8 Kasım 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 7 Kasım 2018 / 1.323 / yorumsuz
8 Kasım 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

Günlük Burç Yorumları 8 Kasım 2018 Perşembe Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
8 Kasım 2018 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

8 Kasım 2018 Perşembe Koç Burcu

Hayat son zamanlarda iniş ve çıkışlarla doluydu.Jüpiter bugün burcunuz ile uyumlu bir ilişkiye giriyor yakında bütün olumsuzluklardan kurtulacaksın.
Büyük hedeflere odaklanırken , ufak sorunların da üstesinden gelebileceksiniz.Büyük değere sahip kültürler arası bağlantılar olabilir ve size fayda sağlayabilir. Zihninizi genişleten yaşamı değiştiren, pozitif deneyimler şimdi güçlü bir şekilde olabilir. Kaliteli öğrenmeyi hedefleyin ve şu anda
çevrenizdeki bilgi birikiminizi ve anlayışınızı arttırmak için kendinize meydan okuyun.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

8 Kasım 2018 Perşembe Boğa Burcu

Jupiter bu gün sekizinci evinize geçiş yapıyor ve bu yolculuğu 13 ay sürecek . Bu döngüde hem duygusal hem de mali destek almak her zamanki gibi daha kolay olabilir.
Kendinizle veya bir partnerinizle olan ilişkiniz, daha derin ihtiyaçlarınızı daha iyi anladığınız ve doğanızın daha gizli unsurlarını kucakladığınızda büyüyebilir.
Korkularınızı iyileştirmek, büyütmek ve üstesinden gelmek konusunda daha cesur olabilirsiniz.Arkadaşlarla yeni iş fırsatları elverişlidir.Herhangi bir hareket
yapmadan önce gerçekte ne istediğinizi gözden geçirerek kendinizi yeniden değerlendirin.Bu gün yeni kişisel ve profesyonel hedefleri tanımlamak için iyi bir gün.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

8 Kasım 2018 Perşembe İkizler Burcu

Bu gün başlayan ve 13 ay sürecek olan Jupiter yolculuğu burcunuzun ortaklık evine giriş yapıyor. Önemli bir ortaklığa girmek veya artırmak veya ilişki ihtiyaçlarınız
hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir zaman olabilir. Her duygu, yıldızların hizalanması nedeniyle bugün yoğunlaşıyor. Hem sevgiyi hem nefreti daha önce hiç olmadığı
kadar derinden hissedeceksin.Bazı uzun vadeli planlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz, bu yüzden bunun üzerinde çalışma zamanı.Eski fikirleri bırakabilir ve hatta
felsefenizde bazı önemli değişiklikler yapabilirsiniz.Mali sorumluluk alanında öğrenmeniz gereken bazı dersler var .

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

8 Kasım 2018 Perşembe Yengeç Burcu

Aralık 2019’a kadar devam edecek olan Jupiter geçişi burcunuzun iş ve sağlık evindeki yolculuğuna başlıyor.Yaptığınız işe ve sunduğunuz hizmetlere yeni ve orijinal fikirler
getiriyorsunuz ve bu sadece moralinizi değil, aynı zamanda kazancınızı da yükseltebilir. Bugün istikrarlı ve kararlısın. Kararlarınız iyi düşünülmüş süreçlerin bir sonucudur.
Çalışma ortamı bazı olumlu değişiklikler görebilir. Kendinizi bir ilişkiye devam edip etmemeye karar vermeniz gereken bir durumda bulabilirsiniz.Bugün kendini çok duygusal hissedeceksin.
Hem olumlu hem de olumsuz duygular yüzünden beyniniz bugün karışık olabilir.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

8 Kasım 2018 Perşembe Aslan Burcu

Jupiter bu gün beşinci evinizde 13 ay sürecek olan yolcuğunu başlatıyor.Fırsatlar, kendinizi daha eksiksiz ve tam olarak ifade etmek ve ifade etmek için ortaya çıkabilir.Bu fırsatta romantik
fırsatlar bolca bulunur; ya da eğlenmek ve eğlenmek, kendinizi benzersiz şekillerde ifade etmek, ve hobi ve eğlence peşinde koşmak her zamankinden daha fazladır.Maddi, sosyal ve entelektüel
olarak gerçek bir ilerleme kaydetmeyi bekleyebilirsiniz. Gün, romantizm için mükemmeldir.Endişeleriniz sihirli bir şekilde ortadan kaybolmayacak olsa da, daha hafif hissedeceksiniz ve bu özel zamanın tadını çıkarırken şu anda problemlerinizi rafta tutabileceksiniz.

