18 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 17 Mayıs 2018 / 1.922 / yorumsuz
18 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

18 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,18 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler ,Yengeç ,Aslan , Başak ,
Terazi ,Akrep ,Yay ,Oğlak ,Kova ,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

18 Mayıs 2018 Cuma Koç Burcu Günlük Yorumu

Fark yaratacağınız, katıldığınız ortamlarda dikkat çekeceğiniz enerjilerle başlıyorsunuz güne.Merkür ile Satürn bağlantısı ,yarım kalan işlerinizi düzenlemek,etkili konuşmalar yapmak, ilişkiler arasında köprü oluşturmak gibi imkanlar verecektir.
Birlikte olduğun kişiyle gün içinde yapmış olduğun planlar , bazı engellemeler yüzünden gerçekleşmeyebilir.
Bu gün itibariyle yapacağınız girişimlerden başarı geri dönüşler alabilir,kazancınızı arttırabilirsiniz.
Uğurlu renginiz kırmızı.

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

18 Mayıs 2018 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Burcunuzdaki Merkürün ,Satürn ile meydana gelen bağlantısı ile fikirlerinizi , inançlarınızı çok daha kolay ifade edebileceksiniz.Yaşayacağınız bazı olaylar ile çevrenin ilgisi üzerinize olabilir.Eski aşkınız,eski arkadaşınız,eski patronunuz, eski ile bağlantılı bir olay bir anda ortaya çıkıp , isminizin ön plana çıkmasına sebep olabilir.
Arkadaş olarak gördüğünüz birinin bu gün hareketlerindeki farklılık sizin de dikkatinizi çekecek.Belki size olan
duygularını açıklamak için fırsat kolluyordur. Onun bu heyecanlı hali sizinde heyecanlanmanıza sebep olacak .
Uğurlu renginiz bordo.

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

18 Mayıs 2018 Cuma İkizler Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün hayatınızda sizi de şaşırtan bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Geçmiş ile alakalı bir iş konusunda , sezgilerinizin haklılığını yaşayacaksınız.Gerçeklerin insanın canını acıttığını biliyorsunuz, bu olayı güçlü bir şekilde karşılamanız gerekiyor, böylelikle hem iş hem de aile çevresinde neler yapmanız gerektiğini daha iyi anlayacaksınız. Bu gün çevrenizdekileri konuşmalarınız ve olaylara
yaptığınız doğru tesbitler ile etkileyeceksiniz.
Geçmişte kendinizden uzaklaştırdığınız birine , bu gün bazı şeyleri daha iyi çözerek yaklaşmasına izin verebilirsiniz.
Uğurlu renginiz su yeşili.

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

 

18 Mayıs 2018 Cuma Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Merkür Satürn birlikteliği bu gün sizlere verdiği enerji ile sizi canlı hareketli,yerine duramayan biri yapıyor. Yaşadığınız sorunlara
çözüm getirebilecek güçlü insanların desteğini alacaksınız. Çevrenizde negatif insanlar görmek istemiyorsunuz. Güveninizi kazanan geleceğe dair ümit veren bu desteğin keyfini çıkarın.
Eşiniz ile birlikte ortak geliştireceğiniz bir projede çok başarılı olup bunun mutluluğunun yaşayabilirsiniz.İkiniz de birbirinizi seviyor ve anlıyorsunuz, bu ilişkiye daha da sağlam temeller atıyor.
Uğurlu renginiz sarı.

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

18 Mayıs 2018 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

Uzun zamandır üzerinde çalıştığın projeden bu gün çok güzel geri dönüş alacaksın. Bu gün iyi haberler günü, arkadaşlarınız ile bir kutlama yapabilirsiniz.Merkürün Satürn ile olan birlikteliği , iş yaşamında öne çıkmanızı, güven sağlamanızı, liderliğinizi ilan  etmenizi sağlar.
Bu gün partnerinizle veya ailenizle aranızda , sizi rahatsız eden konuları konuşmanız için çok güzel enerjiler var. Bunu değerlendirin.
Uğurlu renginiz Beyaz.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope
18 Mayıs 2018 Cuma Başak Burcu Günlük Yorumu

Merkür ile Satürn birlikteliği sosyal anlamda sizi çok destekleyecek, toplum önünde başarılarınızla konuşulabilirsiniz. Bu gün bütün hafta sonunuzu kaplayacak bir aktiviteyi veya bir davet organizsazyonunu ayarlamak , düzenlemek ile uğraşabilirsiniz. Organisazyon bitince ne kadar başarılı olduğunuz konuşulacak.
Eşiniz ile tartıştığınız konular tamamen bir birinizi anlamamanızdan dolayı , bu gün bu sorunu çözecek enerjilere sahipsiniz.
Yeni iş teklifleri alabilirsiniz.Bunları değerlendirin, iş değiştirmeyi düşünen , iş arayan Başak burçlarını güzel fırsatlar bekliyor.
Uğurlu renginiz mavi .

