29 Nisan 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 29 Nisan 2018 / 162 / 4 Yorum
29 Nisan 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

29 Nisan 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,29 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

koc burcu günlük yorumu

 

Terazideki Ay bu gün size yapmak istediklerinizi yapmanız için , sağlam kararlar almanız için destek veriyor . Çözümleri kafanızda oluşturduğunuz
konuları , hayata geçirmek için girişimde bulunabilirsin . Partnerinle ev ve aile konularında konuşmalar yapacaksın . Maddi konularda iyi şansın devam ediyor .
Bu günün uğurlu rengi yeşil

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

 

Yaşamınızı daha sorunsuz ve rahat bir hale sokmak için , bu gün bazı değişimlere gidebilirsiniz . Güneş Satürn den destek alıyorsunuz .
Sabah saatlerinde hissettiğin huzursuz duygu ve düşünceler akşama doğru yerini huzura bırakacak . Ailen ile güzel saatler geçirebilirsin .
Partnerinle iletişiminde sabır göstermen gerekebilir . Maddi konularda bu gün tasarrufa yönelik düşünebilirsin .
Bu günün uğurlu rengi kahverengi

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Arkadaşlarınızla veya aile bireylerleri ile bir araya gelip , bir yolculuğa çıkabilir ya da evinizde toplanabilirsiniz . Bu birliktelik günü eğlenceli ve hoşnut geçirmenizi sağlayacak . Partnerinizle aranızda duygusal konuşmalar olabilir . Maddi konularda bu gün bir miktar harcama yapmanız gerekebilir . Aileden birinin sağlığı kafanızı çok meşgul ediyor .
Bu günün uğurlu rengi koyu sarı

 

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

 

Bugün gerçekleşecek olan Dolunay sebebi ile, bitmiş bir ilişkiye yeniden anlam kazandıracak aniden gelişen olaylar olabilir .Maddi konularda süpriz kazanımlar , beklenmedik haberlerin şaşkınlığını yaşayabilirsiniz . Ailenizle birlik ve beraberliğiniz çevrede takdir ile karşılanıyor . İlişkisi olanlar partneri ile kısa bir yolculuk yapabilirsiniz .
Bu günün uğurlu rengi parlak sarı

 

 

aslan burcu günlük burç yorumu

 

Bu gün gerçekleşecek olan Dolunay sebebiyle oluşan gergin enerjiler , stres yönetimi yapmanız için sizi ikaz ediyor . Sakin kalarak meydana gelecek bir çok sorunun önüne geçebilirsiniz . Aile içinde bir mülk alımı veya satılması hakkında konuşmalar olabilir . Süpriz arkadaş ziyaretlerine açık bir gün . Maddi konularda masraflarınızı kontrol altına almanız gerekebilir . İlişkisi olanlar partnerleri ile takıntı yaptıkları bir konu hakkında konuşmalar yapabilir .
Bu günün uğurlu rengi indigo mavisi

 

 

başak burcu günlük yorumu

 

Bu gün sabah saatlerindeki Güneş Satürn sebebiyle olumlu ve yapıcı konuşmalar yapabilir , güçlü birinden sizi memnun edecek bir destek
alabilirsiniz . Fakat daha sonra meydana gelecek olan Dolunayın gergin etkileri sizide etkileyecek . Kendinizi stresli ortamlarda bulabilirsiniz .
İlişkisi olanlar partnerleri ile sorun çıkarabilecek konulardan uzak durmaları , ilişkileri açısından iyi olur . Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılı durum , beklediğiniz bir haberin gelmesiyle son bulabilir .

Bu günün uğurlu rengi lacivert 

 

 

terazi burcu günlük yorumu

 

Burcunuzdaki Ay bu gün size huzur getiriyor . Ailenizle birlikte güzel bir gün geçirme isteğinizi , gerçekleştireceksiniz .Kendinizi mutlu hissedeceksiniz . Bu günün diğer önemli olayı Dolunay , eskilerde kalmış maddi bir olayı , gündeminize taşıyabilir . Ya da bir anda ortaya çıkan bir miras konusu olabilir . İlişkisi olanlar partnerleri ile sıcak duygular içeren sohbetler yapabilir .
Bu günün uğurlu rengi mor .

 

 

akrep burcu günlük yorumu

 

Bu gün burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor . Bu dolunaydan en çok siz etkileneceksiniz . Duyacağınız bir haber veya ortaya çıkan bir olay
bazı şeyleri daha iyi değerlendirip , sizi engelleyen şeyleri ortadan kaldırmanıza yardım edecektir . Bu konuda arkadaşlarınızdan da çok güzel
destekler alacaksınız . Maddi konularda şans sizin yanınızda . İlişkisi olanlar bu gün partnerlerinin yoğun ilgisi ile karşılaşabilirler .
Bu günün uğurlu rengi pembe

 

 

yay burcu günlük yorumu

 

Sabah saatlerinde Güneş Satürn etkisi ile , yaşam alanınızda yapma istediğiniz değişiklikleri yapma enerjisi ile dolusunuz . Daha sonraki
saatlerde gerçekleşecek olan Dolunay hedeflerinize ulaşmanız için yolunuzu aydınlatacak . Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir gün .
Maddi konularda beklenmedik güzel haberler alabilrisiniz . İlişkisi olanlar partnerlerinin desteğini hissetikleri bir gün yaşayacaklar .
Bu günün uğurlu rengi krem rengi .

 

oğlak burcu günlük yorumu

 

Bu günü sakin ve huzurlu bir gün geçirmeyi planlıyorsunuz . Sizi ilgilendirmeyen olaylara , mudahil olmayın , istediğiniz huzuru yakalamak
için , zamanınızı kendinize ayırın . Sportif faaliyetler yapabilir , arkadaşlarınızla bir görüşme ayarlayabilirsiniz . Maddi konularda
elinize geçen para , geldiği gibi gidiyor . İlişkisi olanlar partnerleri ile huzuru paylaşacaklar .
Bu günün uğurlu rengi sarı .

 

kova burcu günlük-yorumu

 

Bu gün bazı ruhsal çalışmalar yapabilir , dua meditasyon gibi çalışmalara katılabilirsiniz . Gelecekte neler yapacağınıza dair bazı planlamalar
yapabilir , çalışmalarınız hakkında bir yol seçebilirsiniz . Bu gün dalgınlıklara dikkat edin . Bazı kıymetli eşyalarınızı kaybedebilirsiniz .Maddi konularda sorunlarınız ve engellemeler devam ediyor . İlişkisi olanlar partnerleri ile stresli konuşmalar yapabilirler .
Bu gün uğurlu renginiz bordo

 

balık burcu günlük yorumu

Bu gün yaşamınızdaki bütün engelleri aşabilecek kadar enerjik hissediyorsunuz .Terazideki Ay karmanızı çalıştıracak ve iç yüzünü bilmediğiniz bazı konuları sizin için aydınlatacak . Daha sonra oluşacak Dolunay yapacağınız yenilikler için size destek verecek . Maddi konularda kazancınızı arttırabileceğiniz güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz . İlişkisi olanlar partnerleri ile son günlerde yaşanan olayları açık açık konuşacak .
Bu günün uğurlu rengi kırmızı

Benzer Konular
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..
17 Haziran 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 17 Haziran 2019 Pazartesi Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 17 Haziran 2019 Pazartesi Koç Burcu Bu..
16 Haziran 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 16 Haziran 2019 Pazar Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. Babalar Gününüz Kutlu Olsun 16 Haziran 2019..

29 Nisan 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar (4 Yorum)