3 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 2 Ağustos 2018 / 294 / yorumsuz
3 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

Günlük Burç Yorumları 3 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
3 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

3 Ağustos 2018 Cuma Koç Burcu

Bu gün şanslı gününüz , yetenekleriniz ile bir çok fırsatı kendinize doğru çekeceksiniz. Ama bu fırsatları değerlendirirken acele etmeden , şartları
dikkatlice inceleyin. Sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz, kazancınız geldiği gibi gidebilir de , harcamalarınız da aşırıya kaçmayın .Doğal çekiciliğiniz
ve esprili tavrınız ile bu gün bir kişinin ilgisini çekebilirsiniz. Bu ilgi ilerideki günlerde ilişki anlamında gelişebilir.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

3 Ağustos 2018 Cuma Boğa Burcu

Duygu ve düşüncelerinizi tam olarak ifade edemiyor ve bazı hislerinizi kendinize saklıyorsunuz . İçinizde aslında sebebini bildiğiniz bir heyecan var,
ama biraz daha beklemenin , uygun zaman olduğunu düşündüğünüzde duygularınızı söylemenin doğru olduğunu düşünüyorsunuz . İş yaşamınızda bazı görev değişiklikleri olabilir ve bu motivasyonunuzu bozabilir , beklemede kalın , çevrenizde var olan söylentilere çok inanmayın .

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

3 Ağustos 2018 Cuma İkizler Burcu

Son günleri bayağı yoğun geçirdiniz ve hafta sonu tatili gelmeden üzerinizdeki işleri bitirmek istiyorsunuz .İş çevresinde sizin çalışmanız ve ürettiğiniz projeler beğeni alıyor ve sizi , belilediğiniz hedefe yaklaştıracak konuma getirmek için hakkınızda konuşmalar yapılıyor. Aşk hayatınızda yaşadığınız güvensizlik duygusunu bu gün tanışacağınız biri tamamen değiştirebilir.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

3 Ağustos 2018 Cuma Yengeç Burcu

Bu gün aldığınız bazı haberlerle , hedeflerinizi daha yükseğe taşıyacaksınız . Jupiter’in desteği ile , kariyerinizde büyük atılımlar yapabilirsiniz.
Şu an hayatınızda ve geleceğinizde sizi ileriye götürecek enerjiler mavcut bunları iyi kullanın . İlişkiniz çok iyi bir yolda ilerliyor , bir süredir
iş hayatında yaşadığınız sorunların bitmesiyle , partnerinizle çok güzel günlere adım atacaksınız.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

3 Ağustos 2018 Cuma Aslan Burcu

İş konusunda karşılaştığınız engeller bu gün ortadan kalkıyor ve bir kişinin desteği ile , becerilerinizi , yeteneğinizi gösterebileceğiniz ve takdir
göreceğiniz bir iş fırsatı çıkabilir. Bu gün size teklif edilen bazı konuları iyice anlamadan destek vermeyin , yasal olarak daha sonra sorunlara yol
açabilir.Sevdiğiniz hakkında içinizde bazı şüpheler var , konuyu içinizde büyütmeden , onunla konuşursanız daha doğru kararlar alabilirsiniz.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

3 Ağustos 2018 Cuma Başak Burcu

Bu gün sezgileriniz çok kuvvetli , onları iyi kullanın . Bir grup çalışmasına katılabilir , arkadaşlarınıza heyecanla fikirlerinizi anlatabilirsiniz.
Günün güzel enerjileri ve Jupiter’in bu gün tüm burçlara verdiği şans etkileri ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar
kısa süre önce tanıştıkları birine karşı bir yakınlık hissetmeye başlayabilirler .

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

3 Ağustos 2018 Cuma Terazi Burcu

Bu gün uzun zamandır yaptığınız planların ilerlemeye başladığını görebilirsiniz. Hedefleriniz ve hedeflerinizde başarınız için bu gün daha detaylı düşünebilir ve bazı kararlar alabilirsiniz. İş değiştirmeyi düşünyorsanız , şu an çalıştığınız iş yerinden alacağınız güzel bir teklifle , aynı işe
devam etme kararı verebilirsiniz. Duygusal birlikteliğinizi daha ileriye taşıma kararı alabilrisiniz.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

3 Ağustos 2018 Cuma Akrep Burcu

Bu gün beklentilerinizi daha gerçekçi tutarsanız , günün olumlu enerjilerininde desteğini alacaksınız. Bir iş gezisi veya arkadaşlarla gidilecek bir ortam
beklediğinizden daha eğlenceli geçebilir. Aileniz ile alakalı geçmişte yaşanmış bir olay hakkında net karar alacak ve bu konuyu tamamen kapatacaksınız.
Bekar Akrep burçları bu gün tanıştıkları bir kişi konusunda ilk anlarda ortak bir nokta bulamasa da , sohbet ilerledikçe ön yargılı düşündüklerini anlayabilir.

 

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope
3 Ağustos 2018 Cuma Yay Burcu

Bu gün yapacağınız işlerde son anda ortaya değişiklikler sizi gerginleştirebilir , ama pratik zekanız ve iletişim gücünüz ile , orjinal fikirler ortaya atarak
işlerinizin istediğiniz gibi yürümesini sağlayabilirsiniz.Bu konuda iş arkadaşlarınızdan destek görmeniz de olasıdır. Geçmiş ilişkilerinizde yaşadığınız hayal kırıklıkları dolayısı ile , kalbinizi kolay kolay kimseye açamıyorsunuz , şu anda tek olmayı seçmiş olsanız da doğru kişi yakın zamanda gelecektir.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

3 Ağustos 2018 Cuma Oğlak Burcu

Şu anda bir karar aşamasındasınız . Kariyerinizde , hedeflerinizde , planlarınızda farklı bir yöne doğru itildiğinizi hissediyor ve maddi güvenliğinizi ön plana çıkardığınız için kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Pozitif duygularınızı çoğaltırsanız bunun ödüllerini alacak ve olayların korktuğunuz gibi olmadığını göreceksiniz.
Sevdiğiniz kişi ile bir süredir yaşadığınız iletişimsizlik bu gün bitiyor. Birlikte güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

3 Ağustos 2018 Cuma Kova Burcu

Bu gün sizler için karmanın çalıştığı bir gün. İş veya aşk yaşamında hakettiğiniz her şeye kavuşacaksınız. Yaşam şeklinizi yükseltme fırsatı yakalayabilir , yeteneklerin ile bir kazanç kapısı açabilirsin. Zihniniz çok açık , karşılacağınız fırsatların verdiği sinyalleri iyi okuyun . Kova burcuna özel orjinal fikirlerinizi proje haline getirebilirsiniz.
İlişkisi olan kovalar partnerleri ile geleceklerini ilgilendiren konularda bir konuşma yapabilirler .

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

3 Ağustos 2018 Cuma Balık Burcu

Bu gün ailenizle olan sorumluluklarınızı kendi ihtiyaçlarınızın önüne alacaksınız. İçinizdeki merhamet duygusu her işinizde önceliğiniz oluyor . Bu gün bir ortaklık kararı alabilir veya iş hayatında bir projede biriyle birlikte çalışabilirsiniz. Sizi çok önemseyen birinin fikrilerine önce karşı gelsenizde daha sonra sizin yararınıza olduğunu fark edeceksiniz.
Bu gün partnerinizle aranızda iletişimin bol olduğu bir gün , zaman zaman kelime oyunları ile bu iletişimi eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..