11 Nisan 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 10 Nisan 2018 / 744 / yorumsuz
11 Nisan 2018 Çarşamba  Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

11 Nisan 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,11 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

koc burcu günlük yorumu

 

11 Nisan 2018 Çarşamba Koç Burcu Günlük Yorumu

Burcunuzdaki Merkürün geri hareketi devam ederken , iletişim ile ilgili konularda anlaşmazlıklara açık bir gündesiniz . Özellikle iş yaşamınızda ,veya aile içinde otorite sahibi kimselerle , tartışmalar olabilir .
PARA: Maddi anlamda güzel enerjiler mevcut , ek bir ödeme veya ek bir iş fırsatı çıkabilir .
AŞK : Merkürün etkisi ile , zihninizde canlanan geçmiş olayların üstünde fazla durmazsanız , partneriniz ile anlaşmazlıklar yaşadığınız konuları çözebilirsiniz . Bekar Koç burçları ani bir kararla , evlilik , nişan gibi olayların içinde bulabilirler kendilerini.
SAĞLIK: Artık kendinizle ilgilenmenin zamanı geldi , spor ,diyet , tatil , hangisine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız , eyleme geçin .

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

 

11 Nisan 2018 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne biraz enerjiniz düşük başlıyorsunuz , Merkürün retro pozisyonu , ruhsal olarak içinize kapanmanıza sebep oluyor . Günün ikinci yarısında alacağınız haberlerle bu durumunuz değişiyor .Akşam saatlerini arkadaşlarınla bir arada geçirebilirsin .
PARA :Başka bir şehirde ya da ülkede maddi imkanları yüksek , çalışma teklifi gelebilir veya iş yeriniz daha üst bir görevle sizi başka bir yere gönderebilir .
AŞK : Aşkta Burcunuzdaki Venüsten olumlu etkiler alıyorsunuz , ilişkisi olan Boğa Burçları partnerlerinin bir süprizi ile karşılaşabilirler.Bekar Boğa burçları yeni tanışmalara ve süpriz aşklara açık bir gün . Bu gün romantizm sizden yana .
SAĞLIK : Bir süre önce bir rahatsızlık yaşamış olan Boğa burçları , bunun bütün etkisinden kurtulmuş olacaklar , bu gün kendinizi daha iyi hissediyorsunuz .

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

11 Nisan 2018 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir dönemden geçiyorsunuz . Karmaşık olayların içinde kalsanız bile , pratik zekanız ve sezgileriniz yardımı ile çözüm yollarını bulacaksınız . Düşünce yoğunluğundan oluşan dalgınlıklara dikkat ederseniz gün sizin için güzel geçecek .
PARA : Süpriz gelişmeler yaşayabilir , beklemediğiniz kazançlarla karşılaşabilirsiniz . Şans oyunlarında kısmetlisiniz .

AŞK : Platonik duygulara açık bir gündesiniz . Bu gün ilişkiler anlamında süprizlere açık bir gün , akşam saatleri duygularınıza karşılık alabilirsiniz .
SAĞLIK : Moraliniz bozuldukça kendinizi yemeye verdiniz , sağlık açısından daha kontrollu olmaya çalışmanız gerekir .

 

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Alacağınız güzel haberlerle bir süredir bozuk olan moraliniz yerine geliyor . Olaylara daha önyargısız yaklaşınca , sizi üzen bazı konuları daha olumlu karşılamaya başladınız .
PARA : Çözümsüzlük yaşadığınız konu bir anda süpriz bir şekilde ekonominizi rahatlatacak . Şans rüzgarı sizden yana esmeye başlıyor .
AŞK : Aşk hayatınızda süprizler kapınızda , geçmişten gelen haberler , telefonlar , duygularınızı bir anda değiştirebilir .
SAĞLIK : Soğuk algınlıkları , grip gibi hastalıklara açık bir gündesiniz , önleminizi alın .

 

 

aslan burcu günlük burç yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bu gün iş yaşamınızda emeklerinizin değerlendirilmesi hususunda otorite konumundaki kişilerle sorun yaşayabilirsiniz . Siz inatçısınız ama karşınızdaki kişilerde inatçı .
PARA : Kısa bir yoldan alacağınız bir iş teklifi , maddi kazancınıza tahmin etmeyeceğiniz süpriz bir gelişme sağlayabilir .
AŞK : Etrafınızda dönen dedikodulara kulakarınızı tıkarsanız , aşk hayatınızdaki sorunların hiç biri kalmayacak . Özel ilişkilerde şanslı bir gün .
SAĞLIK : Strese bağlı mide problemlerinizi ihmal etmeyin .

 

 

başak burcu günlük yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Başak Burcu Günlük Yorumu

İletişim konusunda yaşayacağınız sorunlar , otorite konumundaki kişilerle fikir ayrılıkları yaratabilir , aldanmaya açık bir gün , kendinizi korumak için , resmi evraklarda ya da bir imza konunuz varsa dikkatli olun .
PARA : Finansal anlamda yaşanan karışıklıklar , negatif enerji yayan insanlardan uzaklaştığınızda yoluna girecek .
AŞK : Evli olan Başak burçları , partnerleri ile maddi problemler yaşayabilirler , bekar Başak burçlarını ani bir ilişkiye başlayabilirler .
SAĞLIK : Mevsime değişikliğinden dolayı , sindirim sisteminizle ilgili sorun yaşayabilirsiniz .

