3 Mayıs 2018 Perşembe Burç Yorumları Aşk ,İş, Para

/ 2 Mayıs 2018 / 150 / yorumsuz
3 Mayıs 2018 Perşembe Burç Yorumları Aşk ,İş, Para

 

3 Mayıs 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları ,

burç yorumları,günlük burç yorumları,
Koç Burcu Yorumları,Boğa Burcu Yorumları,İkizler Burcu Yorumları,Yengeç Burcu Yorumları
Aslan Burcu Yorumları,Başak Burcu Yorumları,Terazi Burcu Yorumları,Akrep Burcu Yorumları,
Yay Burcu Yorumları,Oğlak Burcu Yorumları,Kova Burcu Yorumları,Balık Burcu Yorumları

sayfamızda günlük burç yorumları ile ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

koç burcu logo

 

3 Mayıs 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Yorumu

Bir süredir yaşadığınız , aksaklıklar ve engellerden yavaş yavaş kurtuluyorsunuz . İşlerinizin yoluna girmesi yapmak istediklerinizde karşılaştığınız kolaylıklardan sizde bunu hissedeceksiniz . Bu genel tavrınıza da yansıyacak .Moraliniz yerine geliyor . Bu gün ikna kabiliyetiniz üst seviyede .
PARA : Şu an için istediğiniz miktarda kazanamasanızda , ilerdeki günlerde para konularında daha rahat olacaksınız .
AŞK FALI : Partnerinizin eleştirel yaklaşımları ile karşılaşmamak için susmayı tercih ediyorsunuz . Bu aranızdaki mesafeyi
daha da çoğaltıyor . Aranızdaki bu negatif enerjiden bir an önce kurtulmanız gerekir .
UĞURLU RENGİNİZ : Yeşil

 

 

boğa burcu logo

3 Mayıs 2018 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

 

Evinizde ailenizle birlikte olmak , kendinizi güvende hissettiriyor . Nereye giderseniz gidin eve gelmek için içinizde kuvvetli bir istek duyuyorsunuz . Bu gün de işlerinizi tamamladıktan sonra evinizde zaman geçirmeyi tercih edeceksiniz . Elinize kitabınızı alıp , bir köşeye çekilmek en sevdiğiniz aktivite .
PARA : Beklenmedik kazançlarla karşılaşabilirsiniz . Maddi konularda rahat günlerden geçiyorsunuz .
AŞK FALI : Süprizlere açık bir gündesiniz , partneriniz her an bir sürpriz yapabilir . Aranızdaki yoğun duygular bu gün daha da
yoğunlaşacak . Siz de bu süprize karşılık vermeyi düşünebilirsiniz .
UĞURLU RENGİNİZ : Mor

 

 

ikizler burcu logo

3 Mayıs 2018 Perşembe İkizler Burcu Günlük Yorumu

Arkadaşlarınızla bir arada olmak , onlarla sohbet etmek size çok iyi geliyor . Onlar da sizinle olmaktan hoşnut. Pratik zekanız , olaylara yaklaşımınız , sizin fikrinizi almak için sizinle birlikteliği seçtiriyor . Bu gün de bazı arkadaşlarınız bir konuda sizin fikrinize ihtiyaç duyabilir .
PARA : Finansal anlamda , harcamalarınızı bu şekilde yönetirseniz , maddi anlamda rahat günlerin gelmesi çok yakın .
AŞK FALI : Aşk konusunda şanslı günlerden birindesiniz . Romantizm her tarafınızı kuşatmış durumda . Partnerinizle romatik bir ortamda bulunabilir
veya evinizde bu romantik ortamı yaratabilirsiniz .
UĞURLU RENGİNİZ : Açık yeşil

 

 

yengeç burcu logo

 

3 Mayıs 2018 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Yorumu

İşlerden bunalmış durumdasınız . Üzerinize aldığınız bazı sorumluluklar artık size ağır gelmeye başladı . Bu gün de çevrenizden veya  aileden birisi için bir fedakarlık yapabilirsiniz . Kendinize zaman ayırmak en büyük isteğiniz .
PARA : Para durumunuzu yönetmekte biraz zorlanıyorsunuz . Ani çıkan bir masrafla bu durum bu gün biraz daha zor olabilir .
AŞK FALI : Partneriniz ve aileniz arasında denge kurmakta zorlanıyorsunuz .Herkesi memnun etmeye çalışmaktan yoruldunuz .
Biraz geriye çekilmek sizin için iyi olacak .
UĞURLU RENGİNİZ : Bordo

 

 

aslan burcu logo

 

3 Mayıs 2018 Perşembe Aslan Burcu Günlük Yorumu

Sosyal hayatınızın çok hareketli olacağı , arkadaşlarınızla bazı aktivitelere katılabieceğiniz , yeni kişilerle tanışabileceğiniz çok güzel enerjilere sahip olduğunuz bir gün . Bulunduğunuz ortamlarda başkaları hakkında yorum yapmaktan kaçının .
PARA : Maddi konularda karar almakta acele etmeyin . Biraz beklemenizde fayda var .
AŞK FALI : Bir şeylerin yanlış gittiğinin sizde farkındasınız , sürekli partnerinizin isteklerinin olması , ilişkinizde
bir denge sorunu olduğunu gösteriyor . Bu tür ilişkilerin uzun süre devam etmesi zor olabilir .
UĞURLU RENGİNİZ : Sarı

