25 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 24 Mayıs 2018 / 1.747 / yorumsuz
25 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

25 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,25 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

25 Mayıs 2018 Cuma Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün sizler için eğlenceli, ilginç haberlerle dolu , ani kazanç fırsatlarının çıkacağı , çevreyle uyum içinde olduğunuz,değişik bir gün . Ama Venus-Satürn etkileşimi disipline olmadığınız, sorumluluklarınızı ihmal ettiğiniz konularda sizleri tekrar bu konuların içine çekebilir. Yarım bıraktığınız bir iş , eksik kalan bir proje varsa bu gün karşınıza çıkabilir.
Partnerinize değer verirken kendi değerinizi de göz ardı etmeyin.Fedakarlık güzel ama kendi değerinizin de farkında olun.
Çalıştığınız ortamda bir görev değişikliği veya sistem değişikliği ile kazancınızda küçük de olsa bir artış olabilir.
Uğurlu renginiz altın sarısı.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

25 Mayıs 2018 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Beklemediğiniz haberler alabileceğiniz ve bazı kötü niyetli kişilerin olayları manipüle etmesiyle oluşan olayların içinde kalabilirsiniz. Sizin bu tür oyunlara karşılık verecek yapınız yok, insanlara samimiyetle yaklaşıyorsunuz,bu gün bu tür oyunlara karşı dikkatli olun. Venüs-Satürn etkileşimi bazı projeleri tekrar gözden geçirmenizi gerektirebilir. Eksik kalan yerler tamamlanabilir.
Arkadaşlarınızla eğlenceli olabilecek etkinliklere katılabilirsiniz, buralarda geçmişte duygusal bir şeyler yaşadığınız kişi ile karşılaşabilirsiniz.
Uğurlu renginiz fuşya .

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

25 Mayıs 2018 Cuma İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bu gün çok güzel enerjilerle destekleniyorsunuz, bu enerjiler sizler eğlenceli,hoş, sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel saatler vaat ediyor,Öncelikler sabah biraz fazla yüklenerek işlerinizi bitirebilirseniz , günün diğer saatlerini aileniz veya arkadaşlarınıza ayırabilirsiniz.
Venüs-Satürn etkileşimi ile maddi konularda bazı kararlar almanızı , tasarruf planlarınızı,alım satım konularınız gündeminize taşıyabilir.
Bekar ikizler burçları ani bir kararla beraberlik kararı alabilirler, ilişkisi olanlar , ilişkilerini bir adım ileriye taşıyabilir, evlilik kararı alabilriler.
Uğurlu renginiz bordo.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

25 Mayıs 2018 Cuma Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Güne içinizdeki huzursuz duygularla başlıyorsunuz, ancak Jupiter-Neptün enerjisi ile günün ilerleyen saatlerinde huzursuzluk haliniz kalmayacak. Arkadaşlarınızla bağlantıya geçebilir, ilginizi çekecek konular üzerinde yeni bilgiler edinebilirsiniz.Üzerinizde aşırı baskısını hissettiğiniz , patronunuz , bir aile büyüğü veya partnerinizin hareketleri sizi stresinizi yükseltiyor. Bu konuyu sakin bir
zamanınızda konuşmanız stresinizi azaltacaktır.
Partneriniz ile birlikte bir yakınınızın davetine gidebilirsiniz.Burada gerçekleşecek konuşmalara dikkat edin. Bazı şeylerin cevabını bulabilirsiniz.
Uğurlu renginiz açık sarı.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

25 Mayıs 2018 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bu gün finans konularında sizlere şanslar sunan , bazı anlaşmalar yapabileceğiniz, enerjiler ile destekleniyorsunuz. Projelerinizi daha da  ön plana çıkarak, rakiplerinizi bir adım geride bırakacağınız anlaşmalara veya ortaklıklara imza atabilirsiniz. Çevrenizin çeşitli eleştirilerine
hedef olsanız da siz bildiğinizi okuyacaksınız. Üzerinizdeki negatif duygulardan kurtulmak için spor yapmanız sizi rahatlatacaktır.
İlişkiler konusunda dikkatli olmanız gereken bir gün , bekar Aslan burçları , hiç uygun olmayan biri ile ilişkiye başlayabilir, ilişkisi  olanlar bu gün çok sudan sebeplerle , büyük tartışmaların içine çekilebilir.
Uğurlu renginiz mavi.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

25 Mayıs 2018 Cuma Başak Burcu Günlük Yorumu

Sabah saatlerinde müthiş enerjiniz ile bir çok işi bitirebilir , ve bir çok kişi ile iletişime geçerek işleri belli bir programa sokabilirsiniz. Ancak daha sonra Venus-Satürn karşıtlığı ile duygu ve düşüncelerinizde çelişkiler yaşamanıza sebep olabilir.Aile çevreniz ve sosyal çevreniz ile
bazı konularda ters düşebilirsiniz.Yeni başladığınız projeniz tahmin ettiğiniz gibi zor olmayacak. Kolay bir şekilde sonuca gideceksiniz.
Bekar Başak burçları yeni girdikleri ortamda bir tanışma yaşayabilir, dikkatli olması gerekiyor, tanıştığı kişi çok farklı karakterde biri olabilir.Aşkta yanılmaların olabileceği, bir gün.
Uğurlu renginiz koyu sarı.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