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

8 Kasım 2018 Perşembe Başak Burcu

Jüpiter, evinizin ve aile sektörünün bulunduğu evde 13 aylık yolculuğuna başlıyor.Aile ilişkilerini tamir etmek ve geliştirmek, taşımak veya yenilemek, kendinizi ve sevdiklerinizi daha güvenli ve rahat hissettirmek için iyi bir konumdasınız.
Ayrıca, uzun yıllar boyunca sahip olamayacağınız eski ilgi alanlarını yeniden yaratma dürtüsünü de hissetmeniz muhtemeldir.Bugün iş arkadaşlarınızla ilgilenirken özel dikkat göstermeniz gerekmektedir. Yani, bugün işte çatışmalardan kaçınmak en iyisidir. Yaşlılar ile küçük anlaşmazlıklar da mümkündür. Bazı Başak burçları bir evcil hayvanı sahiplenebilirler , ya da sağlık alanında bir egzersiz , spor çalışmasına başlayabilirler.
Bugün aldığınız tavsiyeler, pratik olmanın yanı sıra teşvik edici olacaktır. Ancak, günün sonunda hala protokolü takip etmeli ve sabır göstermelisiniz.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

8 Kasım 2018 Perşembe Terazi Burcu

Bu gün itibariyle Jupiter burcunuzun iletişim evine geçiş yaparak 13 ay bu alanda size desteğini sunacak.Gelecekteki projeler için zemin hazırlamak veya becerilerinizi geliştirmek için önemli bir yıl olabilir.
Yeni şeyler öğrenmek ve fikirlerinizi ve ilgi alanlarınızı başkalarıyla paylaşmaktan heyecan duyuyorsunuz. Eğitim ve iletişim fırsatları ortaya çıkıyor. Günün sizin için çok meşgul olması muhtemeldir.
Bu aynı zamanda evinizin büyük çapta yenileme çalışmalarına başladığınız veya yeni bir ev aldığınız veya değiştirdiğiniz zaman olabilir. Gün boyunca çok aktif olmanız gerekse de, her dakikasını seveceksin ve keyfine varacaksın.
Aynı projede uzun zamandır çalıştığınız için gününüzün biraz monoton olduğunu düşünseniz de , hareketli günler çok yakın.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

8 Kasım 2018 Perşembe Akrep Burcu

Jupiter burcunuzun para evine giriş yaparak 13 ay burada kalacak.Rahatlık, esenlik ve güvenlik duygularınızı arttırmak ya da mali durumunuzu artırmak için fırsatlara bakın. Senin için önemli bir şey inşa etmek için de iyi bir zaman.
Bu geçiş, kendi paranızı kazanmak ve kendi gelirinize daha güvenilir şekilde güvenmek veya kişisel kaynaklarınızı en üst düzeyde kullanmakla ilgilidir. Kazanç gücünüz artabilir veya önümüzdeki dönemde para kazanmak için yeni yollar açılabilir.
Artık yeni bir enerji hayatınızda çalışmaya başlayacak. Aile ve kariyer sorunlarının dengelenmesinin artık çok kolay hale geldiğini anlayacaksınız. Tüm tereddütleriniz ortadan kalkacak ve eylemleriniz görülmemiş bir güven seviyesiyle işaretlenecek. Bekar olan Akrep burçları , yeni biri ile tanışabilir.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

8 Kasım 2018 Perşembe Yay Burcu

Bu günden itibaren 13 ay boyunca burcunuzda Jupiteri konuk edeceksiniz.Jüpiter burada kişisel imajınız, tavrınız, yaşam ve bağımsızlık, güven seviyelerine, bedeninizle olan ilişkinize ve kendini kanıtlamaya ilişkin tutumunuzla yeniden inşa etmeye başlamanıza yardımcı oluyor.
Kendinizle ilgili olan ya da kendiliğinden başlayan, girişimci doğanızdan gelen uzun vadeli yeni bir girişime başlayabilirsiniz. Bu geçiş sadece her on iki yılda bir gelir ve sizi kabuğundan çıkarmaya hizmet eder. Bu, yaratıcı fikirlerinizi uygulamak ve düşüncenizi genişletmek için mükemmel bir zamandır.
Size heyecan verici bir kariyer fırsatı sunacak biri ile tanışabilir ,belki de hayalini kurduğunuz sonuçlara ulaşabilirsiniz.Hayallerinizi ve kişisel planlarınızı takip etme zamanı. Önümüzdeki on üç ay içinde daha önce sınırlayıcı, sert ya da boğucu koşullardan bağımsız bir kurtuluş hissi olabilir.
Bu arada bu dönem sağlığınıza dikkat edin. Soğuk algınlığı, öksürük veya baş ağrısından mustarip olabilirsiniz. Eğer imkanınız varsa bol bol dinlenin.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

