8 Haziran 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

/ 7 Haziran 2018 / 1.439 / yorumsuz
8 Haziran 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Günlük Burçlar

 

 

8 Haziran 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,8 Haziran 2018 Cuma Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope
8 Haziran 2018 Cuma Koç Burcu Günlük Yorumu

Bir süredir almayı planladığınız ve birikim yaptığınız ev , arsa , araba gibi bir malı alma durumunuz olabilir. Çevreniz dertlerini sıkıntılarını sizinle
paylaşmakta, sizde sıkılmadan onlara yardımcı olmaya çalışmaktasınız, ama bu gün çevrenin sorunlarının arasına sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Merkürün , Pluto ve Mars’a karşıtlığı yaşadığınız iletişim sorunlarına sebep olabilir. Yanlış anlamalara , çatışmalara karşı dikkatli olun.
Yaşadığın beraberlikten memnunsun ve devamı için bazı fedakarlıklar yapmaya da hazırsın.
Uğurlu rengin vizon rengi.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

 

8 Haziran 2018 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu gün ortaya çıkabilecek bazı gergin olayların , aslında geçmişe dayanan kökleri var. Geçmişte üstü kapatılan , yok sayılan konuların bu gün tekrar su yüzüne çıkması,sorunların çözülmesi için gündeminize taşınması söz konusu . Eski meseleler yeterince canınızı sıktı ve artık bu konulara bir nokta koymak istiyorsunuz.
Bu gün bunu yapacak enerjiler ile destekleniyorsunuz , net çözümler üretecek ve konuyu bitireceksiniz.
Partneriniz ile birlikte geleceğe dönük planlar yapabilir , uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.
Uğurlu renginiz gül kurusu.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

8 Haziran 2018 Cuma İkizler Burcu Günlük Yorumu

Yöneticiniz Merkür’ün Pluto ve Mars’a karşıtlığı bu gün gergin enerjilere sebep oluyor. Bir takım çalışması içindeyseniz , takım arkadaşları ile
yaşanacak gerginliklere , yanlış anlamalara dikakt etmeniz gerekiyor. Sakinliğinizi korursanız , üzerinde çalıştığınız projeyi başarı ile tamamlayabilirsiniz.
İlişkini zaman zaman sorguluyorsun , bu günü sevdiğin kişi ile geçirerek sorularına cevap bulabilirsin.
Uğurlu renginiz pudra pembesi.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

8 Haziran 2018 Cuma Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Maddi konuların gündeminizi meşgul ettiği , yatırımlarla , ödemelerle , alım satımlarla meşgul olduğunuz bir gündesiniz. Evinizi değişebilir , ev alabilir , iş yerinizin görünümünü değişebilir, kendi işinizi yapıyorsanız iş yerinizi daha geniş bir mekana taşımanız söz konusu olabilir. Geçmişi sorgulamaktan , sorulara cevap bulamamaktan yoruldunuz , bu günde geçmiş ile ilgili bazı sorgulamalar yapabilirsiniz.
Bekar Yengeçler , ilişkilerini aile çevresine kabul ettirmekte zorluk yaşadılarsa , bu günün enerjileri bu sorunun ortadan kalkmasını destekler durumda. Ailenizden onay alabilirsiniz.
Uğurlu renginiz beyaz.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

8 Haziran 2018 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

İşlerinizin yoğunluğu ve biriken işler sebebiyle , çevrenizden yardım isteyebilirsiniz. Akıl karışıklıkları , gerginlikler , yanlış anlamaların günü zorlaştırmasına rağmen , günün ilerleyen saatlerinde stresli enerjilerin etkisini kaybetmesiyle , olaylara hakim olmaya başlayacaksınız . Planlarınızda olmayan harcamalar yapabilir ,ihtiyacınız olmayan şeyleri alabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat ederseniz, ilerde sorun yaşamazsanız.
Yaşadığın birliktelikteki karmaşıklığı ortadan kaldırmak ve yaşananları değerlendirmek için partnerin ile bir konuşma yapabilirsin.
Uğurlu renginiz bordo.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope
8 Haziran 2018 Cuma Başak Burcu Günlük Yorumu

Gayrımenkul alım satımı için uygun enerjiler sebebi ile eğer böyle bir işiniz varsa , bu gün kolaylıkla halledebileceksiniz. Merkürün Mars ve Pluto ile karşıtlığı iletişimde gerginlikler , yanlış anlaşılmalar olabilir. Mümkün olduğunca tartışmaların dışında kalmaya çalışın. Beklediğiniz bazı oluşumların gecikmesi veya ortaya çıkan engeller , canınızı sıksa da bu karışıklıklar geçici .
Daha hoşgörülü ve anlayışlı davranarak partnerinizin kalbini feth edebilir, ve ilişkinizi daha da sağlamlaştırabilirsiniz.
Uğurlu renginiz su yeşili.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

