8 Mayıs 2018 Salı Günlük Burçların Aşk Para İş Yorumları

/ 7 Mayıs 2018 / 587 / yorumsuz
8 Mayıs 2018 Salı Günlük Burçların Aşk Para İş Yorumları

 

 

8 Mayıs 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

 

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları, 8 Mayıs 2018 Salı Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

koç burcu logo aries logo

 

8 Mayıs 2018 Salı Koç Burcu Günlük Yorumu

Yolunuza engeller çıksa da , sizdeki başarma hırsı bütün engelleri yıkıp geçecek kadar kuvvaetli.Aklınıza taktığınız her ne olursa olsun,başarmak için sonuna kadar çabalıyorsunuz.Ve bunu başarıyorsunuz da. Bu gün de agresif durumlar oluşsa ve yolunuza engeller çıksa da siz yolunuza devam edin, sonuç istediğiniz gibi olacak .
Birlikte olduğunuz kişiyle fikir birliğine vardığınız konu ikiniz içinde olumlu sonuçlanacak.Çevrenin size olan ilgisi ve takdiri partnerinizin dikkatinden kaçmıyor.
Projeniz veya hobilerinizden para kazanma şansı doğuyor.Satış ile alakalı bir işiniz varsa,bu gün sizi memnun edecek gelir kazanmanız
mümkün.
Uğurlu renginiz limon rengi.

 

 

boğa burcu taurus logo

 

8 Mayıs 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

Çalışma hayatınızdaki dikkat çeken performansınız,üstünüze daha fazla sorumluluk yüklenmesine sebep olabilir.Bütün işleri üstünüze almak daha sonraki günlerde performansınızı düşürebilir.İnsanları kırmamak için, kendinizi zor durumda bırakacak işlere girmeyin.Şu anki durumda zaten başarılısınız ve seviliyorsunuz.Tavrınızı ortaya koyun, yapmanız gereken işlere odaklanın.
İlişkinizde partnerinizin tavırları öfkelenmenize sebep olabilir,öfkelenmeden önce onun içinde bulunduğu durumu ve bu tavırlarının sebebini anlamaya çalışırsanız,aranızda sorun çıkmadan bu günü geçirebilirsiniz.
Maddi anlamda hayatınızı değiştirecek bir teklifle karşılaşabilirsiniz.Bu fırsatı iyi değerlendirin.
Uğurlu renginiz parlak sarı.

 

 

ikizler burcu gemini logo

 

8 Mayıs 2018 Salı İkizler Burcu Günlük Yorumu

Sabretmekten yoruldunuz ve her an patlayabilecek durumdasınız.Rahat olun , sabrettiğiniz her olayda siz kazandınız.Fevri hareket etmemek hata yapmanızı önledi.Bu gün de sabrınızı zorlayacak durumlar olabilir,ama siz daha ağır olaylarda bile sabrınızı gösterdiniz.Bu günü daha rahat geçirebilirsiniz.Sabrın sonunda mükafatınız çok güzel olacak.
Sevdiğiniz kişi ile alakalı süpriz haberler gelebilir ve ikiniz bu olayı romantik bir ortamda kutlayabilirsiniz.
Maddi konularda şans oyunlarından kazandıracak enerjilerden destek alıyorsunuz.Birikimlerinizi riske atmadan,paranızı arttırmak için,şansınızı deneyebilirsiniz.
Uğurlu renginiz yeşil.

 

 

yengeç burcu cancer logo

 

8 Mayıs 2018 Salı Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Negatif düşünceler içinde olmanız gün içinde yapacağınız işlerde başarınızı etkiler.Aniden ortaya çıkacak görevler,ilk anda moralinizi bozmuş olsa da siz pozitif kalabilirseniz hepsini başarıyla sonuçlandıracaksınız.Yakın çevrenizle veya aileniz ile çıkabilecek tartışmalarda sakinliğinizi korumaya çalışın.Sizinde agresif olmanız durumu içinden çıkılamayacak duruma getirebilir.
Sevdiğin kişi ile ilgili yaşadığın kafa karışıklığı,bu gün aldığın bazı haberlerle daha netleşecek.Düşüncelerinizi onunla paylaşmak isteyebilirsiniz.
Gelecek ile alakalı kaygılarınız sizi maddi konularda ciddi tasarrufla yapmaya zorluyor.
Uğurlu renginiz kırmızı.