8 Kasım 2018 Perşembe Oğlak Burcu

Jupiter bu gün sizleri manevi anlamda destekleyeceği 13 aylık yolculuğuna başlıyor. Bu, doğanızla ve bilinçaltınızla birlikte iletişim kurmak için güçlü bir dönemdir. Bazı yönlerden, hayatınızın aslında beklemede olmasa da, Jüpiter’in gelecek yıl gelen burcunuzun geçişine hazırlanıyorsunuz;
Bu, içten dışa kendinizi iyileştirme hakkında. Bazı yalnızlık ve iç gözlemleme şimdi size fayda sağlayabilir.Bu gün sizin için özellikle uygun. Yeni bir şey başlatabilir, çok fazla zaman harcayan bir projeyi bitirebilir ya da yeni bir göreve başlayabilirsiniz.
Etrafınızdaki genel fikir birliği, yüreğinizin üzerine koyduğunuz bir şeyi yapmanıza izin vermeyebilir. Olayları zorlamadan akışa bırakın.Kendi içgüdülerinize daha fazla inancınız var sonunda kendi seçimleriniz daha başarılı olacak .Ama sağlık her şeyden önemli , sağlığınızı görmezden gelmeyin. Sağlıklı bir zihin sağlıklı bir bedende bulunur.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

8 Kasım 2018 Perşembe Kova Burcu

Jupiter bu gün onbirinci evinize giriş yapıyor.Arkadaş ya da gruplara daha fazla zaman ayıracak ve bu bağlantılardan yararlanacaksınız.Hedeflerinize ve hayallerinize ulaşabileceğiniz daha olumlu ve kendinden emin hissedersiniz. Diğerleri sizi yeni yönlere yönlendirebilir veya sizin için fırsatları açabilir ya da coşkuyla ilerlemek için bir sebep olabilir.
Bu süreçte sizinle aynı şeylerden zevk alacak ve potansiyelinizi de tanıyacak biriyle tanışacaksınız.İlişkilerinizi beslemek, bu noktada hayatınıza önemli bir katkı sağlayabilir.Çalışanlar için beklenmedik kaynaklardan harika fırsatlar alabilirsiniz.Takım çalışmasına ya da grup aktivitelerine önem vermeniz başarıyı daha çabuk getirecektir. Bugün, sosyal
hayatınızı olumlu yönde etkileyebilecek ve hayallerinizin ve arzularınızın bir kısmının geçmesine yardımcı olacak yeni bir aşama başlıyor. Gelecek aylarda, katılacağınız etkinlikler ve tanıştığınız insanlar size en iyi fikirleri gerçeğe dönüştürmek için yeni fırsatlara ve yollara yöneltebilirler.Kovalar genelde kendilerini çok eleştirirler , ve genelde kötü eleştirirler bu da güven duygularına zarar verebilir. Kendinize güvenin çalışmalarınızın sonucunu alacaksınız.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope
8 Kasım 2018 Perşembe Balık Burcu

Jupiter, kariyer ve itibar sektörünüzün yaklaşık on üç aylık geçişine bugün başlıyor.Durumunuz ve tanınırlığınız daha iyiye gidebilir ve bazılarınız için bir terfi veya yeni iş fırsatları olabilir.Belirli bir aile üyesi, yakın gelecekte sizin için ani veya beklenmedik faydaların kaynağı olabilir. Bugün tüm cephelerden çeşitli farklı taahhütlerle uğraşacaksınız.
Sosyal, finansal ve kişisel yükümlülüklerinizi yerine getirmeye hazır olun. Biraz üzgün, çok ince ve normalden çok daha savunmasız olacaksınız. Yapabilirsen, kargaşadan uzak durmaya çalışmak akıllıca olur.Kendinizi şımartmanın ve korumanın zamanı geldi. Çalışmalarınız için yeni bir coşku bulabilirsiniz ve sorumluluklarınızı tamamlamak için meslektaşlarınızdan
aktif destek almanız olasıdır. Bugün bekleyen tüm işlerinizi bugün bitirmelisiniz, çünkü bugün bu projeleri tamamlamak için uygun bir zaman.Bir yıldan uzun bir süredir hedeflerinize ve kariyer sektörünüze yön veren bilgelik odaklı Jüpiter ile, başarı elde etme veya en iyi planlarınızla ilerleme şansınız olabilir .İşyeriniz veya özel, mevcut durumunuzla ilgili iyi, dürüst ve canlı bir tartışma, şeylere muazzam bir ışık tutmanıza yardımcı olacaktır. Zor olan sorunlarla başa çıkmaktan korkmayın.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..