8 Haziran 2018 Cuma Terazi Burcu Günlük Yorumu

Kimseyi kıramıyor ve herkesi memnun etmeye çalışıyorsunuz , buda sizi bir hayli yoruyor. Başlattığınız bir projeye , yakın arkadaşlarınız ve iş çevresinden
beklediğinizden çok fazla destek göreceksiniz. Merkürün Mars ve Pluto ile olan karşıtlığından meydana gelen gergin enerjiler , sizleri kendini ifade
edemeyen kişiler ile muhatab olmanıza ve anlatmak istediklerinizi anlatamadığınız için sinirlenmenize neden olabilir.
Bekar Terazi burçları , ilgi duyduğu kişi hakkında bazı araştırmalar yapabilir.
Uğurlu renginiz somon rengi.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

8 Haziran 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük Yorumu

Okuduğunuz bir haber veya duyduğunuz bazı şeyler sebebiyle bu gün yardımlaşma konulu sosyal aktiviteye katılabilir ,paylaşımlar yapabilir, hiç tanımadığınız gruplarla birlikte , hiç tanımadığınız kişilere yardım edebilirsiniz. İlgilendiğiniz her şeye bir güzellik kattığınız gerçeği ile bu günde girdiğiniz
ortamlara güzellik katacaksınız .
Partneriniz ile aranızdaki görüş ayrılıkları bu günden giderilmez ise ilerde karşınıza büyük bir sorun olarak çıkabilir.
Uğurlu renginiz lacivert.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

8 Haziran 2018 Cuma Yay Burcu Günlük Yorumu

Bu gün karar alırken dikkatli olmanız gerekir, çünkü duygusal veya diğer dış faktörler bugün iyi niyetinizi etkileyebilir. Önemli olan kararları bu gün
almayıp ertelemeniz daha iyi olacaktır. Yetkilerini kötüye kullanan birinin davranışlarından da rahatsız olabilirsiniz.Kendinizi bir hesaplaşmanın
içinde bulabilirsiniz. Konuşmalarınıza , kelimelerinize dikkat edin ve özellikle Merkür ve Mars’ın zorlu durumda olduğu bu günlerde.
Sevdiğin kişi ile birlikte biryerlere gidip eğlenmek için çok güzel bir gün . Değerlendirin bu güzel günü.
Uğurlu renginiz turuncu.

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

8 Haziran 2018 Cuma Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu haftayı biraz gergin geçirdiniz. İlişkiniz açısından da , iş yaşamınız açısından da gergin olayların , konuşmaların olduğu , iletişimin zorlaştığı
bir hafta yaşadınız. Bundan dolayı ilişkinizi , gelecek planlarınızı , çalışma şeklinizi , yaşamınızın nelerden en çok etkilendiğini , tekrar bir değerlendirmeye alacaksınız.Her şeyden uzaklaşıp sessiz , sakin bir yerde tatil özlemi çekiyorsunuz.
Yapmak istedikleriniz ile partnerinizin fikirleri uyuşmuyor olabilir, aradaki dengeyi bulup onu ikna etmek size düşüyor.
Uğurlu renginiz açık bej.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

8 Haziran 2018 Cuma Kova Burcu Günlük Yorumu

Bir konu ile alakalı koyduğunuz kararlara , size yakın olan birinin tepki vermesi sizi oldukça şaşırtacak. Hiç beklemediğiniz bu tepki karşısında
gergin konuşmalar yapılabilir .Bugün daha sonra, bir şey (veya birileri) sinirlerinizi test edebilir. Çevrenizdeki insanalr tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz. Sakin olmaya çalışın.
Partneriniz ile karşılıklı konuşmalarınızda birbirinizi çok iyi anlayacak ve daha da yakınlaşacaksınız .
Uğurlu renginiz koyu yeşil.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

 

8 Haziran 2018 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu

Bugün, Merkür, Mars’la ve Pluto ile karşıtlık oluşturuyor, Bu durum özellikle aile üyelerinizle ya da kişisel yaşamınızdaki gerginlikle birlikte,
bazı hayal kırıklıklarına neden olabilir. Üzerinize yük olan duygusal ağırlıkları temizleme yoluna gidebilirsiniz. Ürettiğiniz başarılı projeler
sebibi ile iş yerinde üst konumdakilerin göz bebeğisiniz. Bu arada sağlığınızı da ihmal etmeyin.
Bekar Balık burçları bu gün kendilerini çok etkileyecek biri ile karşılaşabilirler .Kendi koyduğunuz engelleri kaldırırsanız , duygusal bir şeyler
yaşayabilirsiniz.
Uğurlu renginiz fıstık yeşili.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..