6 Şubat 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

/ 5 Şubat 2016 / 51 / yorumsuz
6 Şubat 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

6subat-gunluk-burc-yorumu

6 Şubat 2016 Cumartesi KOÇ Burcu Yorumu:
İŞ: Sürpriz gelişmelere hazırlıklı olduğunuz söylenemez, dikkatli olmalısınızAmaçlarınız doğrultusunda yaşamaktan yana oluşunuz, sizi istediğiniz noktaya getirecektir. Liderlik özelliğinizi hep koruyorsunuz.
AŞK: Duygularınızda sabit davranarak en güzel anlarınızı yanlış yaşıyorsunuz. .Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz.
SAĞLIK: Fazla sorumluluk yüklendiğiniz için, herkesten daha fazla yoruluyorsunuz Dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu, çok geç fark ediyorsunuz.

yatay-ayrac

6 Şubat 2016 Cumartesi BOĞA Burcu Yorumu:
İŞ: Kendinizi ve duygularınızı daha rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Bugün isteklerinize kavuşmada aceleci davranarak çevrenizi şaşırtabilirsiniz.
AŞK: Onunla aranızda olağanüstü elektriklenme söz konusu .Sadece olayları farklı bir şekilde algılayarak birbirinizi yanıltıyorsunuz. Sevdikleriniz konusunda geçmişten kaynaklanan bazı problemler tekrar ortaya çıkabilir. Bunları çözümlemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz.
SAĞLIK: Her şeyi içinizde yaşadığınız için, hastalandığınız zamanda çevrenize belli etmemeye çalışmanız normal.. Artık daha belirgin olmalısınız.

yatay-ayrac

6 Şubat 2016 Cumartsi İKİZLER Burcu Yorumu:
İŞ:  Çevrenize karşı egemen duygular besliyorsunuz. İsteklerinizdeki artış çevrenizi şaşırtabilir..
AŞK: Giderek yoluna giren bir ilişkinin içindesiniz. O geçmişte yaşadığı bazı sorunların etkisinden henüz kurtulabilmiş değil. Sizin onu anlayan tavrınızı biraz daha sürdürmeniz gerekebilir.

SAĞLIK: Yakın arkadaşlarınızın, size aktardıkları aralarındaki tartışmaları nedeniyle stres yapmayın. Sizin suçunuz yok.

yatay-ayrac

6 Şubat 2016 Cumartesi YENGEÇ Burcu Yorumu:
İŞ: İş ilişkilerinizde baskın olabileceğiniz bir gün. Karşıt çatışmalar söz konusu. Sözlerinize dikkat etmelisiniz
AŞK: Duygusal olarak olumlu bir gün geçireceksiniz ancak beklemediğiniz bazı gelişmeler olabilir. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum son derece güzel olacaktır ve birlikte geleceğinize ilişkin planlar yapabileceksiniz.
SAĞLIK: Yalnız kaldığınız zamanlar, beslenme düzeninizi alt üst ediyorsunuz. Bu konuya dikkat etmelisiniz.

yatay-ayrac

6 Şubat 2016 Cumartesi ASLAN Burcu Yorumu:
İŞ: Çevrenizde hiç kimseye güvenmek gibi bir huyunuz yok. Ay burcunuzda ilerlerken, sizi alıngan ve öfkeli yapıyor.
AŞK: İlişkinizi sorgulamak için uygun bir gün değil. Her şeyi farklı algıladığınız için, bugün olayları abartıyorsunuz.
SAĞLIK: Disipline gelemeyen yapınızla etrafınıza fevri davranışlarda bulunuyorsunuz. Sinir küpüne dönmeniz, sağlığınız için son derece sakıncalı.Küçük sağlık sorunları ve psikolojik gerilimler yaşayabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle duygusal bazı konuşmalar yapabilir ve yeni değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

yatay-ayrac

6 Şubat 2016 Cumartesi BAŞAK Burcu Yorumu:
İŞ:  Bugün sevdiklerinize yardım edeceksiniz..
AŞK: Karşı cinsle olan duygularınızda gelişen yeni olaylar, ilişkinizin sınırlarını yeniden belirleyecek. Bugün oldukça enerjiksiniz..
SAĞLIK:Çevrenizde gelişen olaylardan fazla etkilenip, iç dünyanıza kapanırsanız. Bir zaman sonra sevdiğiniz insanda sizden uzaklaşır. Sinir sisteminizin sağlıklı çalışmasını istiyorsanız, uykusuz kalmamaya dikkat etmelisiniz. Ruh sağlığınız için bu şart.

yatay-ayrac

6 Şubat 2016 Cumartesi TERAZİ Burcu Yorumu:
İŞ: Güneş Kova burcunda ilerlerken, çevresel konularda cesur ve kararlı davranarak olumlu bir tablo çiziyorsunuz. İş hayatınızda henüz istediğiniz noktaya gelememiş olabilirsiniz. Bunun için biraz daha zaman ihtiyacınız var. Ama gelişmeler son derece olumlu. Araştırmacı olmalısınız.

