30 Nisan 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 29 Nisan 2018 / 123 / yorumsuz
30 Nisan 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

30 Nisan 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,30 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

koc burcu günlük yorumu

30 Nisan 2018 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Haftanın ilk gününe , yarım kalmış bazı projelerinizi , işlerinizi tamamlamak kararı ile başlıyorsunuz . Akrep Dolunayının verdiği etki ile bu gün kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz . Yeteneklerinizi , yapabileceklerinizi yeniden keşfedebileceğiniz enerjilere sahipsiniz . İlişkisi olan Koç burçları partnerleri ile ortak kararlar alabilir , yeni bir fikirde birleşebilirsiniz . Maddi konularda elinize geçen parada yatırım yapmayı düşüneceğiniz oranda bir artış olacak .
Bu günün uğurlu rengi yeşil

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

30 Nisan 2018 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Akrep Dolunayının etkileri ile bu gün kendinizi çok cesur hissedeceksiniz . Aşk ve iş konularında csaretle attığınız adımlar , yaşamınıza güçlü birini çekebilir . Başarınız iş hayatında takdir topluyorken , başka şirketlerin de dikkatini çekeceksiniz . İlişkisi olab Boğa burçları bu gün partnerleri ile sevgi dolu saatler geçirebilir . Maddi anlamda gelirinizde küçük olsa da bir artış olabilir .
Bu günün uğurlu rengi parlak yeşil

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

30 Nisan 2018 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Akrep Dolunayının etkileri ile bu gün en küçük olaylara bile takılabileceğinizi gösteriyor . Hassas bir gününüzdesiniz . Arkadaşlarınızla bir arada , negatif duygu ve düşüncelerden uzak bir gün geçirmeniz , günün olumsuz enerjisini yok edebilir .İlişkisi olan İkizler burçları partnerleri ile ciddi konulardan uzak konuşmalar yaparak , günü rahat geçirebilirler . Maddi konularda
şans oyunlarından para gelebilir ama bu beklediğiniz miktarda olmayacaktır .
Bu günün uğurlu rengi turuncu

 

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

30 Nisan 2018 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Akrep Dolunayının etkileri ile bu gün içinde hissettiğin heyecan seni coşkulu olmaya zorluyor . İş , güç , sorunlar gibi konularla ilgilenmek istemiyorsun . Senden daha güçlü konumda olan bir erkek ile aranızda stressli bir ortam oluşabilir . İlişkisi olan Yengeç burçları partnerleri ile eğlenceli bir ortamda güzel bir akşam geçirebilirler . Maddi anlamda bazı harcamalarınızda aşırıya kaçtığınızın sizde fakındasınız , buna bir şekilde dur demeniz gerekiyor .
Bu günün uğurlu rengi lila

 

 

aslan burcu günlük burç yorumu

 

30 Nisan 2018 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Akrep Dolunayı bu gün sizi aileniz , eviniz ile ilgili konularla meşgul edecek . Tüm günü aileniz ile birlikte geçirebilir veya evinizde bazı düzenlemeler yapabilirsiniz . Günün sonunda yorgun ama yaptıklarınızdan hoşnut olacaksınız . Bu gün bazı kararlar almaya açık bir gün . İlişkisi olan Aslan burçları partnerlerinden gün içinde güzel destekler alabilirler. Maddi anlamda bu günden itibaren para konusunda şanslı etkilerin olduğu bir döneme giriyorsunuz .
Bu günün uğurlu rengi mavi

 

 

başak burcu günlük yorumu

30 Nisan 2018 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep Dolunayının etkileri ile bu gün duygusal anlamda yoğun bir gündesiniz . Bu duygularınızı , samimiyetle dışarıya dökme arzusunda olabilir ve bunları yazıya dökebilirsiniz . Kitap , şarkı sözü yazan veya buna benzer işlerle uğraşan Başak burçları bu gün bu konuda başarılı işler ortaya koyabilir .İlişkisi olan Başak burçları partnerleri ile birbirlerinin duygu ve düşüncelerini anlayan , uyumlu bir gün geçirecekler .
Bu günün uğurlu rengi lacivert

