6 Mart 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar

/ 5 Mart 2019 / 238 / yorumsuz
6 Mart 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
6 Mart 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

koç burcu günlük yorumu

Koç Burcu

Hayallerinizle ve ruhsal kalbinizle daha iyi iletişim kurmayı ve kendinize zaman ayırmak ve iyileştirici faaliyetler için ekstra yer açmayı hedefleyin.
Kızgınlığın serbest bırakılması ve şefkatin kucaklanması, özellikle de hâlâ size hâlâ sahip olan geçmiş konularla ilgili olarak, şimdi yararlı olabilir.
İki veya daha fazla arkadaş arasında kalabilirsiniz ve hangilerinin dışarda kalacağına karar vermeniz gerekebilir. Ruhsal gelişiminiz hızlanıyor, ancak diğerleri size ayak uyduramıyor.
Her şey sizin için uygun olsa bile, ifade edemediğiniz bir huzursuzluk veya hoşnutsuzluk hissedebilirsiniz.

boğa burcu günlük yorumu

Boğa Burcu

Bu günün yeni ayı , temas kurmaya ve başkalarına ulaşmaya yoğunlaşıyor.Zihinsel stres ve fiziksel gerginlik mümkündür. Değişim istiyorsun ve şimdi statükoya meydan okuyacaksın. Aile üyeleri,
yaşam tarzı seçimlerinizi kabul etmekte zorlanıyor.Bugün göreceli olarak rahatlayacaksınız, ancak işlerinizi düzene sokmak için bu zamanı iyi kullanmalısınız. Aksi takdirde, önümüzdeki günlerde işler
daha da kaotik hale gelebilir ve işler kontrolden çıktığı için endişelenme ihtimaliniz yüksektir.Bağlantılarınızın daha kafa karıştırıcı unsurlarının veya bir ilişkinin aldatıcı veya tutarsız bir ortaklığın
farkında olabilirsiniz. Bu aynı zamanda uzun vadeli mutluluk için büyük hayallerin zamanı olabilir .

ikizler burcu günlük yorumu

İkizler Burcu

Bu gün meydana gelen yeni ay enerjisi ile , kariyer hedeflerini hayal etmenin bir zamanıdır. Yaşamınızdaki etkiniz veya otoriteniz, kariyeriniz, durumunuz veya itibarınızla ilgili ince değişiklikler olabilir.
Bir araya gelen Güneş ve Neptün de sizi büyük hayallerinize ilham verebilir ve daha katı hedeflerinizi, hayallerinizi ve ideallerinizi aydınlatmak için hizmet edebilir. Ortaya çıkan herhangi bir ihtilaf, olgunlaşmamış
davranmaya teşvik edilmediğinizi fark ettiğinizde hemen dağılacaktır. Bunu aklınızda tutun, gereksiz tartışmalardan kaçınarak yumuşak bir tavır sergileyin.Olumlu bakış açınız çeşitli durumlarda olumlu adımlar atmanıza yardımcı olacaktır.
Bu size uzun vadeli faydalar sağlayacaktır.

yengeç burcu günlük yorumu

Yengeç Burcu

Bu gün meydana gele Balık burcundaki yeni ay , ileriye giden yolu temizlemeye yardımcı olur. Ancak şu an için önemli kararlar almaktan kaçının çünkü bir sonraki adımı kesin olarak bilmek için henüz çok erken. Seyahate ya da daha yüksek eğitim yollarına çıkanlar için iyi enerji var.
Fırsatların yakalanması, seyahatler, para fikirleri veya paranın kendisi alışılmadık şekillerde ortaya çıkabilir. Gün harika bir haberle bitecek, umarım sizi tüm çabalarınızla ödüllendirir.Günlük yaşamınızda ideallerinizi daha fazla ifade etmenin ve başkalarına daha hoşgörülü,
yardımcı bir insan olmanın yollarını bulun.İyi bir ruh hali mücadele yeteneğinizi çok iyi artırabilir ve size yenilenmiş bir canlılık hissi verecektir. İlişkilerde barışı korumak istiyorsanız ne söylediğinize dikkat edin. Küçük anlaşmazlıklar büyük sorunlara yol açabilir.

aslan burcu günlük yorumu


Aslan Burcu

Bu gün meydana gelen yeni ay ile , Başkaları tarafından fikir alışverişinde bulunmak işe yarayabilir ve hayatınızın şimdi dengesiz olduğunu, özellikle de başkalarının gözüyle nerede olduğunu görmek için daha iyi bir konumda görünüyorsunuz. Size hayran olan biri, tavsiye istemek adına size yaklaşabilir.
Yatırım yapmak istiyorsanız, bunu yapmak için iyi bir zaman. Köşedeki hayatınızın gerçek aşkı ile tanışmayı bekleyin.Sağlık ve enerji bugün güçlü noktalarınızdır. Hiçbir görev imkansız gözükmez ve planlanan süre içinde her şeyi sorunsuz bir şekilde tamamlarsınız.Şu anda iş konularına konsantre olmak en iyisidir,
ancak ailenizle ilgili dikkatli olmanız gerekecek.İnsanlara yardım etmenizin karşılığı , duygusal ödüller olabilir.

