8 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları

/ 7 Temmuz 2018 / 530 / 2 Yorum
8 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları

 

 

Günlük Burç Yorumları 8 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burçlar

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
8 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

 

8 Temmuz 2018 Pazar Koç Burcu Günlük Yorumu

Aile ve kişisel hayatınız şu anda öncelikler ve iyi hissettiriyor. Gün ilerledikçe, Merkür bir Jüpiter’e doğru bir kareye doğru ilerler ve aşk,yaratıcı projeler ve muhtemelen çocuklar hakkında yeni veya yenilikçi düşünce ve konuşmalar olabilir. Hava koşullarına karşı yeterli koruma sağlayın.
Astımı olan insanlar özellikle hassas durumdadırlar ve toz ve polen gibi tüm alerjenlerden uzak durmalıdırlar.

AŞK : Arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve tanıdığınız her türlü insan, aşk hayatınız için yapmanız gerekenleri biraz hızlandırmak için sizi aydınlatmaya çalışabilir!

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

 

8 Temmuz 2018 Pazar Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bir arkadaşlığa daha fazla uyum ve kabul getirmek veya benzer şekilde sizi açan konuşmaların keyfini çıkarmak için mükemmel bir zaman olabilir. Bugün bir Mercury-Jupiter kare renginin enerjisidir. Hızınız telaşlı olabilir ve ev hayatınız biraz garip olabilir, ama bazılarınız için bu her şey aklınızda olabilir ,ve sinir gerginliği mümkündür. Zihninizi ve diğerleriyle etkileşimlerini keşfedin. Gün boyunca çok aktif olmanız gerekse de, her dakikasını seveceksin ve keyfine varacaksın.

AŞK : Aslında her şey düzgün giderken , aşk hayatını gereksiz yere karmaşık bir hale sokuyorsunuz. Olaylara ön yargısız ve empati yaparak yaklaşırsanız , güzellikleri fark edeceksiniz.

 

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

8 Temmuz 2018 Pazar İkizler Burcu Günlük Yorumu

Zihinsel huzursuzluk, özellikle yeni ve ilginç bilgiler veya ilgi alanları aramaya zorlarsa olumlu deneyimlere yol açabilir. Bugün insanların her durumda, İkizler ‘in ihtiyacı olan eksik
bulmaca parçası olduğunu göreceksiniz. Yani, bu, başkalarını eleştirmekten ziyade geçmişteki faaliyetlerinizi analiz etmeye başlamak için en uygun zamandır. Bu, sizin için nadir bir
iç gözlemleme fırsatıdır ve kendinize daha yakın olmak için bu yansıtıcı ruh halinden tam olarak yararlanmalısınız.

AŞK : Birisiyle ilişkinizin belirli yönleri hakkında ciddi düşünceleriniz olabilir.Boş flörtlerle artık ilgilenmediğinizi göreceksiniz, daha ciddi ve olgun romantik bir ilişkiye doğru doğal olarak çekileceksiniz.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

 

8 Temmuz 2018 Pazar Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Size ilham veren ve sevindiren renkli, romantik ve manevi unsurlarla, hayatınızı en küçük yollarla bile tamamlamaya çalışmak için uygun bir zaman.Sizin için büyük bir başarıya yol açacak olayların oluşması muhtemeldir.Merkür ve Jüpiter’in kare bir yön oluşturması durumunda bunun sizi hangi yöne götüreceğini söylemek zor ! Bazılarınız için, kişisel eşyalara, değere, samimiyete ve saygıya , bazılarını sahip olmadığı şeyleri düşünüp onlara odaklanmaya götürebilir.Gerçeklerle uğraşın ve duygularınızın aldığınız bilgileri etkilemediğinden etmediğinden emin olun.

AŞK : Fikirlerinizin uyuştuğu bir kişiye rastlayabilir , onun hakkında olumlu düşünceler içine girerek , yakında bu kişiyle romantik olarak ilişkiye girebilirsiniz.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

8 Temmuz 2018 Pazar Aslan Burcu Günlük Yorumu

Kendi kendini anlama veya sevilen biriyle yapılan bağlantılar için iyi bir zaman.Büyük fikirler şimdi heyecan verici, ama gerçekten neyin yapılabilir olduğunu görmek için detayları gözden geçirmekten yanasınız, daha organize ve ihtiyatlı bir zaman için detayları ortaya çıkarmak için en iyisi.Ani hareketler yapmadan önce düşünün. Daha temkinli ve akıllıca davranınca ,inanılmaz şeylerin gelişmesine hayret edeceksiniz.Yeni konfor ve güvence seviyeleri size yol gösteriyor, bu yüzden gereksiz veya eski olanı değiştirmelerine izin verin.

