6 Mayıs 2018 Pazar Günlük Burçların Aşk Para İş Yorumları

/ 5 Mayıs 2018 / 874 / yorumsuz
6 Mayıs 2018 Pazar Günlük Burçların Aşk Para İş Yorumları

 

 

 

6 Mayıs 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,5 Mayıs 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

koç burcu logo aries logo

 

6 Mayıs 2018 Pazar Koç Burcu Günlük Yorumu

Güne gergin ve huzursuz başlıyorsunuz.Üzerinizdeki bitkinlik hali ve içinizdeki huzursuzluk, gün içinde konuşmalarınızı da etkileyecek.Bir çok konuda taşlar yerine oturmuyor.Sorgulamalar içinde geçen günü , eksik olanı bulmak,tamamlamak,gereken değişiklikleri yapmak ile geçireceksiniz.Akşam üzeri ailenizle yaptığınız paylaşımlar moralinizi yükseltecek,gerginliğiniz geçecek.
İlişkinizde bazı kırgınlıklarınız var,şimdilik susmayı tercih etseniz de ,içinizde birikenler sizi durgun biri yapıyor.
Mali konularda yaptığınız tasarruflar henüz sizi maddi açıdan rahatlatmadı,bunun yorgunluğunu yaşıyorsunuz.
Uğurlu renginiz yeşil.

 

boğa burcu taurus logo

 

6 Mayıs 2018 Pazar Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu gün karşılaştığınız fikir ayrılıklarına karşı şiddetle tepki verebilir,çevrenizi hayrete düşürecek agresif davranışlar sergileyebilirsiniz.Güven konularında bazı problemler yaşamanız olası.İçinizde birikenleri söyleyebilir,karşınızdakileri şaşırtabilirsiniz.Negatif duygu ve davranışlardan
uzaklaşabilirseniz gergin enerjiler içeren bu günü daha rahat atlatırsınız.Aniden bir yolculuğa çıkmanız gerekebilir.
İlişkinizde partnerinizle yolunda gitmediğine inandığınız konular hakkında ciddi bir konuşma yapabilirsiniz.
İşleriniz çok yoğun ama bu yoğunluk maddi anlamda güzel geri dönüşlere sebebiyet verdiğinden, şikayetçi değilsiniz.
Uğurlu renginiz parlak yeşil.

 

ikizler burcu gemini logo

6 Mayıs 2018 Pazar İkizler Burcu Günlük Yorumu

Heyecanlanacağınız haberler alabileceğiniz , bu haberler doğrultusunda, çalışma,ders,tatil programlarınızı değiştirebileceğiniz bir gün.Duyduğunuz geçmişe ait bazı haberlerin , duygularınızı negatifleştirmesine izin vermeyin,ama üzerinde düşünün,eksik yada fazla olan neydi?
İş yerindeki başarılarınız iş arkadaşlarınız tarafından kıskanılıyor,iş yerindeki bir kişiye dikkat edin.
İlişkisi olan ikizler bu gün partnerleri ile ciddi bir tartışma içine girebilir, aslında uzun zamandır süregelen ama üstü kapatılmış konular,bu gün ortaya dökülebilir.
Maddi konularda iş başarınız,ekonomik durumunuzuda iyi anlamda etkileyecek.
Uğurlu renginiz sarı.

 

yengeç burcu cancer logo

6 Mayıs 2018 Pazar Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Kararsız kaldığınız bazı konular hakkında bu gün net bir karar vermeniz gerekebilir .Aldığın karar ilerde seni çok güzel noktalara taşıyacak.Sezgilerinize güven, Yengeçlerin sezgileri kuvvetlidir. Alacağınız karar ile ilgili veya bildiğiniz bir sır ile ilgili kimseyle paylaşım yapmayın,
Mutlaka birinden fikir almak istiyorsanız bu gerçekten çok iyi tanıdığınız ve güvenilir birisi olsun.
İlişkide olduğunuz kişiyle konuşmalarınızda , önyargı ile hareket etmeyin , önce onu iyice dinlemenizde ve anlamanızda fayda var.
Maddi durumu güçlü birisinden,büyük bir destek alabilirsiniz.
Uğurlu renginiz limon küfü.

 

 

aslan burcu leo logo

 

6 Mayıs 2018 Pazar Aslan Burcu Günlük Yorumu

İstediklerinizi elde etme yolunda çok çabalaıyorsunuz,bu gün bu çabalarınızın karşılığını almak için değişik bir yol deneyebilirsiniz.Bir kişinin sözlerinin etkisiyle,bakış açınızı değiştirebilir,uyguladığınız yöntemleri bu bakış açısıyla değerlendirebilirsiniz.
Aşırı düşünmekten yaşadığın uyku bozukluğu,kendini yorgun ve bitkin hissetmene sebep oluyor.
Birlikte olduğun kişi hakkında yaşadığın ikilemler,endişeler bu gün netlik kazanıyor,için rahat bir şekilde bu beraberliği ileriye taşımaya karar veriyorsun.
Finansal konularda gelir-gider dengesini korumak için bir plan yapman gerekiyor.
Uğurlu renginiz toprak rengi.

 

başak burcu virgo logo

6 Mayıs 2018 Pazar Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün artık sizin için önemi kalmayan,eskimiş,her şeyden kurtulma günü.Bunlar kullandığınız eşyalar olabileceği ve evinizde büyük bir temizliğe kalkabileceğiniz gibi , insanlar da olabilir , hayatınızda büyük bir temizlik yapabilirsiniz.Bunları yaparken iç hesaplaşma
yaşayabilir, bazı dersler çıkarabilirsiniz. Bundan sonrasında her şey sizin için eskisinden daha iyi olacak .
Beraberliğin olduğun kişinin sözleri ve davranışları aranızda gergin bir ortam oluşturabilir, sakin kalmanız günü rahat geçirmenizi sağlar.
Para konularında istikrarınızı koruyorsunuz,bir süre daha böyle devam etmeniz, ilerde rahata kavuşmanız için gerekli.
Uğurlu renginiz altın rengi.

