10 Kasım 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 9 Kasım 2018 / 541 / yorumsuz
10 Kasım 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

Günlük Burç Yorumları 10 Kasım 2018 Cumartesi Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
10 Kasım 2018 Cumartesi Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

10 Kasım 2018 Cumartesi Koç Burcu

Günün ilk saatlerinde , bir isteksizlik hissi içinde olsanızda , ilerleyen saatlerde yaşamınızdaki sorunları tam anlamıyla halledebilir ve tamamen zorluklarla yüzleşmeye istekli olabilirsiniz. Sadece fiziksel olarak değil , duygusal olarak da güvende olmak istiyorsunuz . Günün sonunda ilişkileriniz
daha sağlıklı bir duruma gelebilir. Alçakgönüllü olmanız , yükünüzü de ağırlaştırıyor , her ilişkiden sorumlu olmaya çalışmayın.Bir şekilde kendinize dönmeniz , başkalarına koşturmaktan yapamadığınız , kendiniz ile ilgilenmeyi yapmanız gerekiyor.Sinüzit ve migren gibi eski sağlık sorunlarınız tekrar edebilir.Evli olanlar, aile ile ilgili konuları tartışmak için mükemmel bir gün bulabilirler.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

10 Kasım 2018 Cumartesi Boğa Burcu

Bu gün duyduğunuz bir söz veya sizden saklanan bir konudan haberdar olup , kendinizi biraz huzursuz olabilirsiniz.Hayatınızdaki bir kişinin samimiyetine tamamen güvenemeyebilirsiniz.Gün ilerledikçe, zorluklarla yüzleşmek ve ilişki konularına ya da bir meseleye dürüst bir bakış atmak için normalden daha istekli olursunuz.Birisi dikkatinizi daha önce hiç düşünmediğiniz olasılıklara dönüştürebilir ve o konu hakkında bir şeyler yapmaktan heyecan duyabilirsiniz.
İş yerinde ya da bulunduğunuz sosyal grupta sizi rahatsız eden biri ile aranıza mesafe koyabilirsiniz.Uzun zamandır üzerinde çalıştığın bir konunun , bu gün
sonucuna ulaşabilirsin.Çocuk sahibi olan Boğa burçları , çocukları ile ilgilenerek ,onlarla güzel bir zaman geçirebilir.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

10 Kasım 2018 Cumartesi İkizler Burcu

Günün ilk yarısında biraz duyarlısınız , sözlerinizin yanlış anlaşılma olasılığı yüksek.Her hangi bir konuda fikir belirtmeden önce araştırmalarınızı daha iyiyapmanız , sonradan oluşabilecek sorunların önüne geçer.Kişisel yaşamınızdaki garip olaylar nedeniyle, şu andaki bir durumdan, hatta belki de işinizden kurtulmak için bir çeşit zeki mazeret bulmanız gerekebilir. Sizin için doğal olan yaratıcı enerjiyi toplayın ve gün sorunsuz ilerleyebilir. Kişisel yaşamınızda ve hatta sağlığınızdaki uyum ve dengeyi yeniden sağlamaya çalışmanız gerekir. Elektrikli aletler kullanırken veya mutfakta çalışırken çok dikkatli olun. Aslında, bugün tüm sıcak nesnelerin etrafında dikkatli olmalısınız.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

10 Kasım 2018 Cumartesi Yengeç Burcu

Bu gün , günün ilk yarısında, özellikle de çevredeki iş ve arkadaşlar gibi can sıkıcı bir sorun olabilir.Gün ilerledikçe, enerjinizi sizin için önemli olan bir şeye odaklıyorsunuz.
Bu, ister bir iş, ister fikir veya bir ilişki olsun, şimdi yeni bir seviyeye bir şey almakla ilgili olabilir. Şu anda bazı mali veya fiziksel sorunlarınız olabilir. Bugün küçük hastalıklara karşı savunmasızsınız ama onları uygun önlemlerle önleyebilirsiniz. Mide rahatsızlığı olanlar abur cubur yemeyin.Herhangi bir ilişkide karşılıklı anlayış ve hoşgörü gereklidir. Gerçek bir ilişki istiyorsanız biraz daha sempatik ve anlayışlı olmanız gerekir. Finansal konularda , geliştirdiğiniz yeni bir taktik ile , kazancınızı arttırabilirsiniz.Bu , ekibin bir parçası olarak bir projede birlikte çalışmak veya bir plan üzerinde işbirliği yapmak olabilir.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

