26 Mayıs 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 25 Mayıs 2018 / 1.672 / yorumsuz
26 Mayıs 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

26 Mayıs 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,26 Mayıs 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

 

26 Mayıs 2018 Cumartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

Kafanızda büyüttüğünüz bazı düşünceler nedeniyle bu gün çevrenize karşı aşırı eleştirel, kırıcı olabilirsiniz.Bir çok konuda içinizde endişe barındırıyorsunuz , haklı olduğunu yerler de var , boşuna yarattığınız endişeler de , bunları dengede tutarak eleştrilerinizi daha yumuşak yapmanız , ani çıkışlar yapmamanız , sonradan üzülmenizi engeller.Üzerinizdeki bu endişeli ve huzursuz duygu hali Satürn-Neptünün bağlantısının etkisi.
İlişkide olduğunu kişi ile fikir birliği sağlayamamak, gün içinde bazı tartışmalar yaşamanıza sebep olabilir.
Hobileriniz ile ilgilenerek hem stresinizi dağıtmış hemde belki bir kazanç elde etmiş olursunuz.
Uğurlu renginiz yeşil ve tonları .

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

 

26 Mayıs 2018 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Satürn-Neptün bağlantısı içinizde kıpır kıpır bir huzursuzluk verse de siz bu halinizi , işlerinizle ilgilenerek dağıtmaya çalışacaksınız.Bu enerji ile evinizde, işyerinizde veya hayatınızda düzene koymak istediğiniz ne varsa düzene koymanıza destek veriyor.Sosyal yaşamınızdaki hareketlilik günün ilerleyen saatlerinde içinizdeki sıkıntıyı size unutaracak.
Günü partneriniz ile geçirebilir,birbirinize daha da yakınlaşabilirsiniz. Bu ikinize de iyi gelecek , özellikle partneriniz bu durumdan çok memnun olacak.
Çalışma hayatında başlattığınız bir proje veya üzerinize verilen bir sorumluluk için , zorlandığınız yerlerde , tecrübeli takım arkadaşlarınızdan  yardım istemekten çekinmeyin.
Uğurlu renginiz parlak sarı .

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

26 Mayıs 2018 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

Satürn-Neptün bağlantısı yüzünden dağınık bir enerji ile başladığınız gün içinde , bir de çevrenizde gelişen olaylar, tartışmalar,
fikir ayrılıkları , ve karşılaşılan değişik fırsatlar sizi bu gün bir hayli yoracak. Herkes ile ilgilenmeye çalışıp , aynı zamanda kendinize zaman ayırmak ilk bakışta zor gelebilir ama siz yapabilirsiniz. Sezgilerinizi izleyin , ne yapmanız gerektiğini size söyleyecektir.
Bekar İkizler Burçları hayatının aşkı ile karşılaşabilir veya çevresindeki birine karşı farklı duygular beslediğini fark edebilir.
Fikirlerine güvendiğiniz birinden kariyeriniz , yapmak istedikleriniz, bundan sonra gideceğiniz yol hakkında fikir sorabilirsiniz.
Uğurlu renginiz turkuaz.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

26 Mayıs 2018 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Sizler için güzel bir gün, Satürn-Neptün bağlantısı nedeniyle zaman zaman gelişen olaylar sizi çıldırma noktasına getirse de , bu durumdan
çabuk kurtulacaksınız ve günü keyifli bir şekilde yaşayacaksınız. İşinizde veya çalıştığınız sektörde bazı değişiklikler düşünüyorsanız
bu günkü enejiler buna çok uygun, çevreniz tarafından bu girişiminiz çok onay almasa da , sizin için güzel bir şans , değerlendirin.
İlişkinizide daha romantik zamanlar geçirebilmeniz için sizin de o kabuğunuzdan çıkmanız gerekiyor, partneriniz sizden bunu bekliyor.
Maddi sıkıntılarınız için seçtiğiniz yol yorucu olsa da sonu sizin için çok güzel olacak .
Uğurlu renginiz açık mavi.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

26 Mayıs 2018 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Satürn-Neptün bağlantısı iç huzurunuzun bozulmasına , kendinizi sıkılmış , bunalmış hissetmenize, küçük ayrıntılara sinirlenmenize
sebep olabilir. Bu günü eviniz ile ilgilenerek geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Bir mekan değişikliği , taşınma, veya evin şu anki görünümünü tamamen değiştirecek bir dekorasyon söz konusu olabilir.
Parneriniz ile bu gün başbaşa bir gün geçirmeyi tercih edeceksiniz.
Çalışma hayatında çok güzel fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz,fırsatların güzelliği size kariyer değişikliği bile düşündürtebilir.
Uğurlu renginiz koyu sarı.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

26 Mayıs 2018 Cumartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

Satürn-Neptün bağlantısı bu gün sizlerin her konuda sorgulama içinde olmanıza sebep olabilir. Kendinizi,bu zamana kadar yaptıklarınızı, partnerinizi
ilişkinizi, her şeyi sorguluyorsunuz. Gün içinde bazı haberler alabilirsiniz,bu haberlerin aklınızdaki sorularla ilgili olması ihtimali de var.
Fikirlerinizde bazı değişikliklere gidebilir, yeniliklere kapınızı açabilirsiniz.
İlişkide olduğunuz kişi ile gelecek planları yapacak, birbirinizin gelecek planlarını sorgulayacaksınız.
İş çevrenizde bu gün bir anlık öfke ile , noktayı koyabilirsiniz, daha sakin kalmaya çalışın.
Uğurlu renginiz bordo.

