5 Temmuz 2018 Perşembe Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları

/ 4 Temmuz 2018 / 1.213 / yorumsuz
5 Temmuz 2018 Perşembe Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları

 

 

Günlük Burç Yorumları 5 Temmuz 2018 Perşembe Günlük Burçlar

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
5 Temmuz 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

5 Temmuz 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün Merkür ve yöneticiniz Mars arasındaki gergin enerji , sözlerinizle hayal kırıklığına uğramış öfkenin ortaya çıkmasına ya da hayal kırıklıkları sizin için önemli olan birinin iletişiminden geçiyor. Size çok fazla rahatsızlık veren psikolojik bir gerçek olabilir. Rahatsız edici veya sinir bozucu olabilir, ancak hava temizlenmesine de yardımcı olabilir!

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

5 Temmuz 2018 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

Günümüzün enerjileri karışık ve karmaşıktır. Bu sabah, bir ortakla birlikte çalışabilir veya önemli anlaşmalara ulaşabilirsin. Gerilim, ancak, kariyer ya da sorumluluklarla ilgili olarak yüksek olabilir. Diğerleri hakkında yargısal davranarak kendinizi strese sokmayın ve bir kaygı saldırısından tamamen kurtulana kadar , küçük şeyler üzerinde çalışmayı izle. Gün ilerledikçe, gerilim yumuşamaya başlayacaktır.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

5 Temmuz 2018 Perşembe İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bu gün meydana gelecek olam Merkür ve Mars arasında gergin enerji var , bu gerilimden yeni fikirler ortaya çıkabilir! Çalışmak ve üretmek için büyük bir istek var, bu yüzden yararlanın. Şimdi gündeme getirilmesi gereken bir sorun varsa, bunu yapmaktan çekinmeyin .Stresli veya baskı altında hissedebilirsiniz, ancak bu durumunuzu hayranlık uyandıracak şekilde gizleyebilirsiniz. Günlük rutininiz ve işlerinizi sakin ve verimli bir şekilde yapabilmenin yolu budur.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

5 Temmuz 2018 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Kendinizi ferahlatmaya ve canlandırmaya odaklanıyorsunuz ancak Merkür ve Mars arasındaki muhalefet , bir tartışma ya da başka bir gerilime sebep olabilir.Parasal gerilimler olabilir.Sözlü olsun ya da olmasın, çatışmalar oldukça gerçektir. Sevilen birinin duygularını küçümseme. Bu konulara ayak uydurun ve çözümleri konusunda gerçekçi olun. Hepimiz insanız ve hepimiz hata yaparız.

 

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

 

5 Temmuz 2018 Perşembe Aslan Burcu Günlük Yorumu

Ele alınması gereken ciddi bir sorun hakkında yüzleşmekten çekinmeyin. Sevdiklerinize bugün ihtiyaç duydukları ilgiyi verin.Bildiğiniz bir şey, belli bir insan için, kalbinizin derinliklerinden geliyor , onun da sevdiğini söylemeden gitmesine izin verme. Hayat her geçen gün kısalıyor. Daha sonra sadece daha fazla acı ve ıstırap yaşarsınız.İnsanların sana gelmelerine izin ver , duvarlarını biraz indir , sonuçtan sen de memnun kalacaksın .

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

5 Temmuz 2018 Perşembe Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu günkü Merkür – Mars muhalefeti bazı hayal kırıklıklarını karşınıza çıkarabilir ,Bununla birlikte, bağlantı kurmak, sohbet etmek, sohbet etmek ve ağ kurmak sizi günümüzde cesaretlendirebilir , bu nedenle aklınızı bugünkü alışılmışın dışında farklı deneyimlere açtığınızdan emin olun. Tartışmaktan kaçmayın , siz üstünü kapattıkça sorunlar daha sonra daha büyük bir şekilde karşınıza çıkacaktır. İnsanları dinleyin , aldığınız tavsiyeler daha önce düşünmediğiniz bir fırsata dikkatinizi çekmiş olur.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

 

5 Temmuz 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bir proje, iş veya finansal konu hakkında özellikle meraklı hissedebilirsiniz ve sonuç olarak engeller daha küçük görünür. Geçmişteki fikirlere veya projelere ikinci bir bakış yapmak, özellikle şu an için ödüllendirici olabilir ancak Mars – Merkür gerginliği yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Çevreniz tarafından çok seviliyorsunuz , onların size karşı olan sevgisini ve samimi ilgilerini karşılıksız bırakmayın .

