2 Mayıs Çarşamba Günlük Burç Yorumları Güncel Burç Yorumlarınız

/ 1 Mayıs 2018 / 169 / yorumsuz
2 Mayıs Çarşamba Günlük Burç Yorumları Güncel Burç Yorumlarınız

 

 

2 Mayıs 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,2 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

 

koç burcu logo

2 Mayıs 2018 Çarşamba Koç Burcu Günlük Yorumu

Kendini sakin ve huzurlu hissettiğin bir gündesin . Bir çalışma veya proje başlatabilir , bunun daha da gelişmesi için , fikirlerine güvendiğin kişilerle bu konuyu konuşabilirsin . Kendine yeni bir hobi edinebilir , kendini iyi hissettiğin ortamlara gidebilirsin .
PARA : Finansal açıdan istediğin sonuçlar bir türlü olmuyor . Bir yandan da sürekli masraf çıkıyor . Bu sıkıntılı durumdan çıkmaya çalışıyorsun .
AŞK FALI : İlişkinde partnerinle rahat konuşamamak seni bir hayli yoruyor . Fikirlerini açıkça tartışamıyorsun . Bu da içine kapanmana sebep oluyor .
Bir şekilde onunla konuşmanın yolunu bulman gerekir . Bu günkü gezegensel hareketler bunu yapmanız için size destek verecek .
Uğurlu renginiz : Kırmızı

 

 

 Boğa burcu logo    

            2 Mayıs 2018 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Yorumu

Aranızda sorun olan ya da kırgın olduğunuz biriyle bu gün karşı karşıya gelebilirsiniz . Acitasyon içeren konuşmalar duyabilirsin .Bu günün enerjileri affet ve devam et diyor . İçinde kırgınlık ve yükle yaşamak seni ağırlaştırır . İş yerinde takdir gören birisin . İşin için yapacağın bir seyahatten , işi başarmanın huzuruyla dönüyorsun .
PARA : Birikimleriniz rahat yaşamanızı sağlıyor . Finansal sıkıntınız yok .
AŞK FALI : Partnerinizle bir birinize sevgi dolu yaklaşımınız aranızda sorunlar oluşsa bile , bunların altından kalkabilmenizi sağlıyor .
UĞURLU RENGİNİZ : Koyu mavi

 

İkizler burcu logo

 

2 Mayıs 2018 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Yorumu

Arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirmeniz söz konusu . Kendinizi çok pozitif hissediyorsunuz . İş hayatında kazanmış olduğunuz başarı ve takdir bunun sebebi olabilir .Karşınıza engeller çıksa da bunları ustalıkla aşacaksınız . Enerjiniz çok güzel .
PARA : Eğer bir kredi başvurusu yaptıysanız , bu gün ondan haber alabilirsiniz . Bir şekilde elinize para gelecek .
AŞK FALI : Bir yandan birini sevmek ona bağlı olmak istiyor , diğer yandan kendi başınıza özgür biri olmayı düşünüyorsunuz . Birini
sevdiğinizde , kendinizi unutmanız , daha sonra sizi rahatsız ediyor . Bu karmaşık duygularınız sizi de karmaşık biri yapıyor .
UĞURLU RENGİNİZ : Buz mavisi

 

Yengeç burcu logo

2 Mayıs 2018 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Güzel ve ılımlı bir gündesiniz . Ailenizle birlikte olabilir veya arkadaşlarınızla birlikte bir yerlere gidebilirsiniz . Planlarınız geleceğe yönelik yapacaklarınız , birlikte olduğunuz kişilerle ortak konunuz olabilir . Yeni hedefleriniz var .
PARA : Evinizle ilgilenmek en sevdiğiniz uğraş , yaşadığınız ortamda devamlı değişiklik yapmak istiyorsunuz . Bu günde evinizin dekorasyonu
için bazı masraflar yapmanız gerekebilir .
AŞK FALI : Partnerinizle aranızda güzel bir duygu alışverişi olduğu halde çevresel etkilerle zaman zaman sorunlar yaşanabiliyor . Bu etkileri
uzaklaştırır veya etkisinde kalmazsanız ilişkiniz sorunsuz ilerleyecek .
UĞURLU RENGİNİZ : Beyaz

 

Aslan burcu logo

 

2 Mayıs 2018 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Yorumu

İstediğin destekleri alabileceğin bir gündesin . Bu gün eğer detaylara takılmaz , söylenenleri yanlış anlamazsan , senin için güzel fikirler üretebileceğin , yeni kişilerle tanışabileceğin , güzel bir gün olacak .
PARA : Maddi konularda henuz rahat bir duruma gelmedin , harcamalarına dikkat etmen gerekiyor .
AŞK FALI : Partnerinle iletişiminde sorunlar çıkabilir . Kendisine açık olmadığından şikayetçi. Bu gün içindekileri rahatça söyleyebileceğin
enerjiler var , bir buluşma ayarlayıp , kendisiyle konuşabilirsin .
UĞURLU RENGİN : Bordo

 

Başak burcu logo

 