10 Kasım 2018 Cumartesi Aslan Burcu

Eğitim şu an sizin anahtar kelimeniz gibi görünüyor, bu nedenle başkalarına ayak uydurmamanızdan dolayı çaresiz hissetmek yerine, başarılı olmanın mümkün olan en iyi intikam olduğunu unutmayın.
Bir şeylerden sıkıldınız ve kendinize itiraf etmekten korkuyorsunuz. İçsel aramanızın derinliği, hayatınızı yeniden incelemek için çok fazla enerji kullanmanızı gerektirir.Bugün yeni arkadaşlar edinebilir ,yeni gruplara katılabilirsin.Her zaman yaptığınız gibi kendinize inanmaya devam edin. Bu tutkulu olduğunuz her hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Gelecek için plan yapmak için ideal zaman.Bugün, sevdiklerinizekarşı tavrınızı ayarlamanız gerekebilir. Kendisinin stres altında olması muhtemeldir ve hatta davranışları ile sizin üzerinizdeki stresleri bile çıkarabilir. Aynı şekilde karşılık vermek yerine , anlayışlı bir tavır takınırsanız , olaylar büyümeden kendiliğinden hallolacaktır.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

10 Kasım 2018 Cumartesi Başak Burcu

Hayatınızdaki diğer günlerde göremeyeceğiniz, kendiniz, başkaları ve durumlarınız hakkında bir şeyler fark etmek için mükemmel bir pozisyondasınız. Günün ilk yarısında , karar vermekte zaman zaman zorlansanız da ,ilerleyen saatlerde oluşacak enerji , romantik ilişkilerinizde, yazışlarınızda, sohbetlerinizde, çocuklarla ilişkilerinizde, yaratıcı projelerinizde veya hobilerinizde güzel bir destek sağlıyor. Geçmişte reddettiğiniz bir görevi üstlenmeye karar verebilirsiniz, çünkü artık bunun için hazırsınız.Tüm işlemlerinizdeki denge ve mutlu bir ortam ve hatta yüzleşmeler şimdi mümkün olan en iyi yoldur. Aile üyeleriniz arasında ortaya çıkan bazı isyankar eğilimler var ve nedenini anlamanız gerekiyor.Kalbinizi dinlemek bir çıkış yolu bulmanızda yardımcı olabilir.Tüm aktivitelerin merkezi sizsiniz. Çok iyisin. Sadece hızınızı koruyun ve ilerlemeye devam edin. Hala başaracak çok şeyin var.

 

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

10 Kasım 2018 Cumartesi Terazi Burcu

İletişim, günün ilk yarısında niyetiniz doğrultusunda gitmeyebilir ve bu, ya hislerinizi yanlış ifade etmenize yol açabilir.Kendinizi şu an bulunduğunuz yeri daha doğru bir şekilde yansıtmaları için planlarınızı değiştirebilecek konumda bulabilirsiniz.
Bu hafta sonu, geri dönüşüm ve dağınıklık için harika bir fırsat sunabilir ve bir süre içinde almadığınız şeyler için yeni kullanım alanları bulabilirsiniz.Bugün, siz ve eşiniz arasındaki yeni bir anlayış ve uyum döneminin başlangıcını işaret ediyor.
İlişkinin bütün sorunları artık ortadan kalktı ve ikiniz de birbirinizi artık daha iyi anlıyorsunuz.Hedeflerinize ulaşmak için çok zaman kaybettiğinizi düşünüyorsunuz , ve bu canınızı sıkıyor. Ancak acele etmek işleri daha da karıştırabilir. Var olan ,anlaşmanızın şartlarını tekrar gözden geçirin ve her şeyi bir kez daha düzenleyerek masaya koymanın zamanı gelmiş olabilir. Belki gözden kaçırdığınız bir şeyler , hedefinize ulaşmanızı geciktiriyor olabilir.Aslında, çalışmanızı daha eğlenceli hale getirmenin yollarını keşfettikten sonra işleriniz gelişecektir.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

