7 Mayıs 2018 Pazartesi Günlük Burçların Aşk Para İş Yorumları

/ 6 Mayıs 2018 / 715 / yorumsuz
7 Mayıs 2018 Pazartesi Günlük Burçların Aşk Para İş Yorumları

 

 

7 Mayıs 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,7 Mayıs 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu logo aries logo

7 Mayıs 2018 Pazartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

İçinizdeki isteksizlik bu gün yerini çok güzel bir enerjiye bırakıyor. Üretmeyi seven Koç burçları bu gün , iş hayatlarında veya evlerinde yeni, farklı ,çalışmalar yapacaklar . Üzerinizdeki stresli duruma iyi gelecek olan bu yenilik, aynı zamanda, eğer üretime yönelik bir çalışma ise sonunda büyük gelişme var.
İlişkinizde her olaya mantıkla yaklaşmanız aradaki duygusallığa zarar veriyor. Biraz daha duygusal olmaya çalışın .
Finansal durumunuz güzel etkiler altında, işlerinizin başarısı ekonomik durumunuzu da etkiliyor.
Uğurlu Renginiz açık gri.

 

 

boğa burcu taurus logo

7 Mayıs 2018 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Güne güzel enerjilerle başlamanıza aldığınız bir telefon veya sürpriz bir haber neden olabilir .Kararsızlık yaşadığınız konularda yaşadığınız ikilem bitiyor. Çevreniz ve aileniz ile güzel bir uyum yakalıyorsunuz. İş yaşamında şans senden yana.Yapmak istediğin şeyler veya hayata geçirmek istediğin proje için güzel destekler alıyorsun .
Sevdiği kişiler ile anlaşmazlık yaşayanlar için bu gün aradaki sorunları bitirecek enerjiler var.Gün içinde romantik paylaşımlar yapılabilir.
Maddi konularda beklemediğiniz masraflarla karşılaşabilirsiniz.
Uğurlu renginiz kahverengi.

 

 

ikizler burcu gemini logo

7 Mayıs 2018 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

Yarım kalmış veya birikmiş işleri bitirmek için harika bir gün.Bunu gerçekleştirirken size yardım eden bir kişi , sonradan hayatınızda önemli bir yer bulacak . Şu an dikkatinizi çekmese de , ilerdeki günlerde düşüncelerinizdeki benzerlik sizinde dikkatinizi çekecek.Negatif düşünceleriniz çoğaldıkça, hayatın size gülümsediğini göreceksiniz.İyimser yaklaştığınız konular , lehinize sonuçlanacak.
Sevdiğiniz kişi ile iletişiminizde , sözleri yanlış anlayabilir ve tepki verebilirsiniz.Fevri çıkışlar yapmazsanız, ilişkiniz açısından sorun yaşamazsınız.
Maddi konularda inişli çıkışlı giden kazanımlarınız , bu gün şanslı etkilere sahip.
Uğurlu renginiz turuncu.

 

 

yengeç burcu cancer logo

7 Mayıs 2018 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Haftanın ilk günü senin için çok yoğun başlıyor. Farklı aktiviteler ve sorumluluklarla dolu bir güne başladın denilebilir.Bu gözünü korkutmasın ,hepsinden olumlu sonuçlar alacaksın.Gün içinde dikkat etmen gereken tek şey konuşmaların.Çevrenin seni güvenilir görerek ,paylaştığı konuları, başka bir ortamda tekrar etmen ,sana duyulan güveni sarsabilir.
Birlikte olduğunuz kişi ile aranızdaki uyumun devamlılığı için, daha sık bir araya gelmeniz gerekiyor.İşiniz ile ilişkinizin dengesini ayarlamanız,ilişkinizin sağlığı açısından önemli.
Maddi konularda bazı destekler alabilir, sorunlarınızı çözebilirsiniz.
Uğurlu renginiz açık mavi.

 

 

aslan burcu leo logo

7 Mayıs 2018 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Planladığınız hedefe ulaşma çabalarınızda negatif düşünceler üretmeyin.Bu sizi agresif biri durumuna sokuyor.İyimser düşünce ve yaklaşımlar olumlu sonuca ulaşmanızı çabuklaştıracaktır.Meditasyon,dua ,yoga gibi çalışmalar ile,üzerinizdeki bu negatif enerjiyi atabilirsiniz.
Partnerinize karşı konuşmalarınızda sakin kalmaya çalışın veya stresli konular açılırsa siz mudahil olmayın.Bu gün tartışmalardan uzak kalmanız gerekir.
Maddi konularda kazanımlarını arttırmak için yeni planlar düşünüyorsun.
Uğurlu rengin açık yeşil.

