7 Mart 2019 Perşembe Günlük Burçlar , Günlük Burç Yorumları

/ 6 Mart 2019 / 351 / yorumsuz
7 Mart 2019 Perşembe Günlük Burçlar , Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
7 Mart 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

koç burcu günlük yorumu

Koç Burcu

Beklentileri aşmaya çalışın. Stresi azaltmanın yollarını arayın.Kişisel yaşamınızdaki insanlara ve ayrıca genel olarak topluma karşı isyankârsınız.
Bitmemiş işinizi zamanında tamamlamak için kolayca birçok fırsat elde edeceksiniz. Kırılabilecek diğer problemler hızlı bir şekilde çözülecektir.
Başka birinin size hükmettiğini veya manipüle ettiğini hissetme ihtimaliniz yüksek. Bu kısıtlamadan kurtulmanın tam zamanı, şimdi problemle yüzleşin.
Gün bazı aile aktivitelerini planlamak için idealdir. Bu, ilişkilerde daha fazla özgürlüğe doğru ivme veren bir zamandır.Özgürlük şimdi bir anahtar kelimedir.

boğa burcu günlük yorumu

Boğa Burcu

Bugün ilerleyen saatlerde, kendinizi duygusal olarak çözmek için fazladan bir zaman arayacaksınız. Duyularınıza ferahlık katan ve duygularınızı yenileyen aktivitelere odaklanmak için elinizden geleni yapın.
Birikmiş işlerinizi bitirerek , hem evde hem de işyerinizde daha fazla takdir göreceksiniz.Bu döngü yeni bir hobi edinmeyi veya arkadaşlarla ders çalışmayı tercih eder. Bu, kendini genişletme dönemi.
Finans konularında güçlü bir şansınız var. Bu noktada yaptığınız tüm yatırımlarınız gelecekte size iyi bir şekilde geri dönecek .Bu gün tüm ilgiyi üzerinize çekme potansiyeliniz var. İlginizi çeken birine
yaklaşma fırsatı elde edebilirsiniz.

ikizler burcu günlük yorumu

İkizler Burcu

Günün enerjileri rutin olmaktan başka bir şey değildir, bu nedenle gerçek bir duygu ve durum karışımı yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.Günümüzde kişisel ilişkiler gündemde, uzun vadeli hedeflere, kariyer
meselelerine ve sorumluluklara oldukça odaklanabilirsiniz. Sonuçlara odaklanmak, çabalarınızı daha değerli hale getirebilir.Çatışmanın ortasında olsanız bile, yüksek dereceli diplomasi ve saygı göstermeye çalışın.
Sağduyu ve nezaket bugün kurtarıcınız olacak. Bugün ilk başta zor görünebilecek bir karar vermeniz gerekir. Kalbin seni doğru yönde yönlendirecek. Yapmanız gerekenden çok ne yapmak istediğinizi düşünün ve kalbinizi takip edin.
Gezegensel uyum, yaşam hakkında biraz daha meraklı ve araştırıcı olmaya başlamanızın tavsiye edildiği anlamına gelir.

yengeç burcu günlük yorumu

Yengeç Burcu

Yaşamınızdaki özel bir kişi hakkında yeni bir şey keşfetmeniz ve çeşitliliği takdir etmeniz ve fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmanız için iyi bir gün. Planlarınızı oldukça açık ve beklentilerinizi gerçekçi tutun; şimdi en iyisini yapacaksınız.
Her zamankinden daha duygusal ve öznelsin. Şu anda bir ev satın alacak, evlenecek ya da yerel ve kişisel yaşamınızı büyük ölçüde etkileyen başka bir büyük karar vermeniz muhtemeldir.Anlamlı ilişkileri sürdürmek için iyi mücadele edebilirsiniz.
Bu günkü enerjiler , aynı zamanda romantik yaşamınız üzerinde çok olumlu bir etki yaratabilir. Nadir bir iş fırsatı bugün kapınızı çalacak. Bu fikir size biraz riskli ve roman gibi gelebilir, ancak üzerinde hareket ederseniz, kariyerinize yeni bir dönüş yapabilirsiniz.
Bugün lider olmanız veya daha sonra performans göstermeniz gerekebilir .