 

 

aslan burcu leo logo

 

8 Mayıs 2018 Salı Aslan Burcu Günlük Yorumu

Sinirlenmekle sakin kalmak arasında gidip geliyorsunuz.Sinir tüm enerjinizi tüketeceği için sakin kalmanız,sizin lehinize olacaktır.Negatif ortamlarda bulunmamaya özen gösterin,moralinizi yükseltecek sevdiğiniz arkadaşlarla birlikte,bir arada güzel aktivitelerle üzerinizdeki negatif enerjiyi dağıtın.Dua, meditasyon size bu konuda yardımcı olabilir.
İlişkinizde sevdiğiniz insana samimice yaklaşımınız,aranızdaki sevgiyi daha sağlamlaştıracak.
İş yerindeki başarılı çalışmalarınızın karşılığını prim,ikramiye gibi geri dönüşlerle alabilirsiniz.
Uğurlu renginiz açık mavi.

 

 

başak burcu virgo logo

 

8 Mayıs 2018 Salı Başak Burcu Günlük Yorumu

Yaşam şekliniz veya çalışmalarınız hakkında çevreden aldığınız eleştriler sizi yolunuzdan döndürmesin.Başarılarınıza tahammul edemiyor olabilirler.
Bu gün küçük detaylara takılmazsanız , günü çok güzel sona erdirebilirsiniz.Aileniz arkanızda ve yaptıklarınızı destekliyor,siz de
bu durumdan memnunsunuz.Güzel haberlere hazır olun.
Birlikte olduğunuz kişi ile sorunsuz giden ilişkiniz,birbirinize samimi davranmanızdan dolayı.Bu samimiyeti devam ettirirseniz,ilişkiniz
çok güzel noktalara gelebilir.
Maddi konularda şanslı etkilerin olması,süpriz kazançlar getirebilir.Yatırımlarınız için bazı çalışmalar yapabilirsiniz.
Uğurlu renginiz koyu yeşil.

 

 

terazi burcu libra logo

 

8 Mayıs 2018 Salı Terazi Burcu Günlük Yorumu

Çalışmalarınızın,verdiğiniz emeklerin karşılığını alabileceğiniz bir gün.Olacaklara siz de inanamayabilirsiniz.Ani gelişen olaylar ile bir anda borçlarınızdan kurtulabilir,iş yerinde terfi alabilir,size yük olan bazı kişi veya işlerin hayatınızdan çıktığını  görebilirsiniz.Yolunuza engel olmaya çalışanlara veya sizi aldatmaya çalışanlara karşı temkinli olun,özellikle maddi konularda.
Partnerinizle gergin durumlar yaşayabilirsiniz.Ona sorumluluklarını sert bir uslupla anlatacaksınız.
Maddi konularda birikimlerinizi iyi yönetmeye çalışsanız da bu gün aileniz için bazı masraflar yapabilrisiniz.
Uğurlu renginiz kırmızı.

 

 

akrep burcu scorpio logo

 

 

8 Mayıs 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Yorumu

Üzerinizdeki cesaretli ruh hali bu günün enerjilerinden kaynaklanıyor.Bu gün çevrenin ilgisini fazlasıya çekecek cazibeye sahipsiniz.Katılacağınız toplantı veya etkinliklerde yeni insanlarla tanışabilir,onları da cazibenizle etkileyebilirsiniz.Bu gün tanıştığınız insanlardan aldığınız fikirler,ilerdeki günlerde yapacağınız çalışmalarda başarınıza büyük katkı sağlayacak.
İlişin olduğu kişi ile geçmiş olaylarla alakalı stresli konuşmalar yapabilirsiniz.Aranızda geçmişten gelen ve henüz halledemediğiniz
sorunlar mevcut.
Finansal anlamda bazı sıkıntılarınız var,bu durumdan kurtulmak için yaptığınız girişimlerden haber bekliyorsunuz.
Uğurlu renginiz kahverengi.