10 Kasım 2018 Cumartesi Akrep Burcu

Günün ilk yarısında biraz hoşnutsuzluk hissetseniz bile , günün enerjisi ile bazı durumları çok net göremeyeceğinizi unutmayın. Karar vermekte , eyleme geçmekte acele etmeyin. Günün ilerleyen saatlerinde bu durum yerini güzel bir enerjiye bırakıyor.
İkna edici ve çekici, ayrıca yetkili ve ilginç bir enerji . Bir problemi çözebilir ve olumlu ve uzun ömürlü değişiklikler yapabilirsiniz. Seni sürükleyen bir ikilemi çözmek için harika bir gün.Kendinizi iş ile dolup taşmış olarak bulabilirsiniz.
Ne yazık ki, artık herkesin ihtiyaçlarını karşılayamayacağınızın farkındasınız. Uzun bir çalışma ve azim dönemine giriyorsun. Kalkma ve hareket etme zamanı!Size kendi yolunuzda düşünme ve yeniden üretme şansı veren fırsatları yakalamaya çalışın.
Tüm bunlardan çok hoşlanacaksınız.Gün içinde hazımsızlıkla ilgili sorunlardan muzdarip olabilirsiniz, ancak asıl sorunun sindirim sisteminizle değil, bu sağlık problemleri yoluyla ifade bulmaya çalışan gerginlik ve gerginlikle ilişkili olduğunu fark etmeniz gerekir.
İlişkilerinden bir adım geri atman ve daha büyük resme bakmanın zamanı geldi. Karmaşayı ortadan kaldırmak ve ilişkileri kendi haklarına dayanarak değerlendirmek ve dikkatli kararlar almak zamanıdır.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

10 Kasım 2018 Cumartesi Yay Burcu

Günün ilk yarısında çalışmalarınızdan istediğiniz sonucu alamamanız sizi panik havasına sokmasın. Kendi mutluluğunuzu yapmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir hatırlatmadır, böylece ilişkilerinize ve projelerinize sağlıklı bir “siz” getirmeye çalışabilirsiniz.
Para ya da iş konularında yeni ve değerli bilgiler edinebilir ya da sizi güçlendiren eski bir soruna yeni bir bakış sağlayabilirsiniz. Mutlu olmak ,gerçekten de, her şeyin, edinmiş olduğumuz şeylerin ve elde ettiğimiz koşulların bir şekilde içsel mutluluğumuzun kaynağı olduğuna inanarak beyinleri yıkandığımız gerçeğinden başka hiçbir şeye tabi değildir,içinde bulduğunuz zor koşullardan herhangi birine rağmen mutlu olabilirsiniz.Muhtemelen yakın akrabalardan gelen sıkıntı nedeniyle ailenizden bazı kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz.
Uzun sürmeyecek, bitene kadar görmezden gelin. Gün ikinci şanslar için uygundur. Size karşı iyi davranmayan insanlar bugün size yaklaşacaktır. Bu arkadaşlıklarını ve sevgiyi tamir etmek için en uygun zamandır. Yurt dışından veya yabancılarla yapılan bazı bağlantılar ile finansal durumunuzu istediğiniz seviyeye yükseltebilirsiniz.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

