5 Şubat Cuma Günlük Burç Yorumları

/ 4 Şubat 2016 / 53 / yorumsuz
5 Şubat Cuma Günlük Burç Yorumları

 

günlük-burç-yorumu

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçmenizi gerektirecek olaylar yaşanabilir. Çalışma ortamınızda güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Sizi yoran konularda çok ısrarcı davranmayın. Günün ilerleyen saatlerinde eşinizle ilgili konular sizi meşgul etmeye başlayabilir.Sürekli sevgisini kanıtlamasını ister gibi davranmanız, partnerinizi uzaklaştırabilir. Bugün ortak bir arkadaştan ilişkinizle ilgili uyarılar alacaksınız. Karşınızdaki insanlara kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.Dostça ve yapıcı eleştirilerde duygusallık aramanız boşuna. Yakınlarınızın eleştiri oklarına birkaç açıdan hedef oluyorsunuz. Tümünün haksız olduğunu düşünemezsiniz.

3f5c2c5ace9b

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bu sabah keyif aldığınız işlerle ilgilenebilirsiniz.İşinizle ilgili konularda idealist olsanız da, yaratıcı fikirlerinizi ekip çalışmaları ile orijinal çözümlere dönüştürebileceksiniz Gün içinde harcamalarınıza dikkat edin. Aşk ilişkinizde gerilimler yaşayabilirsiniz. Sevgilinizle fikir ayrılıklarına düşebileceğiniz görülüyor. Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

3f5c2c5ace9b

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bir arkadaşınızla uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği, onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla size biraz itici gelmeye başlayabilir. Endişelerinizde haklı olabilirsiniz. Ailenizle birlikte ilerlettiğiniz işleri tekrardan canlandırabilirsiniz. Günün ikinci yarısında daha keyifli koşullar söz konusu. Sevdiğiniz insanlarla zaman geçirebilir, sosyalleşebilirsiniz. Sosyal çevrenizden önemli bir kişinin desteği ile maddi konularda yaratıcı fikirler bulabilirsiniz.  Ektiklerinizi biçiyorsunuz. Çevrenizde hiç daralmayan geniş bir dost halkası var. Her zaman onların yararını görüyorsunuz.

3f5c2c5ace9b

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Sabah saatlerinde yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde hareketli zamanlar olabilir. Aşk yaşamınızda kendinizi son derece enerjik hissedeceğiniz ve yeni arayışlar içine girebileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal olarak kendinizi özgür hissetmek isteeyceğiniz bir gündesiniz ve sizi sınırlayan bağlardan kurtulmak isteyeceksiniz. Duygularınızı içinizden geldiği gibi ifade edebileceksinizGeçmişte kalan konularla ilgili yeniden harekete geçebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak isteyeceksiniz.

3f5c2c5ace9b

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün işlerinizi yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz. Maddi yardım almanız gereken durumlar olabilir. Konusunda uzman olan kişilerle görüşebilirsiniz. Bazı konularda desteklenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz.Birlikte olduğunuz kişinin üzerine çok düşüyorsunuz. Gereksiz kıskançlıklarınız ilişkinizin sona ermesine sebep teşkil edebilir. Ona biraz güvenmeyi öğrenmelisiniz. Günün ikinci yarısında hareketli koşullar olabilir. Yakın çevrenizdekilerle program yapabilirsiniz. Sosyalleşmek size iyi gelecek.Fiziksel görünümünüze yeteri kadar özen göstermiyorsunuz. Biraz daha kendinize zaman ayırın ve görünümünüze özen gösterin.

3f5c2c5ace9b

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Sabah saatlerinde sorumlu olduğunuz konularda sıkışıklıklar olabilir. Gün içinde hassas olduğunuz konularda farklı görüşteki kişilerden yardım alabilirsiniz. Sizin önem verdiğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir.Sosyal yönünüzün çok güçlü olabileceği bugün, sevdiklerinizle eğlenme fırsatı bulabilirsiniz. Romantik eğilimlerinizin yüksek olması sevdiğiniz kişiyi etkileyebileceğinize işaret ediyor Kendi içinize yönelebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde tamamlanmalar olabilir. Sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz.

3f5c2c5ace9b

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı engellenmiş hissedebilirsiniz. İşlerinizi toparlamak için zaman yaratmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda bürokratik kısıtlamalar olabilir. Güçlü kişilerden destek almak isteyebilirsiniz.Yaratıcılığın ve grup çalışmalarının veriminin yüksek olduğu bugünde bireysel olarak kendinizi gösterme fırsatı da bulabilirsiniz. Hassas olduğunuz konular gündeme gelebilir. Bugün sık sık eski sevgilinizi hatırlayacaksınız Eskiyi unutun, şu anda birlikte olduğunuz insanı sahiplenin. Kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz.

