5 Mayıs 2018 Cumartesi Günlük Burçların Aşk Para İş Yorumları

/ 4 Mayıs 2018 / 1.151 / yorumsuz
5 Mayıs 2018 Cumartesi Günlük Burçların Aşk Para İş Yorumları

 

 

5 Mayıs 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,5 Mayıs 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz

 

 

koç burcu logo aries logo

 

5 Mayıs 2018 Cumartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

Arkadaşlarınız ve yakın çevreniz tarafından , bilgi bankası gibisiniz . Her sorunu size danışıyorlar . Sizde kimseyi kırmadan onlara yardım edebilmek için elinizden geleni yapıyorsunuz . Bu günde bir arkadaşınız veya aileden biri sizden bir konuda yardım isteyebilir fikrinizi sorabilir .Bu gün sezgilerinize güvenin .
Birlikte olduğunuz kişiyle aileden bir hakkında geleceğe ait konuşmalar yapacaksınız. Bu konuda fikir birliğiniz mevcut .
Bir yatırım konusunda birikiminizi biraz daha arttırma düşünceniz var . Ekonomik tedbirlerle bu rakama ulaşabilirsiniz .
Uğurlu renginiz su yeşili.

 

 

boğa burcu taurus logo

 

5 Mayıs 2018 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Negatif duygulardan ve ortamlardan ne kadar uzak kalırsanız , isteklerinize kavuşma olasılığınız o kadar yükseliyor . Olumsuz düşüncelerden ve olumsuz düşünen insanların olduğu ortamlarda bulunmayın .Aldığınız haberlerin doğruluğunu sorgulamadan , bir yargıya varmayın .İnsanları olduğu gibi kabul eden özelliğiniz sizi çevrenizde sevilen biri yapıyor.
Beraberliğinizde düşünce , inanç ,gibi konularda yaşadığınız ayrımlar ilerisi için sizi düşündürüyor . Adımlarınızı çok temkinli atıyorsunuz .
Alışveriş vazgeçemediğiniz tutkunuz ,bu gün bu tutkunuz daha sonra sıkıntı yaşamanıza yol açabilir .
Uğurlu renginiz pembe.

 

 

ikizler burcu gemini logo

 

5 Mayıs 2018 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

Genel anlamda huzurlu bir gün geçireceksiniz . Çalışmalarınızla gelen başarının keyfini çıkarabilirsiniz . Yapmayı düşündüğünüz bazı değişiklikler var , gelecekteki yerinizi şimdiden adım adım hazırlıyorsunuz . Seçtiğiniz yolda belki farkında olmadığınız ya da bildiğinizi farkettirmediğiniz bir kişiden destek alıyorsunuz .
Sevdiğiniz kişiyle aranızda sıcak duygu paylaşımları olacak . Bu kadarını sizde beklemiyordunuz .
Para evinizden şanslı etkiler alıyorsunuz , bu gün elinize geçen süpriz bir para ile bir miktar yatırım yapabilirsiniz .
Uğurlu renginiz pudra pembesi.

 

 

yengeç burcu cancer logo

 

5 Mayıs 2018 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün sosyal yardım projelerinde yer alabilir , belli bir kuruma veya bir kişiye yardım edilmesi hususunda çevrenizi harekete geçirmek için paylaşımlarda bulunabilirsiniz . Kendine yakın gördüğün ve samimiyetine inandığın biriyle , senin için öncelik taşıyan bir konu hakkında fikir alışverişi yapacaksın .
İlişkiniz dışardan çok güzel göründüğü halde , içerde durum öyle değil , içinizde ki boşluk hissine bir anlam veremiyorsunuz .
Para konularında şansınız iyi , bu güzel zamanlarda tasarruf yapabilir , kendinize güvenli bir gelecek için hazırlık yapabilirsiniz .
Uğurlu renginiz buz mavisi.

 

 

aslan burcu leo logo

 

5 Mayıs 2018 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Gelecek planlarınızda istediğiniz konumda olmanın , hayatınızın idaresini ele almaktan geçtiğini düşünüyorsunuz . Bu gün bu düşüncenizi hayata geçirip , çevrenizin mudahelesini engelleyeceksiniz .Baskın tavrınız ve bu güne kadar ki başarılarınız , bu hamlenizin yerinde ve doğru olduğunu gösteriyor . Bu hayat sizin .
Birlikteliğinizde aksayan tarafları partnerinizle samimi bir lisanla konuşmanız , ilişkinizin geleceği için doğru bir karar.
Para ve yatırım konularında bir uzmandan yardım almanız,gelecekteki planlarınız için gerekli olabilir .
Uğurlu renginiz kırmızı

 

 

başak burcu virgo logo

 

5 Mayıs 2018 Cumartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

Güne enerjiniz düşük olarak başlıyorsunuz , fakat bu uzun sürmeyecek , günü ilerleyen saatlerinde sizi etkileyen enerjiler negatif düşüncelerden uzaklaşmanızı , hayata başka bir pencereden bakmanızı sağlayacak .Sizi seven ve sizinde güvendiğiniz bir arkadaşınızın bu konuda size fazlasıyla desteği olacak .
Partnerinizle birlikte arkadaşların süpriz bir davetine katılabilir , günü romantik bir şekilde sonlandırabilirsiniz .
Yaptığınız harcamaları karşılayacak miktarda bir paranın elinize geçmesi mümkün .
Uğurlu renginiz limon sarısı.

