25 Kasım 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları Neler Söylüyor ?

/ 24 Kasım 2018 / 231 / yorumsuz
25 Kasım 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları Neler Söylüyor ?

 

 

 

Günlük Burç Yorumları 25 Kasım 2018 Pazar Günlük Burçlar

25 Kasım 2018 Pazar Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Burç yorumları,günlük burç yorumları, 

 

 

koç burcu günlük yorumu aries daily horoscope

25 Kasım 2018 Pazar Koç Burcu

Dokuzuncu evinizdeki Jupiter’in Güneş ile aynı hizaya gelmesi ile ,yeni ve normal sınırlarınızın ötesinde bir şeyler yapmak veya öğrenmek için bir fırsat
olabilir. Her zamanki rutininizden beklenmedik bir maceraya atılabilirsiniz.Eski bir arkadaş ya da bir süredir görmediğiniz birinden , sizi şaşırtacak bir haber veya bir teklif alabilirsiniz.İleriye yönelik planlarınızı çevreniz ile paylaşın , henüz ideallerinizi gerçekleştimemişseniz bu motivasyonunuzu düşürmesin.
Yapmak istediklerine engel olmaya çalışanları umursamayın , sizinle birlikte yürüyecek kişilerle yolunuza devam edin. Başarı mutlaka sizi bulacak.

 

 

boğa burcu günlük yorumu taurus daily horoscope

25 Kasım 2018 Pazar Boğa Burcu

Jupiter on üç ay kalmak üzere sekizinci evinizde Güneş ile hizalanıyor. Kendiniz hakkında ya da derin ve önemli yaşam tarzı değişiklikleri yapmanızı sağlayan bir ilişki hakkında çok şey öğrenebilirsiniz. Kaynakları şu anda biriyle birleştirmekten yararlanabilirsiniz.Ayrıca , mevcut bir ilişkide özgürleşmek ya da radikal değişiklikler yapmak için bir itici güç olması muhtemeldir. Kendiniz olun ve üretken , yaratıcı tarafınızı ortaya çıkarın .Partneriniz ile duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz.İlişkinin daha zor bir tarafa çekilmemesi için sakinliğinizi korumanız gerekebilir.

 

 

ikizler burcu günlük yorumu gemini daily horoscope

25 Kasım 2018 Pazar İkizler Burcu

Güneş bugün yedinci evinizdeki Jüpiter ile birleşiyor ve burada on üç ay kalacak , bu yararlı, uzun vadeli geçişin tadını çıkarın. Bugün, bağlantılarınızı
geliştirmek veya bir bağı geliştirmek için gerekli motivasyonu arttırabilir,ya da birisi sizin hedefinize ulaşabilmeniz için teşvik edebilir. Bu, çok orijinal
olabileceğiniz ancak uzlaşma havasında olmayan bir zamandır. Bu, iş yerinizde öne çıkma gibi durumlara yol açabilir ya da atılım fikirleri ve ilginç projeler yaratabilir.
Bir sırrın arkasındaki gerçeği keşfetmeye veya bir kişi ya da durum hakkında daha fazla şey keşfetmeye çalışabilirsiniz.

 

 

yengeç burcu günlük yorumu cancer daily horoscope

25 Kasım 2018 Pazar Yengeç Burcu

Bu ayın başlarında Jüpiter, burcunuzun altıncı evine taşındı ve on üç ay gibi bir süre burada kalacak.İşinizde veya günlük yaşamınızda sevecek yeni şeyler keşfedebilirsiniz.
Sözleşmeler, seyahatler ve diğer heyecan verici etkinlikler dikkatinizi çekebilir.Yaratıcı yetenekleriniz her geçen gün gelişecektir. Ancak iş yükünüzde bununla birlikte artacaktır.Bu süreçte bir arkadaşınız ile aranıza mesafe koyabilirsiniz. Kardeşleriniz veya komşu , akraba gibi yakın çevreniz ile bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir.Finansal konular , yatırımlarınız veya harcamalarınız ile ilgili aileniz ile fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

 

 

aslan burcu günlük yorumu leo daily horoscope

25 Kasım 2018 Pazar Aslan Burcu

Jüpiter on üç ay kalacağı ,beşinci evinizde ve bu gün Güneşiniz ile aynı hizaya geliyor.Her zamankinden daha iyimser, tutkulu ve yaratıcı hissetmeniz muhtemeldir. Günün enerjilerinde ,
duygularınız ve arzularınız için büyük bir motivasyon unsuru var, bu da fantastik bir motive edici olarak hizmet edebilir.Ancak , özellikle kişisel sorunlarınız ve yakın ilişkilerinizle ilgili düşünceleriniz bulanıksa, hayatınızdaki para ya da yıkıcı etkilerden kaynaklanan anlaşmazlıklardan uzak durmaya çalışın. Duygular ve mali kayıplara karşı savunmasız olabilirsiniz.
Bugün yalnız aktiviteleri tercih etmeyin. Bunun yerine eski bir arkadaşınızı arayın ya da bir araya gelin.