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

5 Temmuz 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Güneş’in Jüpiter’inle uyum içinde. Özel bir konudan, haberlerden veya gelecek vaat eden bir fırsattan da ilham alabilirsiniz.Yine de, bir Merkür-Mars muhalefeti bugün bazı gerilimler yaratabilir.
Yapacağınız işlerde engellerle karşılaşmanız olasıdır ve gerginlikler hızlıca anlaşmazlıklara yol açabilir. İhtiyaçlarınız ile diğerlerinin ihtiyaçları arasında net bir ayrım yapın. Duygularınızı
çevrenizdekilere ifade edin. İhtiyacın olursa yardım isteyin.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

5 Temmuz 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Yorumu

Merkür ve Mars iletişim ve ulaştırma sektörlerinizde birbirinize karşı çıkıyor ve bu da özellikle haberleşme ve iletişim ile ilgili gerginlik, sabırsızlık ve dürtüsellik yaratabilir. Duygular oldukça
yüksek olabilir, bu yüzden kendinize ve başkalarına nasıl davrandığınıza fazladan dikkat edin.Gün ilerledikçe, günlük meselelerin üstesinden gelmenin daha kolay olduğunu görürsünüz. Aşkta güvensizlik veya reddedilme korkusunu yenebilmeniz için , kalbinize odaklanın, çünkü bunun cesaret gerektirdiğini söylemeye çalışıyor.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

5 Temmuz 2018 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu sabah hayatınızdaki sorun alanlarını çevreleyen bazı savunmasızlıklar ve gerginlik olabilir, özellikle de para ve mülkler veya değer, yetenek ve saygı konularında döner. Finansal bir konu hakkındaki haberler veya gerginlikler sizi geçici olarak merkezden alıkoyabilir.Kendi sözleriniz , sizi kötü göstermek amacıyla sana karşı kullanılmış olabilir, bunun için sözlerinize , kime ne söylediğinize çok dikkat edin .İnatçılık, şu anda, özellikle de belirli kişiler sizinle işbirliği yapmaya istekliyse, sizi başarınızı engelleyebilir. Daha ılımlı olmaya çalışın.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

5 Temmuz 2018 Perşembe Kova Burcu Günlük Yorumu

Bu gün İyi bir enerji ile destekleniyorsunuz, bir iş problemini çözmek ya da yanlış anlaşılmaları ve itibar sorunlarını çözmek için sizinle birliktedir. İnsanlar çabalarınızı, yeteneklerinizi veya liderlik kabiliyetinizi tanır.Son zamanlarda hissettiğinizden daha iyimser ve rahat hissetmek için umut ya da teşvik edici bir bakış açısı, gergin ya da belirsiz olanı ortadan kaldırabilir. Nerede olduğunuzu hissettiğinizde, mesafenizi korumalı ya da kenarlardan bir durum izlemelisiniz .

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

5 Temmuz 2018 Perşembe Balık Burcu Günlük Yorumu

Merkür ve Mars bir muhalefet oluşturuyor ve özellikle iş, sorumluluklar ve hizmet hakkında bir kafaya gerginlik veya hayal kırıklığı getiriyor. Ancak buna rağmen Fikirleri paylaşma, eski çıkarları yeniden keşfetme ve hatta eski romanları ve dostlukları yeniden keşfetme, yaratıcı ve yayınlama projelerini canlandırma ya da düzenlemeye sevgili Balıklar için teşvik edici bir zaman olmaya devam ediyor.Bugün havadaki gerginlik, davranışınızı etkileyen bilinçaltı sorunların farkında olmanız için ihtiyacınız olan şey olabilir. İletişim, ilerlemenin önündeki engeller olarak gördükçe gerginleşebilir, iletişim kanallarını aç ve akmasına izin ver.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..