4 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burçların Aşk Para İş Yorumları

/ 3 Mayıs 2018 / 514 / yorumsuz
4 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burçların Aşk Para İş Yorumları

 

 

4 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,4 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

 

koç burcu logo aries logo

 

4 Mayıs 2018 Cuma Koç Burcu Günlük Yorumu

Ay Oğlak burcunda , konuşmalar , yazışmalar daha ciddi boyutta ele alınacak . İletişim de söylediğiniz sözler veya duyduklarınız konulara bakışınızı başka bir yöne çekebilir . Sorumluluk almayı seviyorsunuz , bu gün sorumluluklarınızla ilgili , daha kararlı adımlar
atabilirsiniz . Sert konuşmalar yapmamaya dikkat edin .
Çok çalışıyor fakat karşılığını alıp almadığınızı sürekli sorguluyorsunuz . Şu an bulunduğunuz durumdan memnun değilsiniz .
Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki fikir ayrılıklarını dış çevreye belli etmemeye çalışsanızda , ailenizle bunu paylaşmak isteyeceksiniz .
Uğurlu renginiz : Bordo

 

 

boğa burcu taurus logo

4 Mayıs 2018 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Yoğun işleriniz arasında , bir kurs ya da seminere katılma olasılığınız var. Oğlak burcundaki Ay , öğrenme , öğretme konularını destekliyor . Çevrenizde gerçekleşen olaylara karşı duyarsız olmanız sizin yararınıza olacak . Siz kendi işinizle ilgilenin ve konuların içine çekilmeniz durumunda , sonradan başınıza iş alacak konuşmalar yapmayın .
Biraz alışveriş yapmak size iyi gelecek , para durumunuz buna musait .
Sevdiğiniz kişiyle birlikte romantik paylaşımlar içinde olabilirsiniz .
Uğurlu renginiz pembe

 

 

ikizler burcu gemini logo

4 Mayıs 2018 Cuma İkizler Burcu Günlük Yorumu

Farklı çalışma alanlarına yönelip , değişik projelerle iş yerinde üst konumdakilerin takdirini toplayabilirsiniz . Fazla çalışmanın etkisiyle kendinize zaman ayıramıyorsunuz . Bu çabalarınız büyük başarılar olarak size dönecek . Yakın çevrenizden biriyle , bir konu hakkında ciddi konuşmalar yapabilir , onun fikirleri doğrultusunda , hayatınızda değiştirmek istediğiniz şeyleri değiştirebilirsiniz .
Birlikte olduğunuz kişiye karşı düşüncelerinizi samimi bir şekilde anlatacak ve ondan aynı şekilde karşılık alacaksınız .
Bazı borçlarınızı ödemeniz için fırsatlar çıkabilir .
Uğurlu renginiz sarı

 

 

yengeç burcu cancer logo

 

4 Mayıs 2018 Cuma Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Kendinizi gergin hissediyorsunuz , bu hareketlerinize ve konuşmalarınıza da yansıyor . Bu durumunuz çevrenizin dikkatinden kaçmıyor .Bu ruh haliniz hakkında yakın çevreniz tarafından sorgulanabilir . Bu durum daha da moralinizi bozacak . Sakinliğinizi korumaya çalışın .
Hukuk ile ilgili bir davanız varsa , bu gün ondan bir haber alabilirsiniz veya bir iş başvurunuz kabul görebilir .
İlişkide olduğunuz kişi ile ara sıra yaşadığınız zıtlaşmalar sizin inatçılığınız yüzünden , olaylara daha geniş açıdan bakmaya çalışın .
Bir anda ortaya çıkan masraflar bütün planlarınızı bozabilir .
Uğurlu renginiz mor.

 

aslan burcu leo logo

4 Mayıs 2018 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

Üzerinde çalıştığınız bir iş veya bir projeyi bu gün bitirmek için bütün gününüzü ayıracaksınız . İşinizi aceleye getirirseniz hata yapma olasılığınız var , bu da karşı tarafta olumsuz düşüncelere sebep olur . Şu an için işleriniz karışık ve çözülmez gibi geliyorsa da bu durum geçici . Sonucunda rahat bir nefes alacaksınız .
Duygusal beraberliğinizin olduğu kişiyle , birlikte bir davete katılabilir , güzel bir zaman geçirebilirsiniz .
Parasal konularda yaşadığınız zorluklar , yapmak istediğiniz şeylerde kısıtlama yapmanıza sebep oluyor .
Uğurlu renginiz yeşil

 

başak burcu virgo logo

4 Mayıs 2018 Cuma Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün hedefiniz neyse , yapmak istediğiniz her ne varsa şans sizin yanınızda , çalışmalarınızda başarıya ulaşacak , takdir alacak ,elinize aldığınız işleri kolaylıkla bitireceksiniz . Beklentilerinize kavuşabilir , süpriz haberler duyabilirsiniz . Bu gün sizler için fırsatların günü , bundan yararlanmayı bilin .
Birlikteliğinizde uyum sorununuz yok , birbirinizi anlıyor ve birşeyler paylaşmaktan mutluluk duyuyorsunuz . Bu gün birlikte arkadaşlarınızla eğlenceli bir ortama katılabilirsiniz .
Ekonomik durumunuzu istediğiniz duruma getirdiniz . Yaptığınız planlama işe yaradı .
Uğurlu renginiz mavi.