AŞK : Birlikte olduğunuz kişi ile gideceğiniz romantik bir ortamda , ciddi konular açarak , o güzel havayı bozmayın . An’ı yaşayarak ortamın tadını çıkarın .

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

8 Temmuz 2018 Pazar Başak Burcu Günlük Yorumu

Söylediğiniz şeyin çevrenizdeki insanlar üzerinde güçlü bir etkisi olduğunu ve düşünebileceğinizden çok daha fazla kulağa ulaşabileceğini unutmayın.Yaratıcı terimlerle düşünmeyi harekete geçiren bir Merkür-Jupiter bağlantısında gün ilerledikçe oldukça ilginç ve umutlu fikir veya konuşmalar bekleyebilirsiniz.Sahip olduğunuz bilgiler değerlidir, bu yüzden bildiğiniz şeyleri iletin.Bugün tüm uğraşlarınız estetik bir dokunuşa sahip olacak. Ayrıca bazı güzellik bakımı merkezlerine gidebilirsiniz.

AŞK : İlişkiye dair yanlış anlaşılmalara neden olmamak için , her hangi bir sonuç için acele etmemeniz gerekiyor .Üçüncü bir kişinin eşiniz hakkındaki düşüncelerinin ve ona karşı davranışınızı etkilememesine özen gösterin.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

8 Temmuz 2018 Pazar Terazi Burcu Günlük Yorumu

Becerileriniz veya hizmetlerinizle cömert olmanız için harika bir zamandır.Uzun vadeli mutluluk hedeflerini takip etmek için bazı yeni fikirler bulabilirsin. Ancak, gerekli bilgileri yeterince öğrendiğinizden emin olun.Kendinize ve içgüdülerinize güvenin.Tereddüt gecikmeye neden olur. İhtiyacın olan tüm gerçeklere sahipsin. Yaşamdan zevk almak istiyorsun, ama aynı zamanda işleri bitirmek istiyorsun, ve her ikisini de yapmak için gerekli olan ayarlamaları yaparak , günü istediğin gibi geçireceksin.

AŞK : Gezegensel enerjiler normal olarak açık ve net olmayan konuları belirsiz ve yanıltıcı şekiller haline getiriyor, böylece durumun gerçekliğini anlayamıyorsunuz.Bir kaç gün içinde durumlar değişecek , şu an bir karar vermeyin.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

8 Temmuz 2018 Pazar Akrep Burcu Günlük Yorumu

Artık sizin için işe yaramayacak şeylere bazı bağları koparmak ve kırmak zamanı olabilir. Kendinizi artık size hizmet etmeyen eski alışkanlıklardan kurtulmak konusunda kararlı hissedin.Söyleyecek bir şeyiniz varsa, o zaman bunu yapmaktan sakınmayın, çünkü sözlerin korkutucu bir şekilde kaosa neden olabilir. Dürüstlük, şimdi biraz heyecan yaratsa bile, en iyi politikadır. Bir karar verirken dikkatli olmanız gerekir, çünkü duygusal veya diğer dış faktörler bugün iyi niyetinizi etkileyebilir.

AŞK : Son zamanlarda zor bir dönemden geçtiyseniz, bu özel fırsatı birlikte özel bir şey yapmak için kullanın ve aramızda o sıcak ve sevgi dolu hissi yeniden yaratın.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

 

8 Temmuz 2018 Pazar Yay Burcu Günlük Yorumu

Düşüncelerinizi, fikirlerinizi veya inançlarınızı paylaşma konusunda heyecanlı olabilirsiniz ve çok ilham verici olabilirler. Farkındalığınızı genişletin, böylece hiçbir şey dikkatinizden kaçmaz. Kafanı dağınıklıktan uzak tutun ve yeni maceralara açık olun.Aslında, bugün çok özel bir şey bulabilirsin, daha sonra ince ayar yapmaya ihtiyaç duyacaksın. Bugün, tutarlılık ve düzenlilik düzeyine götürecek gün. Ve istediğiniz sonuçları bu şekilde alabilirsiniz! Güzel bir planın nasıl gerçekleştiğini görmek için geleceği olabildiğince hayal edin.