 

 

başak burcu virgo logo

7 Mayıs 2018 Pazartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

Günün ilk saatleri bitkin ve enerjiniz düşük olarak güne başlıyorsunuz.Bu durumun geçmesi için harekete geçin,spor yapın,arkadaşlarınızla buluşun,Sosyal Yardım aktivitelerine katılabilirsiniz,bitkinliğinizin kalmadığını göreceksiniz.Ciddi kararlar almaktan uzak durun.
Sevdiğiniz kişi ile birlikte güzel paylaşımlarda bulunabilir,birbirinize olan sevginizi gösterebilirsiniz.
Finansal konularda ek bir proje veya mesai gibi şartların oluşması ile gelirinizde bir artış olabilir.
Uğurlu renginiz mor.

 

 

terazi burcu libra logo

7 Mayıs 2018 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Çalışmalarınızda karşılaştığınız engellerle ilgili bir arkadaşınızın desteği ile karşılaşacaksınız.Stresli konular ve konuşmalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz,bu da işinizde hata yapmanıza sebep olabilir.Gün içinde sakinliğinizi korumaya çalışın.
İlişkide olduğun kişiye karşı ani ve sert tepkiler verebilirsin,bu onun hiç beklemediği bir durum.Aklına takılan konuları onunla konuşman güzel ama bunu daha sakin yapman,sorunu daha iyi anlatmanı sağlar.
Unuttuğun bir ödeme veya mecburen yaptığın bir masraf canını sıkabilir.
Uğurlu rengin yeşil.

 

 

akrep burcu scorpio logo

7 Mayıs 2018 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

Çevrenizde size karşı negatif konuşmalar yapan,arkanızdan konuşan kişiler olduğunu biliyor fakat kim oldukları hakkında bazı şüpheler yaşıyorsunuz.Bu gün bazı konular netlik kazanabilir.Ve siz bu kişilerle karşılıklı konuşabilirsiniz.Enerjiniz ve sezgileriniz çok yüksek,doğru adımlarla hedefinize ulaşabilirsiniz.
İlişkisi olan Akrep burçları sevdikleri kişiden çok güzel destekler alacak,partneriniz her durumda yanınızda olduğunu bu gün size hissettirecek.
Finansal durumunuz iyi,iş yerinde yaşadığınız stress ile köprüleri yıkmazsanız,maddi durumdaki iyilik devam edecek.
Uğurlu renginiz lacivert.

 

 

yay burcu sagittarius logo

7 Mayıs 2018 Pazartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Ailenizden veya sosyal çevrenizden aldığınız bir haberle agresif duygular içine girebilir,öfkenizi kontrol edemeyebilirsiniz.Bu durumunuz daha sonra geçecek, fakat öfkenizin size zarar vermemesi için,ani tepkilerden kaçınıp, öfkenizi kontrol etmeniz gerekiyor.
İlişkinizde bazı beklentilerinizin yerine gelmemesi sizi üzüyor,bu konuyu partnerinize nasıl söyleyeceğinizi düşünüyorsunuz.
Çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız,bu durum moralinizi yerine getiriyor.
Uğurlu renginiz açık pembe.

 

 

oğlak burcu capricorn logo

7 Mayıs 2018 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün suskunluğu tercih ettiğin bir gün.Konuşmaktan çok dinlemeyi tercih ediyorsun.Konuştuğun zamanlarda da kelimelerini çok seçiyorsun.Üzerindeki negatifliğin sende farkındasın,bunu dışarıya karşı göstermek istemiyorsun.Yaşça senden büyük birisinden,güzel bir destek alabilirsin.
İlişkiniz olan kişiyle ortak kararlar alabilir,gelecek için planlarınızı konuşabilirsiniz.
Finansal anlamda eviniz için bazı harcamala yapabilirsiniz.
Uğurlu renginiz mor.

 

kova burcu aquarius logo

7 Mayıs 2018 Pazartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

Daha önce yaşamış olduğunuz bazı olaylardan aldığınız ders ile artık her konuya daha temkinli yaklaşıyorsunuz.İşlerinizde yapmak istedikleriniz için bu gün beklemede kalın,uygun bir gün değil,uygun şartlar ilerdeki günlerde oluşacak.
İlişkin hakkında çevrenin etkisi altında kalmamaya çalış.Olayları kendi süzgecinden geçir.
Maddi konularda yaşadığın dengesiz durumlar bir süre daha devam edecek.Tasarruf planlarını uygulamaya devam et.
Uğurlu rengin camel rengi.

 

 

balık burcu pisces logo

7 Mayıs 2018 Pazartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Bu gün üzerinde çalıştığın projeyi hayata geçirebilirsin.Günün enerjisi bu konuda sizi destekliyor.Titiz çalışmanız ve projenize verdiğiniz önem sizi sonunda büyük başarıya ulaştıracak.İş yerinde üst konumda olan kişiler tarafından takdir ediliyorsunuz.
İlişkinizdeki sorunların çözümü için aileden biri veya çok yakın bir arkadaşınız devreye girebilir.
Ekonomik durumun gün geçtikçe daha da iyiye gidiyor.Beklenmedik bir yerden bir para gelmesi söz konusu.
Uğurlu renginiz bordo.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..