 

terazi burcu libra logo

4 Mayıs 2018 Cuma Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün bütün sorunları bir kenara bırakıp gününüzü dinlenmeye ayırın . Buna ihtiyacınız var . Sakin ortamlarda , pozitif kişilerle olmayı seçin .Eğer karar almanız gereken bir durum varsa , karar verirken acele etmeyin . Çalışan bir Terazi burcuysanız üzerinizdeki işler konusunda duyduğunuz endişeler , başarınızı engeller . Takıldığınız konular varsa yardım almaktan çekinmeyin .
Birlikte olduğunuz kişinin sizden başka kişilerle zaman geçirmesi , ilişkiyi sorgulamanıza sebep oluyor . Bu konuyu onunla konuşmak isteyeceksiniz .
Aileden birinin sağlığı konusunda bazı harcamalar yapmanız gerekebilir .
Uğurlu renginiz turuncu.

 

 

akrep burcu scorpio logo

4 Mayıs 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bu gün çalışmak size bi hayli zor geliyor . Aklınız arkadaşlarınızda , onlarla beraber olmak istiyorsunuz , ama bitirmeniz gereken işler , üstünüzde sorumluluklar var . Bedeniniz iş yerinde , aklınız arkadaşlarınızda bir gün geçireceksiniz . Akşam için bir toplantı ayarlayıp onlarla birlikte olma isteğinizi yerine getirebilirsiniz .
İlişkinizde istediğiniz dengeyi kurdunuz , artık birbirinizi daha iyi anlıyorsunuz .
Bu gün uzun zamandır almayı düşündüğünüz şeyi alabilirsiniz . Almadan önce iyi düşünün , sonradan neden aldım diye düşünmeyin .
Uğurlu renginiz lacivert.

 

 

yay burcu sagittarius logo

4 Mayıs 2018 Cuma Yay Burcu Günlük Yorumu

Yaşadığınız ortamda yapmak istediğiniz değişiklikler için uygun bir gün . Evinizin dekorasyonu için aklınızda olanları gerçekleştirebilirsiniz .İletişim konularında duyduğunuz haberler yanıltıcı olabilir , cevap vermeden veya harekete geçmeden önce , doğruluğunu araştırın .Çalışan Yay burçları , iş yerinde dikkatlerini dağıtmamaya özen göstermeli , hataya açık bir gün .
İlişkide olduğunuz kişiyle aranızdaki güven sorunu ,bazı anlaşmazlıkların yaşanmasına sebep oluyor . Bu konuyu çözmeniz gerekiyor .
Bir yerden bir ödeme bekliyorsan veya kredi başvurun varsa , bu konuyla alakalı bir haber alabilirsin .
Uğurlu rengin kahverengi.

 

oğlak burcu capricorn logo

4 Mayıs 2018 Cuma Oğlak Burcu Günlük Yorumu

İş yerinde başlattığınız bir proje umduğunuzdan daha çok beğenilecek . Bu gün kariyer hayatınızda bir adım öne çıktığınız bir gün .İş çevresinde anlaşmazlık yaşadığınız kişiler varsa , sizin bu başarınızdan sonra susmak zorunda kalacaklar . Yeni fikirlere ve gelişime açık birisiniz , bu da başarılı olmanızda büyük etken .
Beraberlik yaşadığınız kişiyle fikirleriniz çatışsa da , aranızdaki sevgi ile ortak bir yol bulabiliyorsunuz . Bu da birbirinize olan sevginin yoğunluğundan .
Birikimlerinizi akıllıca yaptığınızdan , maddi konularda zorluk yaşamıyorsunuz .
Uğurlu renginiz gri.

 

 

kova burcu aquarius logo

4 Mayıs 2018 Cuma Kova Burcu Günlük Yorumu

Aklınızdan geçenleri hayata geçirmek için şanslı etkilere sahipsiniz . Çalıştığınız konuda yeni planlamalar yapabilir , bunların işe yaradığınız görebilirsiniz . Uzak yerlerden güzel haberler gelebilir . Uzun araştırmalardan sonra neyi eksik yaptığınızı anladınız ,şimdi eksikleri tamamlama zamanı . Bu istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlayacak .
İlişkisi olan Kova burçları , düşüncelerini partnerleri ile paylaşacak ve onlardan destek görecek .
Beklemediğiniz , sizin için süpriz sayılacak bir para artışı ile karşılaşabilirsiniz .
Uğurlu renginiz limon rengi.

 

balık burcu pisces logo

4 Mayıs 2018 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu

Sosyal çevrenizin hareketlendiği , arkadaşlarınızla birlikte neşeli bir gün geçireceksiniz . İş yaşamında çalışmalarınız , ürettiğiniz projeler , kariyerinizi üst noktalara taşıyor . Arkadaşlarınızla hafta sonu planı yapabilir veya aileniz ile birlikte kısa yolculuklar planlayabilirsiniz .
Birliktelik içinde olduğunuz kişiyle henuz sorunlarınızı çözemediniz . Zamana bırakmak istemiyor bir an önce çözüme ulaşmak istiyorsunuz .
Para konularında yaptığınız ekonomik planların sonuçlarını sizde merak ediyorsunuz . Henüz istediğiniz sonucu alamadınız .
Uğurlu renginiz lapis rengi .

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..