2 Mayıs Çarşamba Günlük Burç Yorumları Güncel Burç Yorumlarınız

/ 1 Mayıs 2018 / 156 / yorumsuz
2 Mayıs Çarşamba Günlük Burç Yorumları Güncel Burç Yorumlarınız

 

 

2 Mayıs 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,2 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumlarında Koç ,Boğa ,İkizler, Yengeç , Aslan ,Başak , Terazi , Akrep , Yay , Oğlak ,Kova ,Balık burçları , ilişkiler , aşk , çalışma yaşamı , sağlık , aile , çocuklar , finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz .

 

 

 

koç burcu logo

2 Mayıs 2018 Çarşamba Koç Burcu Günlük Yorumu

Kendini sakin ve huzurlu hissettiğin bir gündesin . Bir çalışma veya proje başlatabilir , bunun daha da gelişmesi için , fikirlerine güvendiğin kişilerle bu konuyu konuşabilirsin . Kendine yeni bir hobi edinebilir , kendini iyi hissettiğin ortamlara gidebilirsin .
PARA : Finansal açıdan istediğin sonuçlar bir türlü olmuyor . Bir yandan da sürekli masraf çıkıyor . Bu sıkıntılı durumdan çıkmaya çalışıyorsun .
AŞK FALI : İlişkinde partnerinle rahat konuşamamak seni bir hayli yoruyor . Fikirlerini açıkça tartışamıyorsun . Bu da içine kapanmana sebep oluyor .
Bir şekilde onunla konuşmanın yolunu bulman gerekir . Bu günkü gezegensel hareketler bunu yapmanız için size destek verecek .
Uğurlu renginiz : Kırmızı

 

 

 Boğa burcu logo    

            2 Mayıs 2018 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Yorumu

Aranızda sorun olan ya da kırgın olduğunuz biriyle bu gün karşı karşıya gelebilirsiniz . Acitasyon içeren konuşmalar duyabilirsin .Bu günün enerjileri affet ve devam et diyor . İçinde kırgınlık ve yükle yaşamak seni ağırlaştırır . İş yerinde takdir gören birisin . İşin için yapacağın bir seyahatten , işi başarmanın huzuruyla dönüyorsun .
PARA : Birikimleriniz rahat yaşamanızı sağlıyor . Finansal sıkıntınız yok .
AŞK FALI : Partnerinizle bir birinize sevgi dolu yaklaşımınız aranızda sorunlar oluşsa bile , bunların altından kalkabilmenizi sağlıyor .
UĞURLU RENGİNİZ : Koyu mavi

 

İkizler burcu logo

 

2 Mayıs 2018 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Yorumu

Arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirmeniz söz konusu . Kendinizi çok pozitif hissediyorsunuz . İş hayatında kazanmış olduğunuz başarı ve takdir bunun sebebi olabilir .Karşınıza engeller çıksa da bunları ustalıkla aşacaksınız . Enerjiniz çok güzel .
PARA : Eğer bir kredi başvurusu yaptıysanız , bu gün ondan haber alabilirsiniz . Bir şekilde elinize para gelecek .
AŞK FALI : Bir yandan birini sevmek ona bağlı olmak istiyor , diğer yandan kendi başınıza özgür biri olmayı düşünüyorsunuz . Birini
sevdiğinizde , kendinizi unutmanız , daha sonra sizi rahatsız ediyor . Bu karmaşık duygularınız sizi de karmaşık biri yapıyor .
UĞURLU RENGİNİZ : Buz mavisi

 

Yengeç burcu logo

2 Mayıs 2018 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Güzel ve ılımlı bir gündesiniz . Ailenizle birlikte olabilir veya arkadaşlarınızla birlikte bir yerlere gidebilirsiniz . Planlarınız geleceğe yönelik yapacaklarınız , birlikte olduğunuz kişilerle ortak konunuz olabilir . Yeni hedefleriniz var .
PARA : Evinizle ilgilenmek en sevdiğiniz uğraş , yaşadığınız ortamda devamlı değişiklik yapmak istiyorsunuz . Bu günde evinizin dekorasyonu
için bazı masraflar yapmanız gerekebilir .
AŞK FALI : Partnerinizle aranızda güzel bir duygu alışverişi olduğu halde çevresel etkilerle zaman zaman sorunlar yaşanabiliyor . Bu etkileri
uzaklaştırır veya etkisinde kalmazsanız ilişkiniz sorunsuz ilerleyecek .
UĞURLU RENGİNİZ : Beyaz

 

Aslan burcu logo

 

2 Mayıs 2018 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Yorumu

İstediğin destekleri alabileceğin bir gündesin . Bu gün eğer detaylara takılmaz , söylenenleri yanlış anlamazsan , senin için güzel fikirler üretebileceğin , yeni kişilerle tanışabileceğin , güzel bir gün olacak .
PARA : Maddi konularda henuz rahat bir duruma gelmedin , harcamalarına dikkat etmen gerekiyor .
AŞK FALI : Partnerinle iletişiminde sorunlar çıkabilir . Kendisine açık olmadığından şikayetçi. Bu gün içindekileri rahatça söyleyebileceğin
enerjiler var , bir buluşma ayarlayıp , kendisiyle konuşabilirsin .
UĞURLU RENGİN : Bordo

 

Başak burcu logo

 