 

 

başak burcu logo

 

3 Mayıs 2018 Perşembe Başak Burcu Günlük Yorumu

İletişimde , hedeflerinizde başarıya ulaşacağınız , kariyerinizde önemli adımlar atacağınız enerjilere sahipsiniz . Dizden üst konumda olan kişilerin desteğini ve takdirini alabilirsiniz . Önünüzde çok güzel kapılar açılabilir .
PARA : Finansal konularda akıllıca adımlar atabilir , ilerde çok güzel geri dönüşler alabileceğiniz yatırımlar yapabilirsiniz .                                                                                                            AŞK FALI : Partnerinizle birlikte bir davete katılabilir , burada birbirinize olan sevginiz çevrenin dikkatini çekebilir .
UĞURLU RENGİNİZ : Lacivert

 

 

terazi burcu logo

 

3 Mayıs 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Yorumu

Yarım kalan iş yada projelerinizi tamamlama fırsatı bulabilir , tanıtım, yayıncılık, yüksek öğrenim, seyahat ya da diğer ruhsal faaliyetler gibi konularda bazı girişimler yapabilirsiniz . Sevdiğiniz bir arkadaşınızdan güzel bir haber alabilirsiniz .
PARA : Finans konusunda bazı aksaklıklar olsa da bu günün enerjisi bu aksaklıkları çözebilir .
AŞK FALI : Sevdiğiniz insanın bir başka yüzünü görme durumu ile karşılaşabilirsiniz . Bu güne kadar çok zorlukları aştınız ,
sizin hoşgörünüz , karşı tarafa daha çok cesaret mi veriyor ? Bunları düşündüğünüz bir gün olacak .
UĞURLU RENGİNİZ : Mavi

 

akrep burcu logo

3 Mayıs 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Venüs işiniz , planlarınız , hedefleriniz , projeleriniz konusunda ileriye dönük hamleler yapmanız için size destek veriyor . Fikirlerinizi hayata geçirecek , kariyerinizi yükseltecek adımlar atacaksınız .
PARA : Masraflarının çoğaldığı bir dönem , ailenden biri için bazı masraflar yapacaksınız .
AŞK FALI : Partnerinizle birlikte kısa yolculuklar yapabilir , fikir birliği içinde güzel zaman geçireceksiniz .
UĞURLU RENGİNİZ : Turuncu

 

 

yay burcu logo

 

3 Mayıs 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Yorumu

Bir ortaklık ya da danışmanlık konusu gündeminizdeyse , bu gün bunun için çok uygun enerjiler mevcut . Bu gün tanıştığınız biri hayatınızda bir dönüm noktası olabilir , Bu kişi kariyerinizde istediğiniz noktaya gelmeniz için size destek olacak .
PARA : Bazı yatırım planlarınız var , bunları gerçekleştirmek için , harcamalarınızda dikkatli olmanız gerekir .
AŞK FALI : Son günlerde birbirinizi ihmal ettiniz , bu gün romantik bir akşamla bunu telafi edebilirsiniz . Aranızdaki duygu
bağının daha kuvvetlenmesi için , böyle bir zamana ikinizinde ihtiyacı var .
UĞURLU RENGİNİZ : Kahverengi

 

 

oğlak burcu logo

 

3 Mayıs 2018 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Uzun süredir devam eden anlaşmazlıklar bu güb çözüme ulaşıyor . Bu gece burcunuza geçiş yapacak olan Ay hedeflerinizi , gideceğiniz yolları görebilmeniz açısından sizlere büyük destek verecek .İşinizde yıldız gibi parlayacaksınız .
PARA : Finansal anlamda kazancınızın arttığı bir gündesiniz .
AŞK FALI : Partnerinizle çok güzel bir uyum içindesiniz . Birbirinize olan desteğiniz ve sevginiz gün geçtikçe çoğalıyor .
UĞURLU RENGİNİZ : Koyu mavi

 

 

kova burcu logo

 

3 Mayıs 2018 Perşembe Kova Burcu Günlük Yorumu

Günün enerjileri , hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için şans kapılarını sizlere açıyor . İstediğin ne varsa sıraya koy , hepsinin zaman içinde gerçekleştiğini göreceksin .
PARA : Kazancınızı daha çoğaltmak için ek iş gibi aktivitelerde bulunabilirsiniz .
AŞK FALI : Partnerinizle ortak bir karar alacaksınız . Bu karar ikinizi de mutlu edecek .
UĞURLU RENGİNİZ : Sarı

 

 

balık burcu logo

 

3 Mayıs 2018 Perşembe Balık Burcu Günlük Yorumu

Bu gün olumlu gelişmelere hazır olun , iş hayatınızda sevineceğiniz haberler alacaksınız . Venüs şu anda aile evinizde , ailenizle güzel paylaşımlarda bulunabilir , evinizde istediğiniz değişimleri yapabilirsiniz .
PARA : Bir seyahat organizasyonu için bazı masraflar yapabilirsiniz .
AŞK FALI : Aşk hayatınızın nereye gittiğini düşünmek için zamana ve düşünmeye ihtiyacınız var , bu günü kendinizle baş başa geçirebilir
bu konuyu ayrıntılarıyla düşünebilirsiniz .
UĞURLU RENGİNİZ : Açık pembe

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..