AŞK : Bu günkü gezegenlerin dizilimi , duygusal olarak özel bir kişiye daha sıkı bir bağlılık göstermek için yeterince güçlü bir pozisyonda olduğunuzu gösterir. Gelecekte bundan daha güçlü bir konumda olacaksınız.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

8 Temmuz 2018 Pazar Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu harekete geçmek için bir gün. Kalbinizle bağlanın ve planlarınızla ilerleyin. Normalde kalplerimizi yumuşak, hassas ve savunmasız olarak düşünürüz. Bugün kalbinizi zor, güçlü ve maceracı olarak düşünün.Geçmişten ders almalısın, ama sonra gitmesine izin vermelisin.
Bunu fark ederseniz, hayatınızda karşılaştığınız başlıca problemleri çözmek için dev bir adım atabilirsiniz. Şimdilik, gerçekleşmesini istediğin şeye odaklan .Bir Merkür-Jüpiter açısı devreye giriyor ve finansal işlerinizin nasıl yönetileceğine dair yeni fikirler ortaya çıkabilir .
Bir ortak veya özel bir arkadaş size daha iyi eğlenmek için ihtiyacınız olan farklı bir bakış açısı sunabilir.

AŞK : Birlikte olduğunuz kişiyle , romantik anlar yaşamanın hayalini kuruyorsanız, bugün iyi bir fırsat bulacaksınız. Bugün harika zaman geçirmelisin , bunu destekleyen enerjiler mevcut.

 

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope
8 Temmuz 2018 Pazar Kova Burcu Günlük Yorumu

Bu günkü mevcut enerjiler , işleri kolaylaştırmak ya da sizi geren bir şeyden vazgeçirmek için özellikle yararlı olabilir. Ay ile şiddetli Mars arasındaki tuhaf bir bağ, hayal kırıklığı ya da sinirlilik duyguları ile örtüşebilir, ancak bunu göstermemeyi tercih edebilirsiniz.Kendinizi
çok şey öğrenebileceğiniz hızlı tempolu, esprili sohbetler ve tartışmalarla meşgul bulacaksınız. Birçok iyi fırsat sizi bekliyor.Önemli bir kişisel etkinlik için bu fırsatı beklemeniz iyi bir şey! Sezginiz şimdi mükemmel. Zihniniz bugün bir noktada sabitlenecek ve başkalarının sizi herhangi bir yöne götürmesi zorlaşacaktır.

AŞK : Eşiniz ile alakalı yeni ve hoş bilgiler öğreneceksiniz , yeni bilgiler, ilişkinizi çevreleyen bir takım sorunları ve kafa karıştırıcı sorunları çözebilir.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

8 Temmuz 2018 Pazar Balık Burcu Günlük Yorumu

Çok fazla konuşmadan bile,kendini çok iyi ifade ediyorsun.Şimdi her şeyi kolayca bir araya getirebilir ve hayatınızı büyütebilirsiniz. İş yapanlar,işlerini genişleterek ya da halihazırda kurulmuş olan tesislerini yenileyerek büyüme yolunda bir adım atabilir. Yaptığınız başarılı
projelerle daha fazla övgü almayı hak ettiğinizi düşünüyorsunuz ,bazı yürekten ve cesaret verici sözlerin yakında siz ulaşacağına güvenebilirsiniz. Yaptığınız işin farklı parçalarını bir araya getirerek, bugün çalışmalarınızda büyük adımlar atma fırsatınız var. Bugün daha sonra
bazı yanıltıcı konuşmalar veya yanlış yönlendirmeler olabileceğini aklınızdan çıkarmayın, ancak şimdi sizi heyecanlandıran ve motive eden yeni fikirlerin tadını çıkarın.

AŞK : Günün çoğunu partnerinizle geçireceksiniz ,sevginiz sınırsız olacak ve hatta partnerinizle yakın gelecekte ilişkinizi daha sağlamlaştıracak adımlar atacaksınız.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..

8 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları (2 Yorum)

  1. Sayfanızı ve burç Yorumlarınızı zevkle takip ediyorum
    Çok teşekkürler ve başarlar 👍🏼😊