24 – 30 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları

/ 24 Nisan 2017 / 578 / yorumsuz
24 – 30 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları

 

 

 

24-30 Nisan haftalık burç yorumlarına bir bakalım Nisan ayının son haftasına girdiğimizde acaba burçlarımız neler söylüyor. Bu çok genel bir bakış mutlaka kişisel haritaya bakmak gerektiğini tekrar hatırlatmak istiyorum . Bir kaç gezegenin retro olduğu bir gökyüzünde mutlaka bazı etkiler alacağız .Burç yorumlarını fal gibi kabul etmemeniz gerektiğini söylemek istiyorum .Astroloji fal değildir sadece yol gösterir. İnanmayanların yanında astrolojiye inanan büyük bir kesim olduğunu biliyorum . İnanmayanlar da bilimsel olarak yaklaşıyorlar , haklıdırlar , bilgimin olmadığı bir konuda burda herhangi bir yorum getirmeyeceğim. Astroloji ile uzun zamandır ilgiliyim , çok eski zamanlarda saraylarda astrologların olduğu düşünülürse , dünya üzerinde bu güne kadar yaşamış bir çok kişinin astroloji ile yakından ilgilendiğini görebiliriz.

 Şimdi gelelim 24-30 Nisan haftalık burç yorumlarına , hareketli bir haftaya giriyoruz. Bazı astrologlar bunun kadersel günler olduğunu da söylüyor .Çünkü kuzey ve güney düğümleri aslan ve kova aksında gerçekleşecek ve bu retro olan gezegenlerin olduğu bir gökyüzünde meydana gelecek . Geçmişten bazı olaylarla yüzleşeceğimizden bahsedilmekte. Güneş artık Boğa burcunda , boğa burcu da parayı maddiyatı temsil ediyor. Daha çok kariyer, iş , maddiyat , para gibi konular olacak gündemimizde. 24-30 nisan haftalık burç yorumlarına geçmeden böyle kısa bir açıklama yapmak istedim .

24-30 nisan 2017 haftalık burçları neler bekliyor , yine görüşlerine güvendiğim bir astroloğun Hakan Kırkoğlu’nun yorumlarını paylaşarak yazımı bitiriyorum .

Koç Burcu
Bu dönemde ihtiyaçlarınız ve parasal durumunuzla ilgili konular öne çıkıyor ancak 28’i sonrasında destek bulma konusunda daha rahat koşullar var. Haftanın ilk günlerinde aceleci davranmamalı, sabırlı olmalısınız. 26’sındaki yeniayın ardından iş hayatına ve harcamalarınıza yönelik konularda daha girişken olabilirsiniz. 28’i civarında yeni fikirler ve yenilikler de var. Hafta boyunca yakın çevrenizle daha hızlı ve mücadeleci bir ilişki içerisinde olabileceğinizi anlatıyor. İletişim, kardeşlerle ilgili konular olduğunda sakin kalmaya bakın.


Boğa Burcu
Burcunuzda ilerleyen Güneş size yenilikler ve kararlılık getiriyor. Yaklaşık üç ay önce başlayan gelişmeler şimdi daha net hale geliyor da olabilir. Haftanın ilk günlerinde gelecek beklentilerinizde daha bulanık ve belirsizlik taşıyan koşullar var. 26’sı sonrasında yenilikler geliyor ancak biraz sakin düşünmek de gerekli. Bu dönemde masraflara, harcamalara özellikle dikkat etmek gerekiyor. 28’i sonrasında aşkta ve parasal konularda sonunu çok iyi göremediğiniz koşullara dikkat etmelisiniz. Gizlilik içeren konularla uğraşabilirsiniz.


İkizler Burcu
Bu dönemde burcunuza ilerleyen Mars size cesaret, atılım ve kişisel konularda daha kararlı davranma imkanı getirmekte. Ancak bir yandan da sizi öfkelendirebilecek durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Haftanın ilk günlerinde iş ve sorumluluklar alanında tamamlanması gereken konular ya da
fedakarlıklar söz konusu olabilir. 26’sı ile birlikte, pek de kontrolünüzde gitmeyen konularla ilgilenmek gereği duyabilirsiniz. Hızlı kararlar vermemeye bakın. Arkadaşlar ve grupların da olduğu imkanlar canlılık getirmeye başlayabilir.


Yengeç Burcu
Bugünlerde önünüzü tam görememekten kaynaklanan huzursuzluklar ve gizli kalan konulara özen göstermek gerekiyor. Gelecek hakkında düşünmek, parasal konularda istikrar için çaba içindesiniz. Ancak bir takım söylentiler, dedikodular yüzünden kendinizi endişeli de hissedebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla ilgili gelişmeler dikkatinizde olabilir. 26’sı sonrasında maddi konulara daha odaklanmanız mümkün. Özellikle 28’i sonrasında iş hayatında ilişkiler ve genel olarak beraberlikler konusunda daha çok şey yapabilirsiniz.


Aslan Burcu
Bu dönemde Boğa burcunda ilerleyen Güneş iş hayatında daha önemli ve dikkat çekici konuların, sorumlulukların söz konusu olduğunu anlatıyor. Aynı zamanda gruplar ve arkadaşlıklar içinde daha aktif, hatta mücadeleci olabileceğiniz yeni gelişemeler de mümkün. Haftanın ilk günlerinde bazı endişeler, huzursuzluklar gündeme gelebilir. 26’sı sonrasında sorumluluklar alanında daha aktif olabilirsiniz. Aynı zamanda uzaklarla, yabancılarla ilgili işler, ufuklarınızı genişletebilecek ilişkiler de gündeme gelebilir.