 

 

başak burcu günlük yorumu virgo daily horoscope

25 Kasım 2018 Pazar Başak Burcu

Jupiter ev ve aile temalarını temsil eden dördüncü evinizde ve burada yaklaşık bir sene kalacak.Bu gün Güneş ile aynı hizaya geliyor.Aile ilişkilerini geliştirme, hatta muhtemelen emlak satın alma veya yaşam koşullarınızı iyileştirme şansınız olabilir. Bu, büyüme ve genişleme hakkında düşünmek ve iyileştirmeler yapmak için küçük adımlar atmak için bir zamandır. Ne yapıyor olursanız olun, kalbinizi ve ruhunuzu içine sokarsınız, başarı şansını en üst düzeye çıkarırsınız.Bu arada size karşı olanlarla nasıl başa çıkacağınızı öğrenmek için tavsiyeye ihtiyacınız var.
Olumlu enerjilerden yararlanın. Yapmak istediklerinizi yapabilmeniz için bu gün harika enerjiler var.

 

 

terazi burcu günlük yorumu libra daily horoscope

25 Kasım 2018 Pazar Terazi Burcu

Bu gün meydana gelecek olan Güneş -Jupiter uyumu ile ,zihniniz her zamankinden daha istekli, açık ve meraklı olabilir ve bu yeni ve heyecan verici fikirlere ve ilgi alanlarına yol açabilir.
Jüpiter’in etkisi bir yılı aşkın süredir devam edecek ,kişisel ilgi alanları, çalışmalar ve bağlantılar doğrultusunda bir enerji artışı veya yeni bir başlangıç ​​olarak hizmet edebilir.
Bu gün hedeflerinize odaklanın.Size iyi fırsatlar sunacak şanslı etkiler altındasınız , bundan yararlanın. Bugün yeni bağlantılar , arkadaşlıklar, ortaklıklar ve hatta işlerle karşılaşabilirsiniz.
Bunlardan bazıları hayalinizdeki projeye dönüşme potansiyeline sahip.

 

 

akrep burcu günlük yorumu scorpio daily horoscope

25 Kasım 2018 Pazar Akrep Burcu

Güneş bu gün Jupiter ile aynı hizaya geliyor,fark edilmeyen bir kaynağı veya yetenekleri çok iyi keşfedebilirsiniz.Şimdi ve önümüzdeki yıl içinde, planlarınızı hayata geçirme konusunda daha fazla ve kendinden emin olacaksınız.
Yaklaşık bir yıl burcunuzun iş , çalışma , yeni kaynaklar sektöründe kalacak olan Jupiter , ilerlemeleri ve muhtemelen yepyeni bir hayat tarzını vaat ediyor. Beklemediğiniz yerlerden ekstra gelirler kazanabilir veya daha yüksek maaş ve daha fazla avantajlarla harika bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz.İlişkisi olanlar bu gün güzel bir sürpriz ile karşılaşabilirler.Eğer bekarsanız, hayatınızda büyük bir fark yaratabilecek özel biriyle tanışmak için doğru zaman.
Olumsuz yorumları umutsuzluk duygusuna yol açabilecek kişilerden uzak durun.

 

 

yay burcu günlük yorumu sagittarius daily horoscope

25 Kasım 2018 Pazar Yay Burcu

Bugün, Güneş Jüpiter ile aynı hizada, ışığınız parlıyor, umudunuzu, inancınızı, vizyonunuzu ve iyimserliğinizi uyandırıyor. Kendinize ve yeteneklerinize daha fazla inanarak fırsatlarınızı kendiniz yaratabilirsiniz.Çevrenizdekiler ile yaşayacağınız fikir ayrılıkları , bakış açınızı olumlu yönde değiştirebilir.Bugün pek çok konuyu ele alacaksınız ve hepsinin önemi büyük olacak. Eğer odaklanacak bir şeyiniz yoksa bugün biraz huzursuz hissedebilirsiniz, ancak bu uzun sürmeyecek , gün içinde bir çok konu ile yoğunlaşacaksınız.Size sunulan fikirler ve projeler çok değerli olabilir , hatta beklediğiniz fırsat olabilir.Bu yüzden çok dikkatli olun.İlişkisi olanlar bu gün partnerleri ile çok güzel bir iletişim içinde olacaklar.Kendinize , sezgilerinize , fikirlerinize güvenin.