2 Mayıs 2018 Çarşamba Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün başarı sizin yanınızda . Eski fikirlerinizi veya eskiden başarıya ulaşmamış projeyi tekrar gündeme getirip , bundan büyük başarı kazanabilirsiniz . Konuşmalarınızla çevrenizi etkileyeceksiniz .
PARA : Maddi anlamda bu gün bankalarla bazı görüşmeler yapabilir , yatırımınız hakkında bilgi alabilirsiniz.
AŞK FALI : Partnerinizle aranızdaki uyum çevreniz tarafından çok takdir ediliyor , bu dengeyi bozmamaya çalışın .
UĞURLU RENGİNİZ : Koyu Sarı

 

Terazi burcu logo

 

2 Mayıs 2018 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Yorumu

İletişime açık bir gündesiniz . bazı işlerinizi bitirebilir , yeni ortaklıklar kurabilir , sorunlu işleri konuşmalarınızla çözüme ulaştırabilirsiniz . Şans bu gün senin yanında ,arkadaşlarınla beraber bazı girişimlerde bulunabilirsin .
PARA : Maddi konularda dikkatli olman gereken günlerden geçiyorsun .
AŞK FALI : Partnerinizin fikrleri ile sizin fikirleriniz çatışma halinde , uyum sağlayabilmek için karşılıklı birbirinizi kabul etmeniz gerekiyor . Aksi halde beraberlik çıkmaza girebilir .
UĞURLU RENGİNİZ : Beyaz

 

akrep burcu logo

 

2 Mayıs 2018 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün sağlık konuları ile ilgilenebilir , gecikmiş bazı kontrollerinizi yaptırabilirsiniz . Çok ciddi olmayan , fakat sizin çok üstünde durduğunuz bir sağlık konusunda istediğiniz çözümü bulabilirdiniz .Sağlığınızla böylesine ilgilenmeniz çok güzel .
PARA : Maddi anlamda gelen para ile giden para aynı , birikim yapamıyorsunuz . Daha fazla kazanmanın yollarını arıyorsunuz .
AŞK FALI : Partnerinizle aranızda ki sevgi kıskanılacak durumda , fakat zaman zaman sizin sert söylemleriniz onu kırıyor .
UĞURLU RENGİNİZ : Yeşil

 

Yay burcu logo

 

2 Mayıs 2018 Çarşamba Yay Burcu Günlük Yorumu

Arkadaşlarınız veya yakın çevrenizden sorunlu olan kişilerin sorunlarını çözeceğiniz , onların takdirini kazanacağınız bir gün .İşlerinizdeki yoğunluk sebebiyle , uzun saatler çalışmak durumunda kalabilir , işlerinizi yetiştiremeyebilirsiniz .
PARA : Fazla çalışmak ve çevrenin sorunları ile uğraşmak , ödemelerini unutturmasın , bu günde unuttuğun bir ödeme ile karşılaşabilirsin .
AŞK FALI : Partnerinize söylemekten çekindiğiniz konular var . Artık bunları söylemenin zamanı gelmedi mi ? Şimdi söylemezseniz ilerde söylemek daha zor olacak .
UĞURLU RENGİNİZ : Açık Sarı

 

Oğlak burcu logo

2 Mayıs 2018 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Ailenizle birlikte olmak isteyebilir veya onları herhangi bir sorununu çözmek için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz . Bu gün sizler için olumlu bir gün . Hayatınızla ilgili önemli kararlar alacaksınız .
PARA : Maddi konularda istediğiniz gelire ulaştınız , birikimlerinizi yönetmek için ilgili kişilerle görüşebilirsiniz .
AŞK FALI : Partnerinizle sadece aşık değil aynı zamanda çok iyi iki arkadaşsınız . Hedefleriniz ve amaçlarınız aynı .
UĞURLU RENGİNİZ : Koyu Mavi

 

 

Kova burcu logo

 

2 Mayıs 2018 Çarşamba Kova Burcu Günlük Yorumu

Meditasyon , dua , yoga , spor , sizi hangisi rahatlatacaksa bu gün onunla vakit geçirmeniz sizler için iyi bir seçim olacak . Düşünceleriniz ve konuşmalarınız çevreniz tarafından ilgi ile dinleniyor . Sizin bilginize sık sık baş vuruyorlar .
PARA : Beklediğiniz paranın bir türlü gelmemesi ödemelerde sıkıntı yaşamanıza sebep oluyor , bu gün para ile ilgili bir haber alabilirsiniz .
AŞK FALI : Yaşadığınız zor günlerin ardından , dış dünyaya kapattığınız kapılarınızı açın artık .
UĞURLU RENGİNİZ : Mor

 

Balık burcu logo

2 Mayıs 2018 Çarşamba Balık Burcu Günlük Yorumu

Kişisel anlamda iletişimde bulunacağınız , büyük resme bakarak kararlar alacağınız bir gündesiniz . Bu gün kararlarınız ileri vadede hayatınızı şekillendirecek . Aile ilişkilerine çok önem veriyorsunuz , aileniz de her zaman size destek .
PARA : Maddi konularda şansınız olmadığını düşünmekte haklısınız ama çalışmalarınızla istediğiniz kazancı elde edeceksiniz .                                                                                                          AŞK FALI :   Partneriniz ile yaşadıklarınız sizi çok yordu . Çevreniz bu konuda size hak veriyor . Kopma noktasına gelen ilişkide ikinizde beklemedesiniz .
UĞURLU RENGİNİZ : Elektrik mavisi

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..