 

 

terazi burcu günlük yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Yorumu

Duygusal anlamda yaşadığınız olaylardan çok yoruldunuz , artık kendi kararlarınızı kendiniz almak istiyorsunuz . Hafta sonunda yaşanacak olan yeni ay ilişkilerde kesin kararlar almanız konusunda size destek veriyor .
PARA : Bu gün para evinizde çok güzel enerjiler mevcut , bunun etkisini sizde göreceksiniz .
AŞK : İlişkisi olan Terazi burçlarının partnerleri ile aralarında kıskançlık sorunları olabilir . Bekar Terazi burçları için ilk görüşte aşk durumu yaşanabilir .
SAĞLIK : Bu gün gökyüzü sağlık açısından size gülümsüyor . Sağlık ile ilgili yaşadığınız sorunlardan kurtuluyorsunuz .

 

 

akrep burcu günlük yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Yorumu

Çevrenizin sizi sorguladığı , sizin çevrenizi sorguladığı bir dönemden geçiyorsunuz . İnsanların sizi yargılamasına tahammul edemiyorsunuz . İnsanlara kendinizi anlatmaktan yoruldunuz .
PARA : Harcamalarınıza dikkat ederseniz , bu konuda yaşadığınız sıkıntıları daha rahat atlatacaksınız . Süpriz iş teklifleri alabilirsiniz .
AŞK : İlişkisi olan Akrep burçları romantik bir gün geçirecekler . Bekar Akrep burçları tesadüflerle aşkı bulabilirler .
SAĞLIK : Sağlığınız iyi , beslenmenize dikkat ederseniz daha da iyi olacak .

 

 

yay burcu günlük yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Yay Burcu Günlük Yorumu

Bu gün düşündüklerinizi söyleyip söylememek konusunda tereddütleriniz var . Son günlerde yaşadığınız tuhaf olayları bir kez daha gözden geçirmek isteyebilir , ama hesaplaşmayı içinizden yapmayı tercih edebilirsiniz .
PARA : Finansal anlamda şanslı etkiler altındasınız , yarıda kalan projeleri bitirdiğinizde bu şans ikiye katlanacak .
AŞK : İlişkisi olan Yay burçları , geçmiş kısknaçlık olaylarını gündeme taşıyıp ilişkilerini zora sokabilirler . Bekar Yay burçları bir
karşılaşmanın duygusal karmaşasınız yaşayacaklar .
SAĞLIK : Tansiyon sorunu olan Yay burçları , kontrollerini ihmal etmemeli .

 

 

oğlak burcu günlük yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Zodyak’ın sorumluluk konusunda en titiz burcu Oğlaklar bu gün iş hayatında bu sorumluluklarını daha genişleterek , aklında oluşan bir işe ya da ortaklığa adım atabilir . Büyük fırsatlar yolda .
PARA : Finansal anlamda emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz şanslı bir gün . Kazançlarınız artıyor 
AŞK : İlişkisi olan Oğlak burçları detaylardan kendilerini kurtarabilirse , aşkta mutluluğu yakalayacaktır . Bekar Oğlaklar bu gün yeni
tanışmalar yaşayabilir .
SAĞLIK : Rutin kontrolleri ihmal etmezseniz , sağlık sorunu yaşamazsınız . Negatif düşüncelerden uzak durun .

 

 

kova burcu günlük-yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Kova Burcu Günlük Yorumu

Merkür Retro’sunun bitmesine az kaldı , retro bitince iç hesaplaşmalarınız , kendinizi yargılamalarınız da bitecek , az kaldı .Hassas günlerden geçiyorsunuz , bu günleri dostlarınızın desteği ile atlatacaksınız .
PARA : Maddi sıkıntılarınızı ailenizin desteği ile atlatıyorsunuz , harcamalarınızı kontrol altına alıp , daha dikkatli adımlar atmalısınız.
AŞK : Aşktan iyice koptunuz , yaşadığınız hayal kırıklıkları yüzünden , kapınızı tamamen kapadınız , çevrenizden kimsenin de bu konuda konuşmasına izin vermiyorsunuz.
SAĞLIK : Bırakmak istediğiniz kötü alışkanlıklarınız , ya da başlamak istediğiniz sağlık programlarınız için uygun bir gün .

 

balık burcu günlük yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Balık Burcu Günlük Yorumu

Kariyerinizde çok güzel bir çıkış yakaladınız ve hızla yükselmeye devam ediyorsunuz , bu gün de iş yerinizde , dikkatler sizin üzerinizdeolacak . Duygusal gel gitlerle başa çıkabilirseniz bu gün sizin için güzel bir gün .
PARA : Finansal anlamda şans artık sizinle , yeni kazanımlar elde edebilirsiniz . Şans oyunları sizden yana .
AŞK : İlişkisi olan Balık burçları partnerine güzel süprizler yapabilir . Bekar Balık burçları yeni bir ilişki konusunda temkinli davranıyor .

SAĞLIK : Psikolojik destek almayı düşünebilir , bu konuda bazı araştırmalar yapabilirsiniz .

Benzer Konular
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..
17 Haziran 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 17 Haziran 2019 Pazartesi Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 17 Haziran 2019 Pazartesi Koç Burcu Bu..
16 Haziran 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 16 Haziran 2019 Pazar Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. Babalar Gününüz Kutlu Olsun 16 Haziran 2019..