27 Mayıs 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 26 Mayıs 2018 / 837 / yorumsuz
27 Mayıs 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

27 Mayıs 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,27 Mayıs 2018 Pazar Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

 

27 Mayıs 2018 Pazar Koç Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün hem ev , hem de iş konularında yoğunluklar yaşayacağınız, kendinizi ikisi arasında , sıkışmış hissedeceğiniz bir gün. İş konularında bazı girişimler yapmak istiyor fakat , yakın çevrenizin eleştirileri ile karşılaşmaktan çekiniyorsunuz. Yakın arkadaşlarınız ile görüşmeler yapabilir, onların sorunlarına yardımcı olmaya çalışabilirsiniz, bu arada bir arkadaşınız size çok önemli bir sırrını anlatıyor.Onun bu güvenini boşa çıkarmayacağınızdan emin.
İlişkilerde gergin , çatışmalı saatler yaşayabilirsiniz, sakinliğinizi korumanız sizin için iyi olabilir.
Kariyerinizle alakalı yapacağınız girişimler , tecrübeli kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz.
Uğurlu renginiz koyu kiremit.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

 

27 Mayıs 2018 Pazar Boğa Burcu Günlük Yorumu

Endişe duyduğunuz bazı konularda , olayların iç yüzünü öğrenememek sizi daha da endişelendiriyor. Sorduğunuz sorulara cevap alamıyorsunuz ve kendiniz ufak tefek araştırmalar yaparak , merak ettiğiniz konuları ve kafanızdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Üzerinize aldığınız ve zorluğundan dolayı, panik yaşadığınız projenizi , büyük başarıyla bitireceksiniz.
Bekar Boğa burçları bu gün tesadüfen karşılaştığı veya tanıştığı birisi ile arasında duygusal bir çekim olabilir.
Kariyeriniz için hedeflediğiniz yer için, hiç yorgunluk hissetmeden çalışıyorsunuz, başarısız olmanız imkansız, istediğiniz yere ulaşacaksınız.
Uğurlu renginiz koyu mavi.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

 

27 Mayıs 2018 Pazar İkizler Burcu Günlük Yorumu

Pluto ile Güneşin zorlu enerjileri ile bu gün çok istediğiniz,çok çabaladığınız şeyler için kendiniz önünüze engeller koyabilirsiniz.Yapabileceğiniz işlerde
kimseyi karıştırmak istemiyorsunuz, tek başınıza her işi yapabilme özgüveni , fazla yorulmanıza , enerjinizi tüketmenize ,sebep olabilir. Güvendiğiniz kişilerden destek almaktan çekinmeyin.
İlişkide olduğunuz kişi ile birlikte ortak arkadaşlarınızın davetine katılabilir, eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.
Çalışma hayatında başladığınız işleri zamanında bitirmeniz , üstlerinizin takdirini alıyor, sizi ödüllendirmeyi düşünebilirler.
Uğurlu renginiz açık sarı.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

 

27 Mayıs 2018 Pazar Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Pluto ile Güneşin zorlu enerjileri ile güne stres yüklü duygularla başlıyorsunuz.Çevreniz ile bir tartışma yaşamamak için kendinizi çekimser tutsanız da , bir şekilde olayların içine çekilmeniz için bazı kişiler üstünüze gelebilir.Günün ilerleyen saatlerinde üzerinizdeki bu gergin enerji , yerini huzurlu saatlere bırakacak.
Kaos yaşanan saatlerden sonra gelecek olan bu huzur size iyi gelecek, arkadaşlarınız ile bunun keyfini çıkarabilirsiniz.
Eğer bekarsanız yeni bir ilişkiye başlayabilir , eğer evli bir yengeç burcuysanız eşiniz ile yeni hayata adım atabilirsiniz. Değişikliklere hazır olun.
İş çevresinde başarılarınız konuşuluyor,bir terfi durumu söz konusu olabilir.
Uğurlu renginiz pudra pembesi.