aslan burcu günlük yorumu

Aslan Burcu

Bugün durumları yanlış anlama eğilimi var,özellikle günün ilk yarısında ideal olmayan kararlara veya gereksiz hayal kırıklıklarına yol açabilir. Bununla birlikte, önceliklere odaklanmak , çözmek için kendinizi bir projeye atmaktan zevk alabilirsiniz.
Verimli zihninizin sıradan meselelerle boğulmuş olduğunu hissedebilirsiniz, ancak sabırlı olun ve orijinal fikirlerinizle gerçek sonuçlar yaratabilirsiniz. Bununla birlikte, sağlıkla ilgili konuları dikkate almazsanız, bunların hepsi karışabilir.
Eğer kabuğunuzdan çıkarsanız, şu anki gezegen yönü ile bugün daha iyi hissedeceksiniz. Hayallerinizdeki ilişkiyi istiyorsanız, hayal kurmayı bırakın ve dışarı çıkın ve kendinizi gerçekten iyi hissetmenizi sağlayacak bir şey yapın.
Sevdiğiniz mekanlarla en sevdiğiniz kişilerle bir gün geçirebilirsiniz.

başak burcu günlük yorumu

Başak Burcu

Günün ilk yarısında dürtüsel kararlar almaya yatkınsınız ,ancak etrafınızdaki dünya çok yavaş gidiyor gibi görünüyor veya çabanıza başlamadan önce düzenlenmesi gereken konular olabilir. Birilerine bir konu hakkında söz verirken dikkatli olun , daha sonra
bu sözünüzü tutamayacağınız koşullar oluşabilir.Şu anda önemli görüşmeler, müzakereler ve sözleşmeler gündeminize girecek.Bir süre daha uzun süre önemli yeni çabalardan kaçının, ancak eğlenmeyi hedefleyin.Başkalarına çok destek oldun ama onların kendi iyiliğini
bile umursamadıkları görülüyor, çabaların için seni takdir etmiyorlar.İşyerinde saygınlık ve dürüstlük duygunuzu kaybetmemeye çalışın. Zamanlama, işte veya kişisel yaşamınızda bir sorun haline gelebilir.

terazi burcu günlük yorumu

Terazi Burcu

Bugün Merkür-Mars ihtilafı bazı sabırsızlıklara işaret ediyor.Bu nedenle, yapmaya hazır olduğunuz bir şeyi beklemek zorunda kalırsanız sinir bozucu olabilir. Ayrıca, eğer iş yerinde bazı sorunlar yaşıyorsanız, biraz daha dinlenin. Özellikle geceleri zihninizi boşaltın.
Rakipleriniz, uygun planlama ve komplo ile sizi ağırlığa düşürmeye çalışabilir. Dikkatli olursanız , bu tavırların üstesinden geleceksiniz.Herhangi bir eğitime başlamak veya spora başlama düşünceniz varsa hemen başlayın .Bu tür oyalayıcı faaliyetler , kendi zihninizi
ve duygularınızı net bir şekilde görmenize yardımcı olacak ve ilişkiniz veya kariyerinizle ilgili yaşamınızda önemli bir karar vermenize yardımcı olabilir.Karşılıklı entelektüel çıkarları içeren ilişkileri ilerletmek için iyi bir gün. Tüm önemli iş yükünüzü yalnızca
kolayca bitirmekle kalmayacak, çevrenizdeki herkesi de coşkuyla etkileyebileceksiniz.

akrep burcu günlük yorumu

Akrep Burcu

Bu gün etkin olan bir Merkür-Mars yönü baskı üretebilir ve hızlı bir şekilde bir şeyler yapmanız veya karar vermeniz gerektiğini hissedebilirsiniz. Gerginlikler veya huzursuzluk olasıdır .Geçmiş sorunları tekrar gözden geçiriyor , olanları anlamaya çalışıyorsunuz .
Muhtemelen onları çözmek için manevi içgörülerden yararlanabileceksiniz.Mütevazı bir yaklaşım, bugün bekleyen bir dizi görevi tamamlamanıza yardımcı olabilir.İlişkinizde yeni bir boyut keşfedeceksiniz. Eşinizin davranışları son zamanlarda oldukça şaşırtıcıydı,
ancak bugün açıklamalar mevcut olacak.Bekar olanlar yeni tanıştıkları kişilere karşı dikkatli olmalılar.Bugün kariyerinizde yeni ve heyecan verici fırsatlar açılacak ve bilinmeyene doğru olumlu bir adım atmanız gerekiyor. Ancak, büyük lansmanlar veya alımlar henüz akıllıca değil.