 

terazi burcu günlük yorumu

30 Nisan 2018 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep Dolunayının etkileri sabah saatlerinde biraz huzursuz ve endişeli hissetmenize sebep olsa da , daha sonra aileniz veya arkadaşlarınız
ile yapacağınız kısa geziler moralinizi yerine getirecek . İlişkisi olan Terazi burçları duygusal takıldıkları bazı konular sebebiyle partnerleri ile bir huzursuzluk yaşayabilir . Maddi anlamda paranızın geldiği oranda harcanmasına bir çözüm getirmeyi düşünüyorsunuz .
Bu günün uğurlu rengi turuncu

 

 

akrep burcu günlük yorumu

 

30 Nisan 2018 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda gerçekleşen Dolunay sizler için yepyeni bir döngü başlatıyor .Hayatınızı kontrol alacak , aksayan yönleri tesbit edip , değişmesi
gerekenleri değiştireceksiniz . İş yaşamınızda , bazı şartların değişmesi için öncülük yapabilirsiniz . İlişkisi olan Akrep burçları partnerleri ile iletişim konularında dikkatli olmaları gerekiyor . Maddi anlamda beklenmedik ödemelerle karşılaşabilirsiniz .
Bu günün uğurlu rengi kırmızı

 

yay burcu günlük yorumu

30 Nisan 2018 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda gerçekleşen dolunay , yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarmanıza ve yeteneklerinize önem vermenize destek veriyor . Bu gün birbirinden
değişik farklı proje fikirlerinin aklınızdan geçtiği bir gün olacak . Bu fikirleri paylaştığınız arkadaşlarınızdan da destek göreceksiniz .İlişkisi olan Yay burçları partnerlerinin anlayışlı davranışları sebebyle güzel bir gün geçirecek . Maddi anlamda beklentinizin olmadığı bir paranın elinize geçme olasılığı var
Bu günün uğurlu rengi yeşil

 

oğlak burcu günlük yorumu

30 Nisan 2018 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcundaki dolunayın etkisi sizleri arkadaşlık anlamında destekliyor . Bu gün yeni arkadaşlıklar edinebilir , eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilir , bazı kararlarda birbirinize destek olaiblrisiniz . İş hayatında bazı stresli ortamlar olabilir , siz uzak kalmaya dikkat edin .İlişkisi olan oğlak burçları partnerlei ile birlikte aldıkları habere sevinebilir , bunun mutluluğunu yaşayabilir . Maddi anlamda yatırım araçlarınızı , ödemelerinizi kontrol etmenizde fayda var .
Bu günü uğurlu rengi yeşil

 

kova burcu günlük-yorumu

30 Nisan 2018 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda gerçekleşen dolunay sizin iş ve kariyer evinizi etkiliyor . Bu enerji ile yaptığınız işi veya üzerinde çalıştığınız projeyi daha büyütmek için girişim başlatacaksınız . Karşınıza çıkan engeller ilk önce moralinizi bozsa da , sonra işler yoluna girecek . İlişkisi olan Kova burçları partnerleri ile aile meseleleri yüzünden stresli konuşmalar yapabilir . Maddi anlamda bazı ödemelerle karşılaşabilirsiniz .
Bu günün uğurlu rengi gümüş rengi

 

balık burcu günlük yorumu

30 Nisan 2018 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda gerçekleşen dolunay sizleri , bu güne kadar yaşadıklarınızı değerlendirerek , yapılanları , yaptıklarınızı bundan sonra yapacaklarınızı düzenlemeniz için , sizlere destek veriyor . Alacağınız sorumlulukları başarıyla yerine getireceksiniz . İlişkisi olan Balık burçları partnerleri ile aralarındaki fikir ayrılıklarını çözüme ulaştırmak için bir konuşma yapabilirler . Maddi anlamda para durumunuzu yeniden gözden geçireceksiniz .

Bu günün uğurlu rengi mor

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..