kazancınızı arttırabilirsiniz . İstediğiniz yaşam standartı için güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz . Sağlık konusunda yıllık kontrollerinizi yaptırmayı unutmayın .

 

kova burcu günlük-yorumu

10 Nisan 2018 Salı Kova Burcu Günlük Yorumu

Önemli bir değişiklik getirecek kozmik olayla karşı karşıyasınız . Finansal anlamda bir kazanç döngüsüne giriyorsunuz , bir çok fırsatla karşılaşacaksınız . İlişkisi olan Kova burçları gururunuzun sevginizin önüne geçmesine izin vermeyin ve aradaki sorunları çözmek için bir adım atın .
İlişkisi olmayan kova burçları bu gün geçmişte kalan ilişkisinden haber alabilir . Sağlık konusunda yediklerinize dikkat edin , sonra kilo vermek için uğraşmayın .

 

balık burcu günlük yorumu

10 Nisan 2018 Salı Balık Burcu Günlük Yorumu

Yeni başlangıçlar için güzel bir gün . İş yaşamında bu gün ortaya koyduğunuz proje ileriki günlerde kariyer hayatınızda büyük akpılar açacak . İlişkisi olan Balık burçları bir süredir partneri ile arasında yaşanan sorunları , bir değerlendirmeye alıp , devam ya da tamam diyebilirler .
Sağlık açısından migren sorunu yaşanabilir . Finansal anlamda , sorunlarınızı çözmenizde yardımcı olacak fırsatlar , süpriz haberler alabilrisiniz . İlişkisi olmayan Balık burçları , bu gün bir teklifle karşılaşırlarsa , iyi düşünmeden karar vermesinler .

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..