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

 

18 Mayıs 2018 Cuma Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün eylemlerinizin , seçimlerinizin kaderinizi belirleyeceği bir gündesiniz. Karşınıza çeşitli fırsatlar çıkabilir, süpriz haberler alabilirsiniz, bunların içinden yaptığınız seçim kaderinizi belirleyecek. Merkür – Satürn birlikteliği daha çok finansal anlamda sizlere destek verecek, alım satım olayları, yatırımların değerlendirilmesi , krediler ile ilgili konular gündeminizi meşgul edecek.
Hayatının akışını değiştirecek ,mükemmel bir ilişkiye adım atabileceğin harika biri ile tanışma durumu olabilir. Bu kişiye uzak durmayın.
Mutluluğu tadabileceğiniz, aşk hakkında çok şey öğrenebileceğiniz biri olabilir.
Uğurlu renginiz lacivert.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

 

18 Mayıs 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük Yorumu

Merkür ile Satürn birlikteliği sizleri iletişim konusunda destekliyor.Düşüncelerinizi toplum önünde tartışabilir, katıldığınız bazı
aktivitelerde fikirlerinizi ,insanlara daha güzel anlatabileceksiniz.Problemleri çözebilecek , insanların arasında sorunlarını giderecek
konuşmalar yapabilecek , iletişim konusunda başarılı çalışmalar yapacaksınız.
Bu gün eşinizle birlikte romantik ortamlarda duygusal saatler geçirebilirsiniz.
Uğurlu renginiz turuncu.

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

18 Mayıs 2018 Cuma Yay Burcu Günlük Yorumu

Karşınıza çok güzel fırsatların çıkacağı , bu güne kadar hobi olarak yaptığınız, işlerden maddi kazanım elde edebileceğiniz,farklı düşünce yapılarında yeni kişilerle tanışıp belki de gelecek planlarınızı değiştireceğiniz çok başarılı , çok şanslı ve sizinde nadiren çok mutlu olduğunuz bir gün. Bu günün diğer günlerden farkını sizde hissedeceksiniz.
İlişkinizde yaşadığınız güvensizlik hissi ilişkide başarılı olmanızı etkiliyor.Kendinizi tam olarak sevgilinize açamıyorsunuz.
Uğurlu renginiz yeşil.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

 

18 Mayıs 2018 Cuma Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Yönetici gezegenin Satürn bu gün Merkür ile olan birlikteliği ,yaratıcı projelerde , konuşmalarınızda ,çevre ile ilişkilerinizde
başarılı olmanızı sağlayacaktır.Düzenli ve planlı çalışmanın meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. İş yerinizde bu durumunuz takdir
ile karşılanıyor.
Sevgilinizle uyumlu güzel bir neraberlik içindesiniz bu günde sessizliği ve başbaşa bir gece geçirmeyi planlıyorsunuz. İkinizde kalabalıklardan
daha çok başbaşa iken mutlusunuz.
Uğurlu renginiz füme.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

 

18 Mayıs 2018 Cuma Kova Burcu Günlük Yorumu

Olaylarla dolu bir güne adım atıyorsunuz.Merkür Satürn beraberliği, sezgilerinizin kuvvetlenmesine ve yapacağınız seçimleri sezgileriniz
ile yapacağınız gösteriyor.Bu hayatınızı , işinizi ,çevrenizi düzenlemek için harika fırsatlar elde edeceksiniz.Sürpriz teklifler alabilir ve bunları sezgilerinizden yola çıkarak değerlendirip, sizin için en doğru kararı verebilirsiniz.
İlişki ve aşk konularında ciddi konuşmalar içinde bulabilirsiniz kendinizi,yaşadığınız şaşkınlığı atlatmanız uzun sürecek.
Uğurlu renginiz beyaz.

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

18 Mayıs 2018 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu

Merkür-Satürn birlikteliği , arkadaşlarınız , aileniz, iş çevreniz, ile yapacağınız konuşmalarda etkili olacağınızı, bazı sorunları konuşma yolu ile çözebileceğinizi gösterir.Önemli anlaşmalar , yeni iş ortakları, yeni iş teklifleri,
konusunda sizleri destekler,sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz zaman, yaşadığınız huzur ve mutluluk başarınızda en büyük etken.
Yaşam şekliniz,sosyal çevreniz hızla değişmeye başladı,partneriniz bu konuda şikayetçi olsa da , ikna kabiliyetiniz ile bu durumu
kendisine anlatacaksınız.
Uğurlu renginiz turkuaz.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..