 

 

terazi burcu libra logo

 

5 Mayıs 2018 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Ailenizden birinin sağlık durumu hakkında duyduğunuz endişe bu gün yerini huzura bırakıyor . Olumsuz düşüncelerinizin gereksiz olduğunu sizde göreceksiniz . Bu huzurlu düşünce ile artık sosyal yaşama karışma zamanı , yeteri kadar üzgün günler geçirdiniz,artık bu olumsuz havayı dağıtmanın tam zamanı .
Birlikte olduğunuz kişinin zor günlerinizde size verdiği desteği , bu gün ona bir süpriz yaparak ödüllendirebilirsiniz . Bu ikinize de iyi gelecek .
Para konusunda şanslı etkiler altındasın , bu etkileri iyi değerlendir .
Uğurlu rengin yeşil.

 

 

akrep burcu scorpio logo

 

5 Mayıs 2018 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

İkilemde kaldığınız , ne yapacağınıza karar veremediğiniz sabah saatlerinden sonra günün ilerleyen saatlerinde arkadaşlarlarınızla bir arada , bir eğlence ortamına gitme kararı alıyorsunuz . Bu gün yerinizde duramayan bir enerji ile dolusunuz.Bu enerjiyi ciddi işlerden uzak,eğlenerek geçirmeyi planlıyorsunuz .
Birlikte olduğun kişiyle bu gün samimi bir ortamda sadece aşkınızı yaşamak istiyorsunuz ve bunu bir şeylerin bozmasına izin vermeyeceksiniz .
Bu gün hesapsız harcama yapabilir,hesaplarınızda açık verebilirsiniz.Paranızı harcarken ileriyi düşünmeyi unutmayın.
Uğurlu renginiz koyu mavi.

 

yay burcu sagittarius logo

 

5 Mayıs 2018 Cumartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Sosyal çevrenizden biriyle hiç tahmin etmediğiniz bir konuda fikir birliği içinde olabilir ve yapmak istediğiniz bir şey için bu kişiden çok güçlü destek alabilirsiniz.Bu olay moralinizi yerine getirecek ve güne başka bir anlam katacak.Sağlık konularında daha özenli olmanız gerektiğini birileri söylemeden sizin düşünmeniz, sorunsuz bir hayat yaşamanızı sağlar.
Partnerinizle iletişimde konuşmalarınızın sert olmamasına dikkat edin, ilişkinin sağlığı açısından karşılıklı tansiyonu düşük konuşmalar sorunları çözer .
Maddi konularda tutarlı bir yol bulamadınız,harcamalarınız sürekli sizden bir adım önde.
Uğurlu renginiz beyaz.

 

oğlak burcu capricorn logo

 

5 Mayıs 2018 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bir süredir devam eden bir sorunun veya bir anlaşmazlığın son bulması bu günü rahat ve huzurlu geçirmenizi sağlıyor.Gelecekle ilgili kafanızdaki projelerin planlamasını artık yapabilirsiniz.Kafa karışıklığınız bitti.Bu gün konuşmalarınız,tavrınız ve fikirleriniz ile çevrenizin takdirini alacaksınız .
Birlikte olduğunuz kişiyle kısa yolculuklar yapabilir,ikinize de iyi gelecek ortamlarda bulunabilirsiniz .
Para konusunda sıkınıtınız olmamasına rağmen , çevrenize yardım etme isteğiniz yüzünden kazancınızı daha da arttırmak için çok çabalıyorsunuz .
Uğurlu renginiz eflatun.

 

 

kova burcu aquarius logo

 

5 Mayıs 2018 Cumartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

Zaman zaman umutsuzluğa kapılsanızda mücadeleyi elden bırakmıyrosunuz.Bu gün sabah saatlerinde düşünceleriniz karışık olsa da ,günü ileri saatlerinde negatif düşüncelerden uzaklaşarak,işinize yoğunlaşabilir,başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz.İşinizde bazı değişikliğe gidebilir ve bunun çok güzel geri dönüşünü alabilirsiniz.
İlişkide kendinizi kapattığınızda size ulaşmak çok zor oluyor ve bu durum partnerinizi çok yoruyor.Duvarlarınız çok yüksek.
Parasal konularda beklediğiniz destek gelmese de , gelmeyecek demek değildir.Bu gün bir sürpriz olabilir.
Uğurlu renginiz camel rengi.

 

 

balık burcu pisces logo

 

5 Mayıs 2018 Cumartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Bir çok fikrin ve düşüncenin karmaşıklığı ve kararsızlığı ile karşınızdaki seçeneklere bir türlü karar veremiyorsunuz.Bu günün enerjisi bu konularda kesin kararlar vermene destek olacak .Bu gün iletişim kurduğunuz kişilere kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Bazı etkinliklere katılabilir ve burda çevreyi etkileyebilirsiniz.
Birlikte olduğun kişiyle beraberliğinizin devamı konusundaki endişelerinizi paylaşabilirsiniz.
Finans konularında şanslı etkileriniz devam ediyor,ek-iş veya başka kanallardan para kazanmanız mümkün.
Uğurlu renginiz haki rengi.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..