25 Mayıs 2018 Cuma Terazi Burcu Günlük Yorumu

Harika bir gün sevgili Terazi , sürpriz fırsatlara , haberlere , tekliflere açık olun. Bu gün bütün bunları destekleyen enerjiler ile dolusunuz. Gün içinde sosyal hayatın içinde daha fazla zaman geçirecek,önemli bağlantılar ile iletişime geçebileceksiniz.İlerleyen saatlerde Venüs-Satürn muhalefeti yapmak istediğiniz işlerde bir yavaşlama, engelleme getirebilir.Bu belki de sizi dinlendirecek bir şeydir , biraz yavaşlamanız gerekiyordur.
Bu gün katıldığın ortamlarda geçmiş ile alakalı haberler duyabilir, geçmişten bazı kişilerle karşılaşabilirsiniz.
Ticaret ile uğraşan Terazi burçları bu gün güzel bir satış oranı yakalayabilirler.
Uğurlu renginiz koyu yeşil.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

25 Mayıs 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük Yorumu

Değişik fikirleriniz ve risk alma cesaretiniz ile girişimde bulunacağınız bir iş için arkadaşlarınızın desteğini alıyorsunuz,ya da bu iş ile alakalı sevdiğiniz ve güvendiğiniz bir arkadaşınızla ortaklık başlatabilirsiniz. Üzerinize çok fazla yük almış gibi hissetsenizde , sonucunda başarınız
sizi mutlu edecek.
Duygusal tarafınızın zaman zaman ağır bastığı , içinizdekilerin istemeden de olsa dışarı döküldüğü bir anda , size karşı duygusal hisler besleyen birinin
size yakınlaşmasına sebep olabilir.
İş ortamında meydana gelen değişiklikler ilk başta sizleri tedirgin etse de daha sonra bu düzenlemenin , sizin için iyi olduğunu farkedeceksiniz.
Uğurlu renginiz parlak kırmızı.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

25 Mayıs 2018 Cuma Yay Burcu Günlük Yorumu

Yepyeni fırsatlarla karşılaşabileceğiniz , beklentilerinize kavuştuğunuz , ödülleri bol bir gündesiniz. Ancak bu yeni fırsatları uygulayabilmek, hayata geçirebilmek için elinizde olan yarım işleri , projeleri bitimeniz gerekiyor. Bu gün arkadaşlarınızla çok keyifli saatler geçireceğiniz etkinliklere katılabilir ve bu ortamlarda çok eğlenebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde Venüs-Satürn muhalefeti unutulmuş bir şeyi gündeme getirerek biraz canınızın sıkılmasına sebep olabilir.
Birlikte olduğunuz kişiden çok güzel bir sürpriz alabilirsiniz , akşam bunu kutlamak için birlikte olabilirsiniz.
Fırsatları değerlendirmeyi başarabilirseniz , büyük kazançlar elde etmeniz mümkün.
Uğurlu renginiz siyah.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

25 Mayıs 2018 Cuma Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Sabah saatlerinde iletişim gücünüz ve çekiciliğiniz ile bir çok bağlantılar gerçekleştirecek, farklı kişiliklerle tanışıp , fikir alışverişinde bulunacaksın. Size verilen yeni görev,projedeki çalışmalarınız, titiz ve detaycı çalışmanız , üstleriniz tarafından ödüllendirilecek.
Sevgi,aşk,arkadaşlık konularında ani kararlar verebilir,ve hemen uygulamaya koyabilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi Satürnün Venüs ile olan muhalefeti çalışma arkadaşlarınızın sizin istediğiniz hızda olmamasını ve sizin bundan rahatsızlık duymanızı göz önüne çıkarıyor.Sessiz kalın işinizi
yapın, sonuçlar sizin lehinize olacak.
Çalışmalarınızda partnerinizden aldığınız destek sizi ilerlemek istediğiniz yolda daha güçlü yapıyor.
Uğurlu renginiz buz mavisi.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

25 Mayıs 2018 Cuma Kova Burcu Günlük Yorumu

Bu gün büyük düşünmenin zamanı , hayallerinizi gerçekleştirebilecek kuvvette enerjiler ile destekleniyorsunuz. Hiç tahmin etmediğiniz bir hayaliniz bu gün gerçekleşebilir. Güzel düşünün , pozitif olun , iyilikleri , güzellikleri çekin. Ev içinde bazı tadilatlar , düzenlemeler dekorasyon işleri ile
meşgul olabilirsin, bu arada fazla yorulmamamaya dikkat et, bünyen zayıf kalmış olabilir, sakinliğini koruyarak işlerini yapmaya çalış.
Kalbine uygun biri ile birlikte olmayı çok uzak hayal gibi görüyorsun , ama bu gün bu kişi karşına çıkabilir .
İş hayatında çalışmalarınıza karşılık bir terfi alabilirsiniz.
Uğurlu renginiz kahverengi.

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

25 Mayıs 2018 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu

Bu günün enerjieri ile hayatınızda büyük değişimler meydana gelebilir, hayatınızı baştan başa değiştirebilir, yeni çevre, yeni ortam , yeni arkadaşlıklar gibi tamamen her şeyi yenileyebilirsiniz.Venüs -Satürn muhalefeti iletişim alanında bazı paylaşımlarında sıkıntı yaşayabileceğinize işaret ediyor.Teknik aksaklıklara çok fazla takılmadan , günü çok güzel geçirebilirsiniz. Çevredeki eleştrilere kulaklarınızı kapatmanız çok yerinde bir davranış.
Güvendiğiniz, sevdiğiniz bir arkadaşınız ile aranızdaki dostluğun , duygusal yakınlığa dönme ihtimali var. Gün geçtikçe daha fazla yakınlaştığınızın sizde farkındasınız.
Uğurlu renginiz lila.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..