29 Nisan 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 29 Nisan 2018 / 173 / 4 Yorum
29 Nisan 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

29 Nisan 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,29 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

koc burcu günlük yorumu

 

Terazideki Ay bu gün size yapmak istediklerinizi yapmanız için , sağlam kararlar almanız için destek veriyor . Çözümleri kafanızda oluşturduğunuz
konuları , hayata geçirmek için girişimde bulunabilirsin . Partnerinle ev ve aile konularında konuşmalar yapacaksın . Maddi konularda iyi şansın devam ediyor .
Bu günün uğurlu rengi yeşil

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

 

Yaşamınızı daha sorunsuz ve rahat bir hale sokmak için , bu gün bazı değişimlere gidebilirsiniz . Güneş Satürn den destek alıyorsunuz .
Sabah saatlerinde hissettiğin huzursuz duygu ve düşünceler akşama doğru yerini huzura bırakacak . Ailen ile güzel saatler geçirebilirsin .
Partnerinle iletişiminde sabır göstermen gerekebilir . Maddi konularda bu gün tasarrufa yönelik düşünebilirsin .
Bu günün uğurlu rengi kahverengi

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Arkadaşlarınızla veya aile bireylerleri ile bir araya gelip , bir yolculuğa çıkabilir ya da evinizde toplanabilirsiniz . Bu birliktelik günü eğlenceli ve hoşnut geçirmenizi sağlayacak . Partnerinizle aranızda duygusal konuşmalar olabilir . Maddi konularda bu gün bir miktar harcama yapmanız gerekebilir . Aileden birinin sağlığı kafanızı çok meşgul ediyor .
Bu günün uğurlu rengi koyu sarı

 

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

 

Bugün gerçekleşecek olan Dolunay sebebi ile, bitmiş bir ilişkiye yeniden anlam kazandıracak aniden gelişen olaylar olabilir .Maddi konularda süpriz kazanımlar , beklenmedik haberlerin şaşkınlığını yaşayabilirsiniz . Ailenizle birlik ve beraberliğiniz çevrede takdir ile karşılanıyor . İlişkisi olanlar partneri ile kısa bir yolculuk yapabilirsiniz .
Bu günün uğurlu rengi parlak sarı

 

 

aslan burcu günlük burç yorumu

 

Bu gün gerçekleşecek olan Dolunay sebebiyle oluşan gergin enerjiler , stres yönetimi yapmanız için sizi ikaz ediyor . Sakin kalarak meydana gelecek bir çok sorunun önüne geçebilirsiniz . Aile içinde bir mülk alımı veya satılması hakkında konuşmalar olabilir . Süpriz arkadaş ziyaretlerine açık bir gün . Maddi konularda masraflarınızı kontrol altına almanız gerekebilir . İlişkisi olanlar partnerleri ile takıntı yaptıkları bir konu hakkında konuşmalar yapabilir .
Bu günün uğurlu rengi indigo mavisi

 

 

başak burcu günlük yorumu

 

Bu gün sabah saatlerindeki Güneş Satürn sebebiyle olumlu ve yapıcı konuşmalar yapabilir , güçlü birinden sizi memnun edecek bir destek
alabilirsiniz . Fakat daha sonra meydana gelecek olan Dolunayın gergin etkileri sizide etkileyecek . Kendinizi stresli ortamlarda bulabilirsiniz .
İlişkisi olanlar partnerleri ile sorun çıkarabilecek konulardan uzak durmaları , ilişkileri açısından iyi olur . Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılı durum , beklediğiniz bir haberin gelmesiyle son bulabilir .

Bu günün uğurlu rengi lacivert 

 

 

terazi burcu günlük yorumu

 

Burcunuzdaki Ay bu gün size huzur getiriyor . Ailenizle birlikte güzel bir gün geçirme isteğinizi , gerçekleştireceksiniz .Kendinizi mutlu hissedeceksiniz . Bu günün diğer önemli olayı Dolunay , eskilerde kalmış maddi bir olayı , gündeminize taşıyabilir . Ya da bir anda ortaya çıkan bir miras konusu olabilir . İlişkisi olanlar partnerleri ile sıcak duygular içeren sohbetler yapabilir .
Bu günün uğurlu rengi mor .

 

 

akrep burcu günlük yorumu

 

Bu gün burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor . Bu dolunaydan en çok siz etkileneceksiniz . Duyacağınız bir haber veya ortaya çıkan bir olay
bazı şeyleri daha iyi değerlendirip , sizi engelleyen şeyleri ortadan kaldırmanıza yardım edecektir . Bu konuda arkadaşlarınızdan da çok güzel
destekler alacaksınız . Maddi konularda şans sizin yanınızda . İlişkisi olanlar bu gün partnerlerinin yoğun ilgisi ile karşılaşabilirler .
Bu günün uğurlu rengi pembe

 

 

yay burcu günlük yorumu

 

Sabah saatlerinde Güneş Satürn etkisi ile , yaşam alanınızda yapma istediğiniz değişiklikleri yapma enerjisi ile dolusunuz . Daha sonraki
saatlerde gerçekleşecek olan Dolunay hedeflerinize ulaşmanız için yolunuzu aydınlatacak . Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir gün .
Maddi konularda beklenmedik güzel haberler alabilrisiniz . İlişkisi olanlar partnerlerinin desteğini hissetikleri bir gün yaşayacaklar .
Bu günün uğurlu rengi krem rengi .

 

oğlak burcu günlük yorumu

 

Bu günü sakin ve huzurlu bir gün geçirmeyi planlıyorsunuz . Sizi ilgilendirmeyen olaylara , mudahil olmayın , istediğiniz huzuru yakalamak
için , zamanınızı kendinize ayırın . Sportif faaliyetler yapabilir , arkadaşlarınızla bir görüşme ayarlayabilirsiniz . Maddi konularda
elinize geçen para , geldiği gibi gidiyor . İlişkisi olanlar partnerleri ile huzuru paylaşacaklar .
Bu günün uğurlu rengi sarı .

 

kova burcu günlük-yorumu

 

Bu gün bazı ruhsal çalışmalar yapabilir , dua meditasyon gibi çalışmalara katılabilirsiniz . Gelecekte neler yapacağınıza dair bazı planlamalar
yapabilir , çalışmalarınız hakkında bir yol seçebilirsiniz . Bu gün dalgınlıklara dikkat edin . Bazı kıymetli eşyalarınızı kaybedebilirsiniz .Maddi konularda sorunlarınız ve engellemeler devam ediyor . İlişkisi olanlar partnerleri ile stresli konuşmalar yapabilirler .
Bu gün uğurlu renginiz bordo

 

balık burcu günlük yorumu

Bu gün yaşamınızdaki bütün engelleri aşabilecek kadar enerjik hissediyorsunuz .Terazideki Ay karmanızı çalıştıracak ve iç yüzünü bilmediğiniz bazı konuları sizin için aydınlatacak . Daha sonra oluşacak Dolunay yapacağınız yenilikler için size destek verecek . Maddi konularda kazancınızı arttırabileceğiniz güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz . İlişkisi olanlar partnerleri ile son günlerde yaşanan olayları açık açık konuşacak .
Bu günün uğurlu rengi kırmızı

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..

29 Nisan 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar (4 Yorum)