6 Temmuz 2018 Cuma Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları

/ 5 Temmuz 2018 / 1.066 / yorumsuz
6 Temmuz 2018 Cuma Günlük Burçlar Günlük Burç Yorumları

 

 

Günlük Burç Yorumları 6 Temmuz 2018 Cuma Günlük Burçlar

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
6 Temmuz 2018 Cuma Günlük Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

 

6 Temmuz 2018 Cuma Koç Burcu Günlük Yorumu

Chiron, bu yıl sizin burcunuzda geri hareketine başlıyor , daha sonra tekrar ileri hareketine başlayacak ve yıllarca burcunuzda kalacak ,ve önümüzdeki aylarda, yaydığın şifa enerjisi içeri doğru dönüyor ve kendini iyileştirme zamanı. Kendinizi olumsuz tutumlardan
negatif enerjilerden uzak tutmanız hayatınızda kötü giden şeyleri iyileştirmenize yardım eder.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

6 Temmuz 2018 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Duygusal duygular veya anılar paylaşmak için güzel bir gün olabilir. Chiron bu gün geri hareketine başlıyor ,bu sizlerin Kendi kendini geliştirme çabaları, bazı şeylerin yüzeyinde biraz durabilirken, bilgiyi etkili bir şekilde çekebilir ve ilerlemenize yardımcı olabilirsiniz.
Sakinleştirici, rahatlatıcı aktiviteler, günü geçirmek için en iyi yoldur.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

6 Temmuz 2018 Cuma İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bu gün Chiron’un geri hareketine başlamasıyla özellikle sosyal yaşamınızda var olan sorunlar, aklınızda daha fazla önem taşıyabilir ve daha fazla kendi kendini inceleme için bir tetikleyici olarak hareket edebilir.Bir arkadaşınızdan veya belirli bir arkadaşınızdan kopmuş hissediyorsanız, bir cevap bulmak için biraz daha derine inmeye eğilimlisiniz.

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

6 Temmuz 2018 Cuma Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Chiron bu gün beş aylık bir süre için geri hareketine başladı bu sizleri ,mevcut yaşam yolunuz, performansınız, liderlik becerileriniz veya kariyeriniz ile ilgili herhangi bir şüphe veya güvensizlik ile etkileyebilir.Çeşitli iyileştirme teknikleriyle çalışmak ve gerçek ihtiyaç
ve hedeflerle daha iyi temas kurmak için harika bir döngüdür.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

6 Temmuz 2018 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

Chironun geri hareketi, daha yüksek bir sisteme ve daha büyük bir amaca yönelik olarak, yüksek öğrenim, öğrenme, inanç sistemleri ve inanç etrafında bir hoşnutsuzluk ve kararsızlık olabilir.Kararsızlığın sizi yavaşlatmasına izin vermeyin. Aynı zamanda, olumsuz bir şey olarak görmeyin. Hayallerinizi dilediğiniz kadar genişletin. Cesaret verici, ancak belirsiz olana doğru çekilmeye istekli olabilirsiniz.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

 

6 Temmuz 2018 Cuma Başak Burcu Günlük Yorumu

Chiron bu gün retro hareketine başladı . Bu, alışkanlık, bağımlılık, samimiyet, iktidar paylaşımı ve mali konularla alıştığınız şekilde bir değişimi işaret ediyor. Başkalarının en iyilerini ortaya çıkarmak için daha güçlü bir yeteneğiniz var, ancak başkalarının problemlerinin duygusal yükünü ve ağırlığını biraz fazla aldığınızı hissettiğiniz zamanlar olabilir .Bugün hayal gücünüzün çekimleri yapmasına izin vermek için harika bir gün.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

 