2 Mayıs 2018 Çarşamba Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu gün başarı sizin yanınızda . Eski fikirlerinizi veya eskiden başarıya ulaşmamış projeyi tekrar gündeme getirip , bundan büyük başarı kazanabilirsiniz . Konuşmalarınızla çevrenizi etkileyeceksiniz .
PARA : Maddi anlamda bu gün bankalarla bazı görüşmeler yapabilir , yatırımınız hakkında bilgi alabilirsiniz.
AŞK FALI : Partnerinizle aranızdaki uyum çevreniz tarafından çok takdir ediliyor , bu dengeyi bozmamaya çalışın .
UĞURLU RENGİNİZ : Koyu Sarı

 

Terazi burcu logo

 

2 Mayıs 2018 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Yorumu

İletişime açık bir gündesiniz . bazı işlerinizi bitirebilir , yeni ortaklıklar kurabilir , sorunlu işleri konuşmalarınızla çözüme ulaştırabilirsiniz . Şans bu gün senin yanında ,arkadaşlarınla beraber bazı girişimlerde bulunabilirsin .
PARA : Maddi konularda dikkatli olman gereken günlerden geçiyorsun .
AŞK FALI : Partnerinizin fikrleri ile sizin fikirleriniz çatışma halinde , uyum sağlayabilmek için karşılıklı birbirinizi kabul etmeniz gerekiyor . Aksi halde beraberlik çıkmaza girebilir .
UĞURLU RENGİNİZ : Beyaz

 

akrep burcu logo

 

2 Mayıs 2018 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Yorumu

 

Bu gün sağlık konuları ile ilgilenebilir , gecikmiş bazı kontrollerinizi yaptırabilirsiniz . Çok ciddi olmayan , fakat sizin çok üstünde durduğunuz bir sağlık konusunda istediğiniz çözümü bulabilirdiniz .Sağlığınızla böylesine ilgilenmeniz çok güzel .
PARA : Maddi anlamda gelen para ile giden para aynı , birikim yapamıyorsunuz . Daha fazla kazanmanın yollarını arıyorsunuz .
AŞK FALI : Partnerinizle aranızda ki sevgi kıskanılacak durumda , fakat zaman zaman sizin sert söylemleriniz onu kırıyor .
UĞURLU RENGİNİZ : Yeşil

 

Yay burcu logo

 

2 Mayıs 2018 Çarşamba Yay Burcu Günlük Yorumu

Arkadaşlarınız veya yakın çevrenizden sorunlu olan kişilerin sorunlarını çözeceğiniz , onların takdirini kazanacağınız bir gün .İşlerinizdeki yoğunluk sebebiyle , uzun saatler çalışmak durumunda kalabilir , işlerinizi yetiştiremeyebilirsiniz .
PARA : Fazla çalışmak ve çevrenin sorunları ile uğraşmak , ödemelerini unutturmasın , bu günde unuttuğun bir ödeme ile karşılaşabilirsin .
AŞK FALI : Partnerinize söylemekten çekindiğiniz konular var . Artık bunları söylemenin zamanı gelmedi mi ? Şimdi söylemezseniz ilerde söylemek daha zor olacak .
UĞURLU RENGİNİZ : Açık Sarı

 

Oğlak burcu logo

2 Mayıs 2018 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Ailenizle birlikte olmak isteyebilir veya onları herhangi bir sorununu çözmek için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz . Bu gün sizler için olumlu bir gün . Hayatınızla ilgili önemli kararlar alacaksınız .
PARA : Maddi konularda istediğiniz gelire ulaştınız , birikimlerinizi yönetmek için ilgili kişilerle görüşebilirsiniz .
AŞK FALI : Partnerinizle sadece aşık değil aynı zamanda çok iyi iki arkadaşsınız . Hedefleriniz ve amaçlarınız aynı .
UĞURLU RENGİNİZ : Koyu Mavi

 

 

Kova burcu logo

 

2 Mayıs 2018 Çarşamba Kova Burcu Günlük Yorumu

Meditasyon , dua , yoga , spor , sizi hangisi rahatlatacaksa bu gün onunla vakit geçirmeniz sizler için iyi bir seçim olacak . Düşünceleriniz ve konuşmalarınız çevreniz tarafından ilgi ile dinleniyor . Sizin bilginize sık sık baş vuruyorlar .
PARA : Beklediğiniz paranın bir türlü gelmemesi ödemelerde sıkıntı yaşamanıza sebep oluyor , bu gün para ile ilgili bir haber alabilirsiniz .
AŞK FALI : Yaşadığınız zor günlerin ardından , dış dünyaya kapattığınız kapılarınızı açın artık .
UĞURLU RENGİNİZ : Mor

 

Balık burcu logo

2 Mayıs 2018 Çarşamba Balık Burcu Günlük Yorumu

Kişisel anlamda iletişimde bulunacağınız , büyük resme bakarak kararlar alacağınız bir gündesiniz . Bu gün kararlarınız ileri vadede hayatınızı şekillendirecek . Aile ilişkilerine çok önem veriyorsunuz , aileniz de her zaman size destek .
PARA : Maddi konularda şansınız olmadığını düşünmekte haklısınız ama çalışmalarınızla istediğiniz kazancı elde edeceksiniz .                                                                                                          AŞK FALI :   Partneriniz ile yaşadıklarınız sizi çok yordu . Çevreniz bu konuda size hak veriyor . Kopma noktasına gelen ilişkide ikinizde beklemedesiniz .
UĞURLU RENGİNİZ : Elektrik mavisi

Benzer Konular
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..
17 Haziran 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 17 Haziran 2019 Pazartesi Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 17 Haziran 2019 Pazartesi Koç Burcu Bu..
16 Haziran 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 16 Haziran 2019 Pazar Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. Babalar Gününüz Kutlu Olsun 16 Haziran 2019..