başak burcu günlük yorumu

Başak Burcu

İçsel huzursuzluk veya yakın kişisel ilişkilerinizle ilgili olarak sizin kontrolünüzde olmadığı hissi, şimdi Yeni Ay’ın sunulan enerji alımında bir güçlenme hissiyle değiştirilebilir. Gelecek haftalarda yeni bir yöne ya da yeni, aydınlanmış bir perspektife doğru ilerlemeniz muhtemeldir.
Karmaşık bağlantılar güçlü bir odak olabilir. İlişkilerinizde daha fazla bir şey için bilgi edinmek ısrarla ortaya çıkabilir ve bu, ilişkilerden ne kaçırdığınızı veya ne istediğinizi düşünmek için gerekli bir zaman olabilir.Egonuzu bir kenara bırakın ve deneyimlerinin size bir üst seviyeye yardımcı olmasına izin verin. Çok şey öğreneceksiniz.
Yıldızların uyumundan dolayı bugün her duygu yoğunlaşıyor. Hem sevgiyi hissedecek hem de her zamankinden daha derinden nefret edeceksiniz.Son birkaç gün içinde yaşadığınız herhangi bir problem ortadan kalkacak.

terazi burcu günlük yorumu

Terazi Burcu

Bu hafta yaşanan bir ikilem yüzünden, şimdi yeniden canlanma süreci başlıyor ve bu yeni bir başlangıç ​​zamanı.Ayrıca ruhsal ya da duygusal ihtiyaçlarınızı günlük rutinlerinize daha iyi dahil etmenin yollarını düşünebilir ya da alışkanlıklarınızın ve sistemlerinizin daha yüksek bir amaç duygusunu yansıtıp yansıtmadığını tekrar düşünebilirsiniz.
Yeni bir döngü başlıyor ve başlangıçta beklediğinizden tamamen yeni yollarla başarı elde edilecek. Heyecanlı, huzursuz ve değişime hazırsınız. Artık yeni insanlara ve yeni etkinliklere hızlı bir şekilde cevap verebilirsiniz.Size yakın olan birinin kendi kariyerlerini geliştirmek için fikirlerinizi çalma şansı var. Bu nedenle, yeni fikirleri
herkesle paylaşırken dikkatli olun.Bu süre zarfında sabrınız, gerçek iyi dileklerinizi size ortaya çıkarmaya yardımcı olacaktır.Günümüzde, özellikle işiniz veya başkalarına yardım ve destek olmak gibi bir konuyu kapsıyorsa , sizler için özel bir gün. Beklemediğiniz yerlerden destek alacaksınız.

akrep burcu günlük yorumu

Akrep Burcu

Bugünün Yeni Ayı ,romantik eğilimleri ve kutlama, kendinizin tadını çıkarma veya kendinizi ifade etme ihtiyacını vurgulayabilir. Şu anda gerçekleşen olaylar, bir projenin, hobinin ya da buluşma hayatının yeniden başlatılması ya da yeniden canlandırılması için motivasyon sağlayabilir. Bununla birlikte, romantizm, yaratıcılık ve hayal gücü üzerinde güçlü bir etkisi vardır.
Şimdi, yeni başlangıçlar için cesur bir karar vermeniz gerekecek, öne atılmaktan korkmayın .Günün enerjisi, fark edilmek için daha fazla ses çıkarmanız gerektiği anlamına gelebilir. Aklınıza takılan bazı konuların parçaları yavaş yavaş birleşmeye başlıyor. Artık cevaplar için başkalarına başvurmanıza gerek yok, çünkü her şey doğal ve kolay bir şekilde size gelecek .
Günün olayları sizi biraz karışık ve şaşkın hissetmenize neden olabilir.Düşündüğünden daha fazlasına sahipsin. Işığınızı parlatın .

yay burcu günlük yorumu

Yay Burcu

Kuşkusuz, kişisel hayatınızdaki daha rahat ya da ideal koşullar için duyulan özlemler artık güçlü bir şekilde ortaya çıkabilir.Bir değişiklik için yaşam düzenlemeleri ve koşulları gecikmiş olabilir. Ancak yeni başlayan Merkür geri hareketi , geriye bakıp bazı düzenlemeler yapmanıza , eksikleri tamamlamanıza yardımcı olacaktır.Bu, birisini affetmek için iyi bir zamandır.
Zihniniz genişliyor ve dünya küçük bir yer haline geliyor gibi hissediyorsunuz. Bu senin için müthiş bir gün.Cesaret, güç ve dramatik bir yetenek gerektiren projeleri ele almak için gereken cesareti bulacaksınız.Gezegenler, eğitim ve öğrenmeyi, öğretmeyi, seyahat etmeyi, metafiziği ve kanunu yöneten grafiğinizin sektörünü etkiler. Şanslı yönler altında, bu arayışlardan
bir veya daha fazlasından para kazanabileceğinizi veya yeni beceriler eklemenin gelecekte daha fazla kazanmanıza izin verdiğini görebilirsiniz.

