9 Kasım 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 8 Kasım 2018 / 695 / yorumsuz
9 Kasım 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

Günlük Burç Yorumları 9 Kasım 2018 Cuma Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
9 Kasım 2018 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

9 Kasım 2018 Cuma Koç Burcu

Bugünün Venüs-Mars transiti , eski bir projeyi tekrar gündeminize taşıyabilir.Yeni bir şekilde bir şeyi yeniden yapabilir veya eski bir sorunu şimdi çözebilirsiniz. Maddi konularda süpriz fırsatlar veya ani gelişmeler yaşayabilirsiniz.Sosyal protokolleri kurmak, ilişkilerinizde sınırları
belirlemek ve çizgiyi çizmek, şu anda günlük işlerin bir parçası gibi görünüyor.Hayır demeyi öğrenmek zorundasınız. Herkesin yardımına koşmak ,sorunlarına odaklanmak , zaman zaman enerjinizi düşürebiliyor.

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

9 Kasım 2018 Cuma Boğa Burcu

Venüs’ün Mars ile olan transit geçişi ,şimdiye kadar başlatılan projeleri, şimdi coşkuyla canlandırabilir veya geliştirmenize destek verebilir.
Özellikle kredilerle ve diğer vergilendirme ile ilgili olanlarla finansmanı ele almak için bazı yaratıcı yeni yöntemler geliştirebilirsiniz.
Ayrıca bu transit bazı Boğa burçlarının ilişkilerini arttırmasına , var olan sorunları çözmesine ,yardımcı olabilir. Kime güvenip , güvenmeyeceğinizi anlayacağınız bazı olaylar yaşayabilirsiniz.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

9 Kasım 2018 Cuma İkizler Burcu

Bugün, Venüs ve Mars uyumlu hale geliyor, bu da hoş bir değişime veya iletişime yol açabilir. İkizler burcu için bu gün ilişkilere odaklı bir gün olacak.Kişisel ilgi, hobi veya yaratıcı bir etkinlik peşinde koşmak için motive olabilirsiniz ve geçmişe özel bir odaklanma olabilir. Duyacağınız bazı
haberlere tepki vermeden ya da içinizde büyütmeden önce , konu hakkında daha iyi araştırma yapın. Cevap beklediğiniz konularda , doğru soruları sormaya çalışın.Arkadaşlarınız ile yaptığınız sohbetler , içinizdeki bazı kuşkuları giderebilir.

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

9 Kasım 2018 Cuma Yengeç Burcu

Bu gün Venüs ve Mars uyumlu bir hale geliyor ve kişisel zevkler anlamında Yengeç burçlarını destekliyor. Bu da maddi anlamda bazı güzel haberler almanıza belki çok arzu ettiğiniz bir şeye sahip olmanıza sebep olabilir. Geçmişiniz ile bir barış sağlayabilirsiniz. Sağlık sorunu yaşayan Yengeç burçları ,çözüm odaklı yollar bulabilir , farklı bir tedavi , farklı bir doktor ile , sağlık konusunda yaşadıkları sorunlardan kurtulabilirler .Meditasyon , dua ,hayal gücü ile beyninizde ya da ruhunuzda var olan karışık duygulardan kurtulabilirsiniz.

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

9 Kasım 2018 Cuma Aslan Burcu

Venüs ve Mars’ın uyumlu hali , sosyal ve romantik hayatınıza bir canlılık getirebilir.Biraz nostaljiyle geri dönüyorsun, ama aynı zamanda arkanda gördüğün şeyden de öğreniyorsun.Düzensiz gezegensel enerjilerin etkisindesiniz ve bu, özellikle arkadaşlıklarınız ve ilişkileriniz açısından daha sonra pişman olabileceğiniz şeyler yapmanıza neden olabilir. İyi düşünceler , neşe ve pozitif davranışlar bağları güçlendirmeye yardımcı olabilir. Bu döngü , keyifli konuşmalar için ve
arkadaşlık yapmak ya da geliştirmek için ideal bir zaman olabilir.

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

9 Kasım 2018 Cuma Başak Burcu

Özellikle bugünkü Venüs-Mars uyumu , bu gün ,iyi bir para ya da iş günü olabilir, iyi bir satın alma, satış, ikramiye gibi olaylar gündeminize gelebilir.Geçmiş fikirlere ve onları yeni bir şekilde yeniden düzenleyip , yeniden proje haline getirmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Finansal konularda , kazancınızı nasıl arttırabileceğiniz konusunda bazı girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz, ama riskli girişimlerden kaçının. Yatırım düşünüyorsanız , güvenilir kaynaklar ile çalışmayı tercih edin.
Bu güne kadar yaptığınız hataları gözden geçirerek , tekrarlamamaya özen gösterin.