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

 

27 Mayıs 2018 Pazar Aslan Burcu Günlük Yorumu

Geçmişte kalan fakat bu gün tekrar karşınıza çıkan ailevi konular bu gün gündeminizi belirliyor. Kıvrak düşünemeyen , içi dışı bir , biri olmanız , aklınıza
geleni hemen söylemeniz , bazı olayları alevlendirebilir.Aileniz söz konusu olunca aşırı duygusal olabiliyor ve onlara kimsenin söz söylemesine izin vermiyorsunuz.Sabrınızın sınnacağı konularda , öfkenize hakim olup , sabırlı davranmanız size artı puan olarak dönecektir.
İlişkinizin devamı ve sağlam temeller üzerine kurulması açısından ,partneriniz ile aksayan yönleri sakince konuşmanız gerekebilir.
Aklınızda iş değiştirmek gibi bir fikir var ise bununla ilgili fırsatlar karşınıza çıkacaktır.
Uğurlu renginiz parlak kırmızı.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

 

27 Mayıs 2018 Pazar Başak Burcu Günlük Yorumu

Müthiş güzel bir enerji ile güne başlıyorsunuz.Pozitif enerjiniz ile çevrenizi de etkileyecek , bulunduğunuz ortama çok güzel bir hareketlilik getiriyorsunuz.
Kardeşleriniz veya kardeş kadar yakın gördüğünüz kişiler ile alakalı haberler alabilir, bu kişilerle bol iletişim içeren bir gün geçirebilirsiniz.
Evinizde bazı değişiklikler yapabilir , tadilat , tamirat, işleri ile meşgul olabilirsiniz.
İlişkiniz çevreniz tarafından özenilen bir ilişki olarak görülüyor. Bu gün de partneriniz ile katıldığınız bir ortamda ,ilgiyi üzerinize çekeceksiniz.
Finansal anlamda kazancınızı daha da arrtımak amaçlı ek-iş alabilir, gelirinize takviye yapmaya çalışabilirsiniz.
Uğurlu renginiz Taba rengi.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

 

27 Mayıs 2018 Pazar Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu gün kalbinizin sesiyle hareket etmeyi tercih edip , mantığınızı bir kenara bırakabilirsiniz.Sezgilerinize güvenin ve peşinden gidin . Jupiterin olumlu enerjisi bu gün güzel haberler almanıza , sevinmenize yol açabilir. Bu gün karşılaştığınız olumsuz olaylara ya da sözlere hiç takılmadan yolunuza devam edin. Enerjinizi hiç bir şeyin düşürmesine izin vermeyin.
Israrlarınız sonucu partneriniz sizin istediklerinizi yapmaya razı olabilir ve bu günü aileyi ziyaret ile geçirebilirsiniz.
İş konularında sürpriz teklifler alabilir ve bunları değerlendirmek için aileniz ile konuşabilirsiniz , işlerin yurt dışı ile alakalı olabilir.
Uğurlu renginiz yeşil.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

 

27 Mayıs 2018 Pazar Akrep Burcu Günlük Yorumu

Karışık duygularla başlıyorsunuz güne. Çok önemli bir toplantı veya bir proje teslimi , bir alım satım gibi önemli bir konu aklınızı meşgul ediyor olabilir.
İşiniz söz konusu olunca aşırı detaycı, titiz tavrınız , mükemmel bir iş çıkarmanızı sağlıyor fakat , sosyal hayattan tamamen çekilmenize sebep oluyor.Bazı küskünlükleri ortadan kaldırmak için sizin arabuluculuğunuz istenebilir , ve siz de ikna edici konuşmalarınız , tavrınız ile bu olayı çözebilirsiniz.
Ufak ufak biriken konular sonunda patlayacak noktaya geldi , ilişkiniz de tartışma olmasın diye içinize attığınız konular bu gün bir anda patlayabilir.
Küçük bir girişimle başlayacağınız iş ilerde tahmin ettiğinizden daha büyük bir konuma gelebilir.
Uğurlu renginiz lacivert.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

