4 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burçların Aşk Para İş Yorumları

/ 3 Mayıs 2018 / 503 / yorumsuz
4 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burçların Aşk Para İş Yorumları

 

 

4 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,4 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

 

koç burcu logo aries logo

 

4 Mayıs 2018 Cuma Koç Burcu Günlük Yorumu

Ay Oğlak burcunda , konuşmalar , yazışmalar daha ciddi boyutta ele alınacak . İletişim de söylediğiniz sözler veya duyduklarınız konulara bakışınızı başka bir yöne çekebilir . Sorumluluk almayı seviyorsunuz , bu gün sorumluluklarınızla ilgili , daha kararlı adımlar
atabilirsiniz . Sert konuşmalar yapmamaya dikkat edin .
Çok çalışıyor fakat karşılığını alıp almadığınızı sürekli sorguluyorsunuz . Şu an bulunduğunuz durumdan memnun değilsiniz .
Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki fikir ayrılıklarını dış çevreye belli etmemeye çalışsanızda , ailenizle bunu paylaşmak isteyeceksiniz .
Uğurlu renginiz : Bordo

 

 

boğa burcu taurus logo

4 Mayıs 2018 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Yoğun işleriniz arasında , bir kurs ya da seminere katılma olasılığınız var. Oğlak burcundaki Ay , öğrenme , öğretme konularını destekliyor . Çevrenizde gerçekleşen olaylara karşı duyarsız olmanız sizin yararınıza olacak . Siz kendi işinizle ilgilenin ve konuların içine çekilmeniz durumunda , sonradan başınıza iş alacak konuşmalar yapmayın .
Biraz alışveriş yapmak size iyi gelecek , para durumunuz buna musait .
Sevdiğiniz kişiyle birlikte romantik paylaşımlar içinde olabilirsiniz .
Uğurlu renginiz pembe

 

 

ikizler burcu gemini logo

4 Mayıs 2018 Cuma İkizler Burcu Günlük Yorumu

Farklı çalışma alanlarına yönelip , değişik projelerle iş yerinde üst konumdakilerin takdirini toplayabilirsiniz . Fazla çalışmanın etkisiyle kendinize zaman ayıramıyorsunuz . Bu çabalarınız büyük başarılar olarak size dönecek . Yakın çevrenizden biriyle , bir konu hakkında ciddi konuşmalar yapabilir , onun fikirleri doğrultusunda , hayatınızda değiştirmek istediğiniz şeyleri değiştirebilirsiniz .
Birlikte olduğunuz kişiye karşı düşüncelerinizi samimi bir şekilde anlatacak ve ondan aynı şekilde karşılık alacaksınız .
Bazı borçlarınızı ödemeniz için fırsatlar çıkabilir .
Uğurlu renginiz sarı

 

 

yengeç burcu cancer logo

 

4 Mayıs 2018 Cuma Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Kendinizi gergin hissediyorsunuz , bu hareketlerinize ve konuşmalarınıza da yansıyor . Bu durumunuz çevrenizin dikkatinden kaçmıyor .Bu ruh haliniz hakkında yakın çevreniz tarafından sorgulanabilir . Bu durum daha da moralinizi bozacak . Sakinliğinizi korumaya çalışın .
Hukuk ile ilgili bir davanız varsa , bu gün ondan bir haber alabilirsiniz veya bir iş başvurunuz kabul görebilir .
İlişkide olduğunuz kişi ile ara sıra yaşadığınız zıtlaşmalar sizin inatçılığınız yüzünden , olaylara daha geniş açıdan bakmaya çalışın .
Bir anda ortaya çıkan masraflar bütün planlarınızı bozabilir .
Uğurlu renginiz mor.

 

aslan burcu leo logo

4 Mayıs 2018 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

Üzerinde çalıştığınız bir iş veya bir projeyi bu gün bitirmek için bütün gününüzü ayıracaksınız . İşinizi aceleye getirirseniz hata yapma olasılığınız var , bu da karşı tarafta olumsuz düşüncelere sebep olur . Şu an için işleriniz karışık ve çözülmez gibi geliyorsa da bu durum geçici . Sonucunda rahat bir nefes alacaksınız .
Duygusal beraberliğinizin olduğu kişiyle , birlikte bir davete katılabilir , güzel bir zaman geçirebilirsiniz .
Parasal konularda yaşadığınız zorluklar , yapmak istediğiniz şeylerde kısıtlama yapmanıza sebep oluyor .
Uğurlu renginiz yeşil

 

başak burcu virgo logo

4 Mayıs 2018 Cuma Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün hedefiniz neyse , yapmak istediğiniz her ne varsa şans sizin yanınızda , çalışmalarınızda başarıya ulaşacak , takdir alacak ,elinize aldığınız işleri kolaylıkla bitireceksiniz . Beklentilerinize kavuşabilir , süpriz haberler duyabilirsiniz . Bu gün sizler için fırsatların günü , bundan yararlanmayı bilin .
Birlikteliğinizde uyum sorununuz yok , birbirinizi anlıyor ve birşeyler paylaşmaktan mutluluk duyuyorsunuz . Bu gün birlikte arkadaşlarınızla eğlenceli bir ortama katılabilirsiniz .
Ekonomik durumunuzu istediğiniz duruma getirdiniz . Yaptığınız planlama işe yaradı .
Uğurlu renginiz mavi.