10 Kasım 2018 Cumartesi Oğlak Burcu

Yüksek düzeyde duygular gerektirmeyen iş ve problem çözme için iyi bir gün olabilir, ancak sosyal ve duygusal düzeylerde günün erken saatlerinde kararsızlıkla mücadele edebilirsiniz. Özellikle de gün ilerledikçe, neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını biliyorsunuz ve
bu açıklığın bir sonucu olarak bir noktaya, sonuca ya da karara varabilirsiniz.Başa çıkmak için bazı dikkat dağıtıcı olabilir, ancak bunları yönetmek için mükemmel bir konumdasınız. Arkadaşlar sizi olumlu ve hatta ustaca bir şekilde katkıda bulunabileceğinizi düşündükleri
bir plana dahil etmek isteyebilirler. Ne olduğunu anladıktan sonra, katılmakla başka faydalar elde edebildiğiniz için katılmaktan memnun olabilirsiniz. Deneyimleriniz, sizden daha az tecrübeli olanlar için harika tavsiyelerin bulunduğu bir hazine. Kendiniz hakkında öğreneceğiniz
ve anlayacağınız şey, gelecekteki hayatınızı şekillendirmede ve şu anda sizi meşgul eden hayatınızda zorlayıcı bir konuyla baş etme yolunda önemli bir rol oynayabilir.Stresin üstesinden gelmenin bir yolu bulmalısın, çünkü bir süreliğine baskı hissedeceksin. Birlikteliği olan Oğlak burçları , kalbinizde sahip olduğunuz sevgiyi ifade etmek için sevdiğiniz kişiye kaliteli zaman ayırın.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

10 Kasım 2018 Cumartesi Kova Burcu

Bu gün , bir arkadaş hoş olmayan bir davranış gösterebilir veya duyduğunuz bir şey sizi rahatsız edebilir. Yanlış anlamalar bugün sadece Venüs retro ile değil, aynı zamanda Merkür’ün küçük zorlu yönüyle de mümkündür. Ancak gün ilerledikçe kendinize ait oluyorsunuz. Size ihtiyaç
duyan birine yardımcı olmanız gerekebilir, şefkatiniz takdir edilecek ve bir şekilde nahoş bir görev gibi görünecek, süreç boyunca içsel bir anlayış ve mutluluk bulabilirsin.Aslında nasıl bir sihirbazsınız ve hayatınızda ortaya çıkan her türlü yeni durumda arzu ettiğiniz tavrı büyülü bir şekilde çözüyorsunuz.Bununla birlikte, acı deneyimler hala aklınızdadır, ancak bu, uzun zamandır tuttuğunuz tüm olumsuzluk ve kinleri bırakma zamanıdır.Tutkulu ve romantiksin. Partneri olanlar çok yoğun bir ilişki yaşayabilir.Siz ve sevdikleriniz, sıcak ve özellikle sevecen bir şekilde birbirinize daha çok yaklaşıyorsunuz. Ayrıca , bu haftasonu sosyal bir etkinliğe katılmak da olumlu yansımalar olabilir.Yeni bir gruba katılabilirsiniz. Sizler için değişimler sektörde dostluklar, kolektif projeler, uzun süreli çağrışımlar, umutlar, kazançlar ve dilekler , hayallerin yavaş yavaş gerçekleşmesi ufukta görülüyor.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

10 Kasım 2018 Cumartesi Balık Burcu

Kendinizle ya da başkalarıyla uğraşmak için bazı ekstra hassasiyetler olabilir, ancak kendinizi merkeze almak için zaman ayırdığınız zaman, durumunuzu iyileştirmeye yönelik bir gözle ilerlemeye hazır olduğunuza karar verebilirsiniz.Uzmanlığınızı paylaşmak veya başkalarına
yardımcı olmak, özellikle tatmin edici ve faydalı olabilir. Sizi bir şekilde ileriye götürecek bir fırsattan yararlanmak arzusu olabilir. Diğer insanların size öğrettikleri veya inançlarına inandığınız şeylere güvenmekten ziyade, sizin için çalışan ideolojiler ve felsefeleri denemelisiniz.
Bu, kendi gerçeğinize açılmanın, kendinize doğru olan gerçek yoldur.Bugün sorunlarınızın kaynağını tanımlamakta herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Ve müthiş haber, onlardan kurtulmanın ilk adımını atıyorsun.Zihnin bugün çok aktif. Fikir ve ilham dolu olursun. Sürekli olarak kolayca
planlayabileceğiniz ve uygulayabileceğiniz yeni planlarla geleceksin.Bugün, üzerinizdeki baskının biraz rahatlaması muhtemeldir. Ailenizle veya eşinizle birlikte dinlenmek ve rahatlamak için bu fırsatı değerlendirin.Medya ve kitle iletişiminde çalışanların yeni projeleri olacak.
Düşünceleriniz yerine gerçek hislerinizi ortaya çıkarmaktan korkmayın.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..