6 Temmuz 2018 Cuma Terazi Burcu Günlük Yorumu

Chiron’un bu gün retro hareketine başlaması , birebir ilişkileriniz veya ortaklıklarınız söz konusu olduğunda, iç gözlemleme ihtiyacını tetikleyebilir. Güvencesizlikler şimdilik şimdilik büyüyebilir ve yakın ilişkide veya ilişkilerde karışıklık söz konusu olabilir. Bu retro size, kendiniz için daha fazla şey yapmanıza engel olan herhangi bir korku veya hasarla temas kurma fırsatı sunar ve bu size iyileşme yolunda etki eder.Hayatını istediğin gibi yaşama hakkın var.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

6 Temmuz 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük Yorumu

Kendinizi veya hizmetlerinizi cömertçe veriyor olabilirsiniz. İnsanlar sizi özellikle iyi karşılar ve başkalarına ve çalışmalarınıza veya sorumluluklarınıza yaklaşımlarınız akıllıdır.
Chiron retro hareketine başladı bu sizleri sağlık ve güvenlik konularında etkiler ,eğer sağlık veya iş güvencesizlik ya da korkular nedeniyle çalışmak zorunda kalıyorsanız,
bu konuyu daha ciddi ele alarak gerekenleri yapmanıza yardımcıdır .İnsanlar duygularınız için normalden daha duyarlı olacaklar.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

6 Temmuz 2018 Cuma Yay Burcu Günlük Yorumu

bu bazen romantizm, çocuklar ya da yaratıcı çizgiler alanlarında başkalarını memnun etmeyi de beraberinde getiriyor. bu şeyleri nasıl yaptığınızı yeniden incelemek için mükemmel! Örneğin, aşırı telafi ederseniz, bu, bu güvensizliğin veya korkuların bu davranışın kökeninde olduğunu daha net görmenin zamanıdır. Bugün hayalleriniz büyük . Hayattan en çok istediğin şeyi düşün. Hayallerini sınırlama , hayalleriniz mantıklı bir anlam ifade etmiyorsa endişelenmeyin. Günün enerjileri imkansızı getirebilir .

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

 

6 Temmuz 2018 Cuma Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Chiron bu gün beş aylık retro hareketine başlıyor , ve bu enerjinin çoğunu kendi beslenmeniz ve bakımınıza doğru çekmek için bir ihtiyaç olabilir. Önümüzdeki birkaç ay içinde, güvensizliklerin köklerini incelemek ve tanımlamak için yüksek bir pozisyondasınız. Zihninizi bugün en uzak noktalarına kadar genişletin sevgili Oğlak. Yaratıcı bir alanda büyük atılımlar yapabileceğiniz, sizin için açılacak inanılmaz bir fırsat var.

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

6 Temmuz 2018 Cuma Kova Burcu Günlük Yorumu

Chiron bu gün retro hareketine başlıyor . Kendinizi ifade etme, öğrenme ya da zekânızla ilgili son zamanlardaki güvensizlikler, bu birkaç aylık retro döngüsünün başlangıcında büyüyebilir, ancak retroya alışmaya başladıkça, korkuları sürecek olanlarla daha iyi iletişim kurma fırsatlarını tanırsınız.Zihniniz bugün çok bulutlu görünüyor, Kova, ama bunun sizi engellemesine izin vermeyin. Tuhaf duygularınızı ve fikirlerinizi ne kadar çok kabul ettiğinizi keşfedersiniz, daha çok şey gerçekleşecek.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

 

6 Temmuz 2018 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu

Chiron’un bu gün retro hareketine başlıyor olması , kendi kendine değer edinme duygusuna yeni bir bakış açısı kazandırmanıza ve bunun sadece gelirle değil, aynı zamanda duygusal ve manevi faydaları  ile hayatınıza çeken şeyleri nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı oluyor. Bugün sizin için mükemmel bir gün, duygularınızda büyük bir güç bulacağınız bir gün sevgili Balıklar. İçgüdülerinizin size iyi hizmet ettiğine güvenin. Bu rüyaları yeniden canlandırmanız için önemli bir zamandır.

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..