4 Şubat Perşembe Günlük Burç Yorumları

/ 3 Şubat 2016 / 61 / yorumsuz
4 Şubat Perşembe Günlük Burç Yorumları

4Şubat-Perşembe-burç-yorumu

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçmenizi gerektirecek olaylar yaşanabilir. Çalışma ortamınızda güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Sizi yoran konularda çok ısrarcı davranmayın. Yapıcı olmaya çalışıyor, ilişkilerin üzerine bu bakışla gitmeye özen gösteriyorsunuz. İş ilişkilerinizdeki karışıklıklar, bir arkadaşınızın da omuz vermesiyle yakında bir düzelme trendine girecek.Günün ilerleyen saatlerinde eşinizle ilgili konular sizi meşgul etmeye başlayabilir. Karşınızdaki insanlara kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

0_4fe30_225342ca_M

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bu sabah keyif aldığınız işlerle ilgilenebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konularda yeni fikirlere açık olacağınız bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konuları başkalarını da dahil edebilirsiniz. Bazı davranışlarınızın sizde bir yetersizlik duygusu yaratmasına izin vermemelisiniz. Saptadığınız aksaklıkları yoluna koyma çabanız yeterli olamıyor. Sorunu hafta başında yetkili kişilerle çözme yoluna gideceksiniz.Gün içinde harcamalarınıza dikkat edin. Arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Akşam saatlerinde sizi yoran koşullar gündeme gelebilir. Sabırlı olun.

0_4fe30_225342ca_M

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Gün içinde toprak ve emlak ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Bu konularla ilgili daha yetkin kişilerden fikir almak isteyebilirsiniz. Ailenizle birlikte ilerlettiğiniz işleri tekrardan canlandırabilirsiniz. Günün ikinci yarısında daha keyifli koşullar söz konusu.O yokken bile davranışlarınızı denetlemeniz, biraz da sizin kuruntunuz olabilir. Mutlu bir beraberlik içinde olmanıza karşılık, partnerinizin abartı bulduğunuz kıskançlıklarından dertli görünüyorsunuz. Sevdiğiniz insanlarla zaman geçirebilir, sosyalleşebilirsiniz.

0_4fe30_225342ca_M

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Sabah saatlerinde yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde hareketli zamanlar olabilir. Kardeşlerinizle zaman geçirebilirsiniz.İyi niyetli ve çok gerçekçi gelecek planlarınız var. Beklenmedik şekilde elde ettiğiniz paranın haberini yaygınlaştırmamak niyetinde görünüyorsunuz. Bu gizlilikten rahatsızlık duymanız gerekmiyor. Günün ikinci yarısı ailenizle ilgili durumlardan etkilenebilirsiniz. Geçmişte kalan konularla ilgili yeniden harekete geçebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak isteyeceksiniz.

0_4fe30_225342ca_M

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün işlerinizi yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz. Maddi yardım almanız gereken durumlar olabilir. Konusunda uzman olan kişilerle görüşebilirsiniz. Bazı konularda desteklenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Çok yönlülüğünüz, doğal yeteneklerinizle beslendiğinde altından kalkamayacağınız iş yok gibi görünüyor. Kendi alanınız olmayan bir işte harikalar yaratıyor, herkesi şaşırtıyorsunuz.Günün ikinci yarısında hareketli koşullar olabilir. Yakın çevrenizdekilerle program yapabilirsiniz. Sosyalleşmek size iyi gelecek.

0_4fe30_225342ca_M

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Sabah saatlerinde sorumlu olduğunuz konularda sıkışıklıklar olabilir. Gün içinde hassas olduğunuz konularda farklı görüşteki kişilerden yardım alabilirsiniz. Sizin önem verdiğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir.Önümüzdeki haftanın yarısında biraz rahatlama görülüyor. Son günlerde iş hayatınızın gerginliklerini dışarıya taşır oldunuz. Kısa da olsa bir izin, size çok yararlı gelebilir. Kendi içinize yönelebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde tamamlanmalar olabilir. Sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz.

0_4fe30_225342ca_M

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı engellenmiş hissedebilirsiniz. İşlerinizi toparlamak için zaman yaratmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda bürokratik kısıtlamalar olabilir. Güçlü kişilerden destek almak isteyebilirsiniz. Hassas olduğunuz konular gündeme gelebilir.Çok paylaşmacı özelliğinizi, istismara kapalı kişiliğinizle güven altında tutabiliyorsunuz. Etrafınızdaki bazı para, insan ilişkileri size hoş gelmiyor Kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz.