 

terazi burcu libra logo

6 Mayıs 2018 Pazar Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün yapacağın işlerde hızlı ve pratik olacaksın.Elinden hiç bir iş kurtulamayacak.Üzerinizdeki bu enerjiyle kendinizi fazla yormamaya dikkat edin.Bir çok işi üstlenip , daha sonra bitkin düşme ihtimaliniz var , bu enerji kalıcı değil . Bazı alerjik reaksiyonlara açık bir gündesiniz,ama bu geçici bir durum.
Birlikte olduğunuz kişiyle kısa bir yolculuk yapabilirsiniz.Bu yolculuktan ikiniz de mutlu olacaksınız,aranızdaki sevgi bağı derinleşecek.
Finansal durumun kazancını arttıracak enerjiyle destek alıyor.
Uğurlu rengin bordo.

 

akrep burcu scorpio logo

6 Mayıs 2018 Pazar Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bu günü kendinize ayırıyorsunuz. Eviniz ile ilgilenebilir , yarım kalan işlerinizi bitirebilir , kişisel bakım yapabilir ,bir spor etkinliğine başlayabilir veya elinizde kahveniz istediğiniz bir filmi seyredebilirsiniz. Bu gün sizi gününüz.Kendinizle baş başa kalmak , ruhunuzu dinlendirmek size iyi gelecek.
Birlikte olduğunuz kişiyle alaklı aldığınız duyumların gerçekliğini araştırmadan her hangi bir adım atmayın.Bazı bilgiler eksik ya da yanlış olabilir veya siz bazı şeyleri yanlış anlamış olabilirsiniz.
Maddi konularda sorunlar yaşansa da ,bunların geçici olduğunu sizde göreceksiniz.
Uğurlu renginiz mor.

 

yay burcu sagittarius logo

6 Mayıs 2018 Pazar Yay Burcu Günlük Yorumu

Güne enerjiniz düşük başlasanızda , günün ilerleyen saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelerek, çeşitli aktivitelere katılacaksınız.Bu düşük enerjinizi yükseltecek.Gideceğiniz ortamda yediklerinize dikkat edin , daha sonra sindirim problemi yaşayabilirsiniz.
Birlikte olduğunuz kişiden her konuda tam destek alıyorsunuz , bu sizi yapacağınız işlerde daha da cesaretlendiriyor.
Maddi konularda daha rahat bir konuma gelmek için, çalıştığınız işin dışında ek bir iş yapma düşünceniz var.
Uğurlu renginiz mavi.

 

oğlak burcu capricorn logo

6 Mayıs 2018 Pazar Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Gelecek planlarınız için olumlu kararlar vereceğiniz,sağlam adımlar atacağınız,fikirlerinizi sizden daha tecrübeli kişilerle paylaşıp ,onlardan destek alabileceğiniz bir gün . Çalışma hayatında kazandığınız başarılar,dikkat çekiyor,ilerde büyük hamleler yapabileceğiniz olayların temellerini bu günden atıyorsunuz.
Sevdiğin kişiyle romantik bir gün sizi bekliyor, birlikte olmaktan,beraber bir şeyler paylaşmaktan ikiniz de mutlusunuz.
Finansal anlamda hesaplarını çok başarılı bir şekilde yürütüyorsun,bu da açık vermeni önlüyor.
Uğurlu renginiz lacivert.

 

kova burcu aquarius logo

6 Mayıs 2018 Pazar Kova Burcu Günlük Yorumu

Yaptığınız çalışmalarda ,kendi çabalarınızla aldığınız sonuçlar , tek başınıza bir çok sorunun altından kalkabileceğinizi gösterdi.Artık özgüveniniz yerine geldi.Çalışmalarınızdaki başarıyı katlayarak yolunuza devam edeceksiniz.Şimdi olmasa da yakın bir zamanda çok güzel
geri dönüşler alacaksınız. Yeniliklere açıksınız.
Bazen aradaki bağların kopması devam etmesinden daha hayırlıdır, sizde bunun farkındasınız,yıpratan ilişkilerden çok yoruldunuz.
Maddi anlamda bazı gelişmeler olabilir,bu istediğiniz miktar olmasa da , anlık bir rahatlama getirecektir.
Uğurlu renginiz su yeşili.

 

balık burcu pisces logo

6 Mayıs 2018 Pazar Balık Burcu Günlük Yorumu

Bu gün seçeceğiniz yol hakkında ciddi kararlar alabilirsiniz. Günün enerjileri sizi bu kararlarınızda destekliyor.Sosyal yaşamınızda bu gün arkadaşlarınızla bir araya gelebilir , sanatsal etkinliklere katılabilir,yeni insanlarla tanışabilirsiniz.Pratik zekanız ile iş hayatınızda
takdir topluyorsunuz, kariyeriniz gün geçtikçe yükseliyor.
İlişkide olduğunuz kişiyle iletişiminiz zırlaşmalarla devam ediyor.Ortak bir noktada bir araya gelemiyorsunuz,bu gün belki bu konuda olumlu bir adım atılabilir.
Maddi konularda şansınız açık , ihtiyaçlarınızı zorlanmadan karşılayabiliyorsunuz,kazançlarınızı arttırmak için hobilerinizden para kazanabilirsiniz.
Uğurlu renginiz camel rengi.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..