Başak Burcu
Bugünlerde sevdiklerinizle ilgili konular ve kendinizi daha fazla gösterebileceğiniz olanaklar var. Ancak özellikle iş hayatına çok daha özenli ve sakin yaklaşmalısınız. Bu alanda daha fazla gayret göstermek ve tartışmalardan kaçınmak gerekebilir. Haftanın ilk günlerinde duygusal açıdan bağlayıcı durumlar ve beraberlikler söz konusu. 26’sı sonrasında çocuklarla ilgili konularda ve hoş ya da eğlenceli işlerde daha mutlu olabilirsiniz. Ancak 28’i sonrasında ortaklı işler, kazançlar ya da borç alacak durumunuzu gündeme getiren konular yaşanabilir.


Terazi Burcu
Bu hafta başkalarından beklediğiniz kaynaklar ve parasal konularla ilgili gelişmeler daha meşgul edici olabilir. Haftanın ilk günlerinde iş ortamınız, sağlık ve düzen gerektiren konularda karmaşık koşullar var. Finansal işler, miras ya da ortaklı maddi durumlar 26’sı sonrasında yenilikler getirebilir. Ancak bu dönemde uzaklarla ilgili konulara, yabancılarla ilgili uğraşlara da odaklanabilirsiniz. Eğitim hayatında olanlar için daha fazla mücadele ve cesaret de söz konusu. 28’i ile birlikte, ilişkilerde canlanma söz konusu olacak.


Akrep Burcu
Bu dönemde önemli sonuçlar ve değerlendirmeler gündeme geliyor. Son altı aydır süregelen gelişmelerin neticesinde yeni düşünceler ortaya çıkmakta. Haftanın ilk günlerinde çocuklarla ya da sevdiklerinizle ilgili konularda daha düşünceli ve hassas olabilirsiniz. 26’sı sonrasında görüşmeler, anlaşmalar ya da evlilik konusuna yönelik gelişmeler söz konusu olabilir. Bu dönemde aynı zamanda, sağlık, iş ve çalışma ortamındaki konulara da dikkat etmek gerek. Ortaklı işler, finansal harcamalar yüzünden bazı endişe ve huzursuzluklar da mümkün.


Yay Burcu
Bu dönemde Boğa burcundaki Güneş iş ve çalışma konularına, daha fazla uğraşı ve yük gerektiren uğraşlara dikkat çekiyor. Aynı zamanda evlilikte ve ortaklı konular içerisinde daha sakin ve dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Haftanın ilk günlerinde eve, ailenize yönelik konularda daha hassas ve etki altında davranabilirsiniz. 26’sı sonrasında pratik ve tutumlu olmak gerek. Neyse ki bu dönemde aşkta ve keyif veren konularda daha heyecanlı ve sevindirici olabilecek gelişmeler de bekleyebilirsiniz. Çok daha aktif bir döneme giriyorsunuz.


Oğlak Burcu
Bu dönemde kendinize daha yapıcı ve tatmin edici koşullar bulabilirsiniz. Keyif veren ve sevdiklerinize yönelik konular yaratıcılık getirmekte. Ancak yine de bugünlerde sağlık, düzen ve çalışma ortamınızdaki huzursuzluklara dikkat etmek gerekiyor. Haftanın ilk günlerinde yakın çevrenizle ya da kardeşlerle ilgili hassasiyetler olabilir. 26’sı sonrasında kendinizi daha istekli ve hevesli bulabilirsiniz. 28’i sonrasında ise eve yönelik uğraşlar, ailede ilişkilerin önemli olabileceği konular var. Sağlığınıza da özen göstermeye çalışmalısınız.


Kova Burcu
Yılın bu döneminde çaba gösterilmesi, daha pratik olunması gereken eve yönelik işler ağırlık kazanabilir. Aynı zamanda bugünlerde düşünncelerinizi daha açık ve hızlı biçimde ifade etme isteği içindesiniz. Yaratıcı konularda cesaret gösterebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde parasal konularda bazı sıkışıklıklar olabilir. 26’sı sonrasında eve yönelik konular daha çabuk ilerleyebilir. 28’i sonrasında ise arkadaşlar, komşular ve yakın çevrenizde canlı ve sizi meşgul eden bir hareketlilik var. Görüşmeler, konuşmalar hayatınıza yenilik getirmekte.


Balık Burcu
Bu dönemde Boğa burcundaki Güneş yakın çevrenizle daha fazla ilişki, çevresel değişiklikler getirmekte. Ancak ev ve güvenlik konularına daha dikkatli yaklaşmalısınız. İş hayatında da stresli koşullar söz konusu. Haftanın ilk günlerinde tamamlanması önemli olan konular var. 26’sı sonrasında düşüncelerinizi daha yapıcı ilerletebilirsiniz. 28’i sonrasında ise parasal konularda yeni destekler söz konusu olabilir. Bu dönemde enerjinizi kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmeye gayret etmelisiniz. Eve yönelik uğraşlar öncelik kazanıyor.

Hakan Kırkoğlu

Haftalık burç yorumları , 24 nisan 2017 haftalık burçlar, astroloji , 24 nisan haftası burçlar, 24-30 nisan haftalık burçlar , 24 nisan Koç burcu haftalık yorumu ,24 nisan Boğa burcu haftalık yorumu ,24 nisan İkizler burcu haftalık yorumu ,24 nisan Yengeç burcu haftalık yorumu ,24 nisan Aslan burcu haftalık yorumu ,24 nisan Başak burcu haftalık yorumu ,24 nisan Terazi burcu haftalık yorumu ,24 nisan Akrep burcu haftalık yorumu ,24 nisan yay burcu haftalık yorumu ,24 nisan Oğlak burcu haftalık yorumu ,24 nisan Kova burcu haftalık yorumu ,24 nisan Balık burcu haftalık yorumu ,

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..