yay burcu günlük yorumu

Yay Burcu

Bugün herhangi bir görevi mutlu ve memnun bir şekilde sonuçlandırmak zor olacaktır. Ayrıca, olumsuz yorumları bir umutsuzluk duygusu doğurabilecek biriyle de temasa geçebilirsiniz. Bunların hepsi geçici durumlar , motivasyonunuzu düşürmeyin. Harcamalarınızda aşırıya kaçma
eğilimi olabilir , daha sonra zor durumda kalmamak için bu duruma dikkat etmeniz gerekebilir. Başkalarının dikkatini çekmek için gerçekten çok fazla bir şey yapmanıza gerek yok , tavrınız ve çekiciliğiniz ile onların dikkatini zaten çekiyorsunuz.Bugün en büyük cömertlik,
başkalarına değil kendinize kaliteli zaman vermek olacaktır. Günün enerjisi , konuşmayı ve yazmayı destekleyen bir enerji , çözülmesi gereken konular varsa ya da bir sunum yapacaksanız , konuşmalarınızla bunu başarı ile tamamlayacaksınız . İkili ilişkinizde yanlış
anlamalara karşı dikkatli olun .Üçüncü bir kişinin eşiniz ve ona karşı davranışlarınız hakkındaki düşüncelerinizi etkilememesine özen gösterin.

oğlak burcu günlük yorumu

Oğlak Burcu

Günün ilk yarısını etkileyen bir Merkür-Mars etkileşimi ile ve sabırsızlığın baskın olabileceğini unutmayın. Kendinizi baskı altında , sıkışmış hissediyor olabilirsiniz, hissediyor olabilirsiniz ya da hayatınızdaki özel bir kişi aynı hissediyor olabilir. En iyi sonuç için çok hızlı ve sabırsız tepki vermekten kaçının.
Şu anda biraz kendinize takıntılısınız .Bu saplantı sona erecek, ancak bu arada hayatınızın olumlu yönlerine odaklanın. Birisinin konuşmaları veya seninle paylaştığı bir sır seni kişisel olarak etkilemiş olabilir. Düşünmemek için çok çalışmak , meşgul olmak faydalı olabilir. Bir süre sonra bu etki geçecektir.
Bir gayrı menkul satışı veya başka bir sebeple gelir elde edebilirsiniz. Bu, hayatınızı zarif ama olumlu bir şekilde değiştirebilir. Ev almak veya satmak için harika bir zaman. Kariyerinizle ilgili olarak bazı karışıklıklar ile karşı karşıya kaldınız ve bazı sorular uzun süredir sizi rahatsız ediyor. Bugün size olası bir çözüm ortaya çıkacak.

kova burcu günlük yorumu

Kova Burcu

Yaşamınız için daha fazla anlam arayışında olabilirsiniz ve bu ihtiyacı tanımak ve onurlandırmak en iyisidir. Sohbet etmek ve bilgi alışverişinde bulunmak için güzel bir gün .İçgüdüleriniz bugün aşırıya kaçıyor ve onlara güvenmeli ve tam olarak ne diyorsa yapmalısınız.Gözlerinizi ve kulaklarınızı açık tutmalı ve şimdi size
gelebilecek fırsatları yakalayabilmeniz için hızlı davranmalısınız.Finansal konular biraz kafa karıştırıcı olabilir , yanlışlıkla ödemeyi unuttuğunuz bazı borçlar ,kaçırdığınız bazı önemli evraklar olabilir. Önemli fırsatlar içeren haberler alabilirsiniz. İlişkisinde sorun yaşayanlar için , birlikte oturup son zamanlarda sizi rahatsız eden sorunları çözmenin zamanı geldi.
Merkür geri hareketi sebebi ile Bilgisayarların, kameraların ve araçların beklediğinizden çok daha fazla bozulma olasılığı vardır. Önemli bilgilerin yedeğini almayı unutmayın .

balık burcu günlük yorumu

Balık Burcu

Günün gezegensel etkileri nedeniyle , İç huzursuzluk oldukça muhtemeldir, ancak çabayı ortaya koyarsanız olumlu bir şeye dönüşebilir. İnsanların konuşmaları , fikirleri , davranışları sabrınızı zorlayabilir. Dengelemenin anahtarı, başkalarının sizi mutlu etmesini beklemek yerine kendi mutluluğunuzun sorumluluğunu almaktır.
Hayır demeyi öğrenmen ve insanlara kendini adamaktan vazgeçmen gerekiyor . Başkalarını mutlu etmek için kendinden fazlasıyla ödün veriyorsun . Belki de buna dur demenin zamanı gelmiştir.Sizin için önemli olan insanlarla açıkça konuşun. Canınızı sıkan sorunlar hakkında konuşun. Belirsizlik bulutu bir hafta içinde azalacak.
Ekstra para kazanma fırsatı bugün beklenmeyen ve belki de daha önce bilinmeyen bir kaynaktan sizlere beklemediğiniz bir sürpriz yapabilir.Sana borçlu olan biri aniden geri ödeyebilir.Migren ve gerginlik baş ağrısı ve yüksek tansiyon, bugün karşılaşmanız muhtemel diğer problemlerdir. Gergin ortamlardan uzak kalmak sağlık açısından
size iyi gelecektir.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..