27 Mayıs 2018 Pazar Yay Burcu Günlük Yorumu

Sabah saatlerinde ilişkide olduğunuz kişilerle gergin olaylar oluşabilir.Bir tartışmanın ortasında kalabilirsiniz.Hayatınızda değiştirmek istediğiniz şeyler
için yaptığınız girişimlerden bazıları olumlu sonuçlanmayabilir. Vazgeçmeyin, ama ısrarcı da olmayın , bu günlerde akışa bırakın , bazen olayları akışa
bırakmak gerekir.
Bazı Yay burçalrı bu gün ani bir kararla evlenebilir, daha ciddi bir yola adım atabilir, beraber oturma kararı alabilir. Gökyüzü buna musait.
Çalışma saatlerinden daha fazlasını işyerinde geçirmeniz , iş yerine olan bağlılığınız , size daha sonra prim ikramiye gibi dönebilir.
Uğurlu renginiz koyu yeşil.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

27 Mayıs 2018 Pazar Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Aşırı kontrolcu olan Oğlak burçları bu gün bu taraflarını görmezden gelerek , bir şekilde hayatın iplerini bırakıyorlar. Bu onların eğlenceli taraflarını da
ortaya çıkarıyor. Arkadaşları ile birlikte bir gezi programı düzenleyebilir veya eğlenceli bir aktivite programlayabilirsiniz. Bu arkadaşlarınızı hem şaşırtacak
hem de hoşlarına gidecektir.
Partnerinizle birlikte birbirinizin ,eksik taraflarını tamamlayarak mükemmel bir çift oluyorsunuz , çevreniz ve ailenizin beğenileriniz alıyorsunuz.
Çalışmalarınız ve bağlantılarınız kazancınızı gün geçtikçe bir üst dereceye çıkaracak . Beklentilerinize kavuşmanız hayal değil.
Uğurlu renginiz bordo.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

 

27 Mayıs 2018 Pazar Kova Burcu Günlük Yorumu

Günün ilk saatlerinde sebebini sizinde bilmediğiniz sıkıntılı bir ruh hali ile güne başlıyorsunuz. Ruhen dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu yakın çevreniz
dile getirse de siz bazı konularda inat ediyorsunuz. İşinizle alakalı yapacağınız girişimlerde olumlu geri dönüşler alabilir, yaptığınız işi veya sektörü
değiştirebilirsiniz.Bu konularda kalbinizin sesini dinleyin , size en doğru yolu o gösterecektir.
Eskide kalmış bir ilişki tekrar gündeme gelebilir, acele adımlar atılması sonucu için iyi olmayabilir. Yavaş ve emin ilerlemek daima iyidir.
İş hayatında rakiplerinize karşı dikkatli olun,sizi engellemek isteyenler olabilir.
Uğurlu renginiz mor.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

 

27 Mayıs 2018 Pazar Balık Burcu Günlük Yorumu

Bu gün sosyal yaşamda bazı kişilerle tartışmalara açık bir gün . Sakinliğinizi korumanız gerekiyor. Yolunuza bazı zorluklar çıkacak , işlerinizde bazı aksaklıklarolabilir, geçici bir durumdur , günün ilerleyen saatlerinde daha huzurlu , dingin, saatlere geçiş yapacaksınız. Huzurlu bir akşam sizleri bekliyor.Bir sağlık programına devam eden Balık burçları , sağlıklarını ihmal etmesinler.Sindirim problemlerine açık bir gün.
Bekar Balık burçları evlenmeyi düşünüyorlar ise bunun için çok uygun enerjiler mevcut. Evli Balık burçları birbirlerine güzel sürprizler yapabilir.
İşinizle alakalı bir fuar, etkinlik , reklam kampanyası gibi çalışmalar sonucu , amirleriniz tarafından terfi , prim gibi ödüller alabilirsiniz.
Uğurlu renginiz krem rengi.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..