3f5c2c5ace9b

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Sabah saatlerinde geleceğe yönelik konularda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Aynı iş çevresinde olduğunuz kişilerden fikir alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara başkalarını da dahil edebilirsiniz. İlerleyen saatlerde yoğunluğunuz artabilir.Maddi konularda gereksiz bazı masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve uzun vadede sizi zorlayacak harcamalarda bulunma tehlikeniz olacaktır. Bu anlamda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Elinizde olmayan nedenlerden işlerinizde engeller çıkabilir.

3f5c2c5ace9b

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda değişiklik olabilir. Üstlerinizle görüşmeleriniz önem kazanabilir.Çok çabuk etkileniyorsunuz, bu bazen yanlış yapmanıza neden oluyor. Bugün mantıklı olmaya her zamankinden çok ihtiyacınız olacak. Gün içinde daha fazla göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için sizden daha bilgili insanlarla görüşebilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla sosyalleşebilirsiniz. İdeolojik konularda fazla iddiacı olmamalısınız.

3f5c2c5ace9b

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Sabah saatlerinde yeni başlangıçlar için fırsatlar çıkabilir. Fakat iyi değerlendirme yapmanız gerekebilir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Çevrenizdeki değişimlere ayak uydurmanız gerekebilir. Bugün, sizi oldukça meşgul edebilecek uğraşlar, detay gerektiren çalışmalar söz konusu. Bu arada iş yerindeki gelişmelere özel bir önem vermelisiniz. çalışkan, hevesli ve rahat bir başlangıç yapabilirsiniz.Sorumlu olduğunuz konularda devletle ilgili engellemeler olabilir. İletişimde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz.

3f5c2c5ace9b

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Günün ilk yarısında sizi endişeye sokan konularda ilerleme kaydetmekte zorlanabilirsiniz. Bazı konuları yeniden harekete geçirmek için çaba göstereceksiniz. Finansal konularda yenilenme içinde olabilirsiniz. Paranın esiri bir yapınız olmamasına rağmen, bu konuda endişelenmekten kendinizi alamıyorsunuz. Para gereken yerlere bayağı kafa yormuşsunuz. Durumunuz düzelecek.Ortaklı konuları çözümlemeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde değişik konularla ilgilenebilirsiniz.Aşk hayatınızdaki eksiklikler belki de kendinize yeterince zaman ayırmamanızdan kaynaklanıyor olabilir. İlişkisi olan Kovalar gün içinde hoş sözler işitebilir, sevinebilirler.

3f5c2c5ace9b

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Eşinizle ilgili konularda yapıcı davranmaya çalışın. Bazı konular yeniden gündeme gelebilir. Siz işlerinize ivme kazandırabilirsiniz.Maddi konular gündemde olabilir. Bu devrede iş hayatınızda değişimler gerçekleştirmek isteyebilir ve girişimlerde bulunabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda başkalarından alacağınız fikirler sizi rahatlatabilir.Bugün, aşk yaşamınızda güzel gelişmeler yaşamanız mümkün. Aşk konusunda kendinize olan güveniniz artarken sevdiğiniz kimseyi çekiciliğinizle etkileyebilir ve ilişkinizi geliştirebilirsiniz.

3f5c2c5ace9b

5 Şubat Cuma Günü Burçlar neler söylüyor , yolumuzu nasıl çizelim , kararlarımızı nasıl uygulayalım , tavrımızı nasıl ayarlıyalım bütün bunlar için 5 Şubat Cuma günü burç yorumlarına bir bakalım neler söylüyor

astroloji

5 Şubat Cuma 2016 Günlük Burç Yorumları,  5 Şubat Cuma 2016 Akrep burcu günlük burç yorumu,  5 Şubat Cuma 2016 Yengeç burcu günlük burç yorumu,  5 Şubat Cuma 2016 Balık burcu günlük burç yorumu,  5 Şubat Cuma 2016 Başak burcu günlük burç yorumu,  5 Şubat Cuma 2016 Aslan burcu günlük burç yorumu,  5 Şubat Cuma 2016 Terazi burcu günlük burç yorumu, 5 Şubat Cuma 2016 Kova burcu günlük burç yorumu,  5 Şubat Cuma 2016 Oğlak burcu günlük burç yorumu,  5 Şubat Cuma 2016 Koç burcu günlük burç yorumu,  5 Şubat Cuma 2016 Boğa burcu günlük burç yorumu,  5 Şubat Cuma 2016 İkizler burcu günlük burç yorumu,  5 Şubat Cuma 2016 Yay burcu günlük burç yorumu

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..