AŞK: Aşk ilişkilerinizde, dışa dönük gibi görünseniz de, sevdiğiniz kişiye gönülden bağlısınız.O, bunu biliyor.
SAĞLIK: İş konusundaki hassaslığınız sizi bazen ketum yapıyor. Bu özelliğinizi sağlığınıza yansıtmayın.

yatay-ayrac

6 Şubat 2016 Cumartesi AKREP Burcu Yorumu:
İŞ: Karşıt burcunuz Boğa’da ilerleyen Mars, iş ilişkilerinizde canlanmalar yaşatıyor. Atılımlarınız için, uygun bir dönem.
AŞK: Sevdiğiniz kişi ile birlikte alacağınız yeni kararlar, önündeki engellerin kalkmasına neden olacak. Biraz gayretli olmalısınız.
SAĞLIK: Israrla yediklerinize dikkat etmiyorsunuz. Gün boyunca iş yaşamındaki gelişmeler sizi oldukça kararsız bırakabilir. Sorumluluklarınız olmasına karşın gereken işleri geciktirebilirsiniz.

yatay-ayrac

6 Şubat 2016 Cumartesi YAY Burcu Yorumu:
İŞ: Çevrenizle yaşadığınız farklı diyaloglar, aklınızın karışmasına neden oluyor. Siz hiç kimseye aldırmamalısınız.
AŞK: Gönül işlerinizde daha ciddi istekler içerisindesiniz. Romantik beraberliklerin dışına çıkmak istiyorsunuz. Kendiniz ve sevdiğiniz için bir gelecek hayal ediyorsunuz.Bugün daha esnek davranarak, rahatlamalısınız.
SAĞLIK: Çabuk öfkeleniyor, çabuk sakinleşiyorsunuz. Tabii küçük öfke nöbetleri yaşarken, çevrenizi de kırıyorsunuz. Kendinize dikkat etmelisiniz.

yatay-ayrac

6 Şubat 2016 Cumartesi OĞLAK Burcu Yorumu:
İŞ: Yeni konuların karşınıza çıkmasıyla iş potansiyelinizde bir artış görülüyor. Mars sizi olumlu destekliyor
AŞK: Sadece kendi düşüncelerinize önem verdiğiniz için, onu dinlemek istemiyorsunuz. Bugün pürüzlerinizi gidermelisiniz.Bugün sözleriniz yanlış anlaşılabilir. Bu yüzden insanları kırabilirsiniz. Sözlerinizi seçerken dikkatli olmalısınız
SAĞLIK: Nazik ve kırılgan bir yapınız var. Her şeyi kafanıza takıyorsunuz. Sonra üzülen siz oluyorsunuz. Sağlığınız için dikkatli olmak zorundasınız

yatay-ayrac

6 Şubat 2016 Cumartesi KOVA Burcu Yorumu:
İŞ:Güneş burcunuzda ilerlerken, sizi her konuda cesur yapıyor. Bugün kendinize hayran kalabilirsiniz.
AŞK: Onunla olan çekişmelerinizde kendi üstünlüğünüzü ilan edeceksiniz. O, çoktan size yenilmiş durumda.
SAĞLIK: Sinir sisteminizin, allak bullak olması çok normal. Bir hedefinizle ilgili olarak, iyimserlik ve karamsarlık arasında baş döndüren gelgitleriniz var. Ortalarda bir yerde daha verimli bir bekleyişiniz olacak.Çevrenize daha fazla ayırmalısınız. Sosyal yaşantınızı renklendirin.

yatay-ayrac

6 Şubat 2016 Cumartesi BALIK Burcu Yorumu:
İŞ: Venüs sizi olumlu desteklerken, iş yaşantınızda yapacağınız yenilikler konusunda dikkatli olmanızı öneriyor.
AŞK: Aşka detaycı baktığınız için, gelişen olaylar hep aleyhinize gelişiyor. İç gerilimleriniz yüzünden sıkıntılı anlar geçirmeniz mümkün. Sizi bu durumdan kurtaracak güzel gelişmeler, sosyal yaşamınızda veya aşk konusunda gündeme gelebilir.Bugün cazip bir gününüz. Keyfinize bakın.
SAĞLIK: Sorunlarınızın çoğu psikolojik. Her şeyi içinizde fazla biriktiriyorsunuz. Sonra uykusuz geceler geliyor.

astroloji

Etiketler: 6 Şubat 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, 6 Şubat Burç Yorumları, 6 Şubat Cumartesi Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 6 Şubat Cumartesi Burç yorumu, 6 Şubat Burç yorumu

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..