11 Nisan 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 10 Nisan 2018 / 780 / yorumsuz
11 Nisan 2018 Çarşamba  Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

 

11 Nisan 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,11 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

koc burcu günlük yorumu

 

11 Nisan 2018 Çarşamba Koç Burcu Günlük Yorumu

Burcunuzdaki Merkürün geri hareketi devam ederken , iletişim ile ilgili konularda anlaşmazlıklara açık bir gündesiniz . Özellikle iş yaşamınızda ,veya aile içinde otorite sahibi kimselerle , tartışmalar olabilir .
PARA: Maddi anlamda güzel enerjiler mevcut , ek bir ödeme veya ek bir iş fırsatı çıkabilir .
AŞK : Merkürün etkisi ile , zihninizde canlanan geçmiş olayların üstünde fazla durmazsanız , partneriniz ile anlaşmazlıklar yaşadığınız konuları çözebilirsiniz . Bekar Koç burçları ani bir kararla , evlilik , nişan gibi olayların içinde bulabilirler kendilerini.
SAĞLIK: Artık kendinizle ilgilenmenin zamanı geldi , spor ,diyet , tatil , hangisine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız , eyleme geçin .

 

 

Boğa burcu günlük yorumu

 

11 Nisan 2018 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne biraz enerjiniz düşük başlıyorsunuz , Merkürün retro pozisyonu , ruhsal olarak içinize kapanmanıza sebep oluyor . Günün ikinci yarısında alacağınız haberlerle bu durumunuz değişiyor .Akşam saatlerini arkadaşlarınla bir arada geçirebilirsin .
PARA :Başka bir şehirde ya da ülkede maddi imkanları yüksek , çalışma teklifi gelebilir veya iş yeriniz daha üst bir görevle sizi başka bir yere gönderebilir .
AŞK : Aşkta Burcunuzdaki Venüsten olumlu etkiler alıyorsunuz , ilişkisi olan Boğa Burçları partnerlerinin bir süprizi ile karşılaşabilirler.Bekar Boğa burçları yeni tanışmalara ve süpriz aşklara açık bir gün . Bu gün romantizm sizden yana .
SAĞLIK : Bir süre önce bir rahatsızlık yaşamış olan Boğa burçları , bunun bütün etkisinden kurtulmuş olacaklar , bu gün kendinizi daha iyi hissediyorsunuz .

 

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

11 Nisan 2018 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir dönemden geçiyorsunuz . Karmaşık olayların içinde kalsanız bile , pratik zekanız ve sezgileriniz yardımı ile çözüm yollarını bulacaksınız . Düşünce yoğunluğundan oluşan dalgınlıklara dikkat ederseniz gün sizin için güzel geçecek .
PARA : Süpriz gelişmeler yaşayabilir , beklemediğiniz kazançlarla karşılaşabilirsiniz . Şans oyunlarında kısmetlisiniz .

AŞK : Platonik duygulara açık bir gündesiniz . Bu gün ilişkiler anlamında süprizlere açık bir gün , akşam saatleri duygularınıza karşılık alabilirsiniz .
SAĞLIK : Moraliniz bozuldukça kendinizi yemeye verdiniz , sağlık açısından daha kontrollu olmaya çalışmanız gerekir .

 

 

yengeç burcu günlük burç yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Alacağınız güzel haberlerle bir süredir bozuk olan moraliniz yerine geliyor . Olaylara daha önyargısız yaklaşınca , sizi üzen bazı konuları daha olumlu karşılamaya başladınız .
PARA : Çözümsüzlük yaşadığınız konu bir anda süpriz bir şekilde ekonominizi rahatlatacak . Şans rüzgarı sizden yana esmeye başlıyor .
AŞK : Aşk hayatınızda süprizler kapınızda , geçmişten gelen haberler , telefonlar , duygularınızı bir anda değiştirebilir .
SAĞLIK : Soğuk algınlıkları , grip gibi hastalıklara açık bir gündesiniz , önleminizi alın .

 

 

aslan burcu günlük burç yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bu gün iş yaşamınızda emeklerinizin değerlendirilmesi hususunda otorite konumundaki kişilerle sorun yaşayabilirsiniz . Siz inatçısınız ama karşınızdaki kişilerde inatçı .
PARA : Kısa bir yoldan alacağınız bir iş teklifi , maddi kazancınıza tahmin etmeyeceğiniz süpriz bir gelişme sağlayabilir .
AŞK : Etrafınızda dönen dedikodulara kulakarınızı tıkarsanız , aşk hayatınızdaki sorunların hiç biri kalmayacak . Özel ilişkilerde şanslı bir gün .
SAĞLIK : Strese bağlı mide problemlerinizi ihmal etmeyin .

 

 

başak burcu günlük yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Başak Burcu Günlük Yorumu

İletişim konusunda yaşayacağınız sorunlar , otorite konumundaki kişilerle fikir ayrılıkları yaratabilir , aldanmaya açık bir gün , kendinizi korumak için , resmi evraklarda ya da bir imza konunuz varsa dikkatli olun .
PARA : Finansal anlamda yaşanan karışıklıklar , negatif enerji yayan insanlardan uzaklaştığınızda yoluna girecek .
AŞK : Evli olan Başak burçları , partnerleri ile maddi problemler yaşayabilirler , bekar Başak burçlarını ani bir ilişkiye başlayabilirler .
SAĞLIK : Mevsime değişikliğinden dolayı , sindirim sisteminizle ilgili sorun yaşayabilirsiniz .