oğlak burcu günlük yorumu

Oğlak Burcu

Bu günün yeni ayı , etrafınızdaki dünyayla daha etkili bir şekilde bağlantı kurmanıza yardımcı olacak yepyeni bir tutumun başlangıcı olabilir. İletişim becerilerinizi geliştirmek veya öğrenme ve iletişim kurarak daha büyük riskler almak odak noktası olabilir.Güncel olmayan tutumlardan, zihniyetlerden veya koşullardan vazgeçmek için motivasyon olabilir, böylece yol yeni başlangıçlar için açıktır.
Yaptığınız ve öğrendiğiniz şeyle veya bu yöntemle daha güçlü bir amaç duygusu arıyor olabilirsiniz. Paylaşılan yatırımlarda kolaylık var. Bunlar, bu arada ortaya çıkan maddi sıkışıklıklar konusunda size yardımcı olabilir. Gereksinimlerinizi yavaşlatmak ve dinlemek için zaman ayırmazsanız, hatalar, yanlış iletişim ve pişmanlık olabileceğini unutmayın.İşiniz çok duygusal olacak – özellikle bu öğleden sonra.
Fazladan çalışmak için kendinize baskı yapmayın. Kendini kimseye kanıtlamak zorunda değilsin.Bazen nazik olmak için acımasız ve kendinize karşı nazik olmak için daha acımasız olmalısınız. Kendinizi öne sürerek ilerleyebilir ya da kurbanı oynayarak acı çekmeye devam edebilirsiniz.

kova burcu günlük yorumu

Kova Burcu

Bugünün Yeni Ayı, mali kaynaklarınız, mülkleriniz veya kendinize saygı duyduğunuz konularla yeni bir başlangıç ​​yapmak için , önünüzde yeni bir yol açabilir.Şimdi amaç, sahip olduklarınızdan daha fazlasını yapmak olmalıdır. Son gelişmeleri gözden geçirmek ve kaynaklarınızı oluşturmaya ve geliştirmeye odaklanmak yardımcı olacaktır. Finansal konumunuzda iyileştirmeler yapmanın ve güvenlik duygularınızı
ve gelecek haftalarda duygularınızı artırmanın yollarını düşünün, bu amaçlara yönelik çabalarınız ödüllendirilebilir. Bu konuda mükemmel olmak istiyorsanız, belirli bir aktiviteye daha fazla zaman ayırmanız gerekecektir. Başarı yanlışlıkla kucağınıza düşen bir şey değildir. Çok fazla çalışma gerektirir ve bu gerçeği anlamaya başlıyorsunuz. Sabahları hissettiğiniz berraklığı ve zihinsel gücü kendi yararınıza kullanın.
Aşk ve romantizmle ilgili meseleler söz konusu olduğunda kararsız olduğunuzu görebilirsiniz .

balık burcu günlük yorumu

Balık Burcu

Bugünün Yeni Ayı sizin burcunuzda ve dün de Merkür Balık’ta geri dönmeye başladı.En iyi sonuçlar için kendinizi hayatınızın bu dinamik aşamasına sokun. Doğuştan gelen şefkatli ve idealist doğanız şimdi ön plana çıkıyor ve neyse ki, başkaları bunları araştırıyor, bu yüzden lider olarak kalıyorsunuz.Şu anda akıllıca çalışmalı ve bir bütçe yaratmalısınız ki böylelikle bu sorunlar yeniden ortaya çıkmayacak. Daha uygulanabilir bir program oluşturun.
İş sektörünüzde çok şey oluyor.Gitmeniz gereken yere ulaşmak için eylemlerinizde daha ayrılmış bir yaklaşım izlemeniz gerekebilir. Bununla birlikte, aynı zamanda, özgürlüğü seven, maceracı tarafınız, daha özgürce gezinme gereğini hissedebilir. Mevcut gezegen uyumu, yeni bir ilişki keşfetmekte özgür hissedeceğiniz harika bir gün getiriyor. Son zamanlarda tanıştığınız biri çok iyi bir haber gibi görünmeye başlıyor.Şimdi bir şeyleri değiştirmeye karar ver.
Planlar konusunda heyecanlı olabileceğinizi unutmayın, ancak detayları gözden kaçırıp hatalar yapabilirsiniz.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..