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

9 Kasım 2018 Cuma Terazi Burcu

Venüs sizin burcunuzda ve geri hareketine devam ederken bu gün Mars ile uyumlu hale geliyor.Geçmiş bağlantıları, zevkleri ve ihtiyaçları yeniden değerlendirirken
ihtiyacınız olan şey hakkında mükemmel bir fikir edinebilirsiniz. Hayatınızında aksayan veya sorun gördüğünüz şeyler varsa , yeniden gözden geçirmeniz veya hatta ortadan kaldırmanız gerekiyorsa bunu yapabilirsiniz. Başkalarının davranışlarından etkilenerek , enerjinizin düşmesine izin vermeyin.Bir ortakla plan yapıyor olabilirsiniz ve teşvik edici ve canlanmış hissettiğiniz için yaratıcı çabalar gelişebilir.

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

9 Kasım 2018 Cuma Akrep Burcu

Venüs ile Mars’ın bu günkü transiti ile , eski bir ilişki için yeniden canlanmış duygular yaşayabilir veya gizli bir çekim hakkında bilgi edinebilir ve bu, ilk olarak Ağustos ayında ortaya çıkan bir konuyla ilgili olma ihtimali var.Aşk karmaşık olabilir, ama aynı zamanda ilgi çekici de olabilir.İkna gücünüz de büyüyor, bu yüzden bu enerjiyi israf etmekten ziyade para kazanmanıza yardımcı olacak alanlara yönlendirmek en iyisidir.Yeni ay yeni başlangıçları gösterir. Bu yeni başlangıçlar kişisel
yaşamınızda ortaya çıkabilir. Yeni bir insan gibi hissedebilirsiniz. Sosyal sektörde de yeni değişiklikler görülüyor.

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

9 Kasım 2018 Cuma Yay Burcu

Bugün meydana gelen bir Venüs-Mars üçlüsü yönü, birisiyle ya da sizi heyecanlandıran bir proje ile hoş bir bağlantıyı canlandırabilir.Yeni ay yeni başlangıçları gösterir.
Yeni başlangıçlar işinizle ilgili olabilir, bu sektörde çok gezegensel bir bağlantı var. Bu, sizin için en iyi olanı daha iyi anlamak için belirli projeleri veya ilişkilerive ilişki ihtiyaçlarını yeniden değerlendirmek için iyi bir zamandır. Güneş, kalbinizin derinliklerinde size ne olduğunu gösteriyor. Geleceğini düşüneceksin. Yeni planlar hazırlayacak ve biraz araştırma yapacaksınız.

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

9 Kasım 2018 Cuma Oğlak Burcu

Bugün, Venüs ve Mars, kaynaklar ve kariyer sektörlerinizde,arkadaşlıklar, kolektif projeler, uzun vadeli çağrışımlar, umutlar, kazançlar ve dilekler için sektörde yükselecek.
BU bahsedilen konularda yeni başlangıçlar olacaktır.Artık hem çatışmalar hem de kararlar olabilir ve bir şans karşılaşma sizi canlandırabilir ve motive edebilir, arkadaşça rekabet edebilir veya özel bir hedefi size hatırlatabilir. İlişkilerdeki mevcut şartları ve koşulları yenilemeye çalışacaksınız. Yeni projeler için bilimsel ve araştırma projeleri de ortaya çıkabilir. Büyük gruplar ile çalışabilirsiniz , bu grupların yabancı ülkelerden gelmiş olması da muhtemeldir.

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

9 Kasım 2018 Cuma Kova Burcu

Mars ile bugünkü Venüs ile uyum içinde, ses enerjisi, romantizm, güvenin artması ve bir macera ya da öğrenme deneyiminin tadını çıkarmanızdır. Şimdi elinizden gelenin en iyisini
yapmaya veya biraz daha yükseğe çıkmaya motive eden dostane rekabet olabilir. Jüpiter’in önemli dostluk alanınıza yeni girmiş olduğu yeni bir döngü sosyal olarak başlıyor.
Sosyal çevresine yeni tanıdıkların ilgisini çekmek için çok fazla uğraşmaya gerek yok çünkü önümüzdeki birkaç ay içinde doğal olarak gerçekleşecek. İletişim, medya, elektronik
veya teknoloji alanındaki fırsatlar da görülmektedir. Yazma veya yayınlama ile ilgili bir proje alacaksınız.

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

 

9 Kasım 2018 Cuma Balık Burcu

Venüs, samimiyet sektörünüzde geri adım atıyor ve mevcut uğraşlarınızdan, projelerinizden veya ilişkilerden memnuniyet alıp almayacağınızı anlamanız için bir zamana işaret ediyor.
Ayrıca bu gün Venüs ile Mars arasındaki transit ile , kullanılmayan bir kaynağın farkına varabilir veya finansal bir konu hakkında olumlu haberler alabilirsiniz. Özellikle çekici bulduğunuz güçlü bir auraya sahip biriyle tanışabilirsiniz veya geçmiş bir ilişki şimdi dikkatinizi her zamankinden daha fazla çekebilirYazma ve yayınlama alanından fırsatlar da ortaya çıkabilir. Bir şey öğrenmeye ya da öğretmeye özlem duyabilirsin.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..