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

 

26 Mayıs 2018 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Satürn ve Neptün bağlantısından dolayı bazı huzursuz enerjiler sizi de huzursuz ediyor.Çok uzun sürmeyecek olan bu durum,size sakin halinizi geri getiriyor. Bu gün daha hoşgörülü , olaylara farklı pencereden bakabilen bir düşüncedesiniz, daha önceleri çok sert tepkilerle karşı çıktığınız bazı olaylara ,ve kişilere bu gün daha sakin yaklaşabiliyorsunuz.İçinizin huzurlu olması sizi de mutlu birisi yapıyor.
İlişkide olduğunuz kişi ile hatalarınızı , eksiklerinizi ,konuşarak aranızdaki olumsuz durumu düzeltme yoluna gideceksiniz.
Hedeflediğiniz yere doğru emin adımlarla ilerliyorsunuz, beklentilerinize kavuşacaksınız.
Uğurlu renginiz kırmızı.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

26 Mayıs 2018 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

Satürn ve Neptün bağlantısı bu gün beklemediğiniz olaylar yaşamanıza sebep olabilir. Kafandaki soru işaretlerine bir cevap bulmana yardımcı olacak haberler alabilir, bilgiler öğrenebilirsin. Bu günün olumsuz enerjileri sebebiyle , yeni tanışacağın insanlar hakkında daha dikkatli olman gerekiyor.Günün enerjileri aldanmaya, aldatılmaya, yanılmaya musait, özellikler ortak iş yapmayı düşünürseniz iki kere düşünmeniz sizin lehinize olacaktır.
Bekar akrep burçları bu gün farklı , ilginç kişilerle tanışabilir, flörtöz ilişkilere açık enerjiler var.
Maddi konularda çalışmalarınızın karşılığını alacağınız bir döneme giriyorsunuz.
Uğurlu renginiz mürdüm.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

 

26 Mayıs 2018 Cumartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Bu gün herkesi etkileyen Satürn-Neptün ilişkisi sizleri de yarım kalan henuz tamamlanmamış işlerinizde olumlu anlamda destekliyor, ve yarım kalan bir türlübitmek bilmeyen, engellenen , aksaklıklar yaşadığınız işleriniz bu gün kolaylıkla hallolacak. Çevrenizle aranızda ufak tefek gergin konuşmalar olsa da siz konuyu yumuşak bir tavır ile düzelteceksiniz. Yoğun çalışma sebebiyle yaşadığınız baş ağrıları için doktora gitmeyi ihmal etmeyin.
Partnerinizle birlikte aile ziyaretleri yapabilir ve işlerinize biraz ara vermek size de iyi gelecek.
Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılı dönem yerini daha olumlu bir döneme bırakıyor.
Uğurlu renginiz bordo.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

26 Mayıs 2018 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Duygularınızın çok yoğun olduğu bir gündesiniz sevgili Oğlaklar, arkadaşlarınızla ,ailenizle güzel ve keyifli saatler geçirebilirsiniz. Bu gün Satürn-Neptün bağlantısı , Satürn sizin yönetici gezegeniniz olduğundan , sizlere güzel haberler anlamında destek oluyor. Hayatınızın bazı bölümlerinde , yenilikler yapmak veya bölümleri tamamen kapatmak isteyebilir ve bunu gerçekleştirebilirsiniz.
Partneriniz ile konuşmalarınızda yanlış anlamalar meydana gelebilir , sözlerinize daha bir dikkat etmeniz aranızda kırıcı durumlar olmasının önüne geçer.
Bu gün fikirlerin bir çok kişinin ilgisini çekecek, bazılarından fikirlerin uygulanması hakkında teklifler alabilirsin.
Uğurlu renginiz nefti yeşil.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

26 Mayıs 2018 Cumartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

Satürn ve Neptün bağlantısı bu gün sizlere çok güzel ve sevinçli haberler getirebilir. İşiniz ile alakalı veya özel hayatınızla ilgili bir yükselme , rahatlama,
yaşayabilirsiniz. Sevgi ile alakalı olaylar yaşayacağınız ve güzel sürprizlerle karşılaşabileceğiniz enerjilerle destekleniyorsunuz.Güzel bir konuşma tarzın
ve daha çok mantığa dayalı konuşmalarınla, çevrende hayranlık uyandırıyorsun, bazen inatla düşünceleriniz savunman tepkiler almana sebep olsa da, sizler bir şekilde bu tepkileri akıl potanızda eritiyorsunuz.
Çevrenizde size yaklaşmak isteyen kişilere karşı kapattığınız kapılarınızı açmanız , bir çok teklif ile karşılaşmanız anlamına gelebilir.
Başlattığınız işlerin karşılığını alacak , kazancınızı istediğiniz rakama çekebileceksiniz.
Uğurlu renginiz lila.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

26 Mayıs 2018 Cumartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Yönetici gezegeniniz Neptün Satürn ile bağlantısı sizlerin sezgilerini kuvvetlendiriyor, bu gün kalbinizin sesini dinleyin Sevgili Balıklar , size doğru yolu iç sesiniz gösterecek. Çevrenizdeki olumsuz olaylardan etkilenmeyin ve siz kendi yolunuzda ilerlemeye devam edin. Tavrınla , fikirlerinle bu gün girdiğin  ortamlarda fark yaratacaksın. Her zaman çevrenin ilgisini çekmeyi başarıyorsun .
İlişkiniz hakkında vereceğiniz kararlarda çevrenin etkisi altında kalmadan kendiniz karar vermeniz, daha sonrada kendinize öz saygınızı arttırır. Ne yaşayacaksanız kendi seçiminiz olmalı .
Maddi konularda güzel fırsatlarla karşılaşabilirsin, bunları değerlendimek,senin için en doğru olanını seçmek için sezgilerini kullan.
Uğurlu rengin pudra pembesi.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..