 

 

terazi burcu günlük yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Yorumu

Duygusal anlamda yaşadığınız olaylardan çok yoruldunuz , artık kendi kararlarınızı kendiniz almak istiyorsunuz . Hafta sonunda yaşanacak olan yeni ay ilişkilerde kesin kararlar almanız konusunda size destek veriyor .
PARA : Bu gün para evinizde çok güzel enerjiler mevcut , bunun etkisini sizde göreceksiniz .
AŞK : İlişkisi olan Terazi burçlarının partnerleri ile aralarında kıskançlık sorunları olabilir . Bekar Terazi burçları için ilk görüşte aşk durumu yaşanabilir .
SAĞLIK : Bu gün gökyüzü sağlık açısından size gülümsüyor . Sağlık ile ilgili yaşadığınız sorunlardan kurtuluyorsunuz .

 

 

akrep burcu günlük yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Yorumu

Çevrenizin sizi sorguladığı , sizin çevrenizi sorguladığı bir dönemden geçiyorsunuz . İnsanların sizi yargılamasına tahammul edemiyorsunuz . İnsanlara kendinizi anlatmaktan yoruldunuz .
PARA : Harcamalarınıza dikkat ederseniz , bu konuda yaşadığınız sıkıntıları daha rahat atlatacaksınız . Süpriz iş teklifleri alabilirsiniz .
AŞK : İlişkisi olan Akrep burçları romantik bir gün geçirecekler . Bekar Akrep burçları tesadüflerle aşkı bulabilirler .
SAĞLIK : Sağlığınız iyi , beslenmenize dikkat ederseniz daha da iyi olacak .

 

 

yay burcu günlük yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Yay Burcu Günlük Yorumu

Bu gün düşündüklerinizi söyleyip söylememek konusunda tereddütleriniz var . Son günlerde yaşadığınız tuhaf olayları bir kez daha gözden geçirmek isteyebilir , ama hesaplaşmayı içinizden yapmayı tercih edebilirsiniz .
PARA : Finansal anlamda şanslı etkiler altındasınız , yarıda kalan projeleri bitirdiğinizde bu şans ikiye katlanacak .
AŞK : İlişkisi olan Yay burçları , geçmiş kısknaçlık olaylarını gündeme taşıyıp ilişkilerini zora sokabilirler . Bekar Yay burçları bir
karşılaşmanın duygusal karmaşasınız yaşayacaklar .
SAĞLIK : Tansiyon sorunu olan Yay burçları , kontrollerini ihmal etmemeli .

 

 

oğlak burcu günlük yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Zodyak’ın sorumluluk konusunda en titiz burcu Oğlaklar bu gün iş hayatında bu sorumluluklarını daha genişleterek , aklında oluşan bir işe ya da ortaklığa adım atabilir . Büyük fırsatlar yolda .
PARA : Finansal anlamda emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz şanslı bir gün . Kazançlarınız artıyor 
AŞK : İlişkisi olan Oğlak burçları detaylardan kendilerini kurtarabilirse , aşkta mutluluğu yakalayacaktır . Bekar Oğlaklar bu gün yeni
tanışmalar yaşayabilir .
SAĞLIK : Rutin kontrolleri ihmal etmezseniz , sağlık sorunu yaşamazsınız . Negatif düşüncelerden uzak durun .

 

 

kova burcu günlük-yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Kova Burcu Günlük Yorumu

Merkür Retro’sunun bitmesine az kaldı , retro bitince iç hesaplaşmalarınız , kendinizi yargılamalarınız da bitecek , az kaldı .Hassas günlerden geçiyorsunuz , bu günleri dostlarınızın desteği ile atlatacaksınız .
PARA : Maddi sıkıntılarınızı ailenizin desteği ile atlatıyorsunuz , harcamalarınızı kontrol altına alıp , daha dikkatli adımlar atmalısınız.
AŞK : Aşktan iyice koptunuz , yaşadığınız hayal kırıklıkları yüzünden , kapınızı tamamen kapadınız , çevrenizden kimsenin de bu konuda konuşmasına izin vermiyorsunuz.
SAĞLIK : Bırakmak istediğiniz kötü alışkanlıklarınız , ya da başlamak istediğiniz sağlık programlarınız için uygun bir gün .

 

balık burcu günlük yorumu

11 Nisan 2018 Çarşamba Balık Burcu Günlük Yorumu

Kariyerinizde çok güzel bir çıkış yakaladınız ve hızla yükselmeye devam ediyorsunuz , bu gün de iş yerinizde , dikkatler sizin üzerinizdeolacak . Duygusal gel gitlerle başa çıkabilirseniz bu gün sizin için güzel bir gün .
PARA : Finansal anlamda şans artık sizinle , yeni kazanımlar elde edebilirsiniz . Şans oyunları sizden yana .
AŞK : İlişkisi olan Balık burçları partnerine güzel süprizler yapabilir . Bekar Balık burçları yeni bir ilişki konusunda temkinli davranıyor .

SAĞLIK : Psikolojik destek almayı düşünebilir , bu konuda bazı araştırmalar yapabilirsiniz .

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..