28 Nisan 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 27 Nisan 2018 / 141 / yorumsuz
28 Nisan 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

28 Nisan 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,28 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

koc burcu günlük yorumu

 

28 Nisan 2018 Cumartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

 

Aralarında sorun olan arkadaşlarınız arasında arabulucu olabileceğiniz , ortamı yumuşatmak için çabalayacağınız bir gün olabilir . Mantıklı konuşmalarınız ve çözüme odaklı yaklaşımınız ile bu konuda başarılı olacaksınız . Partneriniz ile iletişiminiz de bu gün sorunsuz bir gün geçireceksiniz . Finansal anlamda güzel etkiler alıyorsunuz .
Uğurlu renginiz parlak kırmızı .

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

28 Nisan 2018 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

 

Şans sizden yana bu gün , Terazideki Ay zoru başarmanız , yapmak istediğiniz değişiklikleri uygulamanız için size gerekli desteği veriyor .Sürpriz haberlere hazır olun . İlişkisi olanlar için aralarındaki sevginin güçlendiren enerjiler mevcut . Finansal anlamda kendinizi güvende hissedeceğiniz , şartlara sahipsiniz .
Uğurlu renginiz kahverengi .

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

28 Nisan 2018 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

 

Negatif düşüncelerden kendinizi uzaklaştırıp bu günü eğlenmeye ve kendinize ayırın . Terazideki Ay beklenmedik haberler almanızı ve bunun tadını çıkarmanızı işaret ediyor . Sorun yaşadığınız içinizden kin beslediğiniz kişiye karşı affedici olmanız sizi huzura kavuşturacak .Maddi konularda bu gün biraz masraflı olabilir sizin için . Partnerinizi bir konu üzerinde ikna etme çabanız işe yaramayacak .
Uğurlu renginiz turuncu .

 

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

 

28 Nisan 2018 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün arkadaşlarınızla bir araya gelebilir , birlikte eğlenceli hoş zamanlar geçirebilirsiniz . Uzak bir yerden beklediğiniz haberin gelme olasılığı var . Terazideki Ay aile içinde süregelen bir konuyu açıklığa kavuşturmanız için sizi destekliyor . Partnerinizden de beklediğiniz destek geliyor . Maddi konularda süpriz gelirler kazanabilirsiniz .
Uğurlu renginiz açık mavi

 

aslan burcu günlük burç yorumu

28 Nisan 2018 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

 

Terazi burcundaki Ay kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor . Bu gün yapacağınız işlerde büyük övgüler alabilir , çok güzel başarılara imza atabilirsiniz . Partneriniz ile aranızdaki güven sorunu açıklığa kavuşuyor . Güçlü birinden hatırı sayılır bir destek alacaksınız . Maddi konularda istemediğiniz harcamalar yapmak durumunda kalabilirsiniz. 
Uğurlu renginiz kırmızı

 

 

başak burcu günlük yorumu

28 Nisan 2018 Cumartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

 

Terazideki Ay bitmiş bir ilişkinin yeniden canlanması anlamında destekliyor sizleri . Başkalarının söylediklerinin sizi etkilemesine izin vermeyin . İşlerinizin yoğunluğu sevdiklerinize zaman ayırmanıza fırsat vermiyor , özlendiğinizi bilin . Maddi konularda şanslı bir dönemdesiniz , kazancınız gün geçtikçe artacak .
Uğurlu renginiz kahverengi .

 

 

terazi burcu günlük yorumu

28 Nisan 2018 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

 

Burcunuzdaki Ay bu gün sizi aşırı duygusal biri yapıyor .Bu gün sizin gününüz , kendinizle ilglenme , kendi bakımlarınız için çaba harcama günü. Sabah saatlerinde duyguların aüırlığından kendini ifade etmekte zorluk yaşayabilirsin . Partnerin ile iletişimde kelimelerine dikkat edersen yanlış anlamalara yol açmazsın . Maddi anlamda güzel etkiler altındasın .
Uğurlu rengin beyaz

 

 

akrep burcu günlük yorumu

 

28 Nisan 2018 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

Sorun yaşadığınız biriyle bu gün aranızdaki sorunu çözebilirsiniz . Terazideki Ay bunu destekliyor . Günün ilerleyen saatlerinde bir davet alabilirsiniz . İlişkinde bu gün ciddi konularda konuşmak istemiyorsun . Bu günü huzurlu geçirmek niyetindesin . Maddi konularda istediğin bir şeyi alma fırsatı yakalayabilirsin .
Uğurlu rengin yeşil

 

 

yay burcu günlük yorumu

 

28 Nisan 2018 Cumartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Terazideki Ay bu gün sizleri sosyal yönden parlatıyor . Çevrenizin ilgi oldağı olacaksınız . Hayatınızı yeniden yapılandırmak , değiştirmek istiyorsunuz . Bunu yapabilmek için bazı şeyleri geride brıakmanız gerekiyor . Partnerinizle gelecek için plan yapabilirsiniz . Maddi konularda beklenmedik destekler mavcut , yapmak istediklerinizi yapabileceğiniz para elinize geçebilir .
Uğurlu rengin açık yeşil

 

 

 

oğlak burcu günlük yorumu

28 Nisan 2018 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün aklınızda çok şey var , hangisine öncelik vereceğinizi düşünüyorsunuz . Kafanda yapmayı düşündüğün bazı değişiklikler var . 10.cu evinde bulunan Terazideki Ay bu konuda sana destek . İlişkinde ilgisiz kalınan bazı konuları sorun yapmamaya çalışıyorsun . Maddi konularda şansın açık .Başarılı projelerinden beklediğin miktar kazancı sağlayacaksın .
Uğurlu rengin lacivert

 

 

kova burcu günlük-yorumu

28 Nisan 2018 Cumartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

Güneş Satürn birlikteliği sizin için önemli olan şeyleri farketmenizde yardımcı olacak . Yaşadıklarınızdan dolayı güven probleminiz devam ediyor . Sabah saatlerindeki endişeli ruh haliniz , günün ilerleyen saatlerinde yerini huzura bırakacak . Çalıştığınız proje üzerinde  yapmak istediğiniz değişiklikleri destekleyen enerjiler var . Partnerinizle konuşmalarınızda sakin kalmaya çalışın .
Uğurlu rengin mavi

 

 

balık burcu günlük yorumu

28 Nisan 2018 Cumartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Terazideki Ay 8 ci evinde , bu durum karmayı çalıştırıyor . Çalışmalarınız ,büyük bir başarı ile size dönüyor . Olumlu düşüncelerle başarının kapısını sonuna kadar açabilirsiniz . Bu günü ailenizle geçrieceksiniz . İlişki durumun senin istediğin yönde gidiyor .Maddi konularda eviniz için bazı masraflar yapabilirsiniz .
Uğurlu renginiz yeşil

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..