 

terazi burcu libra logo

4 Mayıs 2018 Cuma Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün bütün sorunları bir kenara bırakıp gününüzü dinlenmeye ayırın . Buna ihtiyacınız var . Sakin ortamlarda , pozitif kişilerle olmayı seçin .Eğer karar almanız gereken bir durum varsa , karar verirken acele etmeyin . Çalışan bir Terazi burcuysanız üzerinizdeki işler konusunda duyduğunuz endişeler , başarınızı engeller . Takıldığınız konular varsa yardım almaktan çekinmeyin .
Birlikte olduğunuz kişinin sizden başka kişilerle zaman geçirmesi , ilişkiyi sorgulamanıza sebep oluyor . Bu konuyu onunla konuşmak isteyeceksiniz .
Aileden birinin sağlığı konusunda bazı harcamalar yapmanız gerekebilir .
Uğurlu renginiz turuncu.

 

 

akrep burcu scorpio logo

4 Mayıs 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bu gün çalışmak size bi hayli zor geliyor . Aklınız arkadaşlarınızda , onlarla beraber olmak istiyorsunuz , ama bitirmeniz gereken işler , üstünüzde sorumluluklar var . Bedeniniz iş yerinde , aklınız arkadaşlarınızda bir gün geçireceksiniz . Akşam için bir toplantı ayarlayıp onlarla birlikte olma isteğinizi yerine getirebilirsiniz .
İlişkinizde istediğiniz dengeyi kurdunuz , artık birbirinizi daha iyi anlıyorsunuz .
Bu gün uzun zamandır almayı düşündüğünüz şeyi alabilirsiniz . Almadan önce iyi düşünün , sonradan neden aldım diye düşünmeyin .
Uğurlu renginiz lacivert.

 

 

yay burcu sagittarius logo

4 Mayıs 2018 Cuma Yay Burcu Günlük Yorumu

Yaşadığınız ortamda yapmak istediğiniz değişiklikler için uygun bir gün . Evinizin dekorasyonu için aklınızda olanları gerçekleştirebilirsiniz .İletişim konularında duyduğunuz haberler yanıltıcı olabilir , cevap vermeden veya harekete geçmeden önce , doğruluğunu araştırın .Çalışan Yay burçları , iş yerinde dikkatlerini dağıtmamaya özen göstermeli , hataya açık bir gün .
İlişkide olduğunuz kişiyle aranızdaki güven sorunu ,bazı anlaşmazlıkların yaşanmasına sebep oluyor . Bu konuyu çözmeniz gerekiyor .
Bir yerden bir ödeme bekliyorsan veya kredi başvurun varsa , bu konuyla alakalı bir haber alabilirsin .
Uğurlu rengin kahverengi.

 

oğlak burcu capricorn logo

4 Mayıs 2018 Cuma Oğlak Burcu Günlük Yorumu

İş yerinde başlattığınız bir proje umduğunuzdan daha çok beğenilecek . Bu gün kariyer hayatınızda bir adım öne çıktığınız bir gün .İş çevresinde anlaşmazlık yaşadığınız kişiler varsa , sizin bu başarınızdan sonra susmak zorunda kalacaklar . Yeni fikirlere ve gelişime açık birisiniz , bu da başarılı olmanızda büyük etken .
Beraberlik yaşadığınız kişiyle fikirleriniz çatışsa da , aranızdaki sevgi ile ortak bir yol bulabiliyorsunuz . Bu da birbirinize olan sevginin yoğunluğundan .
Birikimlerinizi akıllıca yaptığınızdan , maddi konularda zorluk yaşamıyorsunuz .
Uğurlu renginiz gri.

 

 

kova burcu aquarius logo

4 Mayıs 2018 Cuma Kova Burcu Günlük Yorumu

Aklınızdan geçenleri hayata geçirmek için şanslı etkilere sahipsiniz . Çalıştığınız konuda yeni planlamalar yapabilir , bunların işe yaradığınız görebilirsiniz . Uzak yerlerden güzel haberler gelebilir . Uzun araştırmalardan sonra neyi eksik yaptığınızı anladınız ,şimdi eksikleri tamamlama zamanı . Bu istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlayacak .
İlişkisi olan Kova burçları , düşüncelerini partnerleri ile paylaşacak ve onlardan destek görecek .
Beklemediğiniz , sizin için süpriz sayılacak bir para artışı ile karşılaşabilirsiniz .
Uğurlu renginiz limon rengi.

 

balık burcu pisces logo

4 Mayıs 2018 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu

Sosyal çevrenizin hareketlendiği , arkadaşlarınızla birlikte neşeli bir gün geçireceksiniz . İş yaşamında çalışmalarınız , ürettiğiniz projeler , kariyerinizi üst noktalara taşıyor . Arkadaşlarınızla hafta sonu planı yapabilir veya aileniz ile birlikte kısa yolculuklar planlayabilirsiniz .
Birliktelik içinde olduğunuz kişiyle henuz sorunlarınızı çözemediniz . Zamana bırakmak istemiyor bir an önce çözüme ulaşmak istiyorsunuz .
Para konularında yaptığınız ekonomik planların sonuçlarını sizde merak ediyorsunuz . Henüz istediğiniz sonucu alamadınız .
Uğurlu renginiz lapis rengi .

Benzer Konular
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..
17 Haziran 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 17 Haziran 2019 Pazartesi Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 17 Haziran 2019 Pazartesi Koç Burcu Bu..
16 Haziran 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 16 Haziran 2019 Pazar Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. Babalar Gününüz Kutlu Olsun 16 Haziran 2019..