0_4fe30_225342ca_M

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Sabah saatlerinde geleceğe yönelik konularda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Aynı iş çevresinde olduğunuz kişilerden fikir alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara başkalarını da dahil edebilirsiniz. Para sorunları yaşamasanız da, bu konudaki bazı dengesiz harcamalar yakında sizi düşüncelere sevk edebilir. Getiri, götürü hesaplarında biraz zayıf görünüyorsunuz.İlerleyen saatlerde yoğunluğunuz artabilir. Elinizde olmayan nedenlerden işlerinizde engeller çıkabilir.

0_4fe30_225342ca_M

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda değişiklik olabilir. Üstlerinizle görüşmeleriniz önem kazanabilir. Gün içinde daha fazla göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Daha önceden başvurduğunuz bir işten haftanın başında görüşme isteği alabilirsiniz. Bugünlerde geçici bir durgunluk dönemi yaşayabilir, biraz dinlenmek için bundan yararlanabilirsiniz.Hedeflerinize ulaşmak için sizden daha bilgili insanlarla görüşebilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla sosyalleşebilirsiniz. İdeolojik konularda fazla iddiacı olmamalısınız.

0_4fe30_225342ca_M

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Sabah saatlerinde yeni başlangıçlar için fırsatlar çıkabilir. Fakat iyi değerlendirme yapmanız gerekebilir. Bir sorununuzda koşulların size sunduğu çözümleri yetersiz bulurken, ilerde tümüyle çözümsüz kalabileceğinizi de düşünmelisiniz. İş hayatında gevşekliğe karşı alerjiniz var. Buna gösterdiğiniz tepki, bazı durumlarda karşı tepkiler doğurabiliyor.Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Çevrenizdeki değişimlere ayak uydurmanız gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konularda devletle ilgili engellemeler olabilir. İletişimde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz.

0_4fe30_225342ca_M

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Günün ilk yarısında sizi endişeye sokan konularda ilerleme kaydetmekte zorlanabilirsiniz. Pek olasılık vermediğiniz basit görünen bir problem büyüme belirtileri gösteriyor, önlemini almalısınız. Öngörüleriniz her zaman uyarıcı olamayabiliyor.Bazı konuları yeniden harekete geçirmek için çaba göstereceksiniz. Finansal konularda yenilenme içinde olabilirsiniz. Ortaklı konuları çözümlemeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde değişik konularla ilgilenebilirsiniz.

0_4fe30_225342ca_M

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Eşinizle ilgili konularda yapıcı davranmaya çalışın. Bazı konular yeniden gündeme gelebilir. Siz işlerinize ivme kazandırabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda başkalarından alacağınız fikirler sizi rahatlatabilir. Akşama doğru ortaklı konularda engellemeler olabilir. Aşka zamanım yok, dememelisiniz, bu zamanı yaratabilirsiniz. Çevrenizde yaşanan bazı yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırıyor. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz.Duygusal yönden bağlayıcı koşullar gündeme gelebilir.

0_4fe30_225342ca_M

4 Şubat 2016 P erşembe günlük burç yorumlarını burdan okuyabilir, gün içinde yaşanacak olaylara karşı tedbirinizi alabilir, tavrınızı ayarlayabilirsiniz.

4Şubat Perşembe burç yorumlarında burcunuz size ne diyor?

astroloji

4Şubat Günlük Burç yorumları,günlük burçlar,günlük burç yorumları,4 Şubat 2016 Perşembe burcunuz 4Şubat Günlük Burç yorumları,günlük burçlar,günlük burç yorumları,4 Şubat 2016 Perşembe burcunuz 4Şubat Günlük Burç yorumları,günlük burçlar,günlük burç yorumları,4 Şubat 2016 Perşembe burcunuz 4Şubat Günlük Burç yorumları,günlük burçlar,günlük burç yorumları,4 Şubat 2016 Perşembe burcunuz 4Şubat Günlük Burç yorumları,günlük burçlar,günlük burç yorumları,4 Şubat 2016 Perşembe burcunuz 4Şubat Günlük Burç yorumları,günlük burçlar,günlük burç yorumları,4 Şubat 2016 Perşembe burcunuz

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..