 

 

yay burcu sagittarius logo

 

8 Mayıs 2018 Salı Yay Burcu Günlük Yorumu

Daha önceleri ortaklık yaptğınız veya aynı iş ortamını paylaştığınız arkadaşınız ya da arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.Bu istek onlar tarafından gelebilir.Bir iş önerisi alabilirsiniz.Teklifi kabul etmeden önce tecrübeli kişilere danışmanda fayda var.Uygun şartlar oluşur ve isteklerin kabul edilirse, ileride olumlu sonuçlar alabilirsin.
Sevdiğiniz kişiyle tartışmayla başlayan bir konuşma,sonuçları açısından güzel,sizler aşısından olumlu bitebilir.Partnerin senin görüşlerini
kabul edecek.
Maddi konularda hareketli bir gün,elinize geçen para, aynı hızla çıkabilir.
Uğurlu renginiz siyah.

 

 

oğlak burcu capricorn logo

8 Mayıs 2018 Salı Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Üzerinde çalıştığınız projenizi bu gün ortaya çıkarabilirsiniz.Sonuçları açısından hem başarı , hem maddi çok güzel geri dönüşler alacağın bu iş , seni iş yerinde daha da yükseklere çıkaracak.Katılacağınız toplantılarda ışığınız herkesi etkileyecek.Çok çalıştınız artık bunun karşılığını almanın zamanı.Bunu çabalarınızla hakettiniz.
Sevdiğiniz kişi ile ortak bir çalışma içine girebilir,üzerinde çalıştığınız konuda birbirinize destek verebilirsiniz.
Finansal anlamda hesabını iyi bilen birisiniz.Yaptığınız tasarruf tedbirleri adınızı cimriye çıkarabilir.
Uğurlu renginiz mercan rengi.

 

 

kova burcu aquarius logo

 

8 Mayıs 2018 Salı Kova Burcu Günlük Yorumu

Hayatınızda yaşadığınız değişimlere uyum sağlamakta zorlanmıyorsunuz.Sadece bazı uygulamaları hayata geçirmekte, bu kadar ani değişimden sonra zorlanıyorsunuz. Bu da politik olamadığınızdan ileri geliyor.Bu kadar gerçekçi yaklaşmak,bazı oyunları bozabiliyor.Bu gün kurduğunuz iletişim durumlarında , etkili konuşmalarınızla,istediğinizi elde edeceksiniz.
Sizi olduğunuz gibi seven birini bulmadıkça aşka kapalısınız.Siz kimsenin istediği gibi olacak biri değilsiniz.
Maddi konularda ihtiyatlı davranıyorsunuz,şartlar sizi buna zorluyor.
Uğurlu renginiz turkuvaz.

 

 

balık burcu pisces logo

 

8 Mayıs 2018 Salı Balık Burcu Günlük Yorumu

Gün sizin için olumlu etkilere sahip.Pozitif durumunuzu , anlamsız kişilerle tartışmalara girip,negatif ortam oluşturarak bozmayın. İşinizde başarılısınız,çok yoğun bir çalışma ortamınız olsa da siz bundan şikayetçi değilsiniz.İşinizi severek yapıyorsunuz bu da size başarı olarak geri dönüyor.Akşam saatlerinde bir arkadaşınız süpriz bir ziyaret yapabilir.
Partnerinizle aranızda gittikçe gerilen durumlar ve agresif konuşmalar olabilir.Bu ilişkinizi oldukça zedeliyor.
Maddi konularda eğer bir kredi olayınız veya bir satıştan gelecek paranız varsa bu gün haber alabilirsiniz.
Uğurlu renginiz turuncu.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..