 

 

oğlak burcu günlük yorumu capricorn daily horoscope

25 Kasım 2018 Pazar Oğlak Burcu

Bu gün aynı hizaya gelen Güne ve Jüpiter enerjisi , eski bir düşünce veya ilham verici bir anı derinlerden ortaya çıkabilir ve bu size gerçek bir güven artışı sağlayabilir veya benzer şekilde sizi uyaran bir olay olabilir. Bir yükü üzerinden atabilirsin, bu da seni geçmişten kurtarmaya yardım eder.Önümüzdeki dönem, sezgilerinizle daha derin bir bağlantı geliştirmek için ve içten dışa doğru daha iyi bir ilişki kurmak için mükemmeldir. Bu, mükemmel geçişlerin büyük başarılar için kapasitenizi ön plana çıktığı ve bu da önümüzdeki ay da devam ettiği bir zamandır. Bu fırsatlardan yararlanmak zorundasınız çünkü kader zaman zaman sizi harika şeylere götürür.Her türlü yatırım için uğurlu bir gün. Ev gibi bir mülk satın
almayı planlıyorsanız, gün sizin için uygun ve iyi bir anlaşma yapabilirsiniz.

 

 

kova burcu günlük yorumu aquarius daily horoscope

25 Kasım 2018 Pazar Kova Burcu

Jupiter sosyal yaşamınızı simgeleyen evinizde ve burada yaklaşık bir yıl kalacak , ayrıca bu gün Güneş ile aynı hizaya geliyor.Bu, ödüllendirici, başkalarıyla hoş iletişim kurmak ya da hayallerinize, umutlarınıza, planlarınıza ve hedeflerinize olan inancınızla daha derin bir bağlantı zamanı olabilir. Bu hafta başlayan arkadaşlıklar ekstra özel olabilir,büyük fikirler ve planlar için harika bir zaman.Entelektüel ve ruhani olarak gelişiyorsunuz. Bu zamanda arzularınızı yönlendirin.
Bugün şanslı günlerden biri. Seni hiç hayal etmediğin yerlere götürme potansiyeli var. Aile içinden ya da çok yakın bir arkadaşınız olan bir kadın tarafından güçlü bir şekilde destekleneceksiniz.Finansal açıdan gelişmeler var.Çevrenizde olup bitenlere ve toplumsal olaylara karşı aşırı duyarlısınız ancak konuşmadan önce başınızın belaya girmeemsi için iyi düşünün.

 

 

balık burcu günlük yorumu pisces daily horoscope

25 Kasım 2018 Pazar Balık Burcu

Güneş bu gün Jüpiter ile aynı hizadadır ve gelecek hakkında umutlusunuz.Bugün belirli bir hırs ya da uzun vadeli bir hedefe çok motive olabilirsiniz.Başkalarının anlaşmazlıklarına mudahele etmeyin, yanlış anlaşılabilirsiniz.
Rekabet her zaman heyecan verici ve belki de bu heyecanı, sizin için çok şey ifade eden biriyle romantik bir şekilde paylaşabilirsiniz.Çizim, karalama veya sanatsal işlerle uğraşanlar için bu gün yaratıcı enerjilerle dolu.
Gün özellikle sanatçılar için uygun.Kariyer, iş, finans gibi konuları kapsayan fırsatlara dikkat edin. Bir kaç iş ile aynı anda uğraşıyor olabilirsiniz bu da belki sizi bunaltabilir , ama sonunda başarı sizinle olacak.
Merkür-Mars açısı sebebiyle , konuşmalarınızda aceleci olmayın , hata yapabilirsiniz, bekleyin olayı anlayın .

Benzer Konular
Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu
  Boğa Burcu Mayıs Ayı 2021 Aylık Burç Yorumu     Mayıs ayı sizlerin sinirleri ile oynasa da , her olayda sakin kalmayı başaracaksınız. Olayları gözlemleyerek kararlarınızı ona göre vereceksiniz..
Koç Burcu 2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumu Koç Burcu 2021 Mayıs Kariyer Mayıs ayı Koç Burçlarına hareketlilik ve enerji kazandıracak bir ay . Özellikle iş yaşamında yaptığınız işlerde ön plana..
21 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 21 Haziran 2019 Cuma Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 21 Haziran 2019 Cuma Koç Burcu Bugün..
20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 20 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 20 Haziran 2019 Perşembe Koç Burcu 27..
19 Haziran 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 19 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 19 Haziran 2019 Çarşamba Koç Burcu Bu..
18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları , Günlük Burçlar
Burç yorumları,günlük burç yorumları,astrolojik burç yorumları 18 Haziran 2019 Salı Burç Yorumlarında Koç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak , Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı, sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 18 Haziran 2019